Jump to content

İsrail düşmanlığının sebepleri nelerdir?

Recommended Posts

aptal herif sus rezil gerizekalı :lol:

hamas denen terörist örgüt israile ikide bir soba borusundan yapılmış roket fırlatmasa filistinde bebek ölmez :lol: ikiyüzlü rezil seni :lol:

Bebeklerin ne sorumluluğu var?

Modern dediğimiz dünyada Yahudilerin kuklası durumundasın.

Biraz Arap düşmanlığını bırakın da gözünüzü açın.

Sitelerde Paylaş

Bebeklerin ne sorumluluğu var?

Modern dediğimiz dünyada Yahudilerin kuklası durumundasın.

Biraz Arap düşmanlığını bırakın da gözünüzü açın.

Sen de arap hayranlığını bırakıp gözünü aç, ne kadar kolay değil mi her şeyi yahudilere fatura etmek? 7 milyarlık dünyada her şeyden bir kaç milyon yahudi sorumlu sanki, geri kalanı sütten çıkmış ak kaşık.

Sitelerde Paylaş

Sen de arap hayranlığını bırakıp gözünü aç, ne kadar kolay değil mi her şeyi yahudilere fatura etmek? 7 milyarlık dünyada her şeyden bir kaç milyon yahudi sorumlu sanki, geri kalanı sütten çıkmış ak kaşık.

Öyle bir şey yok.

Neredeyse tüm büyük şirketlerin sahipleri yahudi. Dünyada şerefsizden bol şey mi var sağduyu, biri kadın recm eder, diğeri bebek öldürür, diğeri kafa keser, diğeri insanları köle yapar. Burada yapabilmemiz gereken şerefsizin dini milliyeti olmaz gerçeğini kabul etmek.

Sitelerde Paylaş

Öyle bir şey yok.

Neredeyse tüm büyük şirketlerin sahipleri yahudi. Dünyada şerefsizden bol şey mi var sağduyu, biri kadın recm eder, diğeri bebek öldürür, diğeri kafa keser, diğeri insanları köle yapar. Burada yapabilmemiz gereken şerefsizin dini milliyeti olmaz gerçeğini kabul etmek.

O büyük şirketlerin sahiplerinin içinde hiç rus, japon, arap, çinli vs. yok mu? Madem şerefsizliğin dini, milliyeti yok, ne diye her şeyi yahudilere yüklüyorsun?

Sitelerde Paylaş

O büyük şirketlerin sahiplerinin içinde hiç rus, japon, arap, çinli vs. yok mu? Madem şerefsizliğin dini, milliyeti yok, ne diye her şeyi yahudilere yüklüyorsun?

elin arabı yatırım yapmıyor ki ? petrolden alıo parayı...gidip çöle gömüyor. elin oğlu parayı buldumu gider bilime teknolojiye eğitime yatırır.....elin arabı parayla çöle gider adını yazdırır çöle içine de su getirtir galon galon...su doldurur...uzaydan fotosunu çektirir ABD ye ... sonada hava atar etrafa.."bak benim ismim -uzaydan da gözüküyor..nasıl ?" der....

bu işte bizim tr deki müslümanların öve öve bitiremediği arap oğlu arap.

Sitelerde Paylaş

Her şeyi yahudilere yüklemedim. Varolan durumu dile getirdim. Önceki mesajım her şeyi yahudilere yüklemediğimi açıklar nitelikte.

Sitelerde Paylaş

:lol:

elin arabı yatırım yapmıyor ki ? petrolden alıo parayı...gidip çöle gömüyor. elin oğlu parayı buldumu gider bilime teknolojiye eğitime yatırır.....elin arabı parayla çöle gider adını yazdırır çöle içine de su getirtir galon galon...su doldurur...uzaydan fotosunu çektirir ABD ye ... sonada hava atar etrafa.."bak benim ismim -uzaydan da gözüküyor..nasıl ?" der....

bu işte bizim tr deki müslümanların öve öve bitiremediği arap oğlu arap.

:lol:

Ya çöle gömüyor, yada Suriye'de teroriste para verip Esad'a gömüyor.

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bizimki de Suriye'deki haydutlara yardım etmekte Araplarla yarışıyor. Ulan adamların petrolü bir kıçlarına sürmedikleri kalıyor, senin neyine Arapla düdük yarıştırmak?

Bu cinayettir. Haydut katillere yardım etmek, silah vermek cinayetin en adice ve şerefsizce olanıdır. Gidin orada çocukları öldürün demek, insanlıktan çıkmaktır. Bu cinayetlerine halkı ortak ediyor. Halkın parasını silah olarak silahlı katil haydutlara gönderiyor. Bu insanlık ayıbından bu halk kurtulamayacak, bu sessiz kalarak izin verdiği zulmün faturasını ödemek durumunda kalacaktır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...