Jump to content

Vaka-i Şerriye : YCHP

Recommended Posts

Muharrem İnce: Kürtçe propaganda serbest bırakılsın.

Mikro Kemal (başgan) : Anayasadan Türk sözcüğü kaldırılsın ne olacak ki.

Biryantin Musti (Sarıgül): TC olmasın da Türkiye Birleşik Devletleri olsun ne olur?

Dağların oğlu Hüso (Aygün): Dağdaki cocukların size selamı var. Dersim(?) katliamının sorumlusu CHP ve Devlet.

İzmir vekili Hülya Güven: Her iki taraftan çok şehit var. Buraya (PKK leşinin cenazesine) taziye için geldim.

Atatürk'ün partisine Atatürk karşıtı başkan

http://www.turksolu.com.tr/284/erdem284.htm

Sitelerde Paylaş

Ben de çok mutlu değilim bu durumdan.Chpnin sadece laikliğe oynayan sözde Atatürkçülerinden bıktım.zaten geçen seçimlerde bayağı oy kaybettiler mhpye burada.şuna bak ya CHP milletvekili Birgül Ayman bu konuda konumuştu milli merkez toplantısında ve Türk vatandaşı ifadesinin anayasadan çıkarılmasının bölünmeye gideceğini söylemişti.anlaşılan kılıçdar miklemiyor

Sitelerde Paylaş

CHP öledir böledir...vs dir.....

en azından hayatıma karışmıyor...........

Kötünün iyisidir CHP. AKP'ye, MHP'ye oy verecek değiliz.

Mhp sağcı zihniyetli değil de tam anlamıyla milliyetçi olsaydı.bahçeli meydanda muhalefet mecliste stepne olmasaydı daha fazla oy alırdı.meclise milli hassasiyeti yüksek partinin girmesi de gerek.türklüğün içine ediyorlar.laikliğe etmeleri yetmiyo

Sitelerde Paylaş

Benim görüşüme uygun parti yok ama,bu a.k..p sinin rakibi kimse ,ona oy vermek zorundayım.

Artık bu 12 senelik zulme son verilmeli.

12 senedir her sabah ,gazetede birinin yüzüne tükürmekten tükürük kalmadı.

,

Benim küfürsüz geçen günüm yok kıs hehe

Sitelerde Paylaş

Bu Berşan, bir nefret nesnesi olarak mı forumda tutuluyor? Cahil, aptal, yalancı ve gıcık. Yani tipik bir şeriatçı. Smimi soruyorum, bu herif niye burada?

Berşan, şeriatçıların bir günde işlediği suçlar, CHP'nin 90 yıllık günahlarını katlar. Çorap koklamaktan beynin kurumuş, o yüzden herhangi bir mantık yürütmesi yapamıyorsun. Zorlama kendini buralarda. Kendin gibi olanların yanına git.

Sitelerde Paylaş

Bu Berşan, bir nefret nesnesi olarak mı forumda tutuluyor? Cahil, aptal, yalancı ve gıcık. Yani tipik bir şeriatçı. Smimi soruyorum, bu herif niye burada?

Berşan, şeriatçıların bir günde işlediği suçlar, CHP'nin 90 yıllık günahlarını katlar. Çorap koklamaktan beynin kurumuş, o yüzden herhangi bir mantık yürütmesi yapamıyorsun. Zorlama kendini buralarda. Kendin gibi olanların yanına git.

başka müslüman yok forumda yaw.. :)

Sitelerde Paylaş

arzu nesnesi oldu o

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...