Jump to content

Evrim, Ateizmin ne ispatı ne silahı değildir...

Recommended Posts

bana ne yaw...git gitme...az önce şikayetleniodun..iftira atıolar..napacaamı şaşırdım vs. die ağliodun... ben de sana üzülme daha fazla mecbur değilsin buranın kahrını çekmeye...gidebilirsin dedim.

Kahır çekmiyorum, iftiralara yanıt veriyorum, ne ağlıyor ne sızlanıyorum. Edepsize hak ettiği dilden konuşmak, usuldendir.

Ben adi olana mütevazi olmam.

Yani kısaca, ben Mevlana değilim, adam ol öyle gel, felsefemdir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 841
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kahır çekmiyorum, iftiralara yanıt veriyorum, ne ağlıyor ne sızlanıyorum. Edepsize hak ettiği dilden konuşmak, usuldendir.

Ben adi olana mütevazi olmam.

Yani kısaca, ben Mevlana değilim, adam ol öyle gel, felsefemdir.

burda devam dedlim madem ...

alevilerle birbirinizi neden tarih boyudur kesiyorsunuz ?

Sitelerde Paylaş

burda devam dedlim madem ...

alevilerle birbirinizi neden tarih boyudur kesiyorsunuz ?

Bu başlığın konusu farklı, merak ettiğin soruları başka başlıkta sor, kankaların cevaplar. Ben sana sürekli saygı gösteriyorum, başlığı sabote etmeyip konuyu farklı alana çekme, saygısızlığını yapma lütfen.

Sitelerde Paylaş

Bu başlığın konusu farklı, merak ettiğin soruları başka başlıkta sor, kankaların cevaplar. Ben sana sürekli saygı gösteriyorum, başlığı sabote etmeyip konuyu farklı alana çekme, saygısızlığını yapma lütfen.

kareşim...bu konu da silah sayılır işte...ateist sana gelip çiçek böcekle mi saldıracak ?

islam konusunda kuran - hadis heraman tartışma konusudur ve ateistin müslümana karşı kullanacağı silahtır.

şimdi...alevileri neden sevmiyorsunuz bakayım ? topunuzumu geri vermediler ne iş ? niye doğruyorsunuz birbirinizi ?

Sitelerde Paylaş

kareşim...bu konu da silah sayılır işte...ateist sana gelip çiçek böcekle mi saldıracak ?

islam konusunda kuran - hadis heraman tartışma konusudur ve ateistin müslümana karşı kullanacağı silahtır.

şimdi...alevileri neden sevmiyorsunuz bakayım ? topunuzumu geri vermediler ne iş ? niye doğruyorsunuz birbirinizi ?

Konunun yavaş yavaş farkına varıyorsun. Ateist bana saldırmaz, dinlere, inançlara da saldırmaz. Çünkü ateist böyle işlerle uğraşmaz, bu çarpık zihniyet ateist görünümlü putperestlerin,müşriklerin,kafirlerin eylemleridir. Jeton sende köşeli de olsa sonunda düştü demek ;)

tarihinde Xerşan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konunun yavaş yavaş farkına varıyorsun. Ateist bana saldırmaz, dinlere, inançlara da saldırmaz. Çünkü ateistin konusu değil. Bu bahsettiğin işler, ateist görünümlü putperestlerin,müşriklerin,kafirlerin eylemleridir. Jeton sende köşeli de olsa sonunda düştü demek ;)

ateist olmadığımdan olabilir mi ?

sonuçda...sen sadede gel...şimdi...alevileri neden sevmiyorsunuz bakayım ? topunuzumu geri vermediler ne iş ? niye doğruyorsunuz birbirinizi ?

Sitelerde Paylaş

ateist olmadığımdan olabilir mi ?

sonuçda...sen sadede gel...şimdi...alevileri neden sevmiyorsunuz bakayım ? topunuzumu geri vermediler ne iş ? niye doğruyorsunuz birbirinizi ?

Ateist değilsen ne ayaksın? İdeolojin ney, militan mısın nesin?

Sitelerde Paylaş

DEİST yazıo orda...günlerdir havaya bakarsan böle olur görmezsin.

Her sakallıya amca mı diyeceğiz? Deist yazıyormuş, senin ajan olmadığını nereden bileceğim, bir kafir işbirlikçi, nifak sokucu olmadığını nereden bileceğim. Ortalığı karıştıran bölücü örgüt üyesi olmadığını nereden bileceğim?

Deist yazınca herşey toz pembe mi oluyor? Tüm soru işaretleri aydınlanıyor mu?

Tarzın,stilin, konuları anlayamaman, sabote etmen, trollük yapman, şebeklik yapman, ahmaklık yapman gibi unsurları göz önüne alınca, sen hiç güven vermiyorsun...

Yani sana hiç inanmıyorum.

Sitelerde Paylaş

Her sakallıya amca mı diyeceğiz? Deist yazıyormuş, senin ajan olmadığını nereden bileceğim, bir kafir işbirlikçi, nifak sokucu olmadığını nereden bileceğim. Ortalığı karıştıran bölücü örgüt üyesi olmadığını nereden bileceğim?

Deist yazınca herşey toz pembe mi oluyor? Tüm soru işaretleri aydınlanıyor mu?

Tarzın,stilin, konuları anlayamaman, sabote etmen, trollük yapman, şebeklik yapman, ahmaklık yapman gibi unsurları göz önüne alınca, sen hiç güven vermiyorsun...

Yani sana hiç inanmıyorum.

geri zekalı herif....

işbirlikçi işi gücü yok foruma mı gelecek kuş beyinli ?

işbirlikçi ajan kalkacak foruma gelecek senin gibi işe yaramaz adamı mı kandırmaya debelenecek burda?

bu kadar malmısın yani hakkaten ? gerçekten bunu ciddi ciddi düşündünmü ?

Sitelerde Paylaş

geri zekalı herif....

işbirlikçi işi gücü yok foruma mı gelecek kuş beyinli ?

işbirlikçi ajan kalkacak foruma gelecek senin gibi işe yaramaz adamı mı kandırmaya debelenecek burda?

bu kadar malmısın yani hakkaten ? gerçekten bunu ciddi ciddi düşündünmü ?

İşbirlikçilerin içerisinden, senin gibi işsiz takımları, ahmak takımları, böyle yerlere girebilir. Çünkü sosyallikten nasibini almamış, amaçları sadece nifak sokmak olan türdaşlarının tek meskenleri böyle yerlerdir. Atış serbest forumları....

Bundan dolayı, neden olmasın...

Sitelerde Paylaş

İşbirlikçilerin içerisinden, senin gibi işsiz takımları, ahmak takımları, böyle yerlere girebilir. Çünkü sosyallikten nasibini almamış, amaçları sadece nifak sokmak olan türdaşlarının tek meskenleri böyle yerlerdir. Atış serbest forumları....

Bundan dolayı, neden olmasın...

gelme ozaman bu işbirlikçilerin olduğu foruma salak adam...ne işin var bu işbilikçi yataklığı yapan forumda ahmak ?

Sitelerde Paylaş

gelme ozaman bu işbirlikçilerin olduğu foruma salak adam...ne işin var bu işbilikçi yataklığı yapan forumda ahmak ?

3başlıkta da foruma gelme diyyorsun, hayırdır gardaş zoruna mı gidiyor gerçekler? Babanın tarlasına gelmiyorum, foruma giriyorum... ;)

Sitelerde Paylaş

3başlıkta da foruma gelme diyyorsun, hayırdır gardaş zoruna mı gidiyor gerçekler? Babanın tarlasına gelmiyorum, foruma giriyorum... ;)

ağlayan sensin her başlıkda....

ağlama diye diyorum...burda yeterince yerden yere vuruldun...yazık oluyor sana....hem forumun da a.q. dun....tartığın yokki...habire hakaret--küsme---ağlama--zırlama...

bu ne lan böle...nasıl tartışma bu ?

ayet getiriyoruz...yok öle değil diyip kesipa atıyorsun..daha olmadı kıvırıyorsun..sona kaçıp hakaretlere başlıyorsun..

bu mu la senin tartışma anlayışın ?

Sitelerde Paylaş

ağlayan sensin her başlıkda....

ağlama diye diyorum...burda yeterince yerden yere vuruldun...yazık oluyor sana....hem forumun da a.q. dun....tartığın yokki...habire hakaret--küsme---ağlama--zırlama...

bu ne lan böle...nasıl tartışma bu ?

ayet getiriyoruz...yok öle değil diyip kesipa atıyorsun..daha olmadı kıvırıyorsun..sona kaçıp hakaretlere başlıyorsun..

bu mu la senin tartışma anlayışın ?

Bre kamil, düzgün bir ileti yaz bende şaşırayım, sen ne koftiden bir insansın. Her yazın saçmalık her iletin cehalet dolu.

Soru sorduğunu sanan fakat sürekli saçmalayan tek adamsın. Bu konuda kimse eline su dökemez.

Sitelerde Paylaş

Bre kamil, düzgün bir ileti yaz bende şaşırayım, sen ne koftiden bir insansın. Her yazın saçmalık her iletin cehalet dolu.

Soru sorduğunu sanan fakat sürekli saçmalayan tek adamsın. Bu konuda kimse eline su dökemez.

lan yazdık elli kere..son yazdığım ALEVİLER idi

ne yazdın mantıklı oraya ? buyur devam et burdan...sorunsuzmusunuz alevilerle ? doğramadınız mı birbirinizi ?

hadi gene kıvır da göreyim

Sitelerde Paylaş

lan yazdık elli kere..son yazdığım ALEVİLER idi

ne yazdın mantıklı oraya ? buyur devam et burdan...sorunsuzmusunuz alevilerle ? doğramadınız mı birbirinizi ?

hadi gene kıvır da göreyim

Başlığın konusu bu değil? Git o konuyu başka bir yerde aç, orada tartış, yeri burası değil kaç kere daha yazmam gerekecek.

Sitelerde Paylaş

kaçıp kıvırmayacağını bilsem yapacam da....senden emin değilim...

Kardeş, rica ediyorum, bu başlığın içine ettin bıraktın, lütfen yazma artık. Sohbet etmekse amacın diğer başlıklardan sürdür ama burada bu tür yazıları yazma...Rica ediyorum...

Sitelerde Paylaş

Kardeş, rica ediyorum, bu başlığın içine ettin bıraktın, lütfen yazma artık. Sohbet etmekse amacın diğer başlıklardan sürdür ama burada bu tür yazıları yazma...Rica ediyorum...

başlığı açtım ..gel

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...