Jump to content

bilal oğlum evi çabuk boşalt

Recommended Posts

• İleti 1,1k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bilal Bey, A.Davutoğlu‘na namussuz diyor, BB hiç bir tepki vermiyor.

Bizim oylarımızla seçilen Bakanlar‘ı evladına meze yapan bir Başbakan.

BB, ‘Bakan bana sordu dediğinde‘ ‘Neden soruyor o zaman namussuz ‘ diyor. Maalesef sadece damadına değil Bakan Bey‘e de söylüyor.

https://twitter.com/fuatavni

Sitelerde Paylaş

R.T.E. icin "Otopark degnekciliginden basbakan" demistim. Dinleme kasetleri internete düstükce daha iyi anlasilmakta diye düsünüyorum. Bu arkadasa yaglanip yalakalik yapanlara ve "karizmatik basbakanimiz" diyen yazar cizer aydin takimida dibe vurdular.

Birazcik kafasi calissa internet yasasi gibi yasaklamalarla ugrasmazdi... Türkiye'de ki insanlarin geneli interneti "canli hayat" sanmakta. Küfürler, hakaretler girla gidiyor ve millet kurtlarini dökdükten sonra sabah hic bir sey olmamis gibi isine gücüne gidip aksami tekrar iple cekiyor. Duyarli bir azinlik var gönüllü islanip gaz yemeyi göze olan... Hepsi o kadar.

Alkolikler, bagimlilar ve issiz gücsüz takimi ise internetin en heyecanlilari...Atip tutmalar, iskembeden desteksiz sallamalar ve bos bos hayaller hayaller hayaller...

Her hangi bir günde dünyayi ayaga kaldirabilecek bir örgütlenme internette yapilabiliyor mu? Hayir...Peki neden?

Ara sira güzel paylasimlar biraz güzel düsünceler ve güzel öngörüler hepsi o kadar...Vakit gecikince kafayi bulup klavyeleri ile nara atanlar ona buna "tu kaka" yapanlar ise cogunlukta. Birde ortaligi karistirmakla görevli olan trolleri unutmayalim.

Atildilar mi, bir baska mail adresi baska bir isimle devam...Bu sitede diger sitelerde veya facebook vs...

Bu dinleme kasetlerinde olan rezaletler Japonya'da ortaya cikmis olsa idi Parti üyelerinin hepsi harakiri yaparlardi. Baska gelimis bir ülkede ise kendi kafalarina sıkarlardi veya ülke yangin yerine dönerdi.

R.T.E nin akli varsa bir an önce yeni internet yasasini kaldirip sonsuz özgürlükleri olan internet yasasini hayata gecirmelidir.

Iste o zaman cumhurbaskani da olabilir diye düsünüyorum....

Sitelerde Paylaş

Başçalan Erdoğan Futbolu da Kirletiyor:

O zamadan beri yakından takip ettiğim futbol'u izlemeyi bıraktım. Bu herif her şeyi kirlettiği gibi futbol'u da kirletti. Midem bulanıyor artık... Herif beyinsiz biloş'a ayrıntı veriyor, onu da mevzuya bulaştırıyor...Yuh olsun...

Sitelerde Paylaş

Bilal Erdoğan'ın avukatından 2 haftada 2 farklı açıklama

Daha önce Bilal Erdoğan'ın avukatı, müvekkilinin soruşturma kapsamında dinlendiğini itiraf etmiş ve "Müvekkilimin sıradan telefon görüşmeleri kaydedilmiş, elde edilen tapeler tamamen keyfî şekilde değerlendirilmiş ve yorumlanmıştır.” demişti.

Ancak, Savcıların 15 Aralık 2013'ten sonra teknik takipler ve telefon kayıtlarının imha edilmesi talimatı verdiğinin ortaya çıkmasında sonra, Bilal Erdoğan'ın avukatı "Müvekkilim hakkında dinleme kararı yok" demişti.

http://www.haberfeda...farkli-aciklama

Sitelerde Paylaş

RTE: "Elimizde F. G.'in kasetleri var!"

Karşı atağa geçti.

Yeni bir aşamaya geçiliyor.

İş kızışıyor.

Bu o kadar önemli değil ki. Yani Fethullah Gülen'i öğrencileri dışında kim takar? :D İstediği kadar karşı atağa geçsinler. Durum ülkenin başbakanının kasedi olunca işin rengi değişir ama.

Sitelerde Paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=pznaoNnSA0o#t=141

Bilal Erdoğan:"Siz bu kanunu çok ciddiye alıyorsunuz ya"

Okçular Tekkesinin Bilal'in Baskısıyla TÜRGEV'e usülsüz devredilişi

Başbakan fena kızacak ne yapacaksak yapalım" - Vakfın gölge başkanı Tayyip Erdoğan

Bilal istediği işlemleri Kadir Topbaş'a yaptırabileceğini belirtiyor

6SarayVergiÖdemiyor MaliyeUYUYOR

https://twitter.com/HARAMZADELER333 tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya bu adam bas bas bağırıyor "Kriptolu telefonlarımızı bile dinlemişler!" diye, daha nasıl yolsuzluk yaptığını itiraf edebilir? Yok mu bunu içeri atacak kimse? Daha ne kadar göz yumulabilir bu suçları işlemesine? Bu ülke bu adamın dediklerini bu kadar kolay sindirebilecek kadar midesizleşmiş olabilir mi gerçekten? Bir ben mi bu kadar sinirleniyorum bu adam her bağırdığında?

Sitelerde Paylaş

merhaba gencolar..

beşir atalay ve hakan fidan'ın iranlı o...larla olan ilişki seks kasetlerini izledim...beşir atalay meme fetişistiymiş bunu anladım da,hakan fidan ali kırcadan bile daha betermıs meğersem!!Yakında haramzadeler-başçalan veya yeni bir hesaptan yayınlayacaklar..

Bu arada deniz baykalın ve mhplılerın seks görüntulerını kaydettırıp organıze edıp yayan ve bunları yapan kişi RTEdir..ses kaydını dınledım rte'nın yayın bunları dıye talımat verıyor ve herseyden an be an haberdar o..çocuğu...

neyse herşey çok güzel olacak...daha 8 BÜYÜK TURP GELMEDİ ha!!! :D

Sitelerde Paylaş

Beni en çok üzen... Milyonlarca kişi sokağa döküldü, 5 kayıp verdi bir şey olmadı da, Cemaat'in işine gelmeyince bunlar ortaya serildi. Halk olarak ne kadar da değersiziz. Ne kadar da kuklayız.

Sadece piyonlarız, o kadar.

Bu kasetlerin vs. arkasında da ABD var. Yine kuklalık. Millet nelerle uğraşıyor biz bir şerefsizin oğluyla yaptığı yolsuzluğu yaymaya çalışıyoruz. Bir tek Bilal'e kalmışız demek ki. Gram ilerlemiyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...