Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar, bir konu açmıştım, yönetimin de görmesii için buraya da

açıyorum. Neden ateist kitleler birleşmiyor? En büyük ateist sitelerden

ikisi AtheosBook ve Ateistforum, fakat bunların birbirleriyle alakaları

yok.

Ayrıca Facebooktaki Karikateist sayfası ne Ateistforum'a ne de

AtheosBook'a destek veriyor. Ben bu siteyi kendi çabamla bulmuştum

, AtheosBook'u da GreenerNautilus'ın kanalında tanıtım videosu paylaş-

masıyla buldum. Buna çözüm bulunmalı.. Karikateist tanıtım yapmalı..

Örnek görünüm; (kullanıcı adım sync ekleyin.)

http://i.hizliresim.com/w1A5lG.png

Sitelerde Paylaş

Karikateist basarili bir Ateist sitesi ama Türkiyedeki Ateistlerin sesi degil bunu basdan daha demek gerek.

Karikateisti sevmeyen bircok Ateist var bu ülkede.

Ama hem Dinsiz ve Dindar kitle büyük takipci oranina sahi olduklari icin bir paylasim yapabilirler.

Bu diger Ateist platformlari icin.

Verdigin siteye gelirsek. Simdiden daha görüyorum, Sayfa bu Ateist kizlar namusuz bana verirler Cam önünde hersey yaparlar düsümcesinlen Müslüman sakirtler dolduracak siteyi :D

Sitelerde Paylaş

Karikateist basarili bir Ateist sitesi ama Türkiyedeki Ateistlerin sesi degil bunu basdan daha demek gerek.

Ama hem Dinsiz ve Dindar kitle büyük takipci oranina sahi olduklari icin bir paylasim yapabilirler.

Verdigin siteye gelirsek. Simdiden daha görüyorum, Sayfa bu Ateist kizlar namusuz bana verirler Cam önünde hersey yaparlar düsümcesinlen Müslüman sakirtler dolduracak siteyi :D

Ucuz konuşuyorsun.

Ateistler ehli namus abidesidir zaten. Müslümanlar ahlaksızdır. Senin dediğin tarz girişimleri hiç bir gerçek müslüman yapmaz. Abazalığı kendinde ara.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, sandığınız gibi değil, ispiyonla sistemi olduğu için anında ilgileniyorla. Ben bugüne kadar aykırı veya rahatsız edici paylaşım görmedim (ki sitedeki herkes takip listemde :) İnançlı insanlara bir kasıt yok fakat din propagandası yapınca anında gidiyorlar. Ayrıca çok sıcak ve güzel ortam var sizleri de bekleriz. :)

Sitelerde Paylaş

Biz üyeler olarak karikateiste yazdık ama tınlamadılar, cevap dahi vermediler.. Bir de destek istiyorlar sayfa şikayetteyken, yaptıkları paylaşımlar oradan buradan veya hep aynı stabilite üzeirndne giden görseller.. Ancak bu denli karizmavari havalı yaklaşımları çok itici.. Neyse burada karalama gibi olacak açık alanda yazdığım için..

Son yazdığına katılmıyorum böyle bir olay olmadı daha, kızlar oranın gülü :) Zaten kurallada taciz girişiminin yasak oldugu yazıyor, bir butonla ispiyonlayıp o kişiyi uçurabiliyorsunuz tabi gerçekten taciz ediyorsa.

Sitelerde Paylaş
  • 3 years later...

Atheosbook'un adı yanlıştı. türkiye'de adı ateisti çağrıştıran herşey, siyasi dayatmayla perte çıkartılır. Atheosbook siyasi dayatmayla pert oldu. ttnet kime adil ki zaten. celal şengör ve ilyas salman ateist olduklarını genel nufustan saklamasalar onları da perte çıkarırlar korkarımki. atheosbook'un adı yanlıştı, belki sorgubook olmalıydı. türkiye'de adı ateisti çağrıştıran herşey perte çıkarılıyor bu bir gerçek. Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın eşi Şule Akar, Cumhurbaşkanlığı beştepe sarayındaki resepsiyonda türban geçirdi kafasına. Özgürlükler her geçen gün azalıyor, ortam daralıyor. kafanızda özgürlüğün sınırlarını iyice belleyin sonra hareket edin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...