Jump to content

AKP NİN OYU % 29 ,DÜŞTÜ

Recommended Posts

Başımızdaki RTE denen şizofren kurtulmamız yakındır umarım.Yoksa peygamberi gibi sanrılar görüp vahiy aldığını falan iddia eder bu adam.Belki işi büyütüp din falan kurar.

Sitelerde Paylaş

Ak Partiyi sevmek zorunda değilsin ancak saygı duymalısınız. Ne yaptığı nasıl olduğu farketmez saygı zorunludur. Sonra biri çıkıp ateistleri dövüp aşağılayınca ağzını açma hakkınız olamaz. Çünkü yaptıklarınızın onlarla farkı yok. Ben ateist değilim. Ancak size saygı duyuyorum. Saygı duymak beraberinde saygıyı hatta sevgiyi getirir. İnsanların görüşleri farklı olabilir buna saygı duymak boynumuzun borcudur.

Saygılarımla...

Sitelerde Paylaş

Ak Partiyi sevmek zorunda değilsin ancak saygı duymalısınız. Ne yaptığı nasıl olduğu farketmez saygı zorunludur. Sonra biri çıkıp ateistleri dövüp aşağılayınca ağzını açma hakkınız olamaz. Çünkü yaptıklarınızın onlarla farkı yok. Ben ateist değilim. Ancak size saygı duyuyorum. Saygı duymak beraberinde saygıyı hatta sevgiyi getirir. İnsanların görüşleri farklı olabilir buna saygı duymak boynumuzun borcudur.

Saygılarımla...

biraz doğru, biraz yanlış bir yazı bence. İşin içine dövmek giremez. Bu durumda yaptıklarımızın onlardan farkı var. Biz sadece adamların yaptıklarını belirtiriz, hırsıza "hırsız" deriz. Şereften yoksun birisine şerefsiz dendiği gibi.

Sitelerde Paylaş

Saygılarımla...

RTE ve destekçileri bize alenen hakaretler etsinler,bize mesela TERÖRİST desinler ama saygı beklesinler bizden..

Dalga mı geçiyorsun arkadaşım?

İslam'da mürtetin durumu nedir?

İslam'dan çıkmış birisinin,İslam'a saygı duyması kadar absürt bir şey olabilir mi?!

İslam'a göre ben bir ölüyüm ama müslümanlara saygı duymalıymışım..Siz hiç ölülerin,kendilerini öldürenlere saygı duyduğunu duydunuz mu :huh:

Diyeceğim,bir ateist bir müslümana asla saygı duyamaz/duymamalı..!

Sitelerde Paylaş

biraz doğru, biraz yanlış bir yazı bence. İşin içine dövmek giremez. Bu durumda yaptıklarımızın onlardan farkı var. Biz sadece adamların yaptıklarını belirtiriz, hırsıza "hırsız" deriz. Şereften yoksun birisine şerefsiz dendiği gibi.

Sizde bir yerde doğru bir yerde hatalısınız. Birine şerefsiz denmez ne olursa olsun. Şerefsizlik göreceli bir durumdur. Yani yapılan şey size göre yanlış bir diyerine göre doğru olabilir. Bu yüzden doğru bulan kişilere saygıdan şerefsiz diyemeyiz. Akp %50 oy almışsa demekki o bu milletin çoğuyla aynı şeyi düşünüyor. Parti tutan bir insan değilim. Ancak bende saygı duyuyorum. o insanlara hatası varsa basarız (-) oyu. Eğer size göre insanlar kör o yine kazanacaktır dicekseniz. Bu durumda seçimimiz onlarak saygısızlık yaparak değil insanlara doğruyu anlatmakla olmalı, bunun sonucu aziz türk milletinindir. Ondan sonrası bizi ilgilendirmez.

tarihinde SeGmenTT61 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sizde bir yerde doğru bir yerde hatalısınız. Birine şerefsiz denmez ne olursa olsun. Şerefsizlik göreceli bir durumdur. Yani yapılan şey size göre yanlış bir diyerine göre doğru olabilir. Bu yüzden doğru bulan kişilere saygıdan şerefsiz diyemeyiz. Akp %50 oy almışsa demekki o bu milletin çoğuyla aynı şeyi düşünüyor. Parti tutan bir insan değilim. Ancak bende saygı duyuyorum. o insanlara hatası varsa basarız (-) oyu. Eğer size göre insanlar kör o yine kazanacaktır dicekseniz. Bu durumda seçimimiz onlarak saygısızlık yaparak değil insanlara doğruyu anlatmakla olmalı, bunun sonucu aziz türk milletinindir. Ondan sonrası bizi ilgilendirmez.

İşte akp aslında hırsızlıktan başka bir şey düşünmüyor, insanlar kendilerinden sanıyorlar. İnsanları, onlardanmışsınız gibi kandırabilirseniz, akp nin şuanki gücüne erişebilirsiniz.

25 martta bir şeyler çıkacak deniyor. Bakalım o zaman hala bu sakinlikte olabilecek misiniz :D

Sitelerde Paylaş

Hırsızlığın şerefli bir şey sayıldığı bir ülke gösterebilir misin?

Bazı şeyler evrenseldir.

Hırsızlık her toplumda şerefsizliktir.

Hırsızlığı bildiği halde,hırsızlara alkış tutan da şerefsizdir.

Sitelerde Paylaş

Şerefsiz kelimesi hakarettir.

Ve şahısa söylendiğinde suçtur.

Hırsıza şerefsiz değil hırsız denir.

Burası siyaset sitesi olduğu kanaatinde de değilim ayrıca.

Hastr git.

Şerefsiz kelimesinin anlamını bilmiyorsan bla bla yapma.

Hırsızlık da,onursuz,utanmaz birinin yapacağı şeydir.

Yani başkasının bir şeyini çalana hırsız denir,hırsızlık yapan da şerefsizdir.

Siyaset sitesi konusuna gelince,bu forumda her şey konuşulur.

Sitelerde Paylaş

Hastr git.

Şerefsiz kelimesinin anlamını bilmiyorsan bla bla yapma.

Hırsızlık da,onursuz,utanmaz birinin yapacağı şeydir.

Yani başkasının bir şeyini çalana hırsız denir,hırsızlık yapan da şerefsizdir.

Siyaset sitesi konusuna gelince,bu forumda her şey konuşulur.

Bir açıp Türk Ceza Kanunu okursan bilgin olur.

Şerefsiz sana göre hangi anlama geldiğinin yada millet arasında ne anlama geldiği önemli değil.

Kanun olarak suçtur.

Ayrıca burası siyaset yeri olmadığını, kendi düşüncem diye nitelemiştim

Ve üstün terbiyenden dolayı seni kutlarım.

tarihinde SeGmenTT61 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir açıp Türk Ceza Kanunu okursan bilgin olur.

Şerefsiz sana göre hangi anlama geldiğinin yada millet arasında ne anlama geldiği önemli değil.

Kanun olarak suçtur.

Ayrıca burası siyaset yeri olmadığını, kendi düşüncem diye nitelemiştim

Ve üstün terbiyenden dolayı seni kutlarım.

Yüz kızartıcı suç ne demek ?

Aç kanunlara bak bakalım.

Ama,yaran varsa bir şey diyemem.Bu siteye her türlü insan geliyor.

Sitelerde Paylaş

Benim yok ama senin galiba yaran var.

İnsan kendisini nasıl görüyorsa, karşısındakini de öyle sanırmış.

Yaran yoksa ne diye,hırsıza şerefsiz denmesine itiraz ediyorsun.

Son defa sorayım,hırsızlık onurlu bir iş midir?

Onurlu bir iş diersen sende şerefsizsin,hayır onursuz bir iş dersen ,benim dediğime gelirsin.

Buyur cevabını bekliyorum.

Hırsızlık onurlu bir iş midir?

Sitelerde Paylaş

Saygılarımla...

Peki buna da mı saygı duyacağız.

Sitelerde Paylaş

Saygılarımla...

AKP'ye saygı duymak zorundasınız da ne demek? AKP nedir? Canlı mı? İnsan mı?

Ne yaptığı nasıl yaptığı çok fazlasıyla fark eder. Saygı duymak için önce o saygıyı hak etmesi gerekir. Ateistleri dövmek ile AKP'ye saygı duymamayı aynı kefeye koydunuz ya, zate burada kayış koptu. Aramızda nasıl fark yok dersiniz? Ateist bir canlı, AKP değil. Saygı canlı olana verilen hak içindir. O hakkını kullanarak yapacağı seçimlere bile saygı zorunluluğu yoktur.

İnsanların görüşlerine saygı duymak diye bir borç yoktur. O insanların yalızca görüş sahibi olma hakkına saygı vardır.

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Saygılarımla...

inandığınız ve savunduğunuz saçmalıklara aman kendi bilir banane diyerek saygı duyabılırım...ama o saçmalıklara göre kurallarla yaşamayı veya davranışlarımı ona göre belirlememi veya 8 10 yaşında kızlarla evlenenip gerdeğe girmelerine neden saygı gösterekmişim...nikahsız ilişki yaşadım diye bana dayak atmalarına saygımı göstermeliyim şimdi...veya ramazan ayında onlar yemiyor diye alanen yemek yememelimiyim yok yaaa....bunların en nihayetindeki amaçları şeriat olmasını sağlamak....sor bakalım başbakanına şeriat gelsin istermi istemezmi???....

saygıymış....hady ordan bee

tarihinde doodslag tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...