Jump to content

Bu ülke bitmiştir!

Recommended Posts

Günlerdir özellikle vatanını seven,düşünen insanlar ve biz umudumuzu cemaat' in çıkaracağı ses kayıtlarına bağladık, hepimiz tapelerin oyuncağı olduk.

Bir ülkenin kurtuluşu böyle mi olmalı?

Cemaat dediğimiz oluşum Türkiye'de var olan en oportunistik oluşum ve çıkar için yapmayacağı atraksiyon görmedim,

AKP ise herkesin malumu,cemaatten hiçbir farkı yok..

Yolsuzluk,hırsızlık talan..kayıtlar ortada,isviçre hesapları orada,başbakanın bizzat emir vererek öldürdüğüm dediği gençler mezarda,sosyal eşitsizlik,insani durum,kurulan kumpaslar ortada ,halktan hiçbir tepki yok,adalet sistemi uyuyor ya da hakim gücün elinde oyuncak olmuş.

Umudumuz yeni çıkacak tape'lere kalmış,hepimiz RTE' nin başka kasetini bekliyoruz,doğru değil mi?

Bir kötüyü yok etmesi için başka bir kötüden medet ummaktayız,normal yollardan hakkını elde edemeyen kişinin mafyadan adalet beklemesi gibi,illegal yollardan hukuk arıyoruz.

Bu ülke bitmiştir. Hukuk,ayaklar altındadır,eğitim sistemi çökmüş, insanların tek tipleştirilmesi tamamlanmak üzeredir,muhalif insanlar ise bu belanın diğer bir kolundan çare umar olmuştur, bu da ülkenin bittiğinin en gerçekçi göstergesidir..

tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bir ateist olarak neden başbakan'ı destekleyeceğim?

bu soruya çok kısaca yanıt verecek olursam, hem alternatifi yok, hem de şöyle ki: devlet kadrolarında yapılanmış fettullah ajanlarını temizlemesi gerektiği için. başbakan hırsız ve yalancı, evet bunlara rağmen.

abd bütün dünyayı dinlemiş. alman şansölyesi merkel'den tutun, putin'e kadar. herkesi. tabii bu dinlemeleri kendi dış politika hesabına her türlü şerefsizlikle kullanacak.

iş o kadar ciddi ki. mesele varoluşsal bir mesele. bu kadrolardaki abd ajanları devleti çökertecek güce ve yetkilere sahip. bunlar temizlenmeli.

Sitelerde Paylaş

bu soruya çok kısaca yanıt verecek olursam, hem alternatifi yok, hem de şöyle ki: devlet kadrolarında yapılanmış fettullah ajanlarını temizlemesi gerektiği için. başbakan hırsız ve yalancı, evet bunlara rağmen.

abd bütün dünyayı dinlemiş. alman şansölyesi merkel'den tutun, putin'e kadar. herkesi. tabii bu dinlemeleri kendi dış politika hesabına her türlü şerefsizlikle kullanacak.

iş o kadar ciddi ki. mesele varoluşsal bir mesele. bu kadrolardaki abd ajanları devleti çökertecek güce ve yetkilere sahip. bunlar temizlenmeli.

Nasıl alternatifi yok ya? Ben bu lafa gıcık oluyorum. Bir sürü parti var işte, onların hepsi birer alternatif! Ayrıca sol bir parti başa geçerse Fethullah'ı onlar da bitirecektir. Tayyip Fethullah'ı bitirip ülkeyi dinin boyunduruğundan kurtaracak mı sanıyorsunuz? Tam aksine, şeriatı Feto'yla ortaklaşa değil de kendi başına getirip mutlak otorite olmak için yapıyor hepsini. Bir ateistin bu düşüncedeki bir partiyi düşünmesi... Çok tuhaf, çok...

Sitelerde Paylaş

1950 yılına kadar Türkiye faşist ve despot bir diktatörlük ile yönetiliyordu ama kimsenin sesi çıkmıyor. Zulümlerin kralı yapılıyordu, millet açlıktan ölüyor, halk perişan, eğitim, alt yapı,sağlık sıfır...Kontlarımız dünyanın en zenginleri leri arasında yer alırken halkımız dünyanın en sefilleri arasında gösteriliyordu.

Bu ülke artık darbeci zihniyeti iktidar yapmayacak zaten hiçbir zaman seçimle iktidar olamadı ancak darbeyle, zorbalıkla, baskıyla en fazla muhalif olabildiler.

Sitelerde Paylaş

Sen ateistten,ben de dinozorum..!

Sitelerde Paylaş

Sen ateistten,ben de dinozorum..!

ateizm ile dinozor olmak arasında nasıl bir karşıtlık ilişkisi kurduğunu merak ediyorum.

ateist olduğumu ispat edecek halim yok, tabii ki ateistim, takiye gibi aşağılık şeyler de yapmam, o kadar düşecek karakterim yok.

bu meseleye değeryargısal açıdan yaklaşmıyorum. bu mesele hükümetin değil, '' Türk DEVLETi''nin bir meselesi olduğuna katiyen kanaat getirdim. ve bu mesele varoluşsal bir meseledir.

bürokrasideki ajan kadrolarını r.t.e.'den başka temizleyecek başka hiç kimse yok maalesef.

Sitelerde Paylaş

ateizm ile dinozor olmak arasında nasıl bir karşıtlık ilişkisi kurduğunu merak ediyorum.

ateist olduğumu ispat edecek halim yok, tabii ki ateistim, takiye gibi aşağılık şeyler de yapmam, o kadar düşecek karakterim yok.

bu meseleye değeryargısal açıdan yaklaşmıyorum. bu mesele hükümetin değil, '' Türk DEVLETi''nin bir meselesi olduğuna katiyen kanaat getirdim. ve bu mesele varoluşsal bir meseledir.

bürokrasideki ajan kadrolarını r.t.e.'den başka temizleyecek başka hiç kimse yok maalesef.

RTE cemaati temizledi diyelim, RTE 'yi kim temizleyecek?tayyibin hukukuyla mı tayyibi yok edeceksin?

Hukukun olmadığı bir ülkede hukuksuzluktan yakınacakken,bir mafyanın diğer mafya örgütünü dağıtmasını normal olarak görüyorsun,

Ateist olman benim için önemli değil,bilinçli bir insan olmaman daha önemli..

Sitelerde Paylaş

1950 yılına kadar Türkiye faşist ve despot bir diktatörlük ile yönetiliyordu ama kimsenin sesi çıkmıyor. Zulümlerin kralı yapılıyordu, millet açlıktan ölüyor, halk perişan, eğitim, alt yapı,sağlık sıfır...Kontlarımız dünyanın en zenginleri leri arasında yer alırken halkımız dünyanın en sefilleri arasında gösteriliyordu.

Bu ülke artık darbeci zihniyeti iktidar yapmayacak zaten hiçbir zaman seçimle iktidar olamadı ancak darbeyle, zorbalıkla, baskıyla en fazla muhalif olabildiler.

ŞERİAT devleti kurcan da ne DEĞİŞECEK ?

Sitelerde Paylaş

Günlerdir özellikle vatanını seven,düşünen insanlar ve biz umudumuzu cemaat' in çıkaracağı ses kayıtlarına bağladık, hepimiz tapelerin oyuncağı olduk.

Bir ülkenin kurtuluşu böyle mi olmalı?

Cemaat dediğimiz oluşum Türkiye'de var olan en oportunistik oluşum ve çıkar için yapmayacağı atraksiyon görmedim,

AKP ise herkesin malumu,cemaatten hiçbir farkı yok..

Yolsuzluk,hırsızlık talan..kayıtlar ortada,isviçre hesapları orada,başbakanın bizzat emir vererek öldürdüğüm dediği gençler mezarda,sosyal eşitsizlik,insani durum,kurulan kumpaslar ortada ,halktan hiçbir tepki yok,adalet sistemi uyuyor ya da hakim gücün elinde oyuncak olmuş.

Umudumuz yeni çıkacak tape'lere kalmış,hepimiz RTE' nin başka kasetini bekliyoruz,doğru değil mi?

Bir kötüyü yok etmesi için başka bir kötüden medet ummaktayız,normal yollardan hakkını elde edemeyen kişinin mafyadan adalet beklemesi gibi,illegal yollardan hukuk arıyoruz.

Bu ülke bitmiştir. Hukuk,ayaklar altındadır,eğitim sistemi çökmüş, insanların tek tipleştirilmesi tamamlanmak üzeredir,muhalif insanlar ise bu belanın diğer bir kolundan çare umar olmuştur, bu da ülkenin bittiğinin en gerçekçi göstergesidir..

Bu duruma düşeceğimizi bilemezdik ama iyi oldu..

Kendimizi tanıma fırsatı bulduk. Hepimiz çağ dışı değiliz.

Kaçta kaçımızın orta çağın karanlığında yaşamak istediğini öğrendik.

Onlarla yaşamak zorunda olduğumuzu da öğrendik. Bu arada kendimizi de öğrendik.

Daha bilinçliyiz.

Tayyip gibi bir sapığın bu ülkeyi bu duruma düşürebileceğini hesaplamamıştık. Bu duruma düşünce biraz şaşırdık ama, umutsuz değiliz.

80 yıllık demokrasi geleneğimiz var.. Hukukumuz kötü de olsa idare ediyordu.. Yine edecek duruma döner..

Çok kötümser olmak için neden yok.

Dibe vurduk. Bundan daha kötü olamayız..

Mutlaka düzelecek ve bir daha bu duruma düşmeyeceğiz..

Don't worry, be happy.....

Sitelerde Paylaş

Ateist değilsin,olamazsın..Ateist olsan bile,ben senin ateist olduğunu kabul edemem..Mümkün değil böyle bir şey..

Bir ateist bu gericileri/bölücüleri ne olursa olsun destekleyemez..Ateistlere alenen terörist diyen bir hükümeti destekleyen ateist olamaz..

Ateistler uyanık olurlar,çok okurlar,çok iyi gözlem yaparlar,zekidirler,mantıklıdırlar,rasyoneldirler,hümanistdirler,hayvanseverlerdir,emekçinin/işçinin yanında yer alırlar...vb

12 senedir bu ülkede terör estiren,teröristlere destek veren,işçi/kadın düşmanı,iptidai/köhne/ilkel insanlara(?) destek veren bir ateistin mutlaka sorunları veya bir çıkarı vardır..

Sitelerde Paylaş

90 yıl önce verilen kurtuluş savaşının bir başka yansımasıdır Türkiye'de bu yaşananlar.

o zaman da yobazlara rağmen kazandık,bugünde kazanacağız...

vahdettin nasıl kaçıp gittiyse bugünkü veliahtı ! da aynen öyle kaçacak yada paşa paşa zindanlarda duvarlara çizik atacak..

2.kurtuluş savaşıdır bu ve yine kazanacağız başka çıkar yolu yok..

ümitsizliğe gelince hepimiz zaman zaman ümitsizliğe kapıldık bazılarımız hala bundan çıkamadı ama kazanacağız başka yolu yok..

bu savaş uzun sürebilir çünkü o zaman bir dünya lideri M.Kemal vardı evet bugün yok ama düşüncelerini yaşatan milyonlar var..

Sitelerde Paylaş

Yanlis islerin cok oldugu dogru ama kotumser olmaninda alemi yok. Bugunku yobaz kusagin cevresinde dolanan lumpen tayfanin derdi ekonomidir, ceplerine para girdigi surece yobazlarin pesinden gider. Amerika ve Avrupa siyasal islamin ne oldugunu Tayyip ve Misir denemelerinde gordu. Dolayisiyla bundan sonra isleri cok zor, farkindaysan ulke son 5-6 yildan beri iki ileri bir geri gidiyor ekonomik anlamda. Su anda alltan gelen nufusu besleyecek kadar ekonomi buyumuyor, yakinda borc olayindan kriz patlar, lumpenler ampulun etrafindan dagilir. Zor olan gecti, onumuzdeki donem kolay olan donem.Su birkac yil icinde yobazlar dagilacak gibi duruyor. En azindan eskisi gibi yurtdisi destekleri yok, zaten bu yobaz tayfa dusunemiyor, simdiye kadar disaridan desteklendiigi icin ayakta kaldi, yakinda toslarlar. Ozellikle paranin yonu tekrar batiya dondugu icin bu isi ceviremezler, onumuzdeki 2-3 yil icinde cok ciddi ekonomi cokus bekliyorum.

Sitelerde Paylaş

90 yıl önce verilen kurtuluş savaşının bir başka yansımasıdır Türkiye'de bu yaşananlar.

o zaman da yobazlara rağmen kazandık,bugünde kazanacağız...

vahdettin nasıl kaçıp gittiyse bugünkü veliahtı ! da aynen öyle kaçacak yada paşa paşa zindanlarda duvarlara çizik atacak..

2.kurtuluş savaşıdır bu ve yine kazanacağız başka çıkar yolu yok..

ümitsizliğe gelince hepimiz zaman zaman ümitsizliğe kapıldık bazılarımız hala bundan çıkamadı ama kazanacağız başka yolu yok..

bu savaş uzun sürebilir çünkü o zaman bir dünya lideri M.Kemal vardı evet bugün yok ama düşüncelerini yaşatan milyonlar var..

Duygulu bir konuşma geldi...

Sitelerde Paylaş

soru sordun cevabını verdim önce yazdıgın soruya bak ayrıca kız olsam ne farkeder beynim çükümde değil önemli olan o

Ateistlerle karıştırıyorsun müslümanları. Ateler bira içip kız düzmeyi düşünürler. Yapcak başka işleri yok. Anlaşılan kızsın. Cennette şehit eşi olmak varken gel burda çürü. Yazık.

Sitelerde Paylaş

Şeriat gelince kellesi gidecek haberi yok.

Bunların türklükle milliyetçilikle alakası yok alayı ümmetçidir,

türklük ve atatürk bu ülkede prim yapıyor diye kullanıp duruyorlar, işleri bitince onlarada demokrasi gibi yolu verecekler.

Sitelerde Paylaş

Sen Atatürk'ün veya İnönü'nün ne diktatörlüğünü,despotluğunu,faşistliğini gördün? Ne zulmünü gördün? İftira atmaya utanmıyor musun terbiyesiz herif?
Sitelerde Paylaş

Ateistlerle karıştırıyorsun müslümanları. Ateler bira içip kız düzmeyi düşünürler. Yapcak başka işleri yok. Anlaşılan kızsın. Cennette şehit eşi olmak varken gel burda çürü. Yazık.

sizin kutsal kitapta yazmıyor mu cennette göğüsleri tomurcuklanmış yaşıt huriler, içinden şaraplar akan ırmaklar

biz yine arada bir yapıyoruz siz bunları sonsuza kadar yaşayabilmek için hayatınızı adıyorsunuz be ahmak!

Sitelerde Paylaş

sanki atatürkten önce demokrasiyle ülke yönetiliyordu atatürk geldi diktatörlük padişahlık kurdu, ne salakça bir düşünce

halk bilinçlenmeden okuma yazma bilmeden oy kullansa ne olur kullanmasa ne olur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...