Jump to content

İSLAM GİRDİĞİ HER TOPLUMU YOZLAŞTIRAN BİR DİNDİR...

Recommended Posts

Başlığı açan Hacı'nın yaşadığı amerikaya islam girmemiş

Ama amerikaya ahlak da girmemiş, yozlaşmış; buna ne diyecek acaba ?

Müslümanları katillikle suçlayan hacının yaşadığı amerika, Irak'ta 1.5 milyon müslümanı katletti !! Hacı buna ne der acaba ?

Sana cevabı BabyKnight vermiş.Amerika'nın canı cehenneme.. Ayrıca ben Müslümanları birşeyle suçlamıyorum. Sadece yaptığım gözlemleri yazıyorum.

Onlar size suçlama gibi geliyor. Ben daha çok Müslümanları değil İslam'ı suçluyorum. Tremor da güzel açıklamalar yapmış.

İslam olmasaydı, Müslümanlar da olmayacaktı.. Onları Islam'ın kurbanı olarak kabul edebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 218
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Politik duygusallık bunlar.

Haberlere bakıyorsun tamamen bir ölü çocuk la ilgili. Her kurum bu meseleye odaklanmış.

Bir cenaze geçidi yapmışlar ki kuzey korede ölen diktatör başkan için böylesi görülmüştü en son.

Aynı yaştan aynı sınıftan çocuklar her gün ölüyor türkiye sokaklarında zaten.

Ama bu politik bir ölüm olduğu için çok önemli çok üzücü.Çünkü politika herşeyin üstünde.

Gezide ölenler gibi, -ama onlar bile bukadar acıyla anılmadı çünkü o zaman daha seçimler yaklaşmamıştı !

Politikaya alet edilecek yeni bir acı ölüm daha -hepsi bu .

Krokodil gözyaşları, politik yakarışlar, yapmacıklık, sürücülük. Mide bulandırıcı bir ikiyüzlülük.

Bu ülkenin sözde aydın kesiminin de tüm elinden gelen bu işte.

Birinin bunları konuşması gerek artık. Tamam muhalif olun, bu rejimi yıkın ama sahte duygusallığınızı milletin suratına dayayarak yapmayın. Bunun din sömürüsünden ne farkı var?

Seviyeli bir toplumda Berkin'in ölümü üzerinden siyaset yapılmaması lazım ancak bu iktidar iktidarda kaldıkça daha cok Berkinler ölecek. Karşınızda tüm gücünü illegal olarak kullanan bir hükümet varken bırakında Berkin'i öldürdüklerini bağıralım. Bu hakkı kendimizde görelim artık yoksa işin sonu kötü.

Sitelerde Paylaş

You should stop repeating the problems that we all already know.

Give me the recipe for success!

Prove me the effectiveness of your solutions!

My solution is simple. Keep fighting Islam in every front.

Non stop! Success is an illusionary concept and only possible temporarily with continuous fight.

Sitelerde Paylaş

My solution is simple. Keep fighting Islam in every front.

Non stop! Success is an illusionary concept and only possible temporarily with continuous fight.

Fight how? Keep Koran out of people sight? Stop people going to Mosque?

Do you even realize that you arent making much sense?

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

I don’t care!

You asked me a solution; I told you a solution. Rest is up to you.

I have no power of forcing people to read Koran either. Your proposition cannot be done.

You have to come up with a solution that is possible to be done by each one of us! You cannot just imagine a solution without takig into consideration the realism behind it.

Sitelerde Paylaş

I don’t care!

You asked me a solution; I told you a solution. Rest is up to you.

That actually tells alot about what kind of thinker you are. You are rejecting my propositon that can be done by anyone, while proposing something that cant be done by anyone. :angry:

I take it that you are not interested in any real solutions. You just want to whine here with your unrealistic suggestions. This portrays you as a very dishonest person Hacı.

Sitelerde Paylaş

fakiri koru

düşene yardım et

komşun açken tok uyuma

malının 40 ta birini fakir fukaraya ver

annene babana saygı göster öf bile deme

helalin olmayan birinin canına namusuna göz dikme koru

mümin kardeşini aldatma

ahlaksızlık yapma

fuhuş uyuşturucu vb den uzak dur

diyen bir din nasıl toplumu yozlaştırıyor?

böyle bir saçmalığa kargalar bile güler

ciddiye almaz

Sitelerde Paylaş

fakiri koru

düşene yardım et

komşun açken tok uyuma

malının 40 ta birini fakir fukaraya ver

annene babana saygı göster öf bile deme

helalin olmayan birinin canına namusuna göz dikme koru

mümin kardeşini aldatma

ahlaksızlık yapma

fuhuş uyuşturucu vb den uzak dur

diyen bir din nasıl toplumu yozlaştırıyor?

böyle bir saçmalığa kargalar bile güler

ciddiye almaz

Hırsızların elini kes. Tekrarlarsa kesmeye ayaklarıyla devam et.

Hristiyan ve Yahudiden arkadaş edinme.

Karılarını döv

Dört karı ve bir düzüne cariye al.

Takiye yap.. İslam adına yalan söyle..

Allah adına savaş ve fetihlerde bulun.

Gavurları öldür..Mallarını mülklerini, karılarını, kızlarını haczet..

Bütün kadınlar ve kız çocukları kapatarak seks objesi yap.

Daha kanamaya bile başlamamış çocuk gelinleri erişgin erkeklerle evlendir.

Ve diğerleri..

Sitelerde Paylaş

1. Bu ülkede yaşayıp kendi halkınıza hakaret edemezsiniz. Çünkü bu beğenmediğiniz müslüman, ermeni, arap, kürt, hristiyan....vb halk kurtuluş savaşı verip ülkeyi kurtardı. Bugün yine savaş olsa aynısını yine yapar. Ben akpliyim, sen chplisin, o ateist... diye kimse düşünmeden cepheye koşar. Adım kadar eminim. En azından çoğumuz suriyeliler gibi kaçmaz.

2. Hacı bey senin düşündüğün gibi yoğun düşünen yok bu memlekette. Sen gördüğüm kadarı ile ateistsin. Ama çok yoğun bir islam düşüncen var. Müslümandan çok düşünüyorsun. Eksilerini gündeme getiriyorsun o ayrı. Ama emin ol Türkiye de hayat böyle ilerlemiyor. Televizyonların, gazetelerin ve sosyal medyanın uydurma hayatı seni ve senin gibi gurbetçilerimizi çok etkiliyor. Ama durum böyle değil. Bir insan sabah kalkınca evime nasıl ekmek götürürüm diye düşünmekten islamın iyiliğini kötülüğünü düşünmeye fırsat bulamıyor. Akşamda evine yorgun argın ve moralsiz geliyor. Geçim derdi diz boyu. Borç gırtlağı geçmiş. Müslümanmısın? Müslümanım bu kadar. Çoğu namazda kılmıyor. Besmele bile çekmiyordur içinden. Sen bu insanlara islamiyetin kötülüğünü anlatıyorsun. Adamlar islamiyeti yaşamıyorki. (Bende dahil)

3. Berkin Elvan a Allah tan rahmet diliyorum yeniden.

tarihinde KAROAS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eklemem gereken bir konu daha var. Misal Türk anayasası çok kötü olduğu için insanları kötüleştiriyor diyebilirsiniz. Yada aldığım yemek kitabındaki tarifler çok kötü olduğu için yemeklerim kötü oldu denebilir. Yada bunun gibi şeyler. Ama siz islamiyeti bir anayasa gibi gösterip, soyut ifadelerin yer bulduğu bir kutsal kitabı itham ederek islam ve kuran kötü olduğu için müslümanlar kötü diyemezsiniz. Eğer öyle ise bütün müslümanların kötü, yobaz, şerefsiz... olması gerekir. Olmadığına göre sorun dinde değil insanların tarzında. Kuranı yemek kitabı gibi tartışırsanız kendiniz çalar kendiniz oynarsınız...

Sitelerde Paylaş

1. Bu ülkede yaşayıp kendi halkınıza hakaret edemezsiniz. Çünkü bu beğenmediğiniz müslüman, ermeni, arap, kürt, hristiyan....vb halk kurtuluş savaşı verip ülkeyi kurtardı. Bugün yine savaş olsa aynısını yine yapar. Ben akpliyim, sen chplisin, o ateist... diye kimse düşünmeden cepheye koşar. Adım kadar eminim. En azından çoğumuz suriyeliler gibi kaçmaz.

2. Hacı bey senin düşündüğün gibi yoğun düşünen yok bu memlekette. Sen gördüğüm kadarı ile ateistsin. Ama çok yoğun bir islam düşüncen var. Müslümandan çok düşünüyorsun. Eksilerini gündeme getiriyorsun o ayrı. Ama emin ol Türkiye de hayat böyle ilerlemiyor. Televizyonların, gazetelerin ve sosyal medyanın uydurma hayatı seni ve senin gibi gurbetçilerimizi çok etkiliyor. Ama durum böyle değil. Bir insan sabah kalkınca evime nasıl ekmek götürürüm diye düşünmekten islamın iyiliğini kötülüğünü düşünmeye fırsat bulamıyor. Akşamda evine yorgun argın ve moralsiz geliyor. Geçim derdi diz boyu. Borç gırtlağı geçmiş. Müslümanmısın? Müslümanım bu kadar. Çoğu namazda kılmıyor. Besmele bile çekmiyordur içinden. Sen bu insanlara islamiyetin kötülüğünü anlatıyorsun. Adamlar islamiyeti yaşamıyorki. (Bende dahil)

3. Berkin Elvan a Allah tan rahmet diliyorum yeniden.

Bak aşağılamak için değil, ifade edebilmek için söylüyorum. Bu halk bir köpek sürüsü gibi, liderine uyuyor. Düşünce gücü zayıf. Eğitimi zayıf. Cahil bu halk. Cahil bırakıldı veya hep cahildi vs... farketmez. Sonuçta cahil bir halkımız var. Savaşta savaşırız eyw... Ancak cahiliz... Bizim isyanımız hep buna... Neden bu kadar cahiliz? Tamam cahilizde bu kadar mı olur !? Olur, olur ama kabullenmek istemiyoruz...

Sitelerde Paylaş

bir kutsal kitabı itham ederek islam ve kuran kötü olduğu için müslümanlar kötü diyemezsiniz.

Deriz. Son derece saçma ve dayanaksız konuşuyorsun. Söylediklerinin en küçük mantıksal ve akli dayanağı yok. Neden böyle saçmalamakta ısrar ediyorsun? Bu dinden çıkarın ne? Hangi aşağılık çıkarın için bu dini savunuyorsun?

Sitelerde Paylaş

Akıllı olduğunu sandığım ateistlerin bile aptal ve üstelik salak olduğunu gördükçe umudumu kaybetmemek çok zor oluyor. Yani bir halk müslümüyle ateistiyle bu kadar da aptal olabilir mi? Bu başlıkta haci'nin ortaya koyduğu yalın, net, bazılarına acı gelmiş de olsa gerçeğin ta kendisine itiraz etmek aptallığın, salaklığın daniskasıdır. Burada en küçük itiraz ortaya atanları ne yazık ki salaklar olarak görmekten başka yol bulamıyorum. Bu kadar çok salak ve aptalın çevrede bulunması utanç verici.

Öyle utanç verici ki, Atatürk boşa uğraşmış, koy ipini gitsin diyorum. Bu salakların lüzumsuz kafalarını dinci faşistler bırak kessin. Bırak bu ülke de bir Suriye olsun. Şeriatçı haydutlar buraya da dolsun, katliam yapsınlar. İntihar etmek isteyen ve kararlı olan bir salağı nasıl tutabiliriz ki?

Bana hiç bir salak müslüm umudumu kaybettiremez. Ama bu öteki salaklar umudumu yitirmeme yol açıyor. Şu kepazeliğe bak, onbeş yaşında öldürülmüş bir çocuk var, biri politik duyarlılık diyor, biri Türklerin yozlaşmasının İslam kaynaklı olmadığını savunuyor, biri başka halt yiyor. Bu tam bir kepazelik. Utanç verici bir salaklık.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bıdı bıdı bıdı........ diyen bir din nasıl .......

Ben her zaman İslam dininde insanlık erdemi ve ahlakın zerresinin bile bulunmadığını söylerim ve bu söylemimden dönmeme neden olacak hiç bir İslam erdemi ile karşılaşmadım. Bu yazdığın İslam bıdı bıdıları da böyle... İslam istediği bıdı bıdıyı yapsın. Bu bir insanlık erdemi, bir ahlak sağlamıyor. Çünkü inanç ayrımı yapıyor, bu iyiliklerin sadece müslümanlara yapılmasını istiyor. Müslüman olmayanları sür, öldür, yağmala, köle yap, cizye al diyor. İslamın insanlık erdemi ile ahlak ile bir alakası yoktur. Tam tersine bunların azılı düşmanı karanlık bir iblistir.

Sitelerde Paylaş

Şu kepazeliğe bak, onbeş yaşında öldürülmüş bir çocuk var, biri politik duyarlılık diyor, biri Türklerin yozlaşmasının İslam kaynaklı olmadığını savunuyor, biri başka halt yiyor. Bu tam bir kepazelik. Utanç verici bir salaklık.

Türkiye de birtek berkin mi öldürüldü arkadaşım. Politik olduğu için günlerdir konuşulup tartışılıyor. Daha geçen hafta kayseride 4 çocuk hemde babaları tarafından öldürülmedi mi? Ve daha niceleri. Ve senin bu sert uslubun hiçbirşeyi çözmez. Tamam he he sen haklısın... der geçer millet. Önce uslubuna dikkat et.

Ahirete inanmıyorsunuz siz değil mi? O halde berkin elvan yok oldu, bitti, tükendi sizin ateist görüşe göre. Sizin bu kadar üstelememeniz lazım değil mi? Ha şimdi öldü ha 70 sene sonra. Yok olup gidecek nede olsa. Yok olup gitmiş bir şey sizin üzülmelerinizi duyamaz, hissedemezki. İşte siz böyle sakat bir düşünceye sahipsiniz. O kadar sakat ki, iyiki sizde az sayıda var. Yoksa insanlar patır patır intihar eder. Ben hep demişimdir. Saf ateist kesinlikle hemen intihar eder. Etmiyorsa kalbinin derinliklerinde bir iman ışığı vardır. :)

Hacı konuyu açarken tartışalım diye açmış. Eğer öyleyse herkes bir konu açsın, kilitlensin.. Kimse yorum yazmasın. Burda tartışmamızın kime ne zararı var.

Bu dinden benim hiçbir avantajım yok. Bir çıkarım yok. Yukarda sormuşsun ya. Cevap veriyorum. Çıkar bir kenara tam tersi zararı bile dokundu bu dinin bana. Nasıl mı?

Kolay para kazanacaktım dinim men ettiği için kazanmadım.

İnsanlarla oynayacaktım, dinim men ettiği için oynamadım.

İşyerimde yüzde yüz kar edecektim, dinim men ettiği için yüzde 30 ile yetindim.

Sıkıştığımda karımı terk edip sıvışacaktım, dinim men ettiği için yapamadım...

Daha sayıyım mı. İyi ki bu dinin bana zararları varmış. Allah a şükür.

tarihinde KAROAS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...