Jump to content

Guzellik devede de var

Recommended Posts

Merhaba, guzellik devede de var. Sizce bir kimseyle birlikte olmak için onun guzel olmasi ne kadar önemlidir ? Bir partner seçtiginizde, kriterlerinizi guzelligi uzerine mi endeksliyorsunuz ?

Bir çok kadinlar, cahil, seviyesiz, yobaz erkeklere dis görunumlerine aldanarak asik oluyorlar. Ve dusunmeden onunla hayat birlesmesine kadar gidiyorlar. Bu beni çildirtiyor. Elbette guzel olsun, ama bence nazik, efendi, delikanli olmasi ve kadinlara deger vermesi çok daha önemli. Gerçi tek erkek ile hayat surdurmek, asgari seviyede olsun guzel olan birini seçmeye neden olabilir, ve bunu anlayabilirim. Ama, en önemlisi kisiligi degilmidir. Siz ne dusunuyorsunuz bu konuda ?

Sitelerde Paylaş

Bir çok kadinlar, cahil, seviyesiz, yobaz erkeklere dis görunumlerine aldanarak asik oluyorlar. Ve dusunmeden onunla hayat birlesmesine kadar gidiyorlar. Bu beni çildirtiyor.

Hayatımda ilk defa sizden duydum ,cahil, seviyesiz, yobaz erkeklere dis görunumlerine aldanarak asik olàn kadınları. Böyle bir profil var mı gerçekten?

Sitelerde Paylaş

Hayatımda ilk defa sizden duydum ,cahil, seviyesiz, yobaz erkeklere dis görunumlerine aldanarak asik olàn kadınları. Böyle bir profil var mı gerçekten?

Kadınların çoğu için şu söyleyeceğim üç şey olsun gerisi önemsizdir, boy, bos, para

bunlara sahip olan bir erkeğin elde edemeyeceği kadın neredeyse yoktur. ideoloji, fikirler, akıl zeka, romantizm falan hikaye.

Sitelerde Paylaş

Merhaba, guzellik devede de var. Sizce bir kimseyle birlikte olmak için onun guzel olmasi ne kadar önemlidir ? Bir partner seçtiginizde, kriterlerinizi guzelligi uzerine mi endeksliyorsunuz ?

Bir çok kadinlar, cahil, seviyesiz, yobaz erkeklere dis görunumlerine aldanarak asik oluyorlar. Ve dusunmeden onunla hayat birlesmesine kadar gidiyorlar. Bu beni çildirtiyor. Elbette guzel olsun, ama bence nazik, efendi, delikanli olmasi ve kadinlara deger vermesi çok daha önemli. Gerçi tek erkek ile hayat surdurmek, asgari seviyede olsun guzel olan birini seçmeye neden olabilir, ve bunu anlayabilirim. Ama, en önemlisi kisiligi degilmidir. Siz ne dusunuyorsunuz bu konuda ?

tabiki kişiliği önemlidir,saçma bir başlık olmuş,neyi tartışıcaz burada anlamadım?

Güzel olsun kişiliği önemli değil diyen biri çıkacakmı sence?

Sitelerde Paylaş

İnsanlığın içinden çıkamadığı bir diğer klişe. Kadınlar, erkekte ne arar?

Akla gelen iki uç: maddi zenginlik vs manavi zenginlik.

Şimdi bakış açıları:

1)

Manevi zenginlik sahibi adamın sevgilisi onu para zengini bir öküz için terk eder,

veya

Manevi zenginlikteki adam hayatı boyunca yanlız kalırken tüm çıtırlar para zengini öküzlere kendilerini paspas etmektedirler

bu adamın gözünden sonuç : ''kadınlar sadce maddi zenginliğe değer veren robotlardır''

2)

Para zengini adamın sevgilisi onu şöför, bahçıvan yada bir çeşit sefil serseri ile aldatmıştır

Bu adamın gözünden sonuç : ''tüm kadınlar şehvet düşkünü nankör orospulardır''

İkisinin açısında da haklılık payı var. Birincisi maddi kaynak ğeşinde ikincisi manevi zenginlik peşinde kadınların sorunları.

Kadınların kendilerine sorsan, onlar çiçektir.Bunlar hayvanca ve ahmakça ithaflardır.

Asıl sonuç: kimse bi bok anlamaz.

Buradan çıkaracağımız ders şudur: ister manevi zenginliğesahip ol ister maddi zenginliğe sevgilin olan kadın herdaim seni, sende olmayan başka bişeye sahip biri için aldatacakdır/terkedecektir. Bunları yapmasa bile hayalini kuracak eksikliğini hissedecektir.

Sitelerde Paylaş

Türk erkeklerinde bahsettiğin özelliklerde bulmak oldukça zor.

Çünkü yetiştiği ortamın örf adetlerine göre büyütülüyor.Müslüman lığı aşabiliyoruz ama bu örf adetleri aşabilirmiyiz bilmiyorum :)

çünkü onların içinde yaşıyoruz.

Mesela sünnet olayı.Ateist olupta oğlunu sünnet ettirmeyen varmı?

Mecbur edecek,yoksa çocuk toplumdan dışlanır...

Bunun gibi...

Sitelerde Paylaş

Bence fiziki guzelligi hiç önemli degil, kisiligi önemli. Tabi çok çirkin olmaz ise daha guzel olur.

Sayın Levia,

affedersiniz ama, anlaşılan siz buradakileri enayi yerine koyuyorsunuz.

Yukarıdaki cümleye eminim kendiniz inanmıyorsunuz.

tarihinde pil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...