Jump to content

Recommended Posts

:D hacked !

Uyur yazarlık (eski adıyla gezerlik), yada bölünmüş kişilik (split personality) gibi şeyler de olabilir. :)

Sayin BabyKnight ve MaskedVigilante,

yorumlarinizi dikkate aldim ve gecenin bu saatinde gülme krizine tutuldum.

Tesekkürler.

Sitelerde Paylaş

Sayin forum yöneticileri...

Sizden hala bir yanit alamadim...

Benim bu güne kadar bu kadar mesaj yazmam mümkün degil...

Bazi forum sakinlerinden mantikli ( :)) cevaplar gelsede, sizin bu konuyla ilgilenmenizi rica ediyorum.

Sitelerde Paylaş

İmanım maalesef biraz zayıf, yoksa Kur'an çarpsın kesinlikle yapmadım diyebilirdim. :(:D

Çarpacağı kadar çarpmış zaten. :D Baksana nasıl da dinden imandan saptırmış. Ne demişler, Allah çarpmadan önce aklını elinden alırmış :D

Sitelerde Paylaş

Sayin forum yöneticileri ...

Benim su an itibari ile mesaj sayim 68. :o

Bu dakikaya kadar kesinlikle bu kadar mesaj yazmadim! :wacko:

Bu nasil bir istir ?

İleti sayacınızın gösterdiği sayı doğrudur, iletilerinizi ilgili bölüme girip sayarsanız siz de doğru olduğunu görürsünüz. Silinen bir iki iletiniz var ise ki olabilir, onları göremezsiniz. Biz kontrol ettik, 78 mesajı bizzat yazmışsınız. Eğer hesabınızı başkası ele geçirip de o iletileri yazdıysa bilemeyiz. Sayı doğrudur, yazılar da anlaşıldığı kadarıyla sizindir.

Nikinizin üzerine fareyle gelip Find content'i tıkladıktan sonra Only post'a bakın.

Sitelerde Paylaş

İleti sayacınızın gösterdiği sayı doğrudur, iletilerinizi ilgili bölüme girip sayarsanız siz de doğru olduğunu görürsünüz. Silinen bir iki iletiniz var ise ki olabilir, onları göremezsiniz. Biz kontrol ettik, 78 mesajı bizzat yazmışsınız. Eğer hesabınızı başkası ele geçirip de o iletileri yazdıysa bilemeyiz. Sayı doğrudur, yazılar da anlaşıldığı kadarıyla sizindir.

Nikinizin üzerine fareyle gelip Find content'i tıkladıktan sonra Only post'a bakın.

Evet, haklısınız.

Sizi meşgul ettiğim için kusura bakmayın.

Bunamaya mı başladım ne ? :blink:

tarihinde pil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evet, haklısınız.

Sizi meşgul ettiğim için kusura bakmayın.

Bunamaya mı başladım ne ? :blink:

Forumda müslolarla tartışma beddua falan ederler ondan sonra işte böyle üyeliğini ele geçirip mesaj sayını artırırlar Allaha emanet ol :ph34r: :ph34r: :D
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...