Jump to content

bilal oğlum evi çabuk boşalt

Recommended Posts

Oğluna soruyor sende ne var ne yok diyor biloş da bende ne olsun baba senin paran var diyor..enişteni bilmemneni amcanı da al toplanın diyor işi halletmek için.ailece çete bunlar .bunların görüntüleri de varmış bakalım o ne zaman patlar.pencere açıldı ampül patladı bilal oğlan

oğullarını kullanmış hepsi soysuz

benim tam olarak da anlamadığım bu...bir insan çocuğunu nasıl olurda böyle bir RİSK e atar ??? adalalet işleyecek olursa ömürleri bu çocukların hapisde geçecek....buna nasıl bir baba vicdanı dayanır ???

Sitelerde Paylaş
  • İleti 1,1k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

benim tam olarak da anlamadığım bu...bir insan çocuğunu nasıl olurda böyle bir RİSK e atar ??? adalalet işleyecek olursa ömürleri bu çocukların hapisde geçecek....buna nasıl bir baba vicdanı dayanır ???

demekki ampüller o kadar eminki kıçlarını kurtaracaklarından ne bileyim ya da para için analarını satar dedikleri bu olsa gerek hehe

Sitelerde Paylaş

Bu skandallar seçimlerden sonra da devam edecek mi, yoksa seçimler bitince herkes evine dağılıp hiçbirşey olmamaış gibi devam mı edecek ?

seçim sonunda akp gene çıkarsa....sanırım tape savaşı biter....kanlı bıçaklı savaşlar başlar :D

Sitelerde Paylaş

seçim sonunda akp gene çıkarsa....sanırım tape savaşı biter....kanlı bıçaklı savaşlar başlar :D

Ki bence yine başa geçecekler. Türkiye'nin toplumsal yapısı muhafazakar bir yapıya işaret ediyor ve muhafazakarlığın bayrağı AKP'de. CHP en büyük rakip ama yeterince destekçisi maalesef ki yok.

Sitelerde Paylaş

Ki bence yine başa geçecekler. Türkiye'nin toplumsal yapısı muhafazakar bir yapıya işaret ediyor ve muhafazakarlığın bayrağı AKP'de. CHP en büyük rakip ama yeterince destekçisi maalesef ki yok.

zamanının İNÖNÜ sünün suçudur bu....dindarlar her ne kadar onu sevmeselerde...yatıp kalkıp ona şükretmeleri gerekir....

Sitelerde Paylaş

Ses kaydını kimler yapmış bay çok bilmiş?

Kaydı yapan yapmış sen onu boşver tayyip çocukları yakınları akrabaları akp belediye başkanları bunların etrafına toplanan çakal takımı devleti milleti soyup soğana çevirmişmi çevirmemişmi?

Milyonlarca insan insan açlık milyonlarca insan yoksulluk sınırında yaşarken bunlar allah din iman türban diye milyarlarca dolar vurgun yapmış mı yapmamışmı sen ona cevap ver?

Sitelerde Paylaş

Yahu beyler internet yasası çıktığı halde bu kasetlerin yayınlarını hala neden engellemiyorlar?

Ya da engelliyorlar da sürekli yeniden mi giriliyor?

Nasıl oluyor bu iş?

Yasa kadük aslında. Bu linki engellese anında yeniden post edilir, Twitter'dan duyurulur. Engellendi diye daha fazla dikkat çeker.

Sitelerde Paylaş

Yasa kadük aslında. Bu linki engellese anında yeniden post edilir, Twitter'dan duyurulur. Engellendi diye daha fazla dikkat çeker.

Olabilir...

İyi de o zaman yayın yapanı bulur ve içeri tıkarlar.

Twit atanın da adresin, ismini vs tespit edebilirler.

Hatta burada yazan forum üyelerinin bile kimlik bilgilerini ulaşabilirler.

Yoksa yanılıyor muyum?

Bu işlerin teknik detaylarını bilen varsa yazıversin.

Sitelerde Paylaş

ORC araştırma şirketi tarafından son yapılan anket sonuçlarına göre AK Parti farkı açıyor.

Şubat ayı içerisinde 5600 kişi ile yüz yüze anket tekniği uygulanarak yapılan araştırmada, İşte İstanbul, Ankara ve Türkiye genelinde son durum

http://siyaset.milliyet.com.tr/iste-istanbul-ve-ankara-da-son/siyaset/galeri/1844647/default.htm

İşte benim Türkiyem! :D

Sitelerde Paylaş

Beni etkileyen akp nin oylarının artması değil. Artmayacaktır heralde artık :D

Beni etkileyen şey adamlardaki taşşak geçme seviyesi.

Son yapılan ankete göre AKP farkı açıyor... :D güzel bir başlık

Beni bu noktada asıl çeken pervanenin yaptığı dalga, köpürtmesi.. :(

tarihinde BabyKnight tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...