Jump to content

AKP NİN OYU % 29 ,DÜŞTÜ

Recommended Posts

Ben yine bunların başa geleceğini düşünüyorum ve gelirse de hiç şaşırıp üzülmem. Bir dönem daha başa geldiklerinde artık ipin ucunu iyice kaçırıp ulu orta her türlü yolsuzluğu yapacaklardır (şimdi yaptıklarından birkaç kat daha ayan beyan bir şekilde). Bunlara oy veren salaklar da layığını görecektir. Pişman olmuş insan görmek çok hoşuma gidiyor nedense, kötü müyüm, ne!

Sitelerde Paylaş

inandığınız ve savunduğunuz saçmalıklara aman kendi bilir banane diyerek saygı duyabılırım...ama o saçmalıklara göre kurallarla yaşamayı veya davranışlarımı ona göre belirlememi veya 8 10 yaşında kızlarla evlenenip gerdeğe girmelerine neden saygı gösterekmişim...nikahsız ilişki yaşadım diye bana dayak atmalarına saygımı göstermeliyim şimdi...veya ramazan ayında onlar yemiyor diye alanen yemek yememelimiyim yok yaaa....bunların en nihayetindeki amaçları şeriat olmasını sağlamak....sor bakalım başbakanına şeriat gelsin istermi istemezmi???....

saygıymış....hady ordan bee

Sayın Doodslag,

Siz saygı ile müsamahayı birbirinden ayırın.

Müsamaha (tolerans, hoşgörü) şu anlama geliyor; Görmezlikten gelme, göz yumma

Saygı ise şu anlama geliyor; karşınızdaki adamın düşüncesini, hareketini onaylamak

Gördüğünüz gibi saygı duymak, karşınızdaki adamın yaptığını doğru saymak da demek.

Siz insanların saçmalıklarına müsamaha gösterebilirsiniz. Ama saygı duymazsınız.

Müsamaha göstermeye mecbur olabilirsiniz, çünkü karşınızdaki insanın saçma da olsa bir düşünceye sahip olma HAKKI vardır.

Ama karşızdaki insanın saçma düşüncesine, hareketine SAYGI diye bir şey söz konusu olamaz. Saygı hak edilen bir durumdur. Her isteyene verilmez.

Çocuk gelini müsamaha gösterilecek bir durum değildir. Saygı duyulacak durum hiç değildir.

Oruç tutanlar, oruç tutmayanlara karşı müsamaha göstermek zorundalar. Saygı durmak zorunda değiller.

Saygılar

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hiç sanmıyorum, her mitingde eğer 2. çıkarsam siyaseti bırakacağım gibi kendine aşırı derecede güvenli ifadelerde bulunuyor, bunun bir nedeni olsa gerek. hem daha liselerde 21. sözün 4. şuasındaki bilmem kaçıncı ab-ı hayatından bilmem kaçıncı defa istifade edecek yeni nesiller yetiştirecek bu parti. durmak yok, koyun yaratmaya devam!

1621751_320104268114887_1642251615_n.jpg

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

İşte böyleee,

Saygı bekleyen ınsan saygılı olması gerekir.

Saygılı olmayan ınsan saygı beklemeye hakkı yoktur.

Bir rejim şöyle diyürse o rejime ınananlara saygı duyulamaz.

1-Herkes müslümen olmak zorundadır.

2-Müslümen olmayanları çok büyük tehlikeler bekler,bu tehlikeleri düşünen ınsanın içine ürperti gelir.

3-Dinden çıkan,ıslamı koruyup kollamak için asılır yani öldürülür.

4-Karısı boş olur.

5-Malı mülkü müslümenler heleldir GANIMATTIT.Yanı daya kamyonu kapısına adamın gözü önünde yükle malını karısıda gelirse onuda alıp gidebilirsin ,beş para ödemeden.DİN BU İŞTE.

6-Mires haklarını kaybeder.

Daha bir sürü HERZELER.

Bunlara ınanan kellelere nasıl saygı duyulurku?

Bana ıslam saygı duysaydı bende ona duyardım.

Arap ata sözü ne diyür.

Mendakke dukka:Vurma kapıma, vurmıyım kapına.

Türk ata sözünde ne deniyür?

Sen bana hankı gözle bakarsan, bende sana o gözle bakarım.

Yukardakı maddalar Elfaz-ı küfür yanı Küfür sözler kıtabının 168 inci sayfasında yazıyor..

Yazarı müftü Hüseyin Aşıh

Ooooo çoh güzel bir kıtap olmuş diyende ıstanbul müftüsü Kemelettin Kayadır.

Bunlara saygı sevgi duymak bizim düşüncemizde yoktur.

Saygı sevgi bekleyenler Arabın bu ucubelerini götürüp çöpe atmaları gerekir.

Aksı halda

La sevgi

Niyente saygı

No hörmet

Yok hiçbirşey bizden.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...