Jump to content

Biraz gülümseyelim lütfen ...

Recommended Posts

Bakire Meryem

Bakire Meryem ana dünyayı ziyaret etmek için izin ister. Kendisine izin verilir, ama her akşam cenneti araması da tembihlenir.
Meryem birinci gün cenneti arar: "Benim, bakire Meryem. Bugün kendime bir tane mini etek aldım. Bu kötü bir şey mi ?"
"Hayır, hayır, sorun değil" diye cennetten yanıt gecikmez.
İkinci gün : "Benim yine, bakire Meryem. Bugün kendime makyaj yaptım. Bu kötü bir şey mi ?"
"Tamam, keyfine bak" diye cennetten cevabı alır.
Üçüncü gün :" Benim, Meryem. Bu kötü bir şey mi ?"

Sitelerde Paylaş
  • İleti 363
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bakire Meryem

Bakire Meryem ana dünyayı ziyaret etmek için izin ister. Kendisine izin verilir, ama her akşam cenneti araması da tembihlenir.

Meryem birinci gün cenneti arar: "Benim, bakire Meryem. Bugün kendime bir tane mini etek aldım. Bu kötü bir şey mi ?"

"Hayır, hayır, sorun değil" diye cennetten yanıt gecikmez.

İkinci gün : "Benim yine, bakire Meryem. Bugün kendime makyaj yaptım. Bu kötü bir şey mi ?"

"Tamam, keyfine bak" diye cennetten cevabı alır.

Üçüncü gün :" Benim, Meryem. Bu kötü bir şey mi ?"

:D

Sitelerde Paylaş
Temel Fıkrası

Londra'da gezinirken Temel'in canı sıkılmış, hayvanat bahçesini gezmeye karar vermiş. Hayvanat bahçesine girmiş; atlar, aslanlar, tavşanlar...derken, kafesin birinin önünden geçerken kafesin içindeki bir maymun bağırmış çağırmış, kafesin demirlerine tırmanmış kendini yerlere atmış. Temel oralı olmamış, yürümeye devam etmiş. Tam hayvanat bahçesinin kapısından dışarı çıkacakken bir görevli yaklaşmış ve Temel'e:

"Sayın misafirimiz, hayvanat bahçemizin müdürü çok önemli bir konu hakkında sizinle konuşmak istiyor. Lütfen içeride bir kaç dakika misafirimiz olur musunuz?" demiş.

Temel'in zaten canı sıkıldığından teklifi kabul etmiş. Müdürün odasına gitmişler. Çay, kahve derken müdür konuya gelmiş:

"Sayın Temel, bir kaç dakika önce önünden geçtiğiniz kafesin içindeki maymunu hatırlarsınız sanırım. Türünün son örneği olan dişi bir maymundur o. Hayatında hiç çiftleşme isteği göstermedi ve sizi seçti efendim." demiş.

Temel oralı olmamış. Temel'in umursamaz davranışı karşısında müdür devam etmiş:

" Tabi bizim için çok değerli olan bu maymunu mutlu etmek için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Üstelik böyle bir zahmette bulunursanız sizin için 1000 paund düşünüyoruz." demiş.

Temel bir süre sessiz kaldıktan sonra:

"Tamam, olur. Olur ama üç şartım var." demiş.

Müdür hemen atlamış; "Tabi efendim, dinliyorum. " demiş.

Temel başlamış saymaya:

"Bir: Dudak dudağa öpüşmem."

"İki: Çocuğumuz olursa adı Dursun olacak." demiş. Susmuş.

Müdür: "Tamam efendim tamam. Peki üçüncü şartınız nedir?" demiş.

Temel: "Üzerimde o kadar para yok. Taksit taksit ödesem olur mu?" demiş.

Sitelerde Paylaş

NASA, astronotlarını uzaya gördermeye başladığında, orada hesapta olmayan bir sorunla karşılaşır.

Tükenmez kalemlerin yer çekimi olmayan yerde çalışmadıklarını tespit ederler. Bu sorunu çözmek için

yıllarca yapılan araştırma 12 milyar dolara malolur. Sonunda her ortamda (kafa üstü, suyun altında, her derecede,

uzayda vesaire) çalışan tükenmez kalem icat ederler.

Ancak Rusların uzayda böyle bir sorunu hiç olmamıştır, çünkü onlar daima kurşun kalem kullanmışlardır. :D

yuh , şimdi bu adamların ay a bayrak diktiğinden şüphe etmeye başladım :S

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Başka fikir

Havva anamız, Adem babamıza hiddetle çıkışır: "Sen, hep benden başka fikirdesin!"
Adem babamızın cevabı gecikmez: "İyiki de öyle. Yoksa ikimiz de haksız olurduk."

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kralın birinin atı varmış,son zamanlarda bunalıma girmiş ,hiç gülmeyip devamlı ağlıyormuş....

Kral,atımı güldürene bir kese altın vereceğim diye haber salmış..

Onlarca kişi gelmiş başarılı olan olmamış...

Sonunda biri gelmiş ben atınızı güldürürüm ama ,atın yanına tek başıma gideceğim demiş..

Neyse,adam ahıra girmiş kapıyı kapatmış,az sonra içeriden atın kahkahaları yükselmeye başlamış....

Adam dışarı çıkmış at hala kahkaha atmaya devam ediyormuş..

Kral bir kese altını adama vermiş,ve ardından demiş ki,peki atımı tekrar ağlatabilir misin?

Evet tekrar ağlatırım ama bir kese daha altın isterim demiş,kral kabul etmiş..

Adam tekrar ahıra girmiş kapıyı kapatmış az sonra içeriden atın ağlaması duyulmuş..

Adam dışarı çıkmış,kraldan bir kese altın daha almış.....

Kral demiş ki,onlarca kişi geldi atımı güldüremedi,ama sen hem güldürdün ,hem de ağlattın,nasıl başardın bunu anlat.....

Anlatırım ama bir kese daha altın isterim,kral tamam demiş..

Adam anlatmaya başlamış,

ÖNCE atın yanına gittim ,kulağına dedim ki,benim alet seninkinden büyük,at kahkahalar atmaya başladı.....

SONRA ,yanına gittim benim aleti gösterdim,aleti görünce ağlamaya başladı.... :lol::D:lol::D

Sitelerde Paylaş

Kralın birinin atı varmış,son zamanlarda bunalıma girmiş ,hiç gülmeyip devamlı ağlıyormuş....

Kral,atımı güldürene bir kese altın vereceğim diye haber salmış..

Onlarca kişi gelmiş başarılı olan olmamış...

Sonunda biri gelmiş ben atınızı güldürürüm ama ,atın yanına tek başıma gideceğim demiş..

Neyse,adam ahıra girmiş kapıyı kapatmış,az sonra içeriden atın kahkahaları yükselmeye başlamış....

Adam dışarı çıkmış at hala kahkaha atmaya devam ediyormuş..

Kral bir kese altını adama vermiş,ve ardından demiş ki,peki atımı tekrar ağlatabilir misin?

Evet tekrar ağlatırım ama bir kese daha altın isterim demiş,kral kabul etmiş..

Adam tekrar ahıra girmiş kapıyı kapatmış az sonra içeriden atın ağlaması duyulmuş..

Adam dışarı çıkmış,kraldan bir kese altın daha almış.....

Kral demiş ki,onlarca kişi geldi atımı güldüremedi,ama sen hem güldürdün ,hem de ağlattın,nasıl başardın bunu anlat.....

Anlatırım ama bir kese daha altın isterim,kral tamam demiş..

Adam anlatmaya başlamış,

ÖNCE atın yanına gittim ,kulağına dedim ki,benim alet seninkinden büyük,at kahkahalar atmaya başladı.....

SONRA ,yanına gittim benim aleti gösterdim,aleti görünce ağlamaya başladı.... :lol::D:lol::D

:D

Falcı

Adamın biri falcıya gelir ve kristal güllenin başına oturur.

Falcı: "Gördüğüm kadarı ile, Sizin iki çocuğunuz var."

Adam: "Bu Sizin fikriniz, ben üç çocuk babasıyım!" diye çıkışır.

Falsı tebessüm eder ve der ki:"Bu Sizin fikriniz ..."

Sitelerde Paylaş

Halat

On tanesi erkek ve bir tanesi kadın olan 11 kişi, Helikopterden sarkan bir halata tutunmuş vaziyette, hiçte iç açıcı olmayan akibetlerini düşünmektedirler. Halatın 11 kişiyi taşıyamayacağını bildikleri için, aralarından birisinin halatı bırakmasının gerektiğine karar verirler.
Ancak o kişinin kim olacağına bir türlü karar veremezler. Sonunda guruptaki tek kadın çok içten bir konuşma yaparak, gönüllü olarak halatı bırakacağını söyler.
Bunu duyan erkekler, sevinçle onu alkışlarlar.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Cehennemde grev

Bir işadamı vefat etmiş. Tanrı onu cennette görmek istemediği için doğru cehenneme göndermiş.
Bir ay sonra Tanrının telefonu çalmış. Telefonda ki Şeytanın ta kendisi kızgın bir vaziyette söylenmektedir:
"Yaptığını beğendin mi ?. Sen bana kimi gönderdin böyle ?. Gelir gelmez üç ocağı kapattı, 1000 kişiye çıkış verdi,
geriye kalan elemanların hepsi de şu anda grevdeler!
"

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Temel Rusyaya çalışmaya gider.

Tusyada 7 yıl çalışır.

Kalkıp İZİNE gelir.

Arkadaşı Dursundaderki gidip arkadaşımı bir göriyim hoş geldin deyim Temele.

Dursun gider, kapıyı çalar, kapıyı Temelin anası açar.

Temel:anacuğum kimdur kelen deyince,annesi ordan seslenir, ola Temel kartaşluğun Tursundur Tursun.

Temel hemen ayağa kalkar gelen Tursunla kucaklaşırlar.

Dursun der ola Demel hoş keldun,nasilsun,eyimisin,hasmisun?

Temel yanıt verir çok eyiyum ,hele oturalum şöyle.

Oturup derinlere dalarlar.

Dursun sorar,ola Demel Rusceyi oğrendunmi?

Temel,heeeeee anatilum kipi pilirum Rusçeyi.

Dursun sorar,ola Demel teveye ne terler?

Temel başlar düşünmeye ama bilemez Ruscada deveye nedendigini.

Bakarkı bilemeyecek döner Dursuna,ola Tursun çok peyuğıni soyledun.Dursunda derki peki oyleysa sağa ufağini sorayim.

Ola Demel te pakayim pağa pireye ne terler Ruslar?Temel onuda düşünür , düşünür ama bilemez ve döner Dursuna derki Ola Tursun pu seferda çok ufağini soyledun.

Dursunda derki sağa orta peyuklukte pirşey sorayim.Te pakayim pağa Ruslar koyina ne terler?

Temel epeyi düşünür ama koyunun Ruscasınıda çıkaramaz ve arkadaşı Dursuna derki.ola Tursun,koyina ne teduklerinida pilmeyurum ama KEÇİYE bir tuhaf soyleyurler. :D:D:D .

Oyyyy kesileyin sağa temel,yedi yil kaldun hau Rusyadada

Ne DEVEYİ

Ne PİREYİ

Ne KOYİNİ

Neda KEÇİYİ oğrendun.Hane ana dilin gibi biliyürdün Ruscayı :D Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

10 emir

Musa dağdaki Tanrı ile olan muhabbetinden sonra gelir ve halkına seslenir:
" Arkadaşlar, bir tane iyi ve bir tane kötü haberim var.
İyi haber: Bize farz olan emirlerin sayısını 10´a indirebildim.
Kötü haber: Zina yapmak, hălă suç!
"

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Temel , Dursun'un evine misafirliğe gider..

Dursun'un karısı çaktırmadan Temel'e pas verir...

Temel Dursun'un karısı mutfağa gittiğinde su almak bahanesi ile yanına gider,kadınla konuşmaya başlar,kadın ;bedava olmaz,100 liraya veririm,Temel de tamam der ..Kadın da yarın Dursun işe gittikten sonra eve gelirsin der..

Ertesi gün, Dursun işe gittikten bir süre sonra Temel eve gelir,100 lirayı kadına verir ve mercimeği fırına verirler..

Akşam olunca Dursun eve gelir..karısına der ki ,Temel öğleden sonra eve geldi mi

Karısını ateş basmaya başlar,içinden eyvah kocam öğrendi ne pok yiyeceğiz diye düşünür...

Sonra Dursun,100 lira verdi mi sana diye sorar..

Kadın ,içinden şimdi poku yedik diye düşünür,neredeyse itiraf edecektir ki, evet 100 lira da verdi der..

Dursun;Hakikaten sözünde duran adammış TEMEL,

Sabah dükkana uğradı 100 lira borç aldı,dedi ki öğleden sonra senin eve bırakırım parayı.. :D

Sitelerde Paylaş

Lelin cehenneme atılmış ve kısa sürede cehennemi cehenneme çevirmiş yuruyuş, isyan, ayaklanma derken zebaniler allaha gidip durumu anlatmış allah onu yanıma getirin demiş. Lelin'in Allah'la görüşmesi bitince allah meleklere cehennemi kapatın ve herkesi cennete koyun der. meleklerden biri ama allahım cehennemde okadar yer yok diyecekken allah sözünü kesip meleğin omzuna elini koymuş "bana Allah deme hepimiz yoldaşız" demiş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...