Jump to content

AKP'li Başı Açık Kadınlar...

Recommended Posts

Onları AKP'nin hemen her zemininde görüyoruz:

TBMM'deki parti grubunda, parti örgütlerinde, mitinglerde, sandık başlarında görevli ve oy veren seçmenler olarak.

Sevgili liderleri tarafından bir kere bile kendilerine haksızlık yapıldığı gündeme getirilmemiş, "Benim başı açık bacılarım..." türünden bir sahiplenme mutluluğunu hiç yaşamamış kadınlar ve kızlar...

Ailede 'istenmeyen gelin' konumunda olmasına rağmen -ama tarlada çalışacak da birileri lazım-, kayınpederin gözüne girmek için ne hikmetse g.tünü yırtan talihsizler...

Kendilerine kadınlık gururunu tatmalarını sağlayan Atatürk'ün manevi mirası Cumhuriyetin kazanımları teker teker elden giderken, "Hüloğğğğ!!!" çeken hırdavatların arkasında dolgu malzemesi olarak görev yapan cahiller sürüsü...

Canlarına okuyacak şeriat adım adım gelirken, şimdiki durumun sonsuza kadar böyle çalgılı-çengili gideceğini sanan zavallılar...

Çocuk gelinlere üzülen, kocaları tarafından katledilen kadınlara ağlayan ama o çocukları minicik yaşlarında kocaya veren, kadınları herhangi bir nedenle öldürmeyi hak gören o zihniyetin kaynağının kendi partisinde olduğunu göremeyen şuursuzlar...

Laik rejimle ne sorunları olduğunu bilmeyen, sorulduğunda bir türlü açıklayamayan algısızlar....

Size bir kere daha anımsatmayı görev sayıyorum:

Siz Cumhuriyet ve laiklik varsa varsınız, yoksa yok...

Sitelerde Paylaş

Başörtüsü takmayan kadınlar Akp'ye oy vermemeli ama veriyorlar işte..Perdesiz eve benzetilen bu kadınlar Akp'ye oy veriyorsa,perdesiz ev olduklarını kabul etmiş olurlar..!

Bu tıpkı ateistlere terörist muamelesi yapan Akp'ye,bir ateistin oy vermesine benzer..!

Eğer RTE'nin karısı ve kızının başı açık olsaydı,Akp bu kadar ileri gidemezdi..Belki hiç başa bile geçemezdi..Bu ülkeyi iç savaşa sürükleyen bence en önemli argüman,başörtüsüdür..

Sitelerde Paylaş

TBMM'deki parti grubunda, parti örgütlerinde, mitinglerde, sandık başlarında görevli ve oy veren seçmenler olarak.

Sevgili liderleri tarafından bir kere bile kendilerine haksızlık yapıldığı gündeme getirilmemiş, "Benim başı açık bacılarım..." türünden bir sahiplenme mutluluğunu hiç yaşamamış kadınlar ve kızlar...

Ailede 'istenmeyen gelin' konumunda olmasına rağmen -ama tarlada çalışacak da birileri lazım-, kayınpederin gözüne girmek için ne hikmetse g.tünü yırtan talihsizler...

Kendilerine kadınlık gururunu tatmalarını sağlayan Atatürk'ün manevi mirası Cumhuriyetin kazanımları teker teker elden giderken, "Hüloğğğğ!!!" çeken hırdavatların arkasında dolgu malzemesi olarak görev yapan cahiller sürüsü...

Canlarına okuyacak şeriat adım adım gelirken, şimdiki durumun sonsuza kadar böyle çalgılı-çengili gideceğini sanan zavallılar...

Çocuk gelinlere üzülen, kocaları tarafından katledilen kadınlara ağlayan ama o çocukları minicik yaşlarında kocaya veren, kadınları herhangi bir nedenle öldürmeyi hak gören o zihniyetin kaynağının kendi partisinde olduğunu göremeyen şuursuzlar...

Laik rejimle ne sorunları olduğunu bilmeyen, sorulduğunda bir türlü açıklayamayan algısızlar....

Güzel bir yazı olmuş eline sağlık.
Sitelerde Paylaş

sana sormadan yazını alıntılayıp başka biyere kaynak göstererek astım...

umarım yanlış bişi yapmadık ??

Sitelerde Paylaş

Ak Parti, başı açık kadınlara.....başörtüsüz kadın perdesiz eve benzer, ya satılıktır yada KIRALIK tır deyip başörtüsüz kadınları orospu yerine koyuyor, onlara hakaret ediyor. ( yani, başörtüsüz kadın kiralıktır..)

Başörtüsüz Ak Partili kadınlar demekki orospu olarak görünmeyi kabul ediyorlar.

Sitelerde Paylaş

ağzına sağlık

Sitelerde Paylaş
  • 9 months later...

Cumhuriyet düşmanı islamcı partiyi destekleyen başı açık kadın gerçekten aptaldır.

Mirastan yarım pay alıp, birinin 4. kocası olmayı arzulamadığına göre ne yaptığını hangi partiyi desteklediğinin farkında değildir.

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

AKP’li Tülay Babuşçu Cumhuriyet’i tanımladı

AKP milletvekili Tülay Babuşçu, Cumhuriyet için skandal bir tespite imza attı. Babuşçu Türkiye Cumhuriyeti için 'imparatorluğa verilmiş reklam arası' dedi.

babu%C5%9F%C3%A7u-i%C3%A7.jpg

Kaynak:

http://sozcu.com.tr/2015/gundem/akpli-tulay-babuscu-cumhuriyeti-tanimladi-710956/

Cumhuriyeti ''reklam arası'' olarak tanımlayan bir AKP kadın milletvekili.

t%C3%BClay-babu%C5%9F%C3%A7u-670.jpg

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O kadınlar şöyle diyor pek çoğu: "Allah bize de nasip eder inşallah kapanmayı" bu lafı saçı açık kadından duyduğumda öyle şaşırıyorum. Birde şu lafa "eyer Allah için içinden gelerek kapandıysa ne mutlu" demelerine şaşıyorum.

Kapanaları iki tür olarak görüyorlar.

İçten gelen Allah nasip etmiş olarak diğeri babası kocası tarafından zorla kapatılmış olarak.

Bunun ikisinin arasında fark göremiyorum ama onlar çok farklı görüyorlar.

tarihinde Tetrahedron tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Emin olun onlar basi acik dolasmayi falan savunmuyor, kapanmayi istiyor gorunuyorlar ama kapanamiyorlar ne zorlugu varsa kapanmanin artik, erkekler eskisi kadar onlarla ilgilenmeyecek, sanirim ondan zorlasiyor bu is. seriat gelipte kapanmak zorunlu olursa hic birinin basindan asagi kaynar su falan dokulmez bilakis yapanlardan allah razi olsun istemeden gunaha giriyorduk diyecekler ve kendilerine bir ton gunah kazandirdigi icin laiklige demokrasiye sovecekler. bu insanlar ozgurlugu haketmiyor, ne demek oldugunu bile bilmiyor, bilmedigini dahi bilmiyor.

Sitelerde Paylaş

Geçen gün asansöre bindim , benden sonra kısa boylu birisi bindi . başında örtü vardı . yav bu nine herhalde dedim , gittikçe boyu kısalmış , anlaşılan yakında gidici diye düşündüm . bana doğru dönünce bir de baktım ki 11-12 yaşlarında bir kız . baş örtüsü takmış ve okula gidiyor . yazık dedim , çok yazık .

Sitelerde Paylaş

"Osmanlı İmparatorluğu'nun 90 yıllık reklam arasının sona erdi" diyen bayan, bugün o meclise girebildiysen, hele ki milletvekili olabildiysen bunu Atatürk'e ve onun kurduğu Cumhuriyete borçlusun.

Atatürk ve Cumhuriyet olmasaydı sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN belki de hala İETT'de işçi olarak çalışmaya devam edecekti.

Sözde asil yani Osmanlı soyundan olmayana kim fırsat verirdi?

Haraç ile geçinen bir devlet 600 sene çok bile kalmış.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

Başörtüsüz ve türbansız Akp'li bayanlar, Reisinizin tayfası "Türbansız kadın perdesiz eve benzer, ya satılıktır ya kiralıktır" demiyor mu? Sizler satılık mısınız kiralık mı? Laikliğin kadın ve erkeği Yasa önünde eşit tutan ilkesinin neresini beğenmiyor sunuz ve iki arada bi derede kalmaya mecbur bırakılmış sınız? Niçin?  

[Image: 9AXi9pUxWEBLOGQffyYWmU0gXcLkV_3Oe0Lvpgvg...90-h838-no]

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...