Jump to content

bilal oğlum evi çabuk boşalt

Recommended Posts

O evi boşalt lafında vurgulanmak istenen paranın binde biri, o ayakkabı kutusundaki paraların binde biri inşaat işçisi babaya yardım olarak verilse idi belkide o olay olmayacaktı. O altı kişinin dolaylı katili başbakandır. Dört çocuk dört çocuk diyip duruyordun eeeeyyy başbakan. Al sana dört çocuk cesedi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 1,1k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu olanlar bir destabilazasyon ve yeni ayar çekme operasyonudur..uzulecek sıkılacak kuruntu yapacak bi durum yok yada işçi partisi aydınlıkcı ekıbın bıtmek tukenmek bılmeyen komplo teorılerıne inanıp aflamay puflamaya gerek yok..yapacak tek ısınız var mhp nın guclu oldugu yerlerde MHP'ye,CHP2nın guclu oldugu yerlerde CHP'ye oy vereceksın..suan yapmanız gereken lokal olarak budur..

RTE ve çetesi için 2 yol var...

1-YA DEVLETLE ANLAŞACAK(T.C DEVLETI,GENELKURMAY,NATO,DERIN ERGENEKON vs vs yapılarla)

2-YA DA kafasının dıkıne gıdıp kanlı şekilde TASFİYE OLACAK...

yalnız yukardakı;

1.ci durumun belırgınlestıgıne daır Tweeterdakı cemaat hesaplarından ve ABD'li derınlerden güçlü sınyaller gelıyor..KOÇ ile geçen cumartesi görüştü..malum gazetelerden okumuşsunuz görmüşsünüzdür..MUSTAFA KOÇ:ananas şifremifre değil;bildiğin ananastı ve gayette lezzetlıydi...

Yıne bugün çıkan ses kaydında da MILGEM ıhalesındekı usulsuzluk ve ıhale surecıne mudahalede goruldugu gıbı cemaat BB'nın KOÇ'a yaklasmasına da ızın vermıyor!!!!

2.seçeneği tercıh ederse saddam-kaddafi ıkılısının sonu nasılsa evet aynen RTE nın de sonu oyle olacak..

cemaatın tweetırdakı operasyon hesapları kı bunlar (halen görevde olan polis memuru-komseri-müdürler ve ajanları)ses kayıtları daha nete dusmeden gunler oncesınden analız yapıp ön alıyor ve olacakları an be an soyluyorlar..2 gün önce @fuatavni hesabı ıle ozelden yaptıgım yazışmada eğer BB 1 haftaya kadar hizaya gelmez ise KELLE ALACAK DOKUMANLARI faş etmeye baslayacak...şuan SAVUNMA SANAYI IHALELERİ-YARG MUDAHALELERİ 'nın ses kayıtları ile zaten gunler oncesınden soyledıklerını afişe etmeye basladılar...

ben açıkçası 30 mart akşamı RTE'nın % 50'ye yakın oy almasını ıstıyorum cunkı CANIYLA ÖDEMESI daha kolay kestırme yol olacak...eğer beklenılenın cok cok altında bır oy gelırse CB seçimlerine kadar kafamızı ve canımızı sıkacak demektır...

ama cemaat ve esas arkasındakı ZEKA herseyı planlamıs ve RTE'yi cok sakın,vurucu ve acılı bır hazın sonra doğru bılerek ıtıyor...

Sitelerde Paylaş

Beni en çok üzen... Milyonlarca kişi sokağa döküldü, 5 kayıp verdi bir şey olmadı da, Cemaat'in işine gelmeyince bunlar ortaya serildi. Halk olarak ne kadar da değersiziz. Ne kadar da kuklayız.

Sadece piyonlarız, o kadar.

Bu kasetlerin vs. arkasında da ABD var. Yine kuklalık. Millet nelerle uğraşıyor biz bir şerefsizin oğluyla yaptığı yolsuzluğu yaymaya çalışıyoruz. Bir tek Bilal'e kalmışız demek ki. Gram ilerlemiyoruz.

şu dinden kafayı kaldırsa millet bi...görecekler bişileri ama...kaldırmadıkça böle kukla olmaya devam....

Sitelerde Paylaş

Bu olanlar bir destabilazasyon ve yeni ayar çekme operasyonudur..uzulecek sıkılacak kuruntu yapacak bi durum yok yada işçi partisi aydınlıkcı ekıbın bıtmek tukenmek bılmeyen komplo teorılerıne inanıp aflamay puflamaya gerek yok..yapacak tek ısınız var mhp nın guclu oldugu yerlerde MHP'ye,CHP2nın guclu oldugu yerlerde CHP'ye oy vereceksın..suan yapmanız gereken lokal olarak budur..

RTE ve çetesi için 2 yol var...

1-YA DEVLETLE ANLAŞACAK(T.C DEVLETI,GENELKURMAY,NATO,DERIN ERGENEKON vs vs yapılarla)

2-YA DA kafasının dıkıne gıdıp kanlı şekilde TASFİYE OLACAK...

yalnız yukardakı;

1.ci durumun belırgınlestıgıne daır Tweeterdakı cemaat hesaplarından ve ABD'li derınlerden güçlü sınyaller gelıyor..KOÇ ile geçen cumartesi görüştü..malum gazetelerden okumuşsunuz görmüşsünüzdür..MUSTAFA KOÇ:ananas şifremifre değil;bildiğin ananastı ve gayette lezzetlıydi...

Yıne bugün çıkan ses kaydında da MILGEM ıhalesındekı usulsuzluk ve ıhale surecıne mudahalede goruldugu gıbı cemaat BB'nın KOÇ'a yaklasmasına da ızın vermıyor!!!!

2.seçeneği tercıh ederse saddam-kaddafi ıkılısının sonu nasılsa evet aynen RTE nın de sonu oyle olacak..

cemaatın tweetırdakı operasyon hesapları kı bunlar (halen görevde olan polis memuru-komseri-müdürler ve ajanları)ses kayıtları daha nete dusmeden gunler oncesınden analız yapıp ön alıyor ve olacakları an be an soyluyorlar..2 gün önce @fuatavni hesabı ıle ozelden yaptıgım yazışmada eğer BB 1 haftaya kadar hizaya gelmez ise KELLE ALACAK DOKUMANLARI faş etmeye baslayacak...şuan SAVUNMA SANAYI IHALELERİ-YARG MUDAHALELERİ 'nın ses kayıtları ile zaten gunler oncesınden soyledıklerını afişe etmeye basladılar...

ben açıkçası 30 mart akşamı RTE'nın % 50'ye yakın oy almasını ıstıyorum cunkı CANIYLA ÖDEMESI daha kolay kestırme yol olacak...eğer beklenılenın cok cok altında bır oy gelırse CB seçimlerine kadar kafamızı ve canımızı sıkacak demektır...

ama cemaat ve esas arkasındakı ZEKA herseyı planlamıs ve RTE'yi cok sakın,vurucu ve acılı bır hazın sonra doğru bılerek ıtıyor...

yani RTE naaparsa yapsın...bundan sonra gene de operasyon yapanlar vazgeçmeyecek ve canına okuyacaklar öle mi ?

Sitelerde Paylaş

3. bir seçenek daha verilmiş olması lazım. Paralarını, aileni ve yakın çevreni al ve başka bir ülkeye git. Götürmediğin veya aklını kullanıp kaçmayan yandaşlarını içeri alırız.

1. seçeneğin gerçekleşmesi ülke için felaket senaryosudur.

Sitelerde Paylaş

3. bir seçenek daha verilmiş olması lazım. Paralarını, aileni ve yakın çevreni al ve başka bir ülkeye git. Götürmediğin veya aklını kullanıp kaçmayan yandaşlarını içeri alırız.

1. seçeneğin gerçekleşmesi ülke için felaket senaryosudur.

3.seçeneği tercıh edecek noktaya gelmesı RTE nın kıtleler uzerındekı ıntıbası,serefı,namusunu yerle bır eder..kaçmak gıbı bır şey yapması MİLLİ GÖRÜŞÜN izzetını de yere atmak demektır..ama aklına su gelmesın 1.secenek belırgınlesmeye basladı derken.DEVLETE SAHIP OLAMAZ AKSINE DEVLETIN TAMAMEN HIZMETINE GIRMESIDIR...devlet erdoğanı korumaya alır yanı!

Sitelerde Paylaş

3.seçeneği tercıh edecek noktaya gelmesı RTE nın kıtleler uzerındekı ıntıbası,serefı,namusunu yerle bır eder..kaçmak gıbı bır şey yapması MİLLİ GÖRÜŞÜN izzetını de yere atmak demektır..ama aklına su gelmesın 1.secenek belırgınlesmeye basladı derken.DEVLETE SAHIP OLAMAZ AKSINE DEVLETIN TAMAMEN HIZMETINE GIRMESIDIR...devlet erdoğanı korumaya alır yanı!

3. seçenek bir kaçış yolu olamaz bence. Bir devleti ve vatandaşlarını kendinize düşman edinirseniz dünyanın neresinde olursanız olun biri gelir kafanıza sıkar

Sitelerde Paylaş

Bu seçenek verildiyse bile kibir ve megalomani Tayyip'i durdurur.

Sitelerde Paylaş

yani RTE naaparsa yapsın...bundan sonra gene de operasyon yapanlar vazgeçmeyecek ve canına okuyacaklar öle mi ?

EVET oyle olacak....

ayrıca bır krıtık yapılacak olursa cemaatin sermaye örgutu olan TUSKON'da aslında gerek agır abıler,gerek çoğunlugu hakım,gerek esas kaymak tabakanın,karar verıcılerın ve iş bıtırıcılerın ana omurgası YINE SEKULER-LAIK-MILLIYETCI kanattır..

Türkçe olimpiyatlarının duzenleyıcılerı(planlayıcıları) ve TUSKON'dakı esas babalar-karar verıcıler(baskan rıza nur meral dahil) LAİK-MİLLİYETÇİ-ATATURKCU-MERKEZ SAĞ eğılımlı DERİN DEVLETLE-TÜSİAD-NATO-AB-KÜRESEL ŞİRKETLER ile ilgileri alakaları olan iş adamlarıdır!!!!

samanyoluhaberde gordugunuz,2haftaa bır tv ye cıkarılıp afrıkadakı zencı bebelere türkçe-ilim-islam-allah ogrettıgını sanan ve hungur hungur ağlayan bası kapalı ogretmenler yada kadınlar sadece VİTRİN ve/veya PARAVAN insanlardır...onlar sadece calısandır,ama tum bu küresel sistemle ılgılı alakalı ekonomık-sosyal ve kültürel organızasyonları yapan-aracılık eden esas babalar VİTRİNDEKI-PARAVANDAKI'lerle sadece oynamaktadır..

benım dusunceme gore de gayet olumlu ve guzel bır yapılanmadır...tekrar soyluyorum 17 aralık operasyonu baslatan ABD'nın resmı kurumları yada resmı yonetımın legal unsurları degıldır..ILLEGAL unsurların baslattıgı DERIN YAPININ-DERIN KURESEL YAPININ türkiyedekı taseronlarıyla yuruttugu hesapladıgı uzun sure beklenmıs arsıvlenmıs ızlenmıs belgelendırılmıs bır temızlık operasyonudur...hala ağlak bır ımamın bu operasyonları yaptıgına ınanan varsa baska bırsey demek ıstemıyorum...O ağlak ımamın da elı mahkum,cunku farelerı sayesınde yerel bır operasyon yurutüluyor..

hersey cok guzel olacak... :D

Sitelerde Paylaş

EVET oyle olacak....

ayrıca bır krıtık yapılacak olursa cemaatin sermaye örgutu olan TUSKON'da aslında gerek agır abıler,gerek çoğunlugu hakım,gerek esas kaymak tabakanın,karar verıcılerın ve iş bıtırıcılerın ana omurgası YINE SEKULER-LAIK-MILLIYETCI kanattır..

Türkçe olimpiyatlarının duzenleyıcılerı(planlayıcıları) ve TUSKON'dakı esas babalar-karar verıcıler(baskan rıza nur meral dahil) LAİK-MİLLİYETÇİ-ATATURKCU-MERKEZ SAĞ eğılımlı DERİN DEVLETLE-TÜSİAD-NATO-AB-KÜRESEL ŞİRKETLER ile ilgileri alakaları olan iş adamlarıdır!!!!

samanyoluhaberde gordugunuz,2haftaa bır tv ye cıkarılıp afrıkadakı zencı bebelere türkçe-ilim-islam-allah ogrettıgını sanan ve hungur hungur ağlayan bası kapalı ogretmenler yada kadınlar sadece VİTRİN ve/veya PARAVAN insanlardır...onlar sadece calısandır,ama tum bu küresel sistemle ılgılı alakalı ekonomık-sosyal ve kültürel organızasyonları yapan-aracılık eden esas babalar VİTRİNDEKI-PARAVANDAKI'lerle sadece oynamaktadır..

benım dusunceme gore de gayet olumlu ve guzel bır yapılanmadır...tekrar soyluyorum 17 aralık operasyonu baslatan ABD'nın resmı kurumları yada resmı yonetımın legal unsurları degıldır..ILLEGAL unsurların baslattıgı DERIN YAPININ-DERIN KURESEL YAPININ türkiyedekı taseronlarıyla yuruttugu hesapladıgı uzun sure beklenmıs arsıvlenmıs ızlenmıs belgelendırılmıs bır temızlık operasyonudur...hala ağlak bır ımamın bu operasyonları yaptıgına ınanan varsa baska bırsey demek ıstemıyorum...O ağlak ımamın da elı mahkum,cunku farelerı sayesınde yerel bır operasyon yurutüluyor..

hersey cok guzel olacak... :D

Tayyip güçlenerek geliyor arkadaşlar. Arayı iyice açmış akp

Sitelerde Paylaş

cemaat ıcınde de bır takım bölunmeler oldu.eskı kafalı dınazorlar,tarıkatcı yapıdan gelen RISALEI NURCU gercek kıtle saıdı kurdının adımından gıdıyok dıye RTE ye yamandılar şakirt KEMALETTIN ÖZDEMIR elıyle!kemalettın özdemır uzun süre Fgulen ıle cok yakın calışmıs ve onun herseyını bılen bırıdır..

Bır dıger grup olan yenı asyacılar(zaman-samanyolu gıbı dinci soslu ama ozunde LIBERAL-LAIK-MILLIYETÇI kanatın hakım oldugu gazete ve tv'lerde hıc tahmın etmedıgınız adamlar) ıse daha cok TÜRK MEFKURESI-TURAN-TÜRK-İSLAM ÜLKÜSÜ guden adamlardır!

muhsın yazıcıoğlunun bır zaman onculuk ettıgı ALPERENLER-NİZAMI ALEMCILER de diğer dınazorlara nazaran daha merkezde ve kuresel sıstemle daha barısıktırlar.Demokrası,laıklıği ıstemeden de olsa kabul eder yıne ağızlarının kenarından da olsa ATATURK'u sever sayarlar..islam anlayısları daha cok modernıst muslım karakterınde olup mıllı gorusten ve erdoğan tıpı muslımcılıkten ayrılırlar..

ama cemaat denen yapının farklı fraksıyonlar ıcınde teshır edılsede esas yıne perde arkasındakı gerçek okumuş elıt kitleleri TUSKON dahıl UNITER-LAIK devletle barısıktırlar DESTEKLERLER....TÜSİADsız yanı elit türk burjuvazısı olmadan nefes alamayacaklarını,küresel iş pıyasalarından onların baglantıları olmadan para kazanamaycaklarını ve buyuyemıyeceklerını ve daha da onemlısı TÜSİAD'ın dirsek teması kurdugu küresel elıtlerı ıle baglantıda olmadan BI.....Z......K...MMMM yapamayacaklarını cok ama cok ıyı bılırler....

1.30 dakıkada ATA'nın resmi var bayraklı fonda!!...Bu adamların hepsi aç ve ucuz din masalları veya arap-islam bedevıcılıkleriyle zerre ılgı alakaları olamaz.!ALLAH dedıklerıne de cok fazla takılmayın eee olacak o kadar..Salondakı 3-5 başı kapalı kadın-kızın da orda olması ısın eh bıraz tadı tuzu dur...Bunların hepsi TÜSİAD'ın truva atları..

http://www.youtube.com/watch?v=opYnIHG6oyI

tarihinde atael tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tayyip güçlenerek geliyor arkadaşlar. Arayı iyice açmış akp

şuan kararsızlar dahıl dagıtılsa KARARSIZLAR dahıl olsa bıle % 15-13 oy kaybı var...ben ıstıyorum % 50 alsın cunkı o zaman cok daha şukela seylerın olması gerekecek de ondan..

Sitelerde Paylaş

merhaba gencolar..

beşir atalay ve hakan fidan'ın iranlı o...larla olan ilişki seks kasetlerini izledim...beşir atalay meme fetişistiymiş bunu anladım da,hakan fidan ali kırcadan bile daha betermıs meğersem!!Yakında haramzadeler-başçalan veya yeni bir hesaptan yayınlayacaklar..

Bu arada deniz baykalın ve mhplılerın seks görüntulerını kaydettırıp organıze edıp yayan ve bunları yapan kişi RTEdir..ses kaydını dınledım rte'nın yayın bunları dıye talımat verıyor ve herseyden an be an haberdar o..çocuğu...

neyse herşey çok güzel olacak...daha 8 BÜYÜK TURP GELMEDİ ha!!! :D

atael sen demiştin ya 15 mart ta değişik şeyler olacak diye. Cemaatin üst kısmından tabandakilere mesaj geldi. Herkes tayyibe dua etsin 15 martta çok değişik şeyler yapacaklar diye. Mesela yazıcıoğlunu Erdoğanın öldürttüğünün kaseti yoldaymış.

O dediğinde inanmamıştım ama cemaatten tabana mesaj geldi. Annem babam var gücüyle kuran okuyup zikir çekiyor valla. :( .

(Not:Nur cemaatindeyim ama fettolarınki değil)

Sitelerde Paylaş

atael sen demiştin ya 15 mart ta değişik şeyler olacak diye. Cemaatin üst kısmından tabandakilere mesaj geldi. Herkes tayyibe dua etsin 15 martta çok değişik şeyler yapacaklar diye. Mesela yazıcıoğlunu Erdoğanın öldürttüğünün kaseti yoldaymış.

O dediğinde inanmamıştım ama cemaatten tabana mesaj geldi. Annem babam var gücüyle kuran okuyup zikir çekiyor valla. :( .

(Not:Nur cemaatindeyim ama fettolarınki değil)

cemaatten sizinkilere neden mesaj geldi ki madem? cemaat hem tayyipi bitirmek istio...hem de sizinkilere dua edin tayyipe mi dio ? ben mi anlamadım nasıl yani ?

Sitelerde Paylaş

cemaatten sizinkilere neden mesaj geldi ki madem? cemaat hem tayyipi bitirmek istio...hem de sizinkilere dua edin tayyipe mi dio ? ben mi anlamadım nasıl yani ?

Nur cemaati bir tane değil.

1-Okuyucular

2-Yazıcılar

3-Fethullahçılar(Ben yukardakilerden birindeyim)

Tam söyleyemem sonra siteye bi cemaat abisi girer deşifre olurum falan sonrası zor iş :)

Yani tek nurcu cemaati fethullahçılar değil.

tarihinde kafa beyin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Öncelikle hangi nurculardan bahaettiğine göre değişir. 3 ana kola ayrılırlar:

1-Fethullahçılar

2-Okuyucular(Bunlar da kendi içinde kollara ayrılır)

3- Yazıcılar.

Aralarında en tehlikelileri ve radikalleri yazıcılardır. Yıl 2014 hala mürekkebe tahta sıvıya kalem batırıp sarı kağıtlara risaleleri yazarlar. Yaptıklarının sevabının çok büyük olduğuna inanırlar. Hatta aralarında öyleleri vardır ki 5 vakit namazdan öncelikli olduğunu iddia eder yazıların. Yazdıkları yazının mürekkebinin şehitlerin kanı ile aynı şekilde değerlendirleceğini düşünürler. Şeriatı isterler fakat bunu devrim yaparak getirmek istemezler. Çünkü bilirler ki Türkiye de şeriat istemeyen çok insan var. Bu yüzden insanları değiştirmeyi amaçlarlar. Yavaştan yavaştan çekerler kendilerine. Bir de bakmışsın içlerindesin. Kalbine işlerler risaleleri ve beynine kilit vururlar. Risaleleri dağıtma çabası bunun içindir. Halkı değiştirmek. İnsanları çok iyi etkilerler. İlk yemeğe sonra aktivite ye derken seni cemaate bağlarlar. Ve bütün Türkiye Müslümanlar ını nurcu yapınca pek tabi Şeriatı getirecekler. Kimseye farkettirmeden, yavaş yavaş. Evrimsel süreç gibi. Belki de bu yüzden tehlikenin farkında değil kimse. Ama gün geldiğinde öyle bir Güce ulaiacaklar ki iş işten geçmiş olacak. Şu anda gittikçe güçleniyorlar. Farkettirmeden...

Sitelerde Paylaş

Nur cemaati bir tane değil.

1-Okuyucular

2-Yazıcılar

3-Fethullahçılar(Ben yukardakilerden birindeyim)

Tam söyleyemem sonra siteye bi cemaat abisi girer deşifre olurum falan sonrası zor iş :)

Yani tek nurcu cemaati fethullahçılar değil.

hmm anladım....peki tayyipe bişi olmasın die mi dua edilio ? yoksa beddua mı edilio ? :D

Sitelerde Paylaş

hmm anladım....peki tayyipe bişi olmasın die mi dua edilio ? yoksa beddua mı edilio ? :D

Bir şey olmasın diye :) . Hasbünallah zikirleri mi dersin kuran hatimleri mi dersin Yasin hatimleri mi dersin. Dualar dualar :) . Aman başbakanımızı koru ya rabbim, dış güçlere onu yem etme ya rabbim vb. Tam bir Erdoğan duacıları. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...