Jump to content

Biraz gülümseyelim lütfen ...

Recommended Posts

Domuz

Bir adam dik bir dağ yolunda araba sürmektedir.

Karşıdan bir kadın sürücü arabası ile gelmektedir.

Karşılaşınca, kadın sürücü pencereden bağırır: "Domuz !"

Adam bağırarak cevap verir: "Orospu !"

İkiside yoluna devam eder.

Adam bir sonraki virajda sokağın ortasında duran domuza çarpar.

Evet forumdaşlar, erkekler biraz dinlemesini bilseler ... :D

http://imgim.com/4068incir9009462.gif bu gün bu gife denk geldim .Yarıldım!
Sitelerde Paylaş
  • İleti 363
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Küfür yok.Lütfen!!!

Aynı fikirdeyim.

Sevgili pil izninle komik bulduğum gifleri buraya kopyalıyorum.

Sayın sssst, rica ederim. Katkılarınızdan dolayı size minnettarım. :)

Durmak yok. Gülümsemeye devam ... :D

tarihinde pil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yangın

Okulda öğretmen Hasan´a sorar: "Hasan, neden son iki gün okula gelmedin ?"

Hasan :"Ama dün bizde yangın çıktığını biliyorsunuz."

Öğretmen:"Evet, peki evvelsi gün ?"

Hasan:"Evdeki eşyaları topladık."

Sitelerde Paylaş

Yalan söylemek

Bir Alman, bir İngiliz ve bir Türk sahilde buluşurlar.

Amerikalı kendisini tanıtır: "Ben adım Jim, New York´tan geliyorum, fırıncıyım ve 100 elemanım var."

İngiliz: "Ben adım Bob, Londra´dan geliyorum, camcıyım ve 150 elemanım var."

Türk: "Benim adım Latif, İstanbul´dan geliyorum ve benimkisinin uzunluğu 48 cm."

Bunun üzerine İngiliz ile Amerikalı şaşkın bir şekilde bakışırlar.

Amerikalı: "İyi, abartmak istemiyorum, benim sadece 10 elemanım var."

İngiliz: "Tamam tamam, benimde sadece 15 elemanım var."

Latif: "Pekala, o zaman bende gerçeği söylemek istiyorum. Ben İstanbul´dan değil Yozgat´tan geliyorum."

Sitelerde Paylaş

Loto

Bir fakir, imanlı adam Allah´a dua eder:"Allah´ım, lütfen beni Loto´da kazandır."

Ertesi gün yine dua eder:"Allah´ım ne olur beni Loto´da kazandır."

Gel zaman git zaman, adam bir sene sonra hala Allah´a yalvarır:"Allah´ım, lütfen beni Loto´da kazandır."

Ama hiç birşey olmaz, ama adam yalvarmaya devam eder.

Günlerden bir gün, aniden odanın içi aydınlanır ve tok bir ses konuşur:

"Sen bana bir şans ver ve lanet olası bir Loto bileti al!"

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Temel fadimeyle uyurken,oyana buyana dönerken temelin burnu fadimenin götüne gelir.Temel hahif uyanırgibi olur eli Fadimenin kalçasına gelir.Ama Temel Fadimenin kalçasını yüzü sanır ama Fadimenin yüzü bukadar yuvarlak degildi elini Fadımenin kalçasında dolandırır,olaki Fatime bir gecede şişmanladiki yanakları böyle yuvarlak oldu deye düşünür.O sırada Fadime ufaktan bir osuruk kaçırır Temelin burnuna.

Temek bu oruğun etkisiyle birez daha uyanır gibi olur ve avuçları Fadımenın kalçalarındadır Temel yavaştan seslenir.Ola Fatime yanaklarun yus yuvarlak olmiş ama nefesun piraz kokayi :D :D .

Tetenuz

Sitelerde Paylaş

Çok sevdiğim bir fıkra:

Adamın çirkin bir karısı, güzel de bir baldızı varmış. Aklı fikri baldızındaymış. Her gece yatmadan önce Allah'a dua edermiş: "Allah'ım, ne olur, karım ölsün de baldızımla evleneyim."

Gel zaman git zaman bir gün... baldız aniden ölüvermiş. Adam, mezarlıkta gömme işlemi bittikten sonra tenha bir yere çekilip iki elini açmış, havaya bakmış ve:

"Yıllardır sana bir derdimi döktüm, her gece dua ettim ama meramımı nerenden anladın bilmem ki?" demiş.

Sitelerde Paylaş

Baba

"Anne, çocuklar nereden geliyor ?"

"Onları leylek getiriyor, yavrum."

"Anne, kötü adamların evimizi soymasını kim önlüyor?"

"Polis, canım benim."

"Anne, evimiz yanarsa, bizi kim kurtarır ?"

"İtfaiye, meleğim."

"Anne, yemekler nereden geliyor ?"

"Çiflikten, güzel evladım."

"Anne ?"

"Evet, yavrum ?"

"O zaman Babaya ne gerek var ?"

Sitelerde Paylaş

Avukat

Kimliği belirsiz kişiler Cennet ile Cehennem arasındaki sınırı hasara uğratırlar.

Şeytan kızgın bir şekilde Melek´e çıkışır:"Cehennemdeki avukatlarım hasarı gidermek için gerekli masrafları

sizin karşılamanız gerektiğini söylüyorlar!"

Melek sessizce söylenir:"Lanet olsun. Neden Cennet´te hiç avukat bulunmaz."

Sitelerde Paylaş

Cennette yemek

İmam´ın biri cennete gelir.

Gelir gelmez kendisine sucuklu ekmek ikram edilir.

Ekmeği yerken gözü aşağıdaki cehenneme ilişir. Orada muhteşem bir adana kebap ve çoban salatası vardır.

İkinci gün kendisine yine sucuklu ekmek ikram edilir.

Yine ekmeği çignemeye başlar ve cehenneme doğru bakar. Orada balık ikram edilmektedir.

Ücüncü akşam yine sucuklu ekmek gelir.

Sinirli ve kızğın bir şekilde cehennenme doğru bakar ve orada nefis bir açık büfe görür.

Dayanamaz ve meleklere sorar:"Burada kesinlikle bir hata var. Cehennemde olanlara hergün nefis yemekler ikram ediliyor. Bana burada neden sadece sucuklu ekmek var ?"

Meleklerden birisi:"Sadece bir kişi için sıcak yemek hazırlamamızı herhalde bekleyemessin ?"

Sitelerde Paylaş

Meleklerin Cinsiyeti

Karı koca artık altmış yaşına basmışlar ve otuz beşinci evlilik yıl dönümlerini kutlamaktadırlar. Derken bir önlerinde bir ışık hüzmesi belirir ve bir melek konuşur:

- Bu güne dek bir birinize sadık kaldınız size hayranlık duymaktayım, sizin kadar taktire şayan bir evliliğe daha rastlamadım, bu yüzden ikinizinde birer dileğini gerçekleştirmek istiyorum dileyin benden ne dilerseniz.

Kadın ilk dilek hakkını kullanır ve romantik bir balayı diler. Oteller, restoranlarda ki yerleri, gerekli randevular kısaca en iyi balayı için her şey bir anda hazır oluverir. Sıra erkeğe gelmiştir. Erkek önce meleğe sonra karısına bakar:

-Evet, bu zamana kadar gerçekten güzel bir evliliğimiz oldu kusura bakma karıcığım ama artık benden otuz yaş genç bir kadınla evlenmek isiyorum, der. Melekte çaresizce bir anda erkeği doksan yaşına getiriverir. Nede olsa melekler dişidir :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...