Jump to content

Evrim, Ateizmin ne ispatı ne silahı değildir...

Recommended Posts

önce sen adam ol da hakaret etmeden konuşmasını öğren ahmak herif...her altından kalkamadığın laf üzerine hakarete sarılıp kıçını kurtarmaya çalışıyorsun....

defol git...önce adam ol..tartışmayı öğren sonra gel karşıma.

Ulan cürümsüz budala, sayfada sana hakaret mi vardı_ Bir halt bildiğin yok boş boş ötüyordun ben de sana hoşuna gitmeyen yanıtlar verince hakaret edip, küfür ediyorsun, küfür yiyince zoruna gidecekse, insanlara etmeyeceksin. Eden bulur, beni babanın uşağı mı sanıyorsun? Hakaret edecen, aşağılayacan, küfürler edecen bende seni adam yerine koyacağım öyle mi?

Allaah için ettiğin iddialara kanıt istedim, saçmaladın, Peygambere iftira attın, kaynak yok, delil yok, senin gibi din düşmanlarının yazdığı kaynakları, burada gerçek gibi sunuyorsun. Kur2an'a küfür edip, saldırıyorsun, ayet istiyoruz '' müşrikleri gördüğünüz yerde öldürün'' ayetinin son yazısını veriyorsun. Bu senin nasıl bir mahlukat olduğunu, nasıl bir fitne olduğunu gösteriyor.

Bir ayeti kırpıp, sadece son satırı vermek kasıtlı bir davranıştır, sadece saldırı amacı taşır. O ayetin tamamını ondan iki ayet öncesini ya okumadın, ya okudun işine gelmedi.

Burada çocuk eğlendirmiyorum tamam mı, altından kalkamayacağın işlere o karga burnunu sokarsan daha beter rezil olursun, bu sana son uyarımdı, ister devam et, ister kulağına küpe et.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 841
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ulan cürümsüz budala, sayfada sana hakaret mi vardı_ Bir halt bildiğin yok boş boş ötüyordun ben de sana hoşuna gitmeyen yanıtlar verince hakaret edip, küfür ediyorsun, küfür yiyince zoruna gidecekse, insanlara etmeyeceksin. Eden bulur, beni babanın uşağı mı sanıyorsun? Hakaret edecen, aşağılayacan, küfürler edecen bende seni adam yerine koyacağım öyle mi?

Allaah için ettiğin iddialara kanıt istedim, saçmaladın, Peygambere iftira attın, kaynak yok, delil yok, senin gibi din düşmanlarının yazdığı kaynakları, burada gerçek gibi sunuyorsun. Kur2an'a küfür edip, saldırıyorsun, ayet istiyoruz '' müşrikleri gördüğünüz yerde öldürün'' ayetinin son yazısını veriyorsun. Bu senin nasıl bir mahlukat olduğunu, nasıl bir fitne olduğunu gösteriyor.

Bir ayeti kırpıp, sadece son satırı vermek kasıtlı bir davranıştır, sadece saldırı amacı taşır. O ayetin tamamını ondan iki ayet öncesini ya okumadın, ya okudun işine gelmedi.

Burada çocuk eğlendirmiyorum tamam mı, altından kalkamayacağın işlere o karga burnunu sokarsan daha beter rezil olursun, bu sana son uyarımdı, ister devam et, ister kulağına küpe et.

lan dangalak...atatürk putçuluk getirdi demedin mi ?......

ben de ispat et edemezsen şeresizsin dedim.....hakaret etmedim.....sana ŞEREFSİZ demedim...

ama sen doğrudan bana ve sülaleme şerefsi diye ithamda bulundun ...

hıyarlığın alemi yok ....ÖNCE ADAM ol.

Sitelerde Paylaş

lan dangalak...atatürk putçuluk getirdi demedin mi ?......

ben de ispat et edemezsen şeresizsin dedim.....hakaret etmedim.....sana ŞEREFSİZ demedim...

ama sen doğrudan bana ve sülaleme şerefsi diye ithamda bulundun ...

hıyarlığın alemi yok ....ÖNCE ADAM ol.

Sen canımı oldukca fazla sıkıyorsun, hiç üşenmem senin hak ettiğin yanıtı verir yeni bir nick açıp devam ederim.

Sizler bu forumun verdiği ayrıcalıkla her müslümana olmayan terbiyesizliği yapmayı marifet mi sanıyorsunuz?

Tartışma adabı, ilim, irfan hiç mi olmaz, adam gibi konuşacak basiret hiç mi yok?

Sana 100 kere mesaj yazdım, bir tebliğ mi yaptım, birşey mi dayattım, zorla sana empoze çalışmaları mı yaptım, özel mesaj yoluyla İslam'ı mı tebliğ ettim?

Her iletin hakaret, her iletin küfür her iletin aynı iğrençliklerle dolu oluyor, nedir sebebi? Bu davranışlarının nedeni, zoruna giden, kaldıramadığın nedir?

Atatürküne put demem zoruna gidiyorsa bana putperestliği ispat istiyorsanız, her mahalle her sokak her cadde ispattır, her meydan her alan, her kurum her okul ispattır. Bunlar da yetmiyorsa Ankara'ya git bak her yerden kanıtlar fışkıracak.

Sitelerde Paylaş

Atatürküne put demem zoruna gidiyorsa bana putperestliği ispat istiyorsanız, her mahalle her sokak her cadde ispattır, her meydan her alan, her kurum her okul ispattır. Bunlar da yetmiyorsa Ankara'ya git bak her yerden kanıtlar fışkıracak.

Bir insana değer vermek putçuluk değildir, tapmak putçuluktur. Bizler Atatürk'e değer veririz, sen ise Muhammed'e tapıyorsun. Aradaki fark bu.

Ayrıca bir insanın adının caddelere verilmesi, resim ve heykellerinin olması da putçuluk değildir. Bunu iddia ettiğin anda sadece Atatürk'e değil bütün değer verilen insanlara put demiş olursun.

Sitelerde Paylaş

Bir insana değer vermek putçuluk değildir, tapmak putçuluktur. Bizler Atatürk'e değer veririz, sen ise Muhammed'e tapıyorsun. Aradaki fark bu.

Ayrıca bir insanın adının caddelere verilmesi, resim ve heykellerinin olması da putçuluk değildir. Bunu iddia ettiğin anda sadece Atatürk'e değil bütün değer verilen insanlara put demiş olursun.

Gerçekleri saklamak, çarpıtmak ve yalanlamak hayat gayeniz olmuş. Kimse neden şunu diyemiyor. Atatürk bizim ilahlaştırdığımız ve Allah yerine koyduğumuz birisidir. O tartışılmaz, tenkit edilmez, suçlanamaz, karşı gelinmezdir. O en kutsaldır, en yücedir.

Komik olan nedir biliyor musun, hareketleriniz, icraatlarınız, sözleriniz, savunmalarınız bu iddiamı destekliyor, tek pürüz kelimeler ile ifade edemiyorsunuz.

Ben açıkca sizlerin Türk olduğunuza bile inanmıyorum, muhtemelen atalarınız Yahudi, Ermeni yada başka bir ulusa mensup kişilerdir. Türk-Kürt-Alevi-Sünni vs artık ne kadar ırkçılıkla ayrılan kollar var ise onlardan hiçbiri olduğunuzu sanmıyorum. Sebebi ise gerek vatan, gerek millet ve gerek İslam düşmanlığınızın aşırı derecede olmasıdır. Bir yahudi bir filistinliden nasıl nefret ediyorsa, sizlerde aynısınız.

Sitelerde Paylaş

Putun tarihin kaydettiği en berbat olanına tapanların bizi puta tapmakla suçlamaları son derece komik. Sizin uyduruk ve insanlığın en büyük düşmanı putunuza değil, gerçek bir insanlık ve bilim abidesine saygı duyuyoruz müslüler, oldu mu, gözleriniz doldu mu? :lol:

Bizim dogmanın en başarılı karşıtı aydın fikirli, hür vicdanlı, üstün fikirli Atatürk'ümüzün yanında sizin arap uydurması putunuzun adı bile geçmez. Atatürk'ün yakasındaki bitin yavşağı bile olamaz. Şimdi oldu? Gözleriniz doldu? :D

Sitelerde Paylaş

Gerçekleri saklamak, çarpıtmak ve yalanlamak hayat gayeniz olmuş. Kimse neden şunu diyemiyor. Atatürk bizim ilahlaştırdığımız ve Allah yerine koyduğumuz birisidir. O tartışılmaz, tenkit edilmez, suçlanamaz, karşı gelinmezdir. O en kutsaldır, en yücedir.

Komik olan nedir biliyor musun, hareketleriniz, icraatlarınız, sözleriniz, savunmalarınız bu iddiamı destekliyor, tek pürüz kelimeler ile ifade edemiyorsunuz.

Ben açıkca sizlerin Türk olduğunuza bile inanmıyorum, muhtemelen atalarınız Yahudi, Ermeni yada başka bir ulusa mensup kişilerdir. Türk-Kürt-Alevi-Sünni vs artık ne kadar ırkçılıkla ayrılan kollar var ise onlardan hiçbiri olduğunuzu sanmıyorum. Sebebi ise gerek vatan, gerek millet ve gerek İslam düşmanlığınızın aşırı derecede olmasıdır. Bir yahudi bir filistinliden nasıl nefret ediyorsa, sizlerde aynısınız.

Senin bir arap liderine tapına tapına beynin de erimiş, herkesi birine tapar sanıyorsun. Bir insanın yaptıklarından, fikirlerinden dolayı takdir edileceği, saygı duyulacağı aklına bile gelmiyor.

Bana ermeni, yahudi ve başka bir şey söyleyerek kendince hakaret ettiğini veya aşağıladığını mı sanıyorsun? Bu laf sadece senin adi bir ırkçı ve aşağılık bir dinci olduğunu gösteriyor sadece. Sen o arap liderine kul olacağına insan olmaya çalış.

Sitelerde Paylaş

Gerçekten, ölup toprak olduguna inanan kimselerin anitkabirde el pençe divan egilerek götun götun "huzurdan çekilmeleri" tam anlamiyla bir tapinma.

Bunu da Mekke'deki bir binanın çevresinde dönenler, iki nokta arasında kafası kesilmiş tavuk gibi koşturanlar, hayali bir varlığı taşlayanlar, oradaki kara bir taşı öpüp koklayanlar söylüyor.

Sitelerde Paylaş

PERİŞAN.....sana sağduyu gerekli cevapları vermiş...bana gerek kalmamış...

ama bu arada putçuluğun en dik alasını tr de sizler yapıosunuz....türbelere gidenler ve orda dualar edenler bizler değiliz....

ölüden MEDET umanlar siz DİNDARLARSINIZ.....

hani anıtkabir diyorsunuz ya ...o baKIMDAN....hatırlatayım DEDİM....

kafasızlar sizi...

bunlar sana da gelsin LEVİA.....

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Senin bir arap liderine tapına tapına beynin de erimiş, herkesi birine tapar sanıyorsun. Bir insanın yaptıklarından, fikirlerinden dolayı takdir edileceği, saygı duyulacağı aklına bile gelmiyor.

Bana ermeni, yahudi ve başka bir şey söyleyerek kendince hakaret ettiğini veya aşağıladığını mı sanıyorsun? Bu laf sadece senin adi bir ırkçı ve aşağılık bir dinci olduğunu gösteriyor sadece. Sen o arap liderine kul olacağına insan olmaya çalış.

Sizler, bu unsurların planlaması ile hareket eden bölücüler gibisiniz. Kaos adına her türlü materyal sizlerin argümanınız oluyor. Nerede bir çatlak var ise onu eşeliyorsunuz, nerede bir yanlış var ise onun üzerinden gidip olayları büyütmek için uğraşıyorsunuz. Gerek vatan gerek siyaset, bu ülkenin aleyhine ne uygulama var ise sizler hep onları uyguluyorsunuz. Vatanını, milletini seven insanlar sizler gibi yapamaz. Ancak vatan düşmanı, millet düşmanı olmak gerekir. Bu ifadelerim sizlerin bariz bir şekilde bu tanımlamalara uygun olduğunuzu gösteriyor.

Sitelerde Paylaş

PERİŞAN.....sana sağduyu gerekli cevapları vermiş...bana gerek kalmamış...

ama bu arada putçuluğun en dik alasını tr de sizler yapıosunuz....türbelere gidenler ve orda dualar edenler bizler değiliz....

ölüden MEDET umanlar siz DİNDARLARSINIZ.....

hani anıtkabir diyorsunuz ya ...o baKIMDAN....hatırlatayım DEDİM....

kafasızlar sizi...

bunlar sana da gelsin LEVİA.....

Forumun en kalın kafalı dinazoruna birşey anlatmak mümkün değil, sana tek bir söz söyleyeyim. Kur'an ölülerden medet umulmaz diyor. Bu sana cevap olmayacak çünkü örümcek beynin bu yazıyı da anlamayacak, bildiğinle amel et.

Sitelerde Paylaş

Forumun en kalın kafalı dinazoruna birşey anlatmak mümkün değil, sana tek bir söz söyleyeyim. Kur'an ölülerden medet umulmaz diyor. Bu sana cevap olmayacak çünkü örümcek beynin bu yazıyı da anlamayacak, bildiğinle amel et.

bu cevap olamaz çünkü türbelerden - şeyhlerden şıhlardan...imamlardan...hacılardan hocalardan....ölülerden MEDET umanlar sizlersiniz....

kuranda yazmasa da ..yasak getirmemiş.....o halde yapılır demekki...

ki zaten yapıyorsunuz....oruç baba türbelerinden tut da ---şehit saydıklarınızdan bile medet umuyorsunuz....

Sitelerde Paylaş

Hırsızın mert olanı, karakola getirilince şöyle çaldım şöyle arakladım diye övünmeye başlarmış! :lol:

Taş taşlayacak, dolap beygiri gibi turlayacak, öpecem öpecem dedim sanaaa naraları atarak birbirini eze eze taş öpenlere bak sen hele... Tapıyorsak mertçe tapıyoruzmuş. Yok ya? Mertçe biz embesiliz diyebiliyor musunuz peki? İşte onu diyemiyorsunuz!

Hayır beni tapmakla suçlayan kendisi tapıcının allahı olmasa da dediğini dikkate alsak! :D

Adam sihirler, büyüler, kalamakomba kurubataaa kurbağa bacağı, kertenkele tırnağı üç kulhü elemtere işleriyle uğraşırken zift dolu gözlerini devrerek "sihir haramdııır" diyor! İşe bak, komediye bak! :lol:

Sitelerde Paylaş

Yazmayayım diyorum ,ama,zorla yazdırıyorlar.

Lan a.k ahmakları,olmayan bir şeye tapıyorsunuz ve olmayan şeyin elçisiyim diyen sahtekarı da başınızın tacı ediyorsunuz.

Durum böyle olduğu halde,yaşadığı yüz yılın dâhisi ve Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu olan Atatürk'e gösterilen saygıyı puta tapmak olarak görüyorsunuz.

A.k ahmakları,put ne demek önce onu öğrenin

Türkçe - put ne demek

kimi ilkel toplumlarda doğaüstü güç ve etkisi olduğuna inanılan canlı ya da cansız nesne, tapıncak, sanem, fetiş.

Sitelerde Paylaş

bu cevap olamaz çünkü türbelerden - şeyhlerden şıhlardan...imamlardan...hacılardan hocalardan....ölülerden MEDET umanlar sizlersiniz....

kuranda yazmasa da ..yasak getirmemiş.....o halde yapılır demekki...

ki zaten yapıyorsunuz....oruç baba türbelerinden tut da ---şehit saydıklarınızdan bile medet umuyorsunuz....

Din diye yutturulan din dışı uygulamalardır.

Sitelerde Paylaş

strong, tayip ak parti yerine a.k. parti denmesinden neden rahatsız oluyor?

Her yeri kapkara olduğu için,ak parti denince ak olacağını sanıyor.

Ayrıca,a..koy....partisi olarak kullanıldığını sanıyor,mesela ben o manada kullanıyorum.

A.K parti denmesi de saçma.

adalet ve medeniyet partisi kurulsa,bu partiye de ..M :lol: parti mi diyeceğiz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...