Jump to content

Eş Değiştirme(Becayiş)

Recommended Posts

• İleti 110
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yukarıda müslülerin becayiş yapmasının bugün için bile geçerli şartlarını açıkladım. Bu ahlaksızlar şeriata göre bunu bugün bile yapabilirler. Şeriat becayişin önüne hiç bir engel koymuyor.

Şeriatınızda becayişe hiç bir engel yok müslüler! Yasaksa peygamberinize evlatlığının karısını da arzulaması ve bu uğurda evlatlık kurumunu lağvetmesi üzerine artık oha çüş filan olan, "bu herif daha kudurursa bizim karıları da ister" deyip bu işe bir dur deme zamanı geldi diyen ekip tarafından konulmuş. Sizi bağlamıyor. Peygamberinizin on küsür karısı olmasının ona özel olması gibi. Bu becayiş yasağı da ona özel.

Bak size güzelce açıkladım. Yok yapamayız, şeriatta becayişe engel hüküm var diyorsanız alsaydık? Niye suyu kesik musluk gibi tıslayıp kaldınız acaba! :lol:

Müslülerin daha şimdiden oruç kafaya vurdu! Dannnnkkk! :D Akşamı nasıl ederler bilmem! :lol:

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu müslü artığı benim muhatabım değil. Bu artığı ben tutup çöpe bile atmam. Foruma söylüyorum: Bu geri, bana sen yap becayiş filan demeye kalkışmasa ben bununla insan gibi konuşurdum. Bu insan gibi konuşma, ben dogmatik çukurunda debelenen bir eklembacaklıyım dedi, ben de ona göre konuştum.

Şimdi gelelim şu yine meşhuuuur muhammed yaşamadıydı hani olayına! :D

Bunu siz düşüneceksiniz. Bize göre muhammedin yaşamamış olması çok kuvvetli bir olasılık. Muhammed eğer yaşamadıysa yaşadı ahana da bunu yazdı diye ortaya koyduğunuz kurana bakarak yanıt veriyoruz. Biz ne bilelim muhammede mi yasaklamış bu geriler becayişi muammere mi? :D Onu siz bileceksiniz. Sizin kuranınız, sizin iddianız. Biz sizin iddianıza bakıyor, iddianıza göre yanıt veriyoruz. Muhammediniz uydurmaysa onu da siz bileceksiniz. Biz önümüze konan muhammed iddiasına bakarız.

Siz müslüler her şeyi anlayamıyorsunuz böyle. Bu nasıl kitap, allah böyle kitap mı yazar hiç dediğimizde de allah varmış da yazdığı kitabı beğenmemişiz sanıyorsunuz!

Siz ne alemsiniz böyle müslüler ya? Dünyada sizin kadar eğlenceli kimse kalmadı! Aman eksik olmayın!

Sitelerde Paylaş

He işine gelince islam kaynaklarını tarihi veri olarak kullan, baktın işine gelmiyor islam kaynakları güvenilmez diyip çık işin içinden. Harika bir yöntem doğrusu akarı yok kokarı yok. Her daim kazandırır. Kendinizi çok akıllı sanıyosunuz değil mi :mellow:

Sitelerde Paylaş

Bu müslülerin bu saftirik ayaklarına yatmaları da bitirim hani!

Süpermen filmine gittin. Baktın herif uçuyor. Bu nasıl uçuyor diye sordun. Dediler ki kriptonla uçuyor. Haaa dedin. Peki gözleriyle demiri nasıl kesiyor dedin. Bakışlarında lazer var dediler. Haaa anladım dedin! :D

Şimdi süpermene inanmış oldun! Süpermen var! Kriptonla da uçuyor! :lol:

Siz aptal numarasına yatmıyor da gerçekten mi aptalsınız yoksa? Bu olasılık güçlenmeye başladı! :lol:

Sitelerde Paylaş

Bu konunun neyini aklamamız gerekiyor anlayamadım!

Anlasan zaten müslüman kalmazsın..!

Kur-an'ın Becayişe izin vermeyip yasaklamasında bir sakınca görmüyorum ki ben. Sizin eleştirdiğiniz şeyi (becayişin yasaklanmasını) ben takdir ediyorum.. Çünkü benim anlayışıma göre de eş değiştirmek hoş bir şey değil.

Eş değiştirme Muhammed'e yasaklanıyor,sana değil..

Yaşamayan, hayali bir karakterin yanına da gidilemez nolan efendi !

Muhammed'i eleştirmemiz için,Muhammed'in yaşamış olduğunu,sizler gibi kabul etmemiz lazım..Muhammed hiç yaşamadı dersek eğer,eleştirecek hiç bir şey kalmaz..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Eş değiştirme Muhammed'e yasaklanıyor,sana değil..
Muhammede yasaklanan bu mesele diğer müslümanlara serbest öyle mi. Bir de kur-an'ı okuyup anladığınızı iddia etmezmisiniz. :D Yazdıklarınız komediden başka bir şey değil. Emin olun ki değil...
Muhammed'i eleştirmemiz için,Muhammed'in yaşamış olduğunu,sizler gibi kabul etmemiz lazım..Muhammed hiç yaşamadı dersek eğer,eleştirecek hiç bir şey kalmaz..
Sanane benim kabulümden kardeşim. Bu seni ilgilendirmez ki Sen kendi iddianın arkasında dursana. Muhammed yaşamadı diyorsan, kur-an eleştirini muhammed diye birisinin var olmadığını unutmadan yapmalısın... işine gelince muhammedi var sayıp işine gelmeyince yok sayamazsın.. Birinden birine karar ver...
Sitelerde Paylaş

kur-an'da becayişe onay veren tek bir ayet yoktur. "Bundan sonra / bundan böyle" gibi ifadeleri bağlamından koparma uyanıklığınız da komik oluyor..

"Bundan sonra = islam geldikten sonra" manasındadır. Çünkü daha önce helal olduğuna dair ayet yok. Geç bunları anam babam geç bunlarıııı :)

Yanlış.

Ayşe'den sonra anlamındadır. Muhammed Ayşe'nin veya genç bedenin tadını bir başka sevmiş ve onu da, ondan sonra koynuna alacağı diğer sübyanları da kimse ile paylaşmak istememektedir. Olay kendi masallarınızda yazar http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=57428entry1152654

Müslülerin, işlerine gelmeyince, kendi masallarını da reddetmesi ne gülünç.

Sitelerde Paylaş

Muhammede yasaklanan bu mesele diğer müslümanlara serbest öyle mi. Bir de kur-an'ı okuyup anladığınızı iddia etmezmisiniz. :D Yazdıklarınız komediden başka bir şey değil. Emin olun ki değil...

[/size] Sanane benim kabulümden kardeşim. Bu seni ilgilendirmez ki Sen kendi iddianın arkasında dursana. Muhammed yaşamadı diyorsan, kur-an eleştirini muhammed diye birisinin var olmadığını unutmadan yapmalısın... işine gelince muhammedi var sayıp işine gelmeyince yok sayamazsın.. Birinden birine karar ver...

Müslümanlara becayiş serbest filan demedim..Muhammed'e yasaklanıyor diyoruz...Heceleyim istersen..!

İslam'a dair bir eleştiri yapacaksak,Muhammed'i yaşamış kabul etmek zorundayız..

Sitelerde Paylaş

İslam geldikten sonra mı? :lol: Böyle ultra bir saçmalık duyacağımı hayal bile edemezdim. Muhammede söylüyor, muhammed müslüman mı olmuş? Saftirik filan olmalı bu kaçık. Ya da numara yapıyor. Mağdur edebiyatı yetmedi, bir de saftirik ayaklarına yatma çıktı.

Muhammed peygamberliğini ilan ettiğinde zaten yaşlı bir duldan başka elinde bir şey yoktu. Eşleri olduğu dönem, peygamberim diye çıktıktan sonra. Bu eşleri olduğu dönemde müslüman olmuş olamaz! Bu kadar saftirik ayaklarına yatmak da artık çukurun dibi! Bir de illa polemik yapılacak! Ahlaksızca, fikrine karşı çıkamadığın kişiye kişisel polemikle yanıt vermeye çalışacaksın! Ahlaksızlığın foseptik çukurunda boğulmak üzere olan hamam böcekleri gibisiniz.

Müslümler, size acımıyorum. Layık olduğunuz dogma çukurundasınız. Orada ölünceye kadar debelenmek sizin için son derece uygun bir durum.

Ben yine de tefsire bakalım derim. Alimler ne demiş. Bundan önce derken İslamdan önce mi demiş. Ayrıca Peygamber sinirlenmiş, demek ki önceden de yapmıyordu. Zaten önceden de yapıyor olsa iman ederim. Çünkü doğruyu güzeli İslam belirler. Mesela ilk insanlar kardeşleriyle evleniyorlardı. Bunu eleştiremem. Ama günümüzde yapılsa böyle bir şey tabiki eleştiririm.

Sitelerde Paylaş

Ben yine de tefsire bakalım derim. Alimler ne demiş. Bundan önce derken İslamdan önce mi demiş. Ayrıca Peygamber sinirlenmiş, demek ki önceden de yapmıyordu. Zaten önceden de yapıyor olsa iman ederim. Çünkü doğruyu güzeli İslam belirler. Mesela ilk insanlar kardeşleriyle evleniyorlardı. Bunu eleştiremem. Ama günümüzde yapılsa böyle bir şey tabiki eleştiririm.

-Muhammed,eşlerini değiştirmiş..

-Kabul..

-Muhammed,onlarca kadınla evlenmiş..

-Kabul..

-Muhammed,evlatlığının karısı ile evlenmiş..

-Kabul..

-Muhammed,bir çocukla seks yapmış..

-Kabul..

-Muhammed iddeti beklemeden Safiye ile yatmış..

-Kabul.

-Muhammed hülleyi-mutayı-recmi-köleliği onaylamış..

-Kabul..

-Muhammed,onlarca savaşa katılmış ve binlerce kişinin ölümüne neden olmuş..

-Kabul..

-Muhammed,sahabenin kadınlara tecavüz etmesine izin vermiş..

-Kabul..

-Muhammed,insanlara işkence yapılmasını istemiş..

-Kabul..

..vb

Sitelerde Paylaş

islam dini dünyanın en ahlaksız dinidir.

Evlilik dışı cariyelerle seks var birde cariyeleri değiştirmede var.

Bir müslüman diğer müslümana derki senin cariyeyi bu gecelik bana gönder yatak şenlensin.

O da olur din kardeşim der.

Böyle rezil adi ahlaksız bir din var mı dünyada ?

Kadın köleden başka birşey değil

Dünyada fuhuşu resmileştirmiş bir din

Bence bu siteye gelip müslümanlar ahlaktan bahsetmesin.

Sitelerde Paylaş

Ben yine de tefsire bakalım derim. Alimler ne demiş. Bundan önce derken İslamdan önce mi demiş.

Tefsirler kuranı sadece ve sadece süsleyip yutturur. Tefsirlerde yararlı bir kırıntı bile yoktur. Tefsirin sayfalarıyla anca iyi soba tutuşturulur. Deneyimle söylüyorum.

Bunun islam öncesiyle filan bir alakası yok. Muhammed ben peygamberim diye ortaya çıktığında karıları mı vardı? Ayette karıları diyor. Yani gözünüze de soksak aynı takılmış plak teranelerini tekrarlarsanız olmaz. O zaman beyninizde bir sorun olduğu kesinleşir.

Allah islamı gönderdiğinde becayiş helaldi, allah da bir şey demedi, sonra muhammed "ya allaam ben artık yapmasam mı ki bunu yaaa, elin karısında aidis maidis olur neme lazım, daha kondomu da icat edemediler" dedi, allah da "e iyi bundan sonra sana becayiş helal olmasın bari" dedi diyorsanız... :lol:

Daha ben size ne diyim yahu!!! :D

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuran ayetleri ile tatmin olmayip " tefsirine bakalim" diyen ahmagin katmerlisidir.

Neden?

Cumbullu aleyhisselam kuran ayetlerinin hepsi birebir uyulmasi gereken allah buyruklari degil mi?

Tefsiri yazan kim?

Allah adina "allah kicini kasirken hickirik tuttugunda birden gö(z)üne sivrisinek kacinca sunu demistir" diye konusup racon kesen insanlar.

Yani müslüman birisinin tefsir demesi inancina terstir allaha sirk kosmaktir ayeti oldugu gibi kabul etmeyip onun adina aciklama yapan bir andavallinin düsüncelerini kabul etmektir.

Müslümanligi da bunlara biz ögretmeye calisiyoruz ya varin gerisini siz düsünün.

Sitelerde Paylaş

Yaa, demek muhammed yaşadı mı yaşamadı mı karar vermek zorundayız ha? Yok ya? Çok umrumdaydı! Kripton gezegenine de bi gidip baksak, süpermen orda mı acaba? Belki alır geliriz!

"Ana lan! Herif gözüyle bakarak çeliği peynir gibi kesiyor! Aha! Düşen uçağı da tuttu! Lan bundan alalım la bi tane! Nerde satılıyo bunlardan?"

Bu müslümler dalga geçiyorsa iyi... :D Adam seçiyorlarsa o da hadi neyse diyelim iyi! :lol: Ama ciddilerse...

İşte o zaman durum vahim! :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...