Jump to content

bilal oğlum evi çabuk boşalt

Recommended Posts

• İleti 1,1k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Face de Hz. Vektor adlı kişinin bir yorumu :)

Hz Vector:

Çaldıysak çaldık... Çalmadıkda çaldık mı dedik, Çalmışsak

Çalmışızdır. Sahi yaw biz neyi çaldık, nasıl çaldık,Çalmamış

da olabiliriz, Çalmışda olabiliriz.çaldıysak koyunlardan

çaldık. yoksa koyunlarıdamı çaldık...galiba çaldık, saz

çaldık,dombıra çaldık, Ulan çalmadığımız bir şey kalmamış

Beğen · 3 · Yanıtla · 25 Şubat

Sitelerde Paylaş

yandaş medyaya da öle mi diolar ? yoksa bi ayırım var mı ? hane yandaşa başka cins - karşıya farklı cins gibi ? :D

herkes birilerinin yandaşıdır, bir AKP'lidir diğeri KOÇ grubunun menfaatlerini savunup yolsuzluklarını saklar.

bu işler böyle. :)

Sitelerde Paylaş

http://www.genelgund...eden-hedef-aldi

okuyun;hepsıne ınanmayın ama ıstersenız ınanın kullıyen :D gelioorrrrrrr YAĞLI İP GELİ BACILAR GELİYORRRRRRR....

Tayyip Erdoğan'ın "Hayırsever Reza"sı, Reza Zarrab Dubaili Heyete Kadın Ayarlıyor

https://www.youtube.com/watch?v=JyNr0yJm2vs#t=125

https://twitter.com/HARAMZADELER333

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://www.genelgundem.com/mobil/haber/7157/cia-erdogani-neden-hedef-aldi

okuyun;hepsıne ınanmayın ama ıstersenız ınanın kullıyen :D gelioorrrrrrr YAĞLI İP GELİ BACILAR GELİYORRRRRRR....

"Diğer bir fark da, Türk insanının aktivist yönü. Sokaklara inen, hakları için mücadele eden bir topluluktur Türkler."

şeklinde bir bölüm geçiyor yazıda. Ben mi göremiyorum yoksa söyleyen mi yanlış. Türk toplumunun sadece belli bir kısmı dediği gibi. Hepsi değil.

Sitelerde Paylaş

herkes birilerinin yandaşıdır, bir AKP'lidir diğeri KOÇ grubunun menfaatlerini savunup yolsuzluklarını saklar.

bu işler böyle. :)

Bir de doğrunun, gerçeğin yandaşı vardır ki aslında şu günlerde görüldüğü üzere en tehlikelisi onlardır. ;)

Sitelerde Paylaş

"Diğer bir fark da, Türk insanının aktivist yönü. Sokaklara inen, hakları için mücadele eden bir topluluktur Türkler."

şeklinde bir bölüm geçiyor yazıda. Ben mi göremiyorum yoksa söyleyen mi yanlış. Türk toplumunun sadece belli bir kısmı dediği gibi. Hepsi değil.

Türk toplumu tecavüzü geç algılayan bir toplum. Çok geç olunca belki dökülürler dışarıya.

Sitelerde Paylaş

Daha bir de ıslık çalıp destekliyorlar :D

Kimse adamın ne dediini dinlemiyor ki.

Her mitingde böyle.Kuru kalabalık sadece dikilip bağırıyor.

Aynı anda hem bağırıp hem nasıl konuşmayı dinleyebilirsin ki? Kalabalıkta kendini tanıyor çünkü dinlese de anlamayacak : ''güzel bişeyler söylüyor, bizi övüyor, allah dedi onu duydum, solculara düşman benim gibi'' sadece bunlar var ordaki kitlenin kafasında.

Adam nerde sesini yükseltiyor ozaman bağırıyorlar, ses alçalıyor bayrak sallıyorlar. -Hepsi bu. O adam orda fıkra anlatsa kimse farketmez bile...

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kimse adamın ne dediini dinlemiyor ki.

Her mitingde böyle.Kuru kalabalık sadece dikilip bağırıyor.

Aynı anda hem bağırıp hem nasıl konuşmayı dinleyebilirsin ki? Kalabalıkta kendini tanıyor çünkü dinlese de anlamayacak : ''güzel bişeyler söylüyor, bizi övüyor, allah dedi onu duydum, solculara düşman benim gibi'' sadece bunlar var ordaki kitlenin kafasında.

Adam nerde sesini yükseltiyor ozaman bağırıyorlar, ses alçalıyor bayrak sallıyorlar. -Hepsi bu. O adam orda fıkra anlatsa kimse farketmez bile...

:D:lol::) . Evet öyle olması lazım. Başka mantıklı bir açıklaması yok :)

Sitelerde Paylaş

Bu akşamki yayınlayacağımız 2. ses kaydında da Başçalan hükümetinin 17 Aralık soruşturmasını nasıl durdurduğunu göreceksiniz...

Rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda hukuku çiğneyerek adaleti engelleyenlerin canını yakmaya devam ediyoruz!

Tek özelliği sadakat olan ve militan kimliğiyle bilinen Efkan Ala’nın hukuku nasıl askıya aldığının kaydını yayınlıyoruz...

Efkan Ala, Reza Zarrab hakkındaki soruşturmayı Muammer Güler’e sızdıran ve bu sebeple ifadeye çağrılan müdürü ifadeye göndermiyor!

İstanbul İstihbarat Müdürü Ahmet Arıbaş, suç delillerini suçluya sızdırmasına karşın görevini koruyor.

Savcının gönderdiği talimatı yok sayan Efkan Ala’nın hukuk bilgisine ve konuştuğu Türkçe’ye dikkat edin.

Efkan Ala, Rıza'nın Suç Ortağı İstihbarat Müdürünü Koruyor

https://twitter.com/BASCALAN

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

BAYKAL KASETLERİ - MHP KASETLERİ

çıktığında da böle demişmiydin?

yoksa ahlaksızlıkla mı suçlamıştın?

Verilecek en güzel cevabı vermişsin, eline sağlık. Muhtemelen cevap veremeyecektir ya da saçmalayıp "Ben Baykal'ı severdim aslında..." tarzı konuşacaktır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...