Jump to content

Belediyede kadınlara yer yok dinen uygun değil

Recommended Posts

belediyede-kadinlara-yer-yok-dinen-uygun-degil--0704141200_m.jpg

Bingöl'de yeni göreve gelen AKP'li Belediye Başkanı Yücel Barakazi, dün yaptığı ilk toplantıda "Belediye başkan yardımcılığına ve belediye başkan vekilliğine bayanları getirmeyi düşünmüyoruz. Dinen ve örf'en de bu uygun değil" dedi.

http://www.odatv.com/n.php?n=belediyede-kadinlara-yer-yok-dinen-uygun-degil--0704141200

Başörtü sorunu çözüldü,şimdi sıra başörtülüleri eve kapatmaya geldi.. :)

Sitelerde Paylaş

Dinen ve örfen kadının çalışması doğru değil savına katılıyorum,adam dininin gerçeklerini söylemiş,problem bu adamda değil, bunlara oy veren kadınlarda,göt kıllarında, hülooğcularda.. Kadınlar eğriyi doğruyu bilmiyor ama oy veriyorlar,sonunda sonuç bu işte, bu günlerde kadınların iyi günleri ,daha kötüsü yakındır merak etmeyelim!

Sitelerde Paylaş

Daha durun, şeriatın kuralları biraz daha somut bir şekilde uygulanmaya başladıktan sonra göreceğim ben onları. Kendileri kaşındı pis fahişeler! Kuma olsun, üstlerine 3 eş daha gelsin, taşlanıp kezzap yesinler de o zaman görsünler yalan Allah'ları mı daha yüce, yoksa yaşamış, gerçek Atatürk mü!!!

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Dinler(Yahudilik,Hırıstıyanlık ve İslam )Tüm canlıların düşmanıdırlar.

Bunları uyduranlar başta İbrahım ve onun düşüncesinde gidenlerdir.Tanrıyla hiçbir bağlantıları yoktur.ESES PUTA TAPANLAR BUNLARDIR.Tanrıya bile

korkmadan

Utanmadan

Arlanmadan

Buhtan etmekte milyarlarca SAFTİRİK ınsanları TANRI BUYRUĞU deye yutturmaktadırlar.

İddie ettikleri gibi bir CAZA olsaydı önce bunların ödleri boklarına karışması gerekmezmiydi?

A saftirik ınsanlar.

Kıtaplarınıda ,defterlerinide çarpın suratlarına.

Yalancı oldukları kıtaplarındanda NET birşekilde anlaşılmaktadır.

Birşeye bir yerde EVET vardır derken aynı şeye başka biryerde Hayır yoktur deyebilmektedirler.

Dede Tolon

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Adam doğru söylemiş. Dinen ve örfen kadınların çalışması uygun değil.

Keşke bütün akpli yöneticiler ikiyüzlülüğü bırakıp kadınların çalışmalarını yasaklasa. Böylece halk bunların asıl mantığını öğrense. Ama nerdeeee....

Bu mal halk, mal kadınlar, ve özellikle mal başı açık kadınlar oltanın ucunda solucan olma yolunda uygun adım ilerliyorlar. Yola devam...

Sitelerde Paylaş

Dinen neden yok? Gerekçeniz nedir? Kur'anın neresinde bu sözler geçiyor?

Bende tam bunuı soracaktım sevgili Xerşan ama ateist forumdaşlar bişey söylüyorsa mutlaka okumuş görmüş ondan söylüyordur bakalım ne diyecekler.
Sitelerde Paylaş

Dinen neden yok? Gerekçeniz nedir? Kur'anın neresinde bu sözler geçiyor?

AHZÂB - 33

Evlerinizde oturun. Önceki cahiliye dönemi kadınlarının açılıp saçıldığı gibi siz de açılıp saçılmayın. Namazı kılın, zekâtı verin. Allah’a ve Resûlüne itaat edin. Ey Peygamberin ev halkı! Allah, sizden ancak günah kirini gidermek ve sizi tertemiz yapmak istiyor.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Karoas, çok doğru söylemiş.

Dinlere ınanan kadınlar ,özelliklede ıslama ınanan kadınlar OLTANIN UCUNDAKI SOLUCAN gibidirler.

Hay ellerine sağlıh Karoas.

Lenin ne demişti,DİNLER ESRERDİR.

Gerçektende öylee

İslemin peygamberi Mehemmed bakın ne demiş?

ÇOCUĞU OLMAYAN KADIN DUVARA DAYALI HASIRA BENZER:

Bu lafınla sende kendini bilmiş sananlara benziyürsün.

Normal ınsan böyle laf edemez.

Doğuramayan kadında degil suçlu kureyşin El-İlahı.Çünkü doğuramayan kadını eksikli kendi yarattı.Sende onun peygamberi olarah ulu orta sallamah gösteriyürki sizi Ellah degil kendikendinizi Rabbın elçisi ilen ettiniz.

Ne ise, öteki dünyede CEHENNEMDE buluşuruz. :D:D

YÜCEGÜCE bukadar saçma itheflerin cazası kızgın sacın üstüne oturmahdır sanırım.

Üyyyyyyyyyy heyirlisi Ellahdan

Aşalum GACALAHDAN.

Bu Gacalahın anlamını Tirapezanli olmayan pilemez. :D

Oy kesileyim size.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Kadınları gören müslümen erkeklerin vucudu tiril tiril titrerde

Erkekleri gören müslümen kadınlar aynı titreşimi göstermez deye düşünen SAFTIRIKler nedenini amburada anlatsınlar.

Çocukluğumu toplumumuzun çoh bilmişliginden çoh erken terk ettim.

Birgün sabahın köründe komşu gelin geldi bize.Ben daha yatıyordum.Anneme dediki ben gocamın yanına yatacam deyip girdi yatağıma,sarıldı bana.Annem beni daha bu işlerden anlamaz deye geline hiç tepki göstermedi.

Ben elekriklenmiştim bile.

Sarırım gelinde bunun farkındaydı.

Gelin çoh cilveli kocası ise çok çok sessiz bir ınsandı.

Birşey sormazsan kattıyyan konuşmazdı.

Sonra kendini astı.

Sanırım bir ruh bunalımı içindeydi.

Bu Kureyşin El-Ilahı kadınlar için örtü isterken neden erkeklere örtünün dememiş.Ben sanırımkı Kureyşin El-İlahı erkekti.

Bu nedenle erkeklere hep torpil geçmiştir.

Kadınlarıda birey nAYLONGIZ olarah görmüş göstermiştit.

Türküde ne demiş ozanlarımız

EVLENMEYİN BEKERLER

NAYLON GIZLAR ÇIHACAK. :D :D

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...