Jump to content

Kur'an'da Yaratılış Komedisi

Recommended Posts

Bende allahin gö(z)üne kuyrugunu sokup kulagindan cikartiyorum bana misin demiyor. Sadece bunu duyan müslümanlar viyaklayip tepiniyorlar. Acaba neden?

Bunlarin cogu ile ugrasmaya dahi degmez ama allahina yalvarip kendisini bu azaptan acidan kurtarmasini istemek dururken allahin gö(z)üne kuyrugunu sokanla ugrasmaya calisiyorlar.

Halbuki bana "lütfen masal karmanimiz allahimiza dokunma onu incitme bizimde canimizi acitip beyinlerimizi soklama yapma" diye yalvarsalar bir seyler düsünürüm.

Kime yalvarirsaniz kabul olur?

Bana mi, allahiniza mi?

Deneyin bakalim ne olacak?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 192
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bilmem. Ben görmedim, ya siz gördünüz mü?

Bende siz gibi görmedim sadece duyduklarım var. Onlarda görmediğimden geçersiz kaldı. Gördüklerimden anladığım aldığı birşey yok var olandan alma var...

Sitelerde Paylaş

Bende siz gibi görmedim sadece duyduklarım var. Onlarda görmediğimden geçersiz kaldı. Gördüklerimden anladığım aldığı birşey yok var olandan alma var...

Anlam dediğiniz şey subjektif yorumla çıkıyor. Bizden görmediğimiz şeylere inanmamız şart koşuluyor. Sorgusuz sualsiz kabul etmemiz isteniyor. Yoksa hem bu dünyada hem de öbür dünyada kelleyi kaybedeceğimiz söyleniyor.

Şimdi geçende arkadaşlarımla konuşuyordum bu İşid hakkında. Hemen dediler ki onların yaptıkları İslam ı bağlamaz. Ya Suudiler, Yemenliler veya diğerleri? Onların yaptıkları da İslam ı bağlamaz.

Ben de hangi uygulama peki İslam ı bağlar diye sordum. Peygamberin yaptıkları dediler. Peygamber ne yapmış peki nedir uygulamaları? Nereden biliyorsunuz ne yaptığını?

Hadislerden diyorlar. Sahih hadislerden.

Ben de diyorum ki, o sahih hadislerde peygamberin 9 yaşındaki Aişe ile gerdeğe girdiği yazıyor. Öldürdüğü adamların karılarını kendi koynuna soktuğu da yazıyor. O zaman bu uygulamalar doğru. Bir sürü cariyesi, kölesi olduğu da yazıyor.

O zaman köle edinmek, cariye almak, öldürdüğün adamların karısına kızına tecavüz etmek, 9 yaşındaki kızlarla gerdeğe girmek İslam ı bağlar mı? Evlatlığının karısına göz koymak İslam mı? (Ki bu Kuran da yazar)

Ondan sonra başladılar kem küm. Yok bağlamaz. Yok o hadisler sahih değilmiş falan. Böyle abuk sabuk savunma biçimleri.

Arapçı İslam ile doğrudan yetişmemiş birisinin yüzüne bu gerçekleri vurduğunuzda kabul edememezlik başlıyor.

Sitelerde Paylaş

Anlam dediğiniz şey subjektif yorumla çıkıyor. Bizden görmediğimiz şeylere inanmamız şart koşuluyor. Sorgusuz sualsiz kabul etmemiz isteniyor. Yoksa hem bu dünyada hem de öbür dünyada kelleyi kaybedeceğimiz söyleniyor.

Şimdi geçende arkadaşlarımla konuşuyordum bu İşid hakkında. Hemen dediler ki onların yaptıkları İslam ı bağlamaz. Ya Suudiler, Yemenliler veya diğerleri? Onların yaptıkları da İslam ı bağlamaz.

Ben de hangi uygulama peki İslam ı bağlar diye sordum. Peygamberin yaptıkları dediler. Peygamber ne yapmış peki nedir uygulamaları? Nereden biliyorsunuz ne yaptığını?

Hadislerden diyorlar. Sahih hadislerden.

Ben de diyorum ki, o sahih hadislerde peygamberin 9 yaşındaki Aişe ile gerdeğe girdiği yazıyor. Öldürdüğü adamların karılarını kendi koynuna soktuğu da yazıyor. O zaman bu uygulamalar doğru. Bir sürü cariyesi, kölesi olduğu da yazıyor.

O zaman köle edinmek, cariye almak, öldürdüğün adamların karısına kızına tecavüz etmek, 9 yaşındaki kızlarla gerdeğe girmek İslam ı bağlar mı? Evlatlığının karısına göz koymak İslam mı? (Ki bu Kuran da yazar)

Ondan sonra başladılar kem küm. Yok bağlamaz. Yok o hadisler sahih değilmiş falan. Böyle abuk sabuk savunma biçimleri.

Arapçı İslam ile doğrudan yetişmemiş birisinin yüzüne bu gerçekleri vurduğunuzda kabul edememezlik başlıyor.

Islam mana bakımından teslim olmak anlamına geliyor. Insanlara dayatılarak ezberlettirilen hayat'ta allaha teslimiyet olarak yapılması zorunlu tutulmuş. Birileri allahın ipini tutmuş aklınca allah böyle istiyor diyerek bu hayatı onun için yaşamaya çalışıyorlar. Bu konu çok karışık dibine girdiğimizde yaratıcı sanki yarattıkları ile geleniyor inancı bile ortaya çıkar...

Işid yada diğerlerinin yaptığı gerçek olarak referans gösterilemez. Iyi benim kötü onların bu insanın tabiyatinda var. Isa babasız doğdu ya nakadar mübarek,üstün gücü var. Bizim peygamberin ne özelliği var! Bizimki de peygamberler peygamberi miraca çıktı diyerek bir yücelik taslar inanan. Bu kaynak hadisler üzeri geliyor. Bunu iyi birşey olarak görüyor fakat peygamber için yazılan diğer olumsuz şeyler kabul görmüyor. Bu her kez için geçerlidir.

Arkadaşlarınız peygamberin yaptığını değil denileni yapıyor. Zaten işid de araplarda sözde peygamberi takip ediyoruz diyerek yaşıyorlar,dayatıyorlar insanlar da bunu sorgusuz'ca yaşıyor.

Sitelerde Paylaş

Videoda nin izlenmedigi belli...Zaten beyinleri cipslenmisler sadece saga sola sinyaller gönderdiklerini sanirlar ama beyin ahmak cinsinden oldugundan sinyal gönderme islemini yapilamiycagini da bilmez.

Neyse madem videoda ki sacma sapan yaratilis ile ayetler izlenmemis bizde soralim.

Embriyolar allahin Gö(Z)üne soktugu kendi kuyrugu agzindan ciktiktan sonra asagiya damlayan salyalari ile mi olusmustur?

Yoksa baska bir deliginden cikan kuyrugunun uclarindaki tirtili kisimlarinin parcalanmalari ile mi olusmustur?

Hangisi?

Mesajınla alakasız ama şunu söyleyeceğim;

Kur'an şu tahminlerin gerçekliğini,yani Allah'ın varlığını teyit ediyor;

Ayetler ve Hadislerden karışık ifadeler kullanacağım;

Yeryüzündeki kaynaklar bitince gökyüzüne yöneliniz. (Bu gün aya,marsa koloniler gönderilmeye hazırlanıyor.Alternatif enerji kaynakları var)

(Evrenin yok oluşu hakkında) O (Allah) dışında herşey yok olacaktır. (Evrenin yok oluşunu bilim de açıklıyor.)

Embiryoların oluşumu hakkında,kur'an ve ayetlerde üç ayrı karanlık bölme vardır.

Batın,Rahim ve Aminyon kalınlıkları (üstteki bir arkadaştan minik bir alıntı ile.) bu tezi doğrulamaktadır.

Gökyüzünün yedi kat oluşu;

1. Troposfer:
  2. Stratosfer:
  3. Mezosfer
  4. Termosfer
  5. İyonosfer:
  6. Ekzosfer
  7. Manyetosfer

Uslanmam.com'dan minik bir alıntı,Kilise'nin yanlış öğretilerine karşı çıkılmasından yüzlerce yıl önce.

DÜNYA'NIN YUVARLAKLIĞI

Gökleri ve yeri hak olarak yarattı. Geceyi gündüzün üstüne sarıp-örtüyor, gündüzü de gecenin üstüne sarıp örtüyor. (Zümer Suresi, 5)

Kuran'ın evreni tanıtan ayetlerinde kullanılan ifadeler oldukça dikkat çekicidir. Üstteki ayette "sarıp örtmek" olarak tercüme edilen Arapça kelime "tekvir"dir. Bu kelimenin Türkçe karşılığı, "yuvarlak birşeyin üzerine bir cisim sarmak"tır. (Örneğin Arapça sözlüklerde "başa sarık sarma" gibi yuvarlak cisimleri içeren fiiller için bu kelime kullanılır). Ayette, gecenin ve gündüzün birbirlerinin üzerlerini sarıp-örtmeleri (tekvir etmeleri) konusunda verilen bilgi, aynı zamanda Dünya'nın biçimi konusunda kesin bir bilgi içermektedir. Ancak ve ancak Dünya'nın yuvarlak olması durumunda bu ayette ifade edilen fiil gerçekleşebilir. Yani 7. yüzyılda indirilen Kuran'da Dünya'nın yuvarlak olduğuna işaret edilmiştir.

Unutmamak gerekir ki, o dönemdeki astronomi anlayışı Dünya'yı daha farklı algılıyordu. O dönemde Dünya'nın düz bir satıh olduğu düşünülüyordu ve tüm bilimsel hesap ve açıklamalar da buna göre yapılıyordu. Kuran'da ise o zamanın yanlış bilgileri ile ilgili hiçbir ifadeye rastlamayız. Aksine Kuran ayetleri bize henüz bu yüzyılda öğrendiğimiz bilgileri vermektedir. Kuran Allah'ın sözü olduğu için evreni tarif ederken olabilecek en doğru kelimeler kullanılmıştır

Ayrıca,şu evrim teorisi hakkında.Scence Daily,evrim teorisinin gerçek olabilmesinin mümkün olmadığını,nedenininse birkaç onyıl yaşayan canlıların evrime girebilmesi için çok az çok küçük bir zaman olmasıdır.Sizin darvinciğiniz de zaten pat diye bir anda evrim oldu demiyor yavaş yavaş oldu diyor.Evrim maksimum 100 yıllık bir insan veya taş çatlasa 30 yıl yaşayan maymun,sizce de evrim için fazla kısa bir süre değil mi?

Sitelerde Paylaş

Kurani okuyunca ahlaksiz sapik cöl bedevileri tarafindan yazildigini anlamayana "Ahmak" denir.

Bu kadar kesin ve netttir. Bundan baska gercek bir tarif olamaz.!

Fuhus ve kadinlari, kizlari, sübyanlari kullanma kilavuzu kitabinin icinden bilimsellik cikartmaya calisanlar ise yavsak düsünceli ahmaklardir.

Bu da yüzde yüz kesin dogru ve nettir.

Sitelerde Paylaş

Mesajınla alakasız ama şunu söyleyeceğim;

Kur'an şu tahminlerin gerçekliğini,yani Allah'ın varlığını teyit ediyor;

Ayetler ve Hadislerden karışık ifadeler kullanacağım;

Yeryüzündeki kaynaklar bitince gökyüzüne yöneliniz. (Bu gün aya,marsa koloniler gönderilmeye hazırlanıyor.Alternatif enerji kaynakları var)

(Evrenin yok oluşu hakkında) O (Allah) dışında herşey yok olacaktır. (Evrenin yok oluşunu bilim de açıklıyor.)

Embiryoların oluşumu hakkında,kur'an ve ayetlerde üç ayrı karanlık bölme vardır.

Batın,Rahim ve Aminyon kalınlıkları (üstteki bir arkadaştan minik bir alıntı ile.) bu tezi doğrulamaktadır.

Gökyüzünün yedi kat oluşu;

1. Troposfer:
  2. Stratosfer:
  3. Mezosfer
  4. Termosfer
  5. İyonosfer:
  6. Ekzosfer
  7. Manyetosfer

Uslanmam.com'dan minik bir alıntı,Kilise'nin yanlış öğretilerine karşı çıkılmasından yüzlerce yıl önce.

DÜNYA'NIN YUVARLAKLIĞI

Gökleri ve yeri hak olarak yarattı. Geceyi gündüzün üstüne sarıp-örtüyor, gündüzü de gecenin üstüne sarıp örtüyor. (Zümer Suresi, 5)

Kuran'ın evreni tanıtan ayetlerinde kullanılan ifadeler oldukça dikkat çekicidir. Üstteki ayette "sarıp örtmek" olarak tercüme edilen Arapça kelime "tekvir"dir. Bu kelimenin Türkçe karşılığı, "yuvarlak birşeyin üzerine bir cisim sarmak"tır. (Örneğin Arapça sözlüklerde "başa sarık sarma" gibi yuvarlak cisimleri içeren fiiller için bu kelime kullanılır). Ayette, gecenin ve gündüzün birbirlerinin üzerlerini sarıp-örtmeleri (tekvir etmeleri) konusunda verilen bilgi, aynı zamanda Dünya'nın biçimi konusunda kesin bir bilgi içermektedir. Ancak ve ancak Dünya'nın yuvarlak olması durumunda bu ayette ifade edilen fiil gerçekleşebilir. Yani 7. yüzyılda indirilen Kuran'da Dünya'nın yuvarlak olduğuna işaret edilmiştir.

Unutmamak gerekir ki, o dönemdeki astronomi anlayışı Dünya'yı daha farklı algılıyordu. O dönemde Dünya'nın düz bir satıh olduğu düşünülüyordu ve tüm bilimsel hesap ve açıklamalar da buna göre yapılıyordu. Kuran'da ise o zamanın yanlış bilgileri ile ilgili hiçbir ifadeye rastlamayız. Aksine Kuran ayetleri bize henüz bu yüzyılda öğrendiğimiz bilgileri vermektedir. Kuran Allah'ın sözü olduğu için evreni tarif ederken olabilecek en doğru kelimeler kullanılmıştır

Ayrıca,şu evrim teorisi hakkında.Scence Daily,evrim teorisinin gerçek olabilmesinin mümkün olmadığını,nedenininse birkaç onyıl yaşayan canlıların evrime girebilmesi için çok az çok küçük bir zaman olmasıdır.Sizin darvinciğiniz de zaten pat diye bir anda evrim oldu demiyor yavaş yavaş oldu diyor.Evrim maksimum 100 yıllık bir insan veya taş çatlasa 30 yıl yaşayan maymun,sizce de evrim için fazla kısa bir süre değil mi?

Kuran İslam'ın Allahı masalının kaynağıdır, Allah'ın varlığını teyit etmesinden daha doğal ne olabilir?

Allah var çünkü kuran öyle diyor. Kuran'ı da allah göndermiştir, çünk kuran öyle diyor. Kerameti kendinden menkul bir masal kitabını gerçek sanınca, içindekilere de sorgulamadan inanmak doğaldır.

Kuranın zırvalarını bilimsel gerçeklere uydurmaya çalışan şarlatanların zırvalarını buraya taşıyanlar olmuştu, onları okuyup ilgili cevapları bulabilirsiniz. Ama kısaca: atmosfer 7 kat değildir; 5 kattır. Ara katmanları veya bölgeleri saymak istiyorsanız da 11 kata kadar çıkarsınız, öyle işinize gelen iki tanesini daha ekleyip aha 7yi bulduk diye bırakmak olmaz.

Bilimcilik oynayacaksanız, öncelikle anlattığınız şeylerin bilim adamlarından değil, hacı hoca tayfasından ve bunlar gibi sahtekarlardan geldiğinin farkına varın. Sonrasında da, örneğin: ya ben atmosfer diyorum ama gerçekten 7 kat mıdır, diye araştırmaya girişin. Bu bilgiyi heryerde bulursunuz. Ama derdiniz bulup öğrenmek değil, inandıklarınızı başkalarına satmak olduğundan bunu yapmıyorsunuz.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuran İslam'ın Allahı masalının kaynağıdır, Allah'ın varlığını teyit etmesinden daha doğal ne olabilir?

Allah var çünkü kuran öyle diyor. Kuran'ı da allah göndermiştir, çünk kuran öyle diyor. Kerameti kendinden menkul bir masal kitabını gerçek sanınca, içindekilere de sorgulamadan inanmak doğaldır.

Kuranın zırvalarını bilimsel gerçeklere uydurmaya çalışan şarlatanların zırvalarını buraya taşıyanlar olmuştu, onları okuyup ilgili cevapları bulabilirsiniz. Ama kısaca: atmosfer 7 kat değildir; 5 kattır. Ara katmanları veya bölgeleri saymak istiyorsanız da 11 kata kadar çıkarsınız, öyle işinize gelen iki tanesini daha ekleyip aha 7yi bulduk diye bırakmak olmaz.

Bilimcilik oynayacaksanız, öncelikle anlattığınız şeylerin bilim adamlarından değil, hacı hoca tayfasından ve bunlar gibi sahtekarlardan geldiğinin farkına varın. Sonrasında da, örneğin: ya ben atmosfer diyorum ama gerçekten 7 kat mıdır, diye araştırmaya girişin. Bu bilgiyi heryerde bulursunuz. Ama derdiniz bulup öğrenmek değil, inandıklarınızı başkalarına satmak olduğundan bunu yapmıyorsunuz.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Atmosferin_katmanları

şu sayfaya göz at 7 kat atmosfer.

Diğerlerine de cevap veremedin ..?

Ayrıca cahil dostum,kimyasal katları ile atmosfer 10 kattır,ancak kur'an fiziksel katlardan söz etmektedir.

Sitelerde Paylaş

Kurani okuyunca ahlaksiz sapik cöl bedevileri tarafindan yazildigini anlamayana "Ahmak" denir.

Bu kadar kesin ve netttir. Bundan baska gercek bir tarif olamaz.!

Fuhus ve kadinlari, kizlari, sübyanlari kullanma kilavuzu kitabinin icinden bilimsellik cikartmaya calisanlar ise yavsak düsünceli ahmaklardir.

Bu da yüzde yüz kesin dogru ve nettir.

Tanımları yap oh oh,bir neden söyleme.

Açıkla şunları açıkla.

Bilimin yüzlerce yıl öncesinde kur'an dünyanın yuvarlaklığı hakkında ipucu verdi.

Embiryonun bulunduğu katmanlar 3 tanedir.Bilimin,otopsi ve kadavralardan yüzlerce yıl önce kur'an bunları söylemiştir.

Gerçekleri hala göremiyorsan,(ki gördüğünü çok iyi biliyorum) ne diyeyim?!

Ateizmi sadece nefsin ile savaşa girmekten korktuğundan benimsediğimi biliyorum.

Üniversite mezunu adam akıllı eğitimli çok az ateist var.Onun dışında üniversite mezunu bilim adamlarının çoğu teist (tanrı tanırlar)

Sitelerde Paylaş

http://tr.wikipedia.org/wiki/Atmosferin_katmanları

Ayrıca cahil dostum,kimyasal katları ile atmosfer 10 kattır,ancak kur'an fiziksel katlardan söz etmektedir.

La kutupları bilmeyen,kuzeyden güneyden bihaber,onlarca ayette yağmurdan bahsettiği halde tek kelime kardan bahstemeyen bu osuruktan kitabın yazarı allah(muhammed)ne anlar atmosferden.

Sitelerde Paylaş

http://tr.wikipedia....ferin_katmanları

:D

Türkçe kaynaklar da ne yazık ki allah masallarına uydurulmak üzere düzenlenir hale geliyor. Fiziksel katman, sizin sandığınız gibi maddesel bütünlükte bir katman değildir.

Örneğin iyonosfer 5 katın üzerindeki 6.kat değildir. İyonosfer tüm bu 5 katman içinde yer alır. Tüm bu beş katın içindeki iyonize olabilen kısımların toplamına verilen addır. Bu kısımlar, dünyanın hareketine ve manyetik alan değişimlerine göre sürekli hareket eder. Manyetosfer ise iyonosferin en dış sınırıdır. Bunu kimileri iyonosferin içinde sayar, kimi dışında sayar.

Atmosferde 5 kat var. 5 katın içinde yer alan ve sürekli yer değiştiren bazı bölemlere iyonosfer ve yine iyonosferin içinde kalan bir kısma da manyetosfer deniyor. Yani hala 5 katın içindesiniz.

Kimyasal katmanlar ise yine bu 5 katman içinde kimyasal özelliklerine göre ayrıştırılan alt katmanlardır.

Fiziksel diyor diye aha blok katman var sanmanız zaten müslümanlara has bir zırcehalet örneğidir.

Sitelerde Paylaş

Tanımları yap oh oh,bir neden söyleme.

Açıkla şunları açıkla.

Bilimin yüzlerce yıl öncesinde kur'an dünyanın yuvarlaklığı hakkında ipucu verdi.

Embiryonun bulunduğu katmanlar 3 tanedir.Bilimin,otopsi ve kadavralardan yüzlerce yıl önce kur'an bunları söylemiştir.

Gerçekleri hala göremiyorsan,(ki gördüğünü çok iyi biliyorum) ne diyeyim?!

Ateizmi sadece nefsin ile savaşa girmekten korktuğundan benimsediğimi biliyorum.

Üniversite mezunu adam akıllı eğitimli çok az ateist var.Onun dışında üniversite mezunu bilim adamlarının çoğu teist (tanrı tanırlar)

Ya siz sahiden papağnmısınız hep aynı şeyeleri söyleyip duruyorsunuz embiryon yedi gök.v.s pekiyi senin allahın kaçıncı kat gökte ikamet ediyor.kuran demek embiryon ne olduğunu bilmiş :lol: yahu bu kadar cahil olmayın ulturasyonla bunun gibi aletlerle insanlar neleri görüyor. hata filim gibi izliyorlar kızmı erkekmi doğuracağını önceden biliyorlar. bu doktorlar demek allhtan daha büyük öyleyse.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya siz sahiden papağnmısınız hep aynı şeyeleri söyleyip duruyorsunuz embiryon yedi gök.v.s pekiyi senin allahın kaçıncı kat gökte ikamet ediyor.kuran demek embiryon ne olduğunu bilmiş :lol: yahu bu kadar cahil olmayın ulturasyonla bunun gibi aletlerle insanlar neleri görüyor. hata filim gibi izliyorlar kızmı erkekmi doğuracağını önceden biliyorlar. bu doktorlar demek allhtan daha büyük öyleyse.

Evet,cahillik konusunda yeni bir sınır aştınız alınmayın ama. :lol: :lol: :lol::blink:

1500 YIL ÖNCE ULTRASON VARMIDIR SİZCE? 1500 YIL ÖNCE BU BİLGİNİN İNSANLARA VERİLMİŞ OLMASI HAKİKATIN BARİZLİĞİNİ GÖSTERMEZ MİDİR?

Sitelerde Paylaş

Evet,cahillik konusunda yeni bir sınır aştınız alınmayın ama. :lol: :lol: :lol::blink:

1500 YIL ÖNCE ULTRASON VARMIDIR SİZCE? 1500 YIL ÖNCE BU BİLGİNİN İNSANLARA VERİLMİŞ OLMASI HAKİKATIN BARİZLİĞİNİ GÖSTERMEZ MİDİR?

He valla haklısın,kuran 1400 sene öncesinden kalple düşünüldüğünü biliyor,bu atayizler hala beyinle düşündüklerini iddia ediyor,la atayizler siz Allahtan daha mı iyi bileceksiniz insanın anatomisini.

Neymiş kuranda niye hiç beyinden bahsedilmezmiş,,

Sen bakma bu atayizlere iubar,bunlara yüz kere anlatsan da anlamazlar.

Mesela ben ahzab53 ayetinin ne muhteşem bir ayet olduğunu bu atayizlere anlattım,yok neymiş bu ayetin neresi evrenselmiş,yok yok neresi tüm çağlara hitap edermiş..miş bla bla

Şu ayetteki muhteşemliğe bak yahu.''ey iman edenler yemeğin pişmesini bekleyin,yedikten sonra da hemn dağılın''

la yazarken bile tüylerim diken diken oldu..

Le illehi illelet ve eşkedü enme mehammedin rezilullah..

Sitelerde Paylaş

Niye yoktu bana sorma cahil çöl bedvisinin uydurduğu allah sor.1500 yıl önce bildirmiş müslümanlara hakikati o nedenlemi islam ülkaleri bir iyne bile üretemiyor bariz oluşu çok belli oluyor :lol: çok şanslı bu müslümanlar başınız ağrıyınca deve sidiyimi içiyorsun.

Sitelerde Paylaş

Bunun ultrasonla değil çobanlıkla/kasaplıkla ilgisi var. Cahiliye devirleri söz konusu olduğunda, hayvanların içini, dışını, karnını, burnunu, rahimdeki hamilelik durumlarını en iyi çobanlar bilirler. Muhammed de deve çobanlığı yaptığına ve peygamberlik iddiasında olduğuna göre, bildiği bir şeyi "üç karanlık" gibi meçhul, nereye çekersen oraya gider bir ifadeyle kurana geçirmesinden doğal ne olabilir. Cehalette keramet arayan siz zavalılar da, "Bu çağda bu kafa" dedirten hal, hareket ve sözlerinizle canlı ibret belgelerisiniz.

Bu üç karanlık, yan yana mı, üç uca mı? iç içe mi?..

Hazır ultrason söz konusu olmuşken, Bu çok bilmiş Muhammed, neden insanların gelecekte rahimdeki bebeklerin cinsiyetini bileceğini bilememiş de, Allah'ını "Rahimdekileri benden başkası bilemez" diye, konuşturup. yalancı durumuna düşürmüş. Bunun hesabını nasıl verecek.

Kılavuzu kuran olanın burnu kargalıktan kurtulmazmış...

Sitelerde Paylaş

Bu 3 katman saçmalığını bir başka müslü daha savunmuştu. Son dönemlerde aynı zırvaları savunan bir grup müslünün aynı zamanlarda ortaya çıkması tesadüf müdür?

Daha önce bu saçmalığın savunulduğu konuda, müslünün zırvalarını ifşa edildiği iletim: http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=57226&view=findpost&p=1181226

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...