Jump to content

Recommended Posts

Ucube kaldirmak

Mantık Olarak Aişe 18 / 21 Yaşında Olamaz;

Biliyorsunuz islam aleminin hemen hemen tamamı Muhammed peygamber’in Ayşe ile 9 yaşındayken evlendiğini kabul eder. Kim kabul etmez? Bizim modern müslümanlar. Sen dine uymuyorsan din sana uysun mantığıyla Ayşe’nin evlilik yaşını 18’e kadar çıkardılar. Bunda da dayanakları şöyle bir uyduruk bir rivayet . O dönemde Araplar kız çocuklarının yaşlarını ergenlikten sonra saymaya başlıyorlarmış. Yani 9 …yaşında demek ergenlikten 9 sene geçti demekmiş. 12 yaşında ergenliğe girse Ayşe 18 yaşında nişanlanmış 21 yaşında evlenmiş Muahmmedle. Peki o zaman bu adet halen devam ediyor mu Arabistan’da. Etmiyormuş. Hımm demek unutulmuş. Eskiden varmış ama güya.

Bir fikrin doğru olabilmesi için ilk şart tutarlılıktır. Bakalım tutarlılık var mı bu teoride. Muhammed’in ilk eşi Hatice kaç yaşındayken Muhammed ile evlenmiş. 40. Ama durun bir dakika o zamanlar ergenlikten sonra sayılıyormuş yaşlar. O zaman Hatice’nin yaşına da en az 11-12 eklemek lazım. Eskiden sistem buymuş. Hatice Muhammed ile 52 yaşındayken evlenmiş o zaman. Olabilir mi? Olamaz. Çünkü o zaman Hatice 60 yaşına kadar çocuk doğurmuş oluyor bu hesapla ki menapoza girmemesi imkansız. Kadınlar Ortalama 47 maksimum 52 yaşında menapoza girerler ve doğurgan özelliklerini kaybederler. Ortaya attıkları sav ilk denemede çöktü. Çünkü tutarlı değil. Eski Türklerde yıldırım çarpıp ölen herkes günahkar kabul edilirmiş. Mantıklı mı mantıksız. Tutarlı mı? Tutarlı yıldırım çarpan kral da olsa köylü de olsa günahkar derlermiş. Tutarlılık şart . Tek şart mı değil ama bir fikrin doğru olması için ilk şart tutarlılıktır.

Mantıklı biri beyni erimemiş biri bu durumda ne yapmalı? Ya Muhammed kusursuzdur sübyancıysa sübyancılık iyidir deyip kendi 6 yaşındaki kızlarını hacı dedelere vermeli ki verenler var islam dünyasında veya Muhammed hiç de günahsız ve iyi biri değilmiş demeli. Dinden çıkmalı. Müslümanlar ne yaparlar peki. Muhammed sübyancıymış diyenlere küfür ederler. Bre mal senin doğru dediğin kitaplarda yazıyor. Ayna tutuyoruz biz sanki kendi kendimize uydurduk.

Ha bir de 3. Yol var. Edip Yüksel gibi tüm hadisleri ret edersiniz. Sünnilikten çıkmalısınız o zaman da. Başta erkek çocukların sünneti, kandil gecelerinin kutsallığı gibi sünni adetlerini ve peygambere atfedilen güzel hadisleri de terk etmelisiniz. Çünkü bu tip adetler Muhammed’in sübyancılığının anlatıldığı kitaplardan alınma. Kitabın yarısını kabul edip yarısını ret etmek de sizi bir başka tutarsızlığa götürür.

Hadisleri ret eden müslümanlarla da tartışmam.Candır onlar. İslam’ın hayvanlıklarını mideleri kaldırmadıkları için Kuran’da körlerin fili tarif etmesi misali neresinden tutarsan öyle tarif edildiği için islam’ı şiddetten uzak bir şekilde yorumlarlar. Daha önce de dediğim gibi kafamı kesmek istemeyen insanlarla işim olmaz. Sayfamızın doğrudan konusu değiller. Denk gelir onları da hırpalarız duvardan duvara vururuz ama o hakkımı da saklı tutuyorum.

(Kaynak: http://www.facebook....&type=3)

SADECE SAÇMALIYORSUN LEVİA

TEK DERDİN İSLAMI KURTARMAK GÖYA....

AMA BATIRDIKÇA BATIRIYOR...ZIÇTIKÇA ZIÇIYORSUN

.

.

namus-bek%C3%A7ili%C4%9Fi.jpg

.

Yemen'de Hayatını Kaybeden 8 Yaşındaki Çocuk Gelinle İlgili 5 fotoğraf

.

1. Ailelerin keyfi yerinde. Çünkü başlık parası geliyor.

21591_m.jpg

2. Özellikle yaşlı erkeklerin çocuklar ile evlenmesi yaygın bir durum

21592_m.jpg

3. Düşünebiliyor musunuz? Kadınların çoğu 15 yaşından önce evlenmiş durumda.

21594_m.jpg

4. Dünyada bu barbarca geleneği durdurmaya çalışan çok sayıda örgütlenme mevcut.

21596_m.jpg

5. Duyarsız kalamayız

21606_m.jpg

http://www.haberself.com/h/4165/

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 375
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1/ Ben bir rezalet kurtarmaya çalisiyorsam, bu kronolojik tutarsizliklari ben mi uyduruyorum ?

İlgisiz.

2/ Eger ben, musluman olsam, islami olarak kabul ettigim bir seyin neden aksini savunayim ?

Müslülerin adam devşirme yöntemlerindendir. Karşı taraftan gibi görünüp, sözde -asıl ait oldukları tarafa karşı- dürüst veya sorgulayıcı görünerek insanları kendilerine güvendirip, asıl ait oldukları tarafa çekmeye çalışırlar. Bilindik yöntemdir. İnsana bir defada ters gelen şeyler, ona sen de haklısın ama ... diyerek parça parça yedirilebilir. Kurbağa ve sıcak su yöntemidir.

3/ Eger savunacak olsam, neden 9 yasinda genç kizlarin o dönemde evlenmesinin olagan oldugunu ifade edeyim ?

İlgisiz ve yanıltıcı. Savunacak insan için son derece normaldir. Savunmayacak ve tarafsız insan için de son derece normaldir; zira o dönemin normali budur. Fakat mesele o dönemin normalleri değildir.

1 -Mesele, fiziksel ve zihinsel gelişimi tamamlanmayan çocukların düzülmelerine, rahman ve rahim olan allah tarafından izin verilmesidir. Gelişimini tamamlamamış bir çocuğun, üstelik de kendinden fiziksel olarak kat kat büyük bir erkek tarafından düzülmesi zarar vericidir; zira toplumsal normdan değil, bireysel zarardan bahsediyoruz. Müslüler ise bireysel zararı görmezden gelip, o dönem için normaldi diyerek bu rezaleti gizliyor.

Kız çocukları diri diri gömülüyordu diye zırlayan, Muhammed bunu değiştirdi diye onu öven müslüler, sözde kız çocuklarının diri diri gömülmesini o dönemin normali olarak görmeyi bir türlü beceremezler; ama kız çocuklarının diri diri düzülmelerinin o dönem için normal olması bir anda öne çıkar.

2 - 9 yaşında genç kızların o dönemde evlenmesinin olağan olması ile Ayşe'nin küçük yaşta düzülmediğini savunmak ters durumlar değildir. Dönemin normalinin üzerinde bir yaşta evlenmiş olmasını savunmak, sadece şimdiki normallerin dışında düşünemeyen insanları rahatlatmak içindir. Siz bunu, şimdilik, Ayşenin en az 12 yaşında evlendiğini savunarak yapıyorsunuz. Buna türkülerden de örnekler veriyorsunuz. O dönemin normali daha düşük yaş olmasına rağmen, Muhammed tıpkı bizim toplumumuzda olduğu gibi, kız ergenliğe girdikten -çok- sonra onu düzmüştür diyerek hem durumu kabul edilebilir hale sokmaya çalışıyor, hem Muhammed'e normali değil, nispeten daha uygun olanı yapmıştır diye yüceltmeye çalışıyorsunuz.

Ayşenin evliliği ile düzülmesi arasında 3 yıl olduğunu biliyoruz. İlerde 12 yaşında evlenmiştir de 15inde düzülmüştür de gibilerinden dönüşler ile Muhammed'i iyice düzlüğe çıkartmaya çalışacak olabilirsiniz.

Eger takvim yok idiyse, ki bu kesindir, o halde, kimse dogru yasini kesin bilemezdi. Ancak tarihsel olaylara göre tahminler mumkun olabilir. Oysa, tarihsel olaylar Aise'nin yasi ile ilgili doyurucu bilgiye ulasmayi saglayamamaktalar; lakin, islamdan önce dogdugunun ifade edilmesi Muhammed 40 yasinda peygamber olduguna inanildigina göre Aise'den 40 yas veya daha az buyuk oldugunu ve Muhammed hicri 2 senede 52 yasinda olacagindan, Aisenin de en az 12 yasinda olmasi gerekmektedir. Bu yas da kuçuktur, egre ben prozelitizm yapacak olsam, kalkar en uç yaklasik tahminleri tercih ederdim. Ve böyle imkan var. Ama ben Aise'nin 12 ile 14 yaslar arasinda oldugu kanaarindeyim.

Bu kısmın sonunu okumadan yazmıştım yukardakini. Gerçekten sınırı yukarı taşımaya çalışıyormuşsunuz. Görüyoruz ki 12, şimdi, 14 oldu. Kesinlikle takvim yoktu yalanını da ifşa edelim.

Kuran'da fil adında bir sure bulunur. Mekke ve Medine halkı fili ilk kez Yemenliler kabeyi yıkmak üzere saldırdıklarında görmüştür. Bu olayın gerçekleştiği yıl fil yılıdır, aynı yıl Muhammed doğmuştur. Mekke ve medine halkı takvimsel bir referans olarak olarak fil yılını baz almakta, bir yıl olarak da 12lik ay döngülerini izlemektedir.

Kimse doğru yaşını bilemezdi dediğiniz için Muhammed'in 40 yaşında peygamberliği, Ayşe'nin ablasının 90 yaşında ölmesi, sizin bu yaşı hesaplarınızda kullanmanız tamamı ile yalan olmaktadır. Yine kendi kendinizi yalanlıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

O halde sen istedigini düsünmeye devam et, varsa hatalar onlari düzeltmeye bak. Benim sana ispat edecek hiç bir seyim yok, ne de bir baskasina. Bunu düsünmen kendi sorunun, bana saldirmayip forumun kurallarina ve genel nezaket prensiplerine uygun tartisirsan diledigini düsün, bana ne ?

Sürekli insanlari elestirmek, ve iletilerin arasina bunu düzenli biçimde karistirmak bir manipülasiyon yöntemidir ve etik degildir. Karsidaki kimsenin krebibilizesini düsürerek, iletilerini okuyan kimseleri konu disi etkilemek yöntemidir. Dogru olan tutum, kimselerin yazmis olduklari seyler üzerinden tartismakdir. Ve bunlar uyduruk veya hatali ise, çürütülmeleri mümkündür ve en kestirme yoldur. Dolayisiyla insanlara saldirmma, getirdikleri bilgiler surada dururken bunlari ayiklamaya tercih etme tutumu : asil bunu yapan kimsenin olmadik yerde bit enigi aramasindan baska bir sey degildir. Ben kaynaklari ve yanlislanabilir verileri paylastim. Bunlari sol cebimden çikarmadim ve hesaplar ortada. Bu durumda, benim ne minvalde bir mantik yürüttügüm de çiplak biçimde göz önünde, varsa bir çarpitma sen onu irdele. Farzedelim ki ben müslüman olayim, bu verilerde bir degisme saglamaz. Veriler ortada ve çiplak, ve onlari ben uydurmuyorum.

tarihinde Levia tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O halde sen istedigini düsünmeye devam et, varsa hatalar onlai düzeltmeye bak. Benim sana ispat edecek hiç bir seyim yok, ne de bir baskasina. Bunu düsünmen kendi sorunun, bana saldirmayip forumun kurallarina ve genel nezaket prensiplerine uygun tartisirsan diledigini düsün, bana ne ?

Sürekli insanlari elestirmek, ve iletilerin arasina bunu karistirmak bir manipülasiyon yöntemidir ve etik degildir. Karsidaki kimsenin krebibilizesini düsürerek, iletilerini okuyan kimseleri konu disi etkilemektir. Dogru olan tutum, kimselerin yazmis olduklari seyler üzerinde tartismakdir. Ve bunlar uyduruk veya hatali ise, çürütülmeleri mümkündür. Dolayisiyla insanlara saldirmmayi, getirdikleri bilgiler surada dururken onlari ayiklamaya tercih etmek asil bunu yapan kimsenin olmadik yerde bit enigi aramasindan baska bir sey degildir. Ben kaynaklari ve yanlislanabilir verileri paylastim. Bunlari sol cebimden çikarmadim ve hesaplar ortada. Bu durumda, benim ne minvalde bir mantik yürüttügüm de çiplak biçimde göz önünde, varsa bir çarpitma sen onu irdele.

Levia profil resmin güzel olmuş bence hiç değiştirme.

Sitelerde Paylaş

...

SADECE SAÇMALIYORSUN LEVİA

TEK DERDİN İSLAMI KURTARMAK GÖYA....

AMA BATIRDIKÇA BATIRIYOR...ZIÇTIKÇA ZIÇIYORSUN

...

140418041628226771.jpg

Dünyadaki çocuk evlilik statistikleri

140418040807781046.jpg

Dünyada müslümanalrin oranti istaistigi

Sitelerde Paylaş

Dünyadaki çocuk evlilik statistikleri

Dünyada müslümanalrin oranti istaistigi

arkadaşım...

problem olan şu anda dünyadaki çocuk evlilikleri oranı DEĞİL......

problem olan İSLAMIN bunu MEŞRULAŞTIRMASI - HELAL görmesi ve TEŞVİK ETMESİ

KAFAN BASMIYORMU ????

çocuk evliliklerine her yerde her platformda her şekilde KARŞI çıkılmalıdır.......

ama İSLAM bunu TEŞVİK ederken ve HELAL sayarken bununla islam ülkelerinde SAVAŞAMAZSIN:......

islamda PEDOFİLİ HELALDİR

Sitelerde Paylaş

arkadaşım...

KAFAN BASMIYORMU ????

çocuk evliliklerine her yerde her platformda her şekilde KARŞI çıkılmalıdır.......

ama İSLAM bunu TEŞVİK ederken ve HELAL sayarken bununla islam ülkelerinde SAVAŞAMAZSIN:......

Sana dünyadaki bunun mesru durumunu sundum bende. Yukarda yasalara göre uygulanan evlilik istatistikleri zaten. Ama sen bunlari anlamayacak kadar çarpik bakiyorsun olaya. Pedofili HARAMDIR islamda. Ama evlilik yasi KIMI MÜSLÜMAN ÜLKELERDE düsüktür.

Yukardaki haritada, islam ülkelerindeki YASAL DURUM ortada. Islam ülkeleri dünyanin kalan kismina göre gayet "orta durumda".

Istersen islam ülkelerini sirala, diger ülkeleri sirala ve söyle bir sey yap : haritadaki en asagi yas üzerinden ve devletlerin nüfusu üzerinden islam ülkelerinde ve dünyanin kalaninda ortalama evlenme yasal yas kaç imis : ANLARSIN.

Örnegin Arabistanda 29.000.000 nüfus, Endonezyada 245.000.000 nüfus var. Endonezyada evlenme yasi 16. Arabistanda 8-9. Oysa endonezya Arabistandan neredeyse on kat daha fazla müslümanin yasadigi bir ülke.

Somali 35.000.000 nüfusunda, islam alemi 1.500.000.000 kadar insandan olusmakda...

Sitelerde Paylaş

Somali 35.000.000 nüfusunda, islam alemi 1.500.000.000 kadar insandan olusmakda...

bu sayı değişti müslümanlar 1.600.000.000 oldu dünyanın en hızlı büyüyen dini yakında bu istatislikle islam tek din olur.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu sayı değişti mslümanlar 1.600.000.000 oldu dünyanın en hızlı büyüyen dini yakında bu istatislikle islam tek din olur.

Sayin Zeus, bu rakamlari vererek sadece islam ile erken evlilik üzerinde cadi avi ve karalama sistematigindeki çarpikligi vurgulamak istedim. Ama buna ragmen ve her sey ortadayken, "eski kitaplarda öyleydi" diye kopyala yapistirlar devam edecektir. Ve Sanki erken evlilik veya çocuklara yönelik sarkintilar islamda daha yayginmis havasi estirilmeye devam edecektir. Bu asla bilimsel ve etik bir tutum degil, ve bir milyara askin islam dünyasindaki müslümanlari ruhsal hastalikli olarak göstererek nefret tohumlari saçmaktir. tarihinde Levia tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sayin Zeus, bu rakamlari vererek sadece islam ile erken evlilik üzerinde cadi avi ve karalama sistematigindeki çarpikligi vurgulamak istedim. Ama buna ragmen ve her sey ortadayken, "eski kitaplarda öyleydi" diye kopyala yapistirlar devam edecektir. Ve Sanki erken evlilik veya çocuklara yönelik sarkintilar islamda daha yayginmis havasi estirilmeye devam edecektir. Bu asla bilimsel ve etik bir tutum degil, ve bir milyara askin islam dünyasindaki müslümanlari ruhsal hastalikli olarak göstererek nefret tohumlari saçmaktir.

müslümanlar zaten bunu kendileri yapıyorlar......nefret tohumları ekiyorlar her yere......yaptıkları ile - ugulamaları ile...vs.vs.vs.

sen de bunları savunuyorsun CANHIRAŞ şekilde.....ateistin derdi neyse artık bunları savunmakta ???

Sitelerde Paylaş

Sayin Zeus, bu rakamlari vererek sadece islam ile erken evlilik üzerinde cadi avi ve karalama sistematigindeki çarpikligi vurgulamak istedim. Ama buna ragmen ve her sey ortadayken, "eski kitaplarda öyleydi" diye kopyala yapistirlar devam edecektir. Ve Sanki erken evlilik veya çocuklara yönelik sarkintilar islamda daha yayginmis havasi estirilmeye devam edecektir. Bu asla bilimsel ve etik bir tutum degil, ve bir milyara askin islam dünyasindaki müslümanlari ruhsal hastalikli olarak göstererek nefret tohumlari saçmaktir.

Sayın Levia sizin fikirlerinize saygı duyuyorum ve sizin iyi niyetli biri olduğunuzu düşünüyorum.

Ben dünyada islam yok olduğu zamanda dünyanın çok güzel bir yer olacağına inanan biri değilim. Dünyada dinler olmuş yada olmamış dünya zaten hiç bir zaman ideal bir yer olamaz. İnsanlar bunu görmüyor bence.

Sitelerde Paylaş

Sana dünyadaki bunun mesru durumunu sundum bende. Yukarda yasalara göre uygulanan evlilik istatistikleri zaten. Ama sen bunlari anlamayacak kadar çarpik bakiyorsun olaya. Pedofili HARAMDIR islamda. Ama evlilik yasi KIMI MÜSLÜMAN ÜLKELERDE düsüktür.

Yukardaki haritada, islam ülkelerindeki YASAL DURUM ortada. Islam ülkeleri dünyanin kalan kismina göre gayet "orta durumda".

Istersen islam ülkelerini sirala, diger ülkeleri sirala ve söyle bir sey yap : haritadaki en asagi yas üzerinden ve devletlerin nüfusu üzerinden islam ülkelerinde ve dünyanin kalaninda ortalama evlenme yasal yas kaç imis : ANLARSIN.

Örnegin Arabistanda 29.000.000 nüfus, Endonezyada 245.000.000 nüfus var. Endonezyada evlenme yasi 16. Arabistanda 8-9. Oysa endonezya Arabistandan neredeyse on kat daha fazla müslümanin yasadigi bir ülke.

sen gerçekten de ya okuma özürlüsün....

yahut da okuduğunu kavrayamayan birisisin....

arkadaşım...

KAFAN BASMIYORMU ????

Sitelerde Paylaş

O halde sen istedigini düsünmeye devam et, varsa hatalar onlari düzeltmeye bak. Benim sana ispat edecek hiç bir seyim yok, ne de bir baskasina. Bunu düsünmen kendi sorunun, bana saldirmayip forumun kurallarina ve genel nezaket prensiplerine uygun tartisirsan diledigini düsün, bana ne ?

Sürekli insanlari elestirmek, ve iletilerin arasina bunu düzenli biçimde karistirmak bir manipülasiyon yöntemidir ve etik degildir. Karsidaki kimsenin krebibilizesini düsürerek, iletilerini okuyan kimseleri konu disi etkilemek yöntemidir. Dogru olan tutum, kimselerin yazmis olduklari seyler üzerinden tartismakdir. Ve bunlar uyduruk veya hatali ise, çürütülmeleri mümkündür ve en kestirme yoldur. Dolayisiyla insanlara saldirmma, getirdikleri bilgiler surada dururken bunlari ayiklamaya tercih etme tutumu : asil bunu yapan kimsenin olmadik yerde bit enigi aramasindan baska bir sey degildir. Ben kaynaklari ve yanlislanabilir verileri paylastim. Bunlari sol cebimden çikarmadim ve hesaplar ortada. Bu durumda, benim ne minvalde bir mantik yürüttügüm de çiplak biçimde göz önünde, varsa bir çarpitma sen onu irdele. Farzedelim ki ben müslüman olayim, bu verilerde bir degisme saglamaz. Veriler ortada ve çiplak, ve onlari ben uydurmuyorum.

Bir kısmını uyduruyor, bir kısmını ise kesip biçerek işinize gelecek şekilde yazıyorsunuz.

Uydurduğunuz kısımlara örnek olarak takvim yoktu yalanınızı ifşa ettik; eksik yazdığınız kısımlara örnek olarak da taberi'nin 6-7 yaş evlenme, 9-10 yaş düzülme konularını defalarca yazdığını gösterdim.

Bundan sonra yine yalanlarla ve çarpıtmalarla dolu yazılarınız olduğunda, onları da ifşa edeceğiz. Ne kadar kişisel saldırı yalanına başvursanız da.

İnsanları eleştirmek gibi bir derdimiz bulunmuyor; yalancıya, yalancı diyoruz.

Konuya dönersek; sizin de, bizim de defalarca gösterdiğimiz üzere: islam kadını hayvan yerine koyduğundan, evlilik ve cinsel ilişki yaş sınırı olmaması son derece normaldir. Bu pratik, öncelikle kadın sağlığı açısından, sonra da toplumsal hayata etkileri açısından kabul edilemezdir.

Sitelerde Paylaş

Bu islam kadini hayvan yerine koyuyor terinimleri ve diger yazilar, hiç bir sey katmiyor somut olarak tartismaya. Bunlar bos laflar. Sen simdi, burada suna cevap yaz :

1/ Aise hem 7-8, hem 9-10, hem 12 yasinda olabilir miydi ayni anda ?

2/ Aise islamdan önce dogmus somut terminus ad quem'e aykiri, baska bir tarihsel dogus zamani ile ilgili somut bir isaret var mi ?

Bos yere basligi kirletecegine, önce bu iki soruya cevap yazarmisin ?

Sitelerde Paylaş

Tane tane:

1/ Aise hem 7-8, hem 9-10, hem 12 yasinda olabilir miydi ayni anda ?

Ayşe evlendiğinde 6 yaşındadır, düzüldüğünde 9 yaşındadır. 12 sizin uydurmanızdır.

2/ Aise islamdan önce dogmus somut terminus ad quem'e aykiri, baska bir tarihsel dogus zamani ile ilgili somut bir isaret var mi ?

Buyrun, burada oynayın:

http://wikiislam.net/wiki/Refutation_of_Modern_Apologetics_Against_Aishas_Age

Sizin gibi nice müslü, nice şekillerde yaş hesaplamaya kalkmış. Onların ömür verdiği hesapları yanlışlayın.

Sonra yine buraya gelin, yine sahih hadislerinizi önünüze koyalım.

Sitelerde Paylaş

Dogmatiklere laf anlatmak, deveye hendek atlatmaktan değil, pentatlon yaptırmaktan zordur! :D

Her dogmatik müslüm gibi Kuranı bırakıp hadislere sığınıyor. Durum gerektirdi mi hadis inkar etmek sakız çiğnemek kadar kolaydır bunlara. Kırk tanesini ezberleyenin cennete hurilerin kucağına gideceğini köşede iddia eder, köşeyi dönünce tüm hadisleri bir çırpıda inkar ederler.

Bunlara sorsan, lezbiyen kadınlara da huri bağışlayacaklarına şüphe yoktur. Hiç biri "olur mu öyle şey?" demez. Lezbiyeni de yetmişiki huri ister bunların!

Bunlara laf anlatmak boşunadır. DBK sendromunun çaresini tıp maalesef bulamadı... Dogmaların beyni kireçlemesi ile ortaya çıkan bu amansız illet, istila ettiği beyinden aklı kovar. Kişi zombi gibi dogmanın emrettiklerini yapmaktan başka bir şey düşünemez.

Sitelerde Paylaş

Yasamamis masal kahramanlarinin maceralari ile ugrasmaktansa ortada duran bir kitap kurani unutmamali... Bu kitabin icinde her türlü sapik cinsel iliskileri, fuhusu, pislikleri, ahlaksizliklari, erkek ve kiz couklarinin kadinlarin köleligini tesvik edip özendiren ayetler ( allah sözleri ) var mi, yok mu?

Bu pislikleri uyulmasi gereken allah sözleri ( buyruklari ) diye savunup yerine getireneler var mi. yok mu?

Kücük kiz cocuklarinin cinsel organlarini özendirerek pazarlamasini yapan kuranin allahi var mi, yok mu?

Kendisine "baba" diyen kiz cocugunu evladini yataga atabilmeyi serbest birakan kuranin allahi var mi, yok mu?

Var...

Bos verin abuk subuk masallara kafa yorup zaman harcamaya.

Sitelerde Paylaş

:lol: Sorulara cevap mı? Bizi müftü sandı herhal... Bize kalsa Ayşe mayşe yaşamamış bile olabilir. Yaşadıysa da hikayesi uyduruktur.

Biz yemek mutfakta nasıl pişti nerden bilelim? Yemek önümüze gelmiş. Yenecek gibi değil. Kazma aşçı nalbantlığı bırakıp aşçı olmuş anlaşılan! Bu yemek yenmez diyoruz. Hadis soslu Kuran yemeği, lokması bile yenecek bir şeye, yemeğe bile benzemiyor. Çöpe... Olay bundan başka bir şey değil.

Sitelerde Paylaş

Bu konu dagitmadan hiç bir objektif somut tartisma çikmaz. Bulandirmaktan medet belki konuyu kenara itme psikolojisini etik bulmuyorum. Bu iddialarin her birisini burada tartismak yersiz olur. Hiç birisine katilmiyorum, ve ilgili basliklarda tartisildi bu iddialar. Kuranda ahlaksizlik degil, reformlar vardir. Bu bakis açisi anakronizm yapmaktan kaynaklanmakta. Ve tamamen konu disinda.

Subyancilik bir cinsel kisisel meyildir ve psikiyatrik bir durumdur. Yarin yasalar çocuklarla cinsel iliskiyi serbest kilsa, butun dunya sunbyanci mi olacaktir ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...