Jump to content

Müslüman kız pedofili yüzünden 11 yaşında intihar girişiminde bulundu

Recommended Posts

ortalama ölum yasi ciddi kitlik nedeniyle 20 lere inse, 18 yasinda tutulmasi toplumsal intihar olurdu.

Bu kadar saçmalamayı nasıl başardığına inanamıyorum. Bu özel bir yetenek olmalı. Çok mu çaba sarfediyorsun en saçma iletiyi ben yazayım diye?

Kurallar olağanüstü durumlara göre konmazlar. Normal vasat durumlara göre konulurlar. Olağanüstü bir durum olduğunda kurallar yine değiştirilmez, askıya alınır. Yobazlığın kitabını yazan Arap cahiller bile, kitaplarında domuz etine pistir dedikleri ve yasakladıkları halde, zaruret durumunda yenebileceği ruhsatını vermişlerdir. Senin mantığına göre kıtlık olacağı düşünülerek domuz helal olmalıydı.

Lafını hiç mi ölçüp tartmıyorsun, yoksa başka sorunun mu var? Dogmatik beyin kireçlenesi gibi bir sorun olabilir mi acaba? Bi göstersen... Erken teşhis hayat kurtarır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 96
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sapık değildir....sapık diye reşit kadınlara kızlara sarkan - tecavüze yeltenenlere denilir...

bu senin dediklerin sapıkdan beter...PEDOFİLİ kategorisindeler.

Sen az dunyaya baksan köyunden çikip ? Sende evlilik rusd yasi böyle diye her tarafda öyle miymis ? kocaman haritalar yapistirdim, ama görmezlikten gelebiliyorsun ? Bu mu senin objektiflik anlayisin zavalli ?
Sitelerde Paylaş
dunyada neden evlilik yasi evrensel degil

Saçmalamakta sınır tanımamakta ısrarcısın. Demek örneğin onsekiz denecek ve dünyada bir tek kişi bile onyedisinde evlenemeyecek diye bir kuralın niye olmadığını soruyorsun ve neyi ölçtüğümü iyi biliyorum iddiasındasın! :lol:

Bu kadar komik olmayı nasıl başarıyorsun? :D

Bak bu DBK yani dogmatik beyin kireçlemesi çok tehlikeli ve bulaşıcı bir illettir. Ömrün boyunca bir tek sağlıklı düzgün düşünce üretememe gibi korkunç bir risk ile karşı karşıyasın. Benden söylemesi.

Demek harita yapıştırmayı da marifet sanıyorsun! Demek bu haritalar pedofil yağmacı cahilleri aklıyor öyle mi? Dünyadaki soygun istatistiklerini de yapıştırarak mafyacılık da iyi bir meslektir demeyi de denemeyi düşünüyor musun? :lol:

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Namaz kılmayı becerebildi mi bir türlü açıklamıyor! :D Denemeye gidiyorum dediydi, ne kadar başarılı olduğunu nedense hiç açıklamıyor. Teşehütte dizleri ağrımadı mı, sünnetleri de kıldı mı yoksa şimdilik farzlar yeter mi dedi, bi anlatsa ya yahu! Anlatmıyor! :lol:

Yarın "ben oruç tutmayı deneyeceğim ama, ne yeyiiiim, ne yemeyim? Müslümanlar bana yardımcı olabilirler mi acaba?" da derse şaşmamak lazım. Yav al bir ilmihal, oku! Naapacan müslüman yardımını diyoruz, sesini de çıkarmıyor!

Çok alem, tam eğlence...

Sitelerde Paylaş

Sen az dunyaya baksan köyunden çikip ? Sende evlilik rusd yasi böyle diye her tarafda öyle miymis ? kocaman haritalar yapistirdim, ama görmezlikten gelebiliyorsun ? Bu mu senin objektiflik anlayisin zavalli ?

dediğin şey yani insanların kendi kendine böle davranması ile....kutsal addedilen saçma bir kitapda bunun HELAL sayılması arasındaki dağlar kadar farkı anlayamamanın sebebi DİN denen AFYONun etkisinde aşırı kalmış - yüksek dozda İSLAM uyuşturucusu almış olmandan kaynaklanıyor...

pedofiliyi HELAL gören bir kutsal kitap olamayacağını kavrayamamanın sebebi sadece ve sadece aşırı aptallaştırıcı - kör edici - UYUŞTURUCU etkiye sahip olan İSLAM ÖĞRETİSİDİR.....

Sitelerde Paylaş

@ democrossian. Sen anlatilani anlamiyorsun. Ben yukarda dunyadaki tecavuz statistiklerinin istatistiklerini asmadim. Dunyada su andaki yasal uygulamalari paylastim. Dunyada sadece bölgelere ve etnilere göre fark yok, zaman surecinde de fark var. Senin beyninin anlamadigi nokta özetle su : evlenme ve rusd yasi bilimsel bir gerekçeyle degil, adetlere ve uygulamalara bagli. Belki bir asir önce yasasan, 18 yasini çok geç diye hakaret edecektin ? Veya belki ileride yasamis olsan 18 yasi daha bebek diyecektin. Bunu anlayamiyorsan sorunu disarda degil, kendinde ara. Saygilar.

Sitelerde Paylaş

Geçenlerde yine bir arkadaşla konuşuyoruz

Konu 100 metre koşularından açıldı

Usain Bolt un 9.58 lik derecesinin ne kadar harika olduğundan falan bahsettik.

Maurice Greene nin 9.79 yaptığı zamanlardaki performanslarından konuştuk falan derken

Arkadaşım şöyle bir söz söyledi "Bence bu dereceler ilerde 6 saniyelere inecek"

Şok olmuştum. Çünkü mantığına ve bilgisine güvendiğim bir kişiydi.

Nasıl olacak o iş? diye sorduğumda kurduğu mantık bana eğlenceli gelmişti

"30 yıl önce dereceler 10.5 saniyelerdeydi, şimdi 9.5 görüldü"

"Bence 6 lı saniyeler de görülecek"

Neden 6 ya takıldığını düşündüm. Bu mantıkla 0.1 e kadar gidilebilirdi. Neden olmasındı? :D

Levia nında aynı hesap, bu evlenme işi senin mantığına göre bebeklere kadar gider Levia.

Sitelerde Paylaş

Geçenlerde yine bir arkadaşla konuşuyoruz

Konu 100 metre koşularından açıldı

Usain Bolt un 9.58 lik derecesinin ne kadar harika olduğundan falan bahsettik.

Maurice Greene nin 9.79 yaptığı zamanlardaki performanslarından konuştuk falan derken

Arkadaşım şöyle bir söz söyledi "Bence bu dereceler ilerde 6 saniyelere inecek"

Şok olmuştum. Çünkü mantığına ve bilgisine güvendiğim bir kişiydi.

Nasıl olacak o iş? diye sorduğumda kurduğu mantık bana eğlenceli gelmişti

"30 yıl önce dereceler 10.5 saniyelerdeydi, şimdi 9.5 görüldü"

"Bence 6 lı saniyeler de görülecek"

Neden 6 ya takıldığını düşündüm. Bu mantıkla 0.1 e kadar gidilebilirdi. Neden olmasındı? :D

Levia nında aynı hesap, bu evlenme işi senin mantığına göre bebeklere kadar gider Levia.

Tamamen konu disi, ama madem konuyu açtin :

http://www.dailygalaxy.com/my_weblog/2008/08/a-93-100-meters.html

Sitelerde Paylaş

Asıl sen hiç bir şeyi doğru düzgün anlamıyorsun @Levia. İstatistiklerin tecavüze ait olduğunu sandığımı iddia ederek anlamazlıkta tavan yaptın. Bunu da nerden çıkardın? Kendi uydurman. Ben öyle bir şey filan zannetmedim. Dünyadaki bütün yasalar evrensel hukuka bilime göre elbette düzenlenmiyor.

Sen saçmalıyorsun. Bu dogma illetinden kurtulmaz, onu savunmak için çırpınmaya devam edersen hep böyle saçmalayacaksın. Sende DBK sendromu var. Dogmatik beyin kireçlemesi...

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

İslam'da sübyancılık ve Aişe hadisleri forumda birçok defa tartışıldı. Belgeleri ve kaynaklarıyla. Birilerini iftiracı olmakla suçlamadan önce eski tartışmalara göz atsanız.

İslam ve Pedofili (Sübyancılık) in ATEİSTFORUM Started by Tasvir-i Efkar

Kuranda Sübyancılık Started by cigi, Ağu 03 2010 03:26 ÖS

Kuranda Sübyancılık-2 Started by cigi, Eyl 29 2013 09:15 ÖÖ

Kur'an'da Sübyancılık, Sex Köleliği ve Fuhuş Var mıdır? Started by cigi, Ara 26 2011 07:30 ÖS

İslam Şeriatı ve Modern Toplum Açısından Aişe’nin Yaşının Önemi Started by GZY, Nis 02 2011 11:11 ÖS

Muhammed, Ayşe’yi 6 Yaşında İken Nasıl Nikahlamış? Started by Kosovalı, Haz 12 2008 01:34 ÖS

AİŞE Started by NOLAN, Şub 24 2014 02:07 ÖS

Kuran'da Şöyle Bir Ayet Neden Yok? Started by sağduyu, Eki 11 2013 05:09 ÖS

islamda, kizlar icin seks yasi ve ayse Started by aytel, May 13 2013 02:10 ÖÖ

Peygamber Pedofiliymiş Started by dindarsurpriz , Şub 12 2012 03:06 ÖÖ

Adet görmeye başlamamış ''çocuk'' karılarınızı boşama hükmü TALÂK - 4 Started by Bağbozan, Eki 01 2013 10:00 ÖS

Yaşar Nuri Öztürk Yüzyılların Sorununa Son Noktayı Koydu. Started by eyetisen, Nis 24 2009 09:23 ÖS

Muhammed'in kızı Fatima kaç yaşında evlendi? Started by Sexy Huri, Eyl 22 2008 10:59 ÖS

Kuran Sübyancılığı Yasaklar mı? Started by kullanıcı , Nis 12 2012 12:39 ÖS

İslam'da Kızların Evlilik Yaşı Started by TheQuestioningman , Nis 06 2012 12:02 ÖS

islama göre kızlar buluğ çağına erince evlenebilir.. Started by butterflyeffect, Eki 30 2008 06:59 ÖÖ

Biraz Da Cüveyriye İle İlgilenelim. Started by eyetisen, Kas 09 2008 09:31 ÖS

tesekkurler derlitoplu olmus.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...