Jump to content

Yaşar Nuri Öztürk: Türban Müslüman Örtüsü Değil

Recommended Posts

• İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Neden öyle diyorsunuz en azından iğrenç hoca profili çizmiyor. Böyle müslüman olacağıma deist olurum diyor. Kuranı okumuş içindeki saçmalıklarla toplum baskısı hocalık mertebesi arasında sıkışıp kalmış gibi geldi bana. Bir kaç videosunda da namaz 3 vakittir diyor kıvırmadan. Yobazlar adamı bir kaşık suda boğmak için can atıyorlar. Tamam hala kıvırıyor ama kendisi de inanmıyormuş gibi kıvırıyor. Düşünsenize bu adam din min yalan ben okudum dese adamı hiç ederler oda korkuyor zavallı..

adam hiç utanmadan kuranda şiddet yoktur sadece savunma savaşı vardır diyebiliyor buna ne diyeceğiz peki? ayrıca adam deizm in ne olduğunu bilmiyor.

Sitelerde Paylaş

adam hiç utanmadan kuranda şiddet yoktur sadece savunma savaşı vardır diyebiliyor buna ne diyeceğiz peki? ayrıca adam deizm in ne olduğunu bilmiyor.

Kuranı o kadar okuyupta kuranda şiddet yoktur diyorsa evet bu büyük bir kıvırmadır.. Adamın kıvırmaları elbet var ama utana sıkıla kıvırıyorcasına bir hali var.

Viktor hugo muhammed aşkını anlattığı dizelerde bile muhammdedin son sözünün cihad edin olduğunu söylemiş.. Sadece kuran mı her kaynak her konuda şiddeten izleri bulunabilir.. Bunu da bugün farkettim..

tarihinde creation tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zombiye dönüşen şuuru kapanan Müslümanlari biraz olsun dürtmüş. Bu işte bir tezatlik var tutarsizlik var dedirtmis inandiklarimiz yanlış olabilir düşüncesini verebilmiş. Sorguya şüpheye küçük bir adım bence bu. Ama kıvırmalari elbet var ört bas ettiği konular var ama bunu utana sıkıla yapıyor. Adam ikilemde kalmış gibi. Söylemek istedikleri bulunduğu makama ters geldiği için söyleyemiyor gibi.

tarihinde creation tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Alın bakalım. Ne düşüneceksiniz.

http://youtu.be/B8AfcoOWUPs

önce,yazdığın başlığı doğru yazabilecek kadar bilgin olsaydı...

http://www.youtube.com/watch?v=N-E4AghqWCw

Kuran'da türban ya da örtünme emri yok!!!

başka şey,

Yaşar Nuri Öztürk: Türban Müslüman Örtüsü Değil...

başka şey...

cehilsiniz cahil...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...