Jump to content

Vaka-i Şerriye : YCHP

Recommended Posts

Mhp sağcı zihniyetli değil de tam anlamıyla milliyetçi olsaydı.bahçeli meydanda muhalefet mecliste stepne olmasaydı daha fazla oy alırdı.meclise milli hassasiyeti yüksek partinin girmesi de gerek.türklüğün içine ediyorlar.laikliğe etmeleri yetmiyo

Evet, katılıyorum. Bahçeli'nin söylemi "Ne mutlu Türk'üm diyene!" ve "Allah müslüman Türk'ü korusun!" karışımı bir şey olmasaydı benim oylar yine onlara giderdi muhtemelen ama maalesef böyle yaparak Türk'e ne kadar, Arap'a ne kadar değer verdiklerini gösteriyorlar. Yine de bir BDP'ye, bir AKP'ye karşı duruş segileyemesi anlamında iyidir (gerçi AKP'ye köstekten çok destek olduğunu duyuyorum ama bilemem).

Sitelerde Paylaş

Berşan senin herhangi bir fikrin yok. Söylediğin herşey saçma, mantıksız, yalan dolan. CHP darbe yaptı diyorsun. Bunu söyleyen kişi açıkça yalancıdır. Yalan söyleyen kişi ile fikir tartışması olmaz.

Sen ortaçağ düşünceli bir adamsın. Ortaçağda siyasi mücadele yoktur, fikir tartışması yoktur. Karşı görüşte olanları yok edilmesi gereken böcekler gibi görürsünüz, ona hayat hakkı tanımazsınız. Ona zarar vermek, gözden düşürmek için yalan söylemek yapabileceğiniz en hafif şeydir. Seninle tartışılmaz. Çünkü sende fikir yok sadece kör bir inanç ve bolca nefret var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...