Jump to content

Camide namaz kilan çocuğu taciz eden pedofili arap

Recommended Posts

olur bana uyar.. namazsız niyazsız her suçlu(bütün kötü işleri bu kelimede düşün) ateisttir.. türkiyedeki binlerce suçlunun hatta hapishanelerde ankette yapabilirsin kaçının namazlı niyazlı olduğuna bak.. çok küçük bir rakamdır.. namazsızlar ateist o zaman hepsi ahlaksız.. bu yanlış bir mantık yürütme şekli biliyorum ama sizin yaptığınız bu.. :) :) kişiler üzerinden bir yere varılmaz.. davamın haklılığını her yoldan ıspata giderim niye ateisti çürütüp yapayım ki..

hapisde namaz kılan adam çok...bizzat biliyorum...hemen her cumada da topluca neredeyse cemaat olup kılarlar namazı... :D

ayrıca sana mı kalmış kim müslüman küm değil ? yoksa ALLAH mı bilir kim müslüman küm değil ? namaz kılan herkes müslümanmıdır ? kılmayan herkes ATEİST midir ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1- muhammed evlenmiş ayşe ile 9 yaşında da yatmış onunla...

2- ayşe muhammedin en yakın DAVA ARKADAŞININ kızı - ebubekirin...

3- bunlar normal mi geliyor sana ?

4- sapıklığı müslümanlığa bağlamadım....sadece onların içinde DAHA ÇOK var dedim.

Gene başladın ya mübarek. Benin bunlara inancım yok. Bunları baz alıp çocuklarla evleni,uygulamaya kalkanı görmedim. Heveslerinin peşinde koşanlar der allah bana pis şeyleri helal kıldı işte kitapta yazıyor der uygular. Bunlar hiç müslüman olmamış kişiler.

Sitelerde Paylaş

yanlış düşünüyorsun.. işlenen her günah kalbe giren herşüphe kalbi manevi olarak lekeler, manevi lekeler o dereceye gelirki kalpten imanı söker atar,, hatta o dereceye varır ki Allah ismine dahi tahammül etmez.. dikkat edersen insan nasıl yaşıyorsa öyle ölüyor..

Yanlış değil aynı yola çıkıyor. Suç işleyen biri namaz kılarak arınacagını düşünüyorsa o kişi henüz iman etmiş sayılmaz. Imanı sağlam olan biri pişman olur yaptığını düzeltmeye çalışır,birda yapmamak için ondan ders alır. Bakıyoruz insanlara tövbe ettiği suçlar vs gene yapıyor. Bu nasıl iman.

Sitelerde Paylaş

Gene başladın ya mübarek. Benin bunlara inancım yok. Bunları baz alıp çocuklarla evleni,uygulamaya kalkanı görmedim. Heveslerinin peşinde koşanlar der allah bana pis şeyleri helal kıldı işte kitapta yazıyor der uygular. Bunlar hiç müslüman olmamış kişiler.

asıl sen müslüman değilsin bu durumda....hadisleri (ibadet hadisleri de dahil) çöpe atıyorsun.....kuran ayetini de inkar ediyorsun...

he ama gerçi sen kuranı da İNSAN yazmış - allah sözü değil diyordun demi ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevgi allahsızlar(ateler) doğrusunu söylemek gerekirse büyük bir hayal kırıklığı içindeyim buraya yazmaya başlarken ki beklentilerimle karşılaştıklarım hiçte uyumlu değil. Zira ateistin öyle kolayca takınılamayacak bir sıfat olduğu düşünüyorum. Herhangi bir inanç grubuna inandım deyip dahil olabilirsiniz ama ateistlik yani tanrının varlığını toptan reddetmek hakikaten büyük bir iddia bunun için tüm bu inanç biçimlerini bilmekten öte hergün değişen bilimsel bilgi yıgınınından en anlamlı verileri toplayıp değerlendirecek zekaya ve bilgiye sahip olmak dahası evreni dep deriiin bir yalpazede teffekkür edip tüm bunlarla içsel bir yolculuğa çıkıp kendi gerçeğine ulaşmış bir kişi olmak gerekli diye düşünüyorum, zira bu her insan için varoluşunu anlamlandıracağı en büyük karar ve bu dünyada ki en büyük sorunun cevabı olacaktır. Bu sebeplede ateist denilen kişinin içsel yolculuğunu tamamlamış tekamül etmiş bir kişilik olmasını bekledim. Bilmiyorum belkide almancanın kaba Fransızcanın romantik bir dil olduğu farzetmek kadar basit bir önyargıydı bu, oysa burada karşılaştığım şey belli kalıpları, ezberleri tekrarlayıp duran yeni argümanlarla karşılayınca afallayıp kalan, hiçte kıvrak bir zekaya sahip olmayan, bu sebeple teze anti tez cevap vermek yerine mızıklanan oyun bozanlık eden cocuksu tepkiler veren, gerçeğe ulaşmış olmanın verdiği dinginlik yerine açmazlar içindeki birinin saldırganlığına sahip, olmamış kişiliklerdi. Sanki bu insancıklar “anne ben ateist oldum” kolaycılığında bir tercihte bulunmuş olmalılar gibi geliyor. Kuranda niye avakodo geçmiyor o halde tanrı yok basitliğinden, adı forum olan yerde bulunup ateist olmayanları okumam kaale almam diyene, kuranın tum zamanlara hitabı ve pedofiliye takılı kalmış, gözü başka şey görmeyen ama cevapta aramayan tonlarcası. Sanırım buna içselleştirilmeden üzerimize zorla giydirilen batılı elbisesinin sakil durması yani tum batılı dusunce akımlarınında aynı sakillği yapmacıklıkla temsil edilmesi neden oluyor. Batılının yüzlerce yıllık deneyimi damıtarak büyük çabalar sonucu geldiği noktaya bir sabah uyandığın fesi çıkarıp sapka takarak ulaşacağını zannedince böyle oluyor anlaşılan. Her şeyimiz gibi ateisliğimizinde taklitcilikten batı özentiliğinden öte bir şey olmadığına, atestlerimizin uzunca bir dusunce yolculuğundan sonra emek harcayarak bu noktaya ulaşmadıkları sadece omuriliklerine işlemiş kompleksleri ile batıdan gelen herşeyi kabullenmeleri kapsamında ateist olduklarını müşaade etmiş bulunuyorum. “Ee kaç yüzyıldır dünyayı yöneten bu kadar akıllı adamlar yaş tahtaya basmaz, hem bir sürü ateist var bir şey biliyorlarki bunu yapıyolar, hem artık ateist olmanın başınıza dert açmak gibi bir tehlikesi olmaması bir yana çok cool bir şey prim yapar bir sıfat haline geldi” bakkal hesabıyla bu gemiye bindikleri kolayca seziliyor. Keşke içinizde saygı duyduğum düşünür veya bilim adamı meşhur ateler kadar olmasa dahi birkaç özgün şahsiyet olsaydı da doyasıya tartışsaydık ama maalesef rabbim kısmet etmedi, sevgili ateler sizleri İlbey Ortaylı bakışımla selamlıyor ve cehennemde görüşmek üzere diyorum. (ayrıntıya girmeden merakınızı gidereyim evet bende orada olacağım)

tarihinde yönetici tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevgi allahsızlar(ateler) doğrusunu söylemek gerekirse büyük bir hayal kırıklığı içindeyim buraya yazmaya başlarken ki beklentilerimle karşılaştıklarım hiçte uyumlu değil. Zira ateistin öyle kolayca takınılamayacak bir sıfat olduğu düşünüyorum. Herhangi bir inanç grubuna inandım deyip dahil olabilirsiniz ama ateistlik yani tanrının varlığını toptan reddetmek hakikaten büyük bir iddia bunun için tüm bu inanç biçimlerini bilmekten öte hergün değişen bilimsel bilgi yıgınınından en anlamlı verileri toplayıp değerlendirecek zekaya ve bilgiye sahip olmak dahası evreni dep deriiin bir yalpazede teffekkür edip tüm bunlarla içsel bir yolculuğa çıkıp kendi gerçeğine ulaşmış bir kişi olmak gerekli diye düşünüyorum, zira bu her insan için varoluşunu anlamlandıracağı en büyük karar ve bu dünyada ki en büyük sorunun cevabı olacaktır. Bu sebeplede ateist denilen kişinin içsel yolculuğunu tamamlamış tekamül etmiş bir kişilik olmasını bekledim. Bilmiyorum belkide almancanın kaba Fransızcanın romantik bir dil olduğu farzetmek kadar basit bir önyargıydı bu, oysa burada karşılaştığım şey belli kalıpları, ezberleri tekrarlayıp duran yeni argümanlarla karşılayınca afallayıp kalan, hiçte kıvrak bir zekaya sahip olmayan, bu sebeple teze anti tez cevap vermek yerine mızıklanan oyun bozanlık eden cocuksu tepkiler veren, gerçeğe ulaşmış olmanın verdiği dinginlik yerine açmazlar içindeki birinin saldırganlığına sahip, olmamış kişiliklerdi. Sanki bu insancıklar “anne ben ateist oldum” kolaycılığında bir tercihte bulunmuş olmalılar gibi geliyor. Kuranda niye avakodo geçmiyor o halde tanrı yok basitliğinden, adı forum olan yerde bulunup ateist olmayanları okumam kaale almam diyene, kuranın tum zamanlara hitabı ve pedofiliye takılı kalmış, gözü başka şey görmeyen ama cevapta aramayan tonlarcası. Sanırım buna içselleştirilmeden üzerimize zorla giydirilen batılı elbisesinin sakil durması yani tum batılı dusunce akımlarınında aynı sakillği yapmacıklıkla temsil edilmesi neden oluyor. Batılının yüzlerce yıllık deneyimi damıtarak büyük çabalar sonucu geldiği noktaya bir sabah uyandığın fesi çıkarıp sapka takarak ulaşacağını zannedince böyle oluyor anlaşılan. Her şeyimiz gibi ateisliğimizinde taklitcilikten batı özentiliğinden öte bir şey olmadığına, atestlerimizin uzunca bir dusunce yolculuğundan sonra emek harcayarak bu noktaya ulaşmadıkları sadece omuriliklerine işlemiş kompleksleri ile batıdan gelen herşeyi kabullenmeleri kapsamında ateist olduklarını müşaade etmiş bulunuyorum. “Ee kaç yüzyıldır dünyayı yöneten bu kadar akıllı adamlar yaş tahtaya basmaz, hem bir sürü ateist var bir şey biliyorlarki bunu yapıyolar, hem artık ateist olmanın başınıza dert açmak gibi bir tehlikesi olmaması bir yana çok cool bir şey prim yapar bir sıfat haline geldi” bakkal hesabıyla bu gemiye bindikleri kolayca seziliyor. Keşke içinizde saygı duyduğum düşünür veya bilim adamı meşhur ateler kadar olmasa dahi birkaç özgün şahsiyet olsaydı da doyasıya tartışsaydık ama maalesef rabbim kısmet etmedi, sevgili ateler sizleri İlbey Ortaylı bakışımla selamlıyor ve cehennemde görüşmek üzere diyorum. (ayrıntıya girmeden merakınızı gidereyim evet bende orada olacağım)

Ateistliği fazla büyütmeyin gözünüzge gökyüzüne baktığınızda tanrıyı göremiyorsanız yoktur ne dinleri ne bilimleri öğrenmeye gerek yok.
Sitelerde Paylaş

hayırdır sen neden orda olacaksın ? :D

Sitelerde Paylaş

Kuranda niye avakodo geçmiyor o halde tanrı yok basitliği

Bu espriyi ciddiye aldıysan senin çok vahim akıl, anlama ve idrak güçlüklerin var demektir. Avakadonun bir espri olduğu ve dalga geçmek amacıyla yazıldığı apaçık ve besbelli. Bunu anlamayacak kadar anlama sorunlu olman dururken yok ateistler şöyle, yok ateistler böyle diye saçmalaman çok komik olmuş.

Bu kadar da eğlence olmayın be! Tamam iyi gülüyoruz ama yani, dogmatik de olsa insanın bir onuru var. Onurunuzu bu kadar ayak altına atmayın yahu!

Bizim tanrının olmadığına dair kanıtlarımız son derece açık ve nettir. En sıradan ateist bile şak diye bu argümanları ortaya koyar. Ne avakadosu yahu? Sen kendi allahına bak. Putları reddetmek için saçma sapan bir argüman koyuyor: "Putlara seslenin bakalım cevap verecekler mi? Bir şey isteyin, verecekler mi?" Bu kadar gülünç reddiye olur mu? Sen "allaaaaaaaaaaaah" diye avazın çıktığı kadar bağırınca hiç "buyur ya kulum" diye bir ses işitiyor musun? "Allahım şu Müjgan'ı bana aşık et" dediğinde kız koşarak geliyor mu?

Siz kimsiniz de ateistleri beğenmiyorsunuz yahu? Aynaya, dogmanıza, allahınıza, kitabınıza, peygamberinize bakın bir önce... Dünyanın en dogmatik ve insan haklarına en aykırı kitabı sizde...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...