Jump to content

Pınar Kür: Başını örtenle Playboy'a soyunan aynı

Recommended Posts

pinar-kur_5771.jpg

CNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular'a konuk olan roman yazarı Pınar Kür, başörtülü kadınlarla Playboy'a soyunan kadınlar arasında fark görmedğini söyledi.

Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın eşlerinin kapalı olmalarını gericilik olarak nitelendiren Pınar Kür,"Başını kapatan kadınla Playboy'a soyunan kadın arasında fark göremiyorum. İkisi de kendini nesne olarak sunuyor. Özne olarak sunmuyor. Biri azdırmamak için kapanıyor, diğeri de azdırmak için açılıyor" dedi.

http://www.ensonhaber.com/pinar-kur-basini-ortenle-playboya-soyunan-ayni-2014-04-09.html

Hemfikirim..

Sitelerde Paylaş

Pınar Kür yüzde yüz haklı.

Tesettür, ters psikoloji ile sürekli seks olgusunu gündemde tutar. Birşeyi aşırı gizlemek ile ortalığa saçmak aynı şeydir. Bedenini sergileyen kadın ile, aşırı bir paranoya ile gizleyen kadının verdiği mesaj aynıdır. Erkeklere, bende senin ilgini çekecek şeyler var der. Ve son tahlilde, iki hal de kadını cinselliği içine hapseder.

Pınar Kür'ü berrak zihninden ve yürekli tutumundan dolayı kutlarım.

Sitelerde Paylaş

Kendisini anlamayacak düzeyde bir toplum karşında konuşurken bu tarz insanlar üzerinde bomba etkisi yapan başörtüsü ve çıplak gibi anahtar kelimeler kullandıktan sonra tepki alacağını oda tahmin etmiştir sanırım. ama bunları göze alıp düşüncesini savunacak cesareti gösterdiği için pınar kürü tebrik ediyorum. dile getirdiği fikirlerini de oldukça doğru buluyorum.

Sitelerde Paylaş

Bence Playboy´da soyunan kadınla örtünen kadın arasında herhangi bir bağlantı yok.

Playboy´da soyunan kadınlar erkekleri azdırmak için değil, sadece para kazamak için soyunuyorlar.

Erkekleri azdıran derginin kendisi.

tarihinde pil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...