Jump to content

bu yıl hac iptal

Recommended Posts

Bu üzerinde durulması gereken farklı bir konu. Eğitim sıkıntısı. Dinlerin yaygın olduğu ülkelerde herzaman sömürge hakimdir. İnsanlar olduklarından daha fazla cahilleştirilirler ki istediklerini yapmakta önlerine bir engel çıkmasın. Amma velakin her müslüman öyle düşündüğün gibi değildir. Öyle müslüman insanlar vardır ki dünyada eşini benzerini bulmak çok zordur senin için özel olanı emanet etmek için. Avrupa'daki insanlardada var korkulacak kimseler. Ama çok daha az. Ama düşeni kaldıranıda çok az. Neyse işte dünyanın güzelliklerle dolu olması dileğiyle. Esen kalın

Sitelerde Paylaş

bu sadece bir öneriydi böyle bir şeyin olması zaten imkansız

ama

görüyorsunuz ki ülkem müslümanları böyle bir şeyin düşüncesini bile kabul edemiyorlar,onlar illa taşa taş atarak sevap point peşinde.

1 tane müslüman çıkıpta açlık sefalet taş taşlamaktan önemlidir ve 1 seneliğine de olsa müslümanlar böyle bir şey yapmalıdır diyemedi

buda ülkem müslümanlarının din anlayışını gözler önüne sermektedir.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

İşte böyleee,

Alman televizyon ekipleri ROMADA bır araştırma için kadınlara sorarlar.

Roma belediyesi KERHANALARI galdıracahmış siz Romalı gadınlar olarah ne düşünüyürsünüz deye.

Henki kadına sorulduysalar aldıhları yanıt şu oldu.Biz şimdi sokaklarda yürümekten korkuyoruz.Kerhanalar kalkarsa artık Romalı kadınlar dışarı çıkamazlar.

.

Bende iyi tanırım İtelyenleri,20 yıl İŞ arkadaşlıgı yaptım bu üç kağıtcılarla.

Bak İspanyolları örnek göstermiş olsaydı ımamı muazzam,yazısının altına ımzemi atardım.

Arap kadınları yanında erkek olmadan dışarı çıkamaz,ahsı halda müslümen Arapların saldırısına uğrarlar.

Çünkü Müslümen Araplar Italyanlar gibi garagamışından gayrısını düşünmezler.

Dedeniz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...