Jump to content

Straw man ve ad-hominem

Recommended Posts

Ne kadar katılsam az bu yoruma zaten islamın elle tutulacak bir yanı yok hele ki modern değerleri baz alıyorsak hemen her alanda sınıfta kalan bir din var karşımızda...

Levia ''muhammedin reformları'' diye bir başlık açmıştı bir zahmet inceleyin.
Sitelerde Paylaş

evet bu forumda genelde sorulara cevap veremeyinde hakaretler küfürler yağdıran ateistlerden çok var

çok başıma geldi

ordan biliyorum

Evet evet... Normal hayatta ateist olduğunu öğrenince ilişkisini kesen, sorduğun sorulardan günah diye kaçan, mantıksız birsürü teist var.

Sitelerde Paylaş

zerath dostum bana kalırsa hiç samimi değilsin.. öncelikle ateistler ve müslümanlar laf oyunu yapıyor gibi yansız olarak başlamana rağmen devamındaki örneklerde müslamanları eleştiren örnekler vererek yansız ve samimi olmadığını ortaya koymuş oldun.. ikincisi her müslaman kendini bilen olmadığı gibi her ateist de kendini bilen değildir.. cüzi hadise ve örnekler ve şahıslar öne sürülerek dava çürütülmez.. büyük hakikat ve davalar çürütülebilecek şahsiyetler üzerine bina edilmez..

Sitelerde Paylaş

zerath dostum bana kalırsa hiç samimi değilsin.. öncelikle ateistler ve müslümanlar laf oyunu yapıyor gibi yansız olarak başlamana rağmen devamındaki örneklerde müslamanları eleştiren örnekler vererek yansız ve samimi olmadığını ortaya koymuş oldun.. ikincisi her müslaman kendini bilen olmadığı gibi her ateist de kendini bilen değildir.. cüzi hadise ve örnekler ve şahıslar öne sürülerek dava çürütülmez.. büyük hakikat ve davalar çürütülebilecek şahsiyetler üzerine bina edilmez..

Tipik bir ad-hominem örneği daha...

Konu benim samimiyetim değil konu böyle bir tartışma tekniğinin varlığı ve kullanılıyor oluşu. Yazımda da belirttim bu tekniği kullanan ateistlerde var ama dindarlar arasında daha yaygın sizin gibi mesela, güzel bir örnek oldu teşekkür ederim.

Sitelerde Paylaş

Levia ''muhammedin reformları'' diye bir başlık açmıştı bir zahmet inceleyin.

Ne Levia'yı, ne uyduruk muhammedini kaale almıyoruz ki, nesini okuyalım? Saçmalıklara ayıracak bir saniyem bile yok... Zaten ne maval okuyabileceğini çok çok iyi biliyoruz. Müslümlarin inadı sayesinde dogmatik saçma savlamalarını iyice ezberledik.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...