Jump to content

Hızır'ın Çocuk Öldürmesi ve Musa'nın Buna Seyirci Kalması

Recommended Posts

• İleti 298
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

O insanlığını sadece dinine ve kaynağına laf geldiğinde hatırlar, eğer yahudileri yerseydim hoşuna gidecekti, çok haklısın kardeşim diye beni pohpohlayacaktı.

yanılıyorsun, ben yanlışa karşıyım.. hatta eski bir başlıkta yahudiler eleştirilirken.. ben dedim ki atalarımız osmanlı yahudilere sahip çıktılar onları kabul ettiler.. eğer bu gün dahi onlara bir zulüm olarsa, onlara sahip çıkmak, hem insanlık hem müslümanlığın gereğidir, çünkü dinde kin gütmek yoktur..

Sitelerde Paylaş

O insanlığını sadece dinine ve kaynağına laf geldiğinde hatırlar, eğer yahudileri yerseydim hoşuna gidecekti, çok haklısın kardeşim diye beni pohpohlayacaktı.

Belki doğru söylersin Sağduyu kardeşim.

Ama her şey kendi vaktinde.

Kendini affeden kardeşini de affeder.

Neden bir, 40 veya 99 değil?

40 ve 99 da var.

Benim için Bir.

Hepsi güzel.

Sitelerde Paylaş

yanılıyorsun, ben yanlışa karşıyım.. hatta eski bir başlıkta yahudiler eleştirilirken.. ben dedim ki atalarımız osmanlı yahudilere sahip çıktılar onları kabul ettiler.. eğer bu gün dahi onlara bir zulüm olarsa, onlara sahip çıkmak, hem insanlık hem müslümanlığın gereğidir, çünkü dinde kin gütmek yoktur..

Evet, yahudi göçleri oldu Osmanlı'ya.

Hiçbir zaman geri çevrilmediler.

Devletler yanlış yapar,

İnsan ise sadece insan.

Sitelerde Paylaş

"Korkunun kendinden başka korkacak birşey yok" ise,

Korku kafir değil ilüzyon olur.

"Kafir ilüzyon" dersek orta noktayı buluruz. :)

Hepsi ilizyondur.:) Ama ilizyonlarla yaşarız.O yüzdendende kimseyi suçlayamam.Ama kafiri manevi açıdan izah etmeye çalıştım ben Özkan.Şeytanda La şeydir.O çocuğun anası aklımız babasıda MUHABBETİMİZDİR. Çünkü o Muhabbet hep şunlarır der :oğlum oradan atlama düşersin Uf olursun! Oğlum yada kızım takla atla sakınnn haaaaa! Boyun kemiğin kırılır Allah muhafaza!Veee sonuçta akıl ana muhabbet baba bir kafir doğurur. O bir Akrep bir yılandır! Ezin onun başınııı!

Sitelerde Paylaş

Körü körüne inanan için elbette mantıklı gelir, hele ki kendi beynini kullanmayı, düşünmeyi araplara bırakmışlar için. Adama bak, kendi düşünmeye bile korkuyor, gidip dinci bir site ne demiş ona bakıyor.

İşin iç yüzünü öğrendim. Çok kişiye zarar gelmesin diye 1 kişiden vazgeçildi

Sitelerde Paylaş

Sen burak Özdemirci müslüman mısın hani şu Tanrı ile msn de konuşan

Burak Özdemir öyle bir anlatım tercih etmiş. Gayet anlaşılır, hem de insanı sıkmıyor. Şahsen 1/3'ünü okudum kitabın. Çok saçma yerleri de var mantıklı yerleri de.

Sitelerde Paylaş

Burak Özdemir öyle bir anlatım tercih etmiş. Gayet anlaşılır, hem de insanı sıkmıyor. Şahsen 1/3'ünü okudum kitabın. Çok saçma yerleri de var mantıklı yerleri de.

Evrensel olan ile kişisel olan,

Gönülden gelen ile zihinden gelen

Karışır birbirine.

Bu sorun hep var,

Ayırt ederek okumalı.

.

tarihinde ozkanates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evrensel olan ile kişisel olan,

Gönülden gelen ile zihinden gelen

Karışır birbirine.

Bu sorun hep var,

Ayırt ederek okumalı.

.

Mesela Kirlian fotoğrafçılığı ile ilgili bir cümle geçiyor. Bu "aura" dediğimiz şeye kanıt gibi söyleniyor. Halbuki Kirlian fotoğrafçılığıyla anahtarı bile bu şekilde çekebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

Hepsi ilüzyon ise,

Güzelini seçelim.

O da aşktır.

Güzeli aşk olmuyor işte. Aşk karşılıksız sevgidir. İşte ne kadar hata varsada ondan doğuyor!!!!Evladımmmmm takla atma boynun kırılır! Hiiişşşt oradan fazla bakma düşersinnm!!! Ne oluyor bunlarla biliyorsun! Vede BİLİYORUZ! YUSUF KUYUYA ATILIYOR!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...