Jump to content

Sapık tarikat şeyhine 188 yıl hapis cezası kesinleşti

Recommended Posts

Cinsel açıdan bastırılmış idiotlar! Göz zinası, dokunma zinası obsesyonu, 9 yaşındaki kızları şehvet konusu edinmek, öpüşenlere öfkenelenmek, kızlı erkekli evleri fuhuş yuvası sayıp protesto etmek, kızlarla aynı merdiveni kullanmamak, kızlarla tokalaşmamak, kadınları tahrik edici bulup çarşafa sokmak gibi dinsel ritüeller sonunda bu adamları cinsel sapık haline getiriyor. Nikah düşer mi düşmez mi, mahrem mi namahrem mi? Dokunursam abdestim bozulur mu bozulmaz mı? İnsanların kafasını bu tür abuk sabuk konularla meşgul etmenin kime ne faydası olacaksa?

VJzhUgv.jpg

Sitelerde Paylaş

Gaz alma çalışması olarak anlıyorum.

Zirve yayınevinde berbat işkenceler ile insan öldüren, suçüstü yakalananlar, evinin bodrumundan öldürdükleri insan cesetleri çıkan hizbulahçılar 10 yıl dolmadan salındılar. Bunun için en çok 2-3 yıl yatacağını tahmin ediyorum.

Müslüman ülkede müslümanlık yapmak suç mu ki?

Sitelerde Paylaş

Cinsel açıdan bastırılmış idiotlar! Göz zinası, dokunma zinası obsesyonu, 9 yaşındaki kızları şehvet konusu edinmek, öpüşenlere öfkenelenmek, kızlı erkekli evleri fuhuş yuvası sayıp protesto etmek, kızlarla aynı merdiveni kullanmamak, kızlarla tokalaşmamak, kadınları tahrik edici bulup çarşafa sokmak gibi dinsel ritüeller sonunda bu adamları cinsel sapık haline getiriyor. Nikah düşer mi düşmez mi, mahrem mi namahrem mi? Dokunursam abdestim bozulur mu bozulmaz mı? İnsanların kafasını bu tür abuk sabuk konularla meşgul etmenin kime ne faydası olacaksa?

VJzhUgv.jpg

Bence bu 188 yıl saçma. Adama hiç ceza verilmemeli idi.

Çünkü ortada bir tecavüz olayı yok, kadınlar kendi rızalarınla yattı ise sorun nerede ? Peygamberde sonuçta ben peygamberim deyip kadınlarla yattı.

Sitelerde Paylaş

VJzhUgv.jpg

Tam bir şerefsizlik !!!

Tecavüzcülere çok az yıl hapis verip sokağa salıyorlar. Bu şeyh bozuntusuyla yatan kadınlar eğer 18 yaşından büyükse kendi rızalarıyla yatmış demektir.

Eğer tecavüzcülere de 200 yıl verilecekse bu adamın 188 yıl almasında hiç bir sorun yok, ama tecavüzcüler birkaç yılda dışarı çıkıyorsa burada tezatlık var demektir.

Bu arada tecavüz edip öldürenlere en iyi ceza olarak, .iklerinin kökünden kesilmesi ve müebbet hapis verilmesi. Adam her işemeye gittiğinde yediği haltı hatırlasın.

tarihinde Z-karn-223 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bence bu 188 yıl saçma. Adama hiç ceza verilmemeli idi.

Çünkü ortada bir tecavüz olayı yok, kadınlar kendi rızalarınla yattı ise sorun nerede ? Peygamberde sonuçta ben peygamberim deyip kadınlarla yattı.

Suistimal var. Kötü niyet var. İnsanların dini zaaflarından yararlanarak menfaat yaratmak var. Ahlaksızlık var. Toplumdaki bütünlüğü bozmak var. Huzursuzluk çıkartmak var. Var da var...

Sitelerde Paylaş

Biz "Din bir akıl hastalığıdır" derken boşuna demiyoruz, tam da bunun için diyoruz.

Ne kadar inanırsan inan, şeyh dediğin adamdan bu yönde bir talep gelince nasıl düşünümezsin ? Hiç mı durumdan kıllanmazsın.

Parayla cennetten arsa aldığını sanan insanların bir başka türevi bu 47 kadın.

Haklarında sağlıklı insanlarmış gibi yargılama yapmak anlamsız.

Sitelerde Paylaş

Suistimal var. Kötü niyet var. İnsanların dini zaaflarından yararlanarak menfaat yaratmak var. Ahlaksızlık var. Toplumdaki bütünlüğü bozmak var. Huzursuzluk çıkartmak var. Var da var...

Bu saydıkların bir insanda moralmen yanlıştır ama suç teşkil etmez.

Adam kimseyi öldürmemiş, çalmamış, kimseyi zorlamamış, sadece yalan söylemiş. Her yalan söyleyen içeri atılcak olursa.......bence ceza verilmesi yanlış. Aurupadada zaman zaman buna benzer hadiseler oluyor ve kanunen ceza yapmadıkca kimse ceza almıyor. Insanlar mecbur değil bu insanlara inanmaya.

Sitelerde Paylaş

Bu saydıkların bir insanda moralmen yanlıştır ama suç teşkil etmez.

Adam kimseyi öldürmemiş, çalmamış, kimseyi zorlamamış, sadece yalan söylemiş. Her yalan söyleyen içeri atılcak olursa.......bence ceza verilmesi yanlış. Aurupadada zaman zaman buna benzer hadiseler oluyor ve kanunen ceza yapmadıkca kimse ceza almıyor. Insanlar mecbur değil bu insanlara inanmaya.

Kanunen suç teşkil eder mi etmez mi orasını bilmiyorum. Ben hukuk adamı değlim. Benim bildiğim birisi sahte doktor diplomasıyla iş yapsa, hiç kimseye zarar vermese bile yine hapse giriyor. Suç teşkil eden durumlar her zaman sonucuna göre değerlendirilmez. Yapılan hareketin kendisi sonucundan bağımsız olarak da değerlendirilir. Bu adamın yaptığı moralmen yanlış. Ceza alsa da iyi olur.

Sitelerde Paylaş

@Gezen, sonuçta sen de haklısın.

Örneğin Scientology'nin insanları dolandırdığı, kanıtlanmıştır. Onlara bile cezâ gelmiyor. Hâlâ bangır-bangır insanları dolandırıyorlar! Zerre de vergi ödemiyorlar. Niye mi? Çünkü Scientology bir dîn imiş. :huh:

Sitelerde Paylaş

@Gezen, sonuçta sen de haklısın.

Örneğin Scientology'nin insanları dolandırdığı, kanıtlanmıştır. Onlara bile cezâ gelmiyor. Hâlâ bangır-bangır insanları dolandırıyorlar! Zerre de vergi ödemiyorlar. Niye mi? Çünkü Scientology bir dîn imiş. :huh:

Scientology bildiğim kadariyle almanyada hālā zararlı mezhep ( sekte ) olarak geçiyor, devlet tarafından din olarak tanınmadı. Tanınması için mücadele veriyorlar. Insanlardan giderler için aidat alıyorlar ve bu dolandırıcılık değil. Bunun haricinde dolandırıyorlarsa bilemem.

Onların çok az üyeleri olduğu halde nasıl ayakta kalıyorlar hayret ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Scientology bildiğim kadariyle almanyada hālā zararlı mezhep ( sekte ) olarak geçiyor, devlet tarafından din olarak tanınmadı. Tanınması için mücadele veriyorlar. Insanlardan giderler için aidat alıyorlar ve bu dolandırıcılık değil. Bunun haricinde dolandırıyorlarsa bilemem.

Onların çok az üyeleri olduğu halde nasıl ayakta kalıyorlar hayret ediyorum.

Üyelerin tüm mal valıklarına el koyuyorlar. Bu, Almanya'da kanıtlandı. Ve o dolandırıcılar, Almanya'da bie dîn olarak kabul gördü. Dîn hürriyetinden dolayı, cezâî işlem yapılmıyor. Kolonya (Köln) ve Berlin şehirlerinde akılalmaz boyutlarda merkezleri var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...