Jump to content

ARAPLARDAKI TÜRK DUŞMANLIĞI ve TARIHI

Recommended Posts

Yahu resmen tartış diyorsun, muhammedin düşmanlığına dair hadisler bellidir arkadaşım, bu hadisler neden güvenilirdir? Çünkü senin namaz kılmandan örtünmene kadar bilgiyi aldığın şeyler hadislerdir ve bu hadislerin toplandığı "en güvenilir" dediğiniz tüm hadis kaynaklarında da bu düşmanlığa dair deliller var. Araplar inkar etmiyor, sizler inkar ediyorsunuz. Nasıl ki osmanlı senin tarihinse, muhammed de onlaırn tarihi ve onlar senden daha iyi biliyorlar. Geçin artık hocam. Bana laf sokmaya çalışacağınıza, sizinle tartışmamak istediğimi ve bunda ne kadar haklı olduğumu görün. Benim için konu bitmiştir. Başkalarını da kışkırtmaya çalışmayın.

Arkadaş ben tartiş benimle demedim ! sizi taktir ettim dedim.

Siz bütün sorumlu muhammed dediniz ben ise muhamnedden öncekiler ne olacak hıristiyanlarin önderi isa yahudilerin önderi musa. Bunların hepsi ayne yerden doğma. Siz arapların yaptığını muhammede yamıyorsunu ama aynı topraklarda ibrahim,musa,davut,isa da yaşadı bunu görün diyorum. Hala kendinizi haklı görüyorsanız,her tarafa güzellik veriyorsanız. Bizler boşuna konuşmayalım hep sizin dediğiniz doğru nede olsa.

Bildiklerinizle benimle konuşmayın beni ne araplar,ne hadisler nede osmanlı bağlar ben bunlara,saydıklarınıza uyan biri değilim.

Benim içinde konu bitmiştir.

Bir şeye inanmiyorsam onu dillendirmem,konuşmam Bukadar. Sırf eğlenmek için gün boyu din,böyle şöyle demem. Bunu kendime ibadet edinmem. Siz şimdi gönderme anlarsınız ama bu gerçektir. Insanlar anlamadığı dili,tarihi kullanarak iman edip ibadet ediyorsa sizlerde aynı mantıkla zıttı olmaya çalışıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Arkadaş ben tartiş benimle demedim ! sizi taktir ettim dedim.

Siz bütün sorumlu muhammed dediniz ben ise muhamnedden öncekiler ne olacak hıristiyanlarin önderi isa yahudilerin önderi musa. Bunların hepsi ayne yerden doğma. Siz arapların yaptığını muhammede yamıyorsunu ama aynı topraklarda ibrahim,musa,davut,isa da yaşadı bunu görün diyorum. Hala kendinizi haklı görüyorsanız,her tarafa güzellik veriyorsanız. Bizler boşuna konuşmayalım hep sizin dediğiniz doğru nede olsa.

Bildiklerinizle benimle konuşmayın beni ne araplar,ne hadisler nede osmanlı bağlar ben bunlara,saydıklarınıza uyan biri değilim.

Benim içinde konu bitmiştir.

Bir şeye inanmiyorsam onu dillendirmem,konuşmam Bukadar. Sırf eğlenmek için gün boyu din,böyle şöyle demem. Bunu kendime ibadet edinmem. Siz şimdi gönderme anlarsınız ama bu gerçektir. Insanlar anlamadığı dili,tarihi kullanarak iman edip ibadet ediyorsa sizlerde aynı mantıkla zıttı olmaya çalışıyorsunuz.

Konunun başlığına dikkat edersen "ARAPLARDAKİ TÜRK DÜŞMANLIĞI ve TARİHİ" :)

Sitelerde Paylaş

Konunun başlığına dikkat edersen "ARAPLARDAKİ TÜRK DÜŞMANLIĞI ve TARİHİ" :)

Dikkat ettim diyeceğimi de orda yazdım. Azmettirici muhammet dediniz bende neden dedim neden.

Sizin yaptığınız budur konu cevap veremiyecegini yere gelir. Sonra ay çiçek yağ olursunuz. Çoğul diyirim 1. Sınıf fanatik ler böyledir.

Ayrıca konu benim için bitmiştir diyip. Bu cavabi yazmanız. Düşündüğünü,anladığınız muhamnedden farkınız olmadığı söyleyeyim bunları bana yazdıran,azmettiren sizsiniz.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

İşte böyleee,

Islam tamamıtamına bir siyesi kuruluştur dinsel olduğu kadar.

Bunu bilmiyürsen ,sen ne biliyürsün arkadaş.

Yobazlar kıçını yırtıyor şeriet devleti sayıklaya sayıklaya.

Ne diyür kur,an ,Allahın dedigi olana kadar VURUN ha VURUN.

Böyle demiyürmü Allah adına Mehemmedin yazdığıkatıbı FİKİR babası olduğu kıtap.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Arap ileri gelenlerinin kendi pisliklerini Türklerin üzerine Atmaları.

Gelin birlikte okuyalım.

Arapların gözüyle Türkler - TÜRKER ALKAN - Radikal

www.radikal.com.tr/.../turker_alkan/araplarin_gozuyle_turkler-1006819

Eli kalem tutan Araplar yüzlerce yıldır Türkleri ... başlarına gelen her felâketten Türkleri sorumlu tutuyor! Bu tavır, Arapların ... geçmişimizi kötülemeleri ...

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...