Jump to content

Evrimsel çıkmaz

Recommended Posts

kuranda ne der evladım ? her canlıdan ÇİFT yarattık demez mi ? çift ne demektir ? 2 tane demektir......yani 1 DİŞİ - 1 ERKEK....

ama bu kertilen kele SADECE DİŞİ evladım....???

nasıl oluyor da oluyor acaba ? kurana nasıl TERS oluyor bu heyvanat acep ?

:) Haklısın...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 950
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ya zaten ben şaşıyorum, bu yobazlar hangi akılla "tabii, evrimi allah yönetir, her türü genetik kodlarını düzenleyerek başka bir türden yaratmıştır. Mesela kuş mu yaratmak istedi? Kertenkele yumurtalarının genetiğini ona göre düzenledi, yumurtadan kertenkele yerine kuş çıktı. İnsanı da maymundan tabi yarattı, yine aynı, maymunun genetiğini kodladı, maymun insan doğurdu" demiyorlar?

Yani bir bunu demeye akılları basmayışına hayret ediyorum. Nasıl bu kadar yobaz oluyorlar, akıl alır gibi değil!

Sende haklısın. Senin akılsız tabiatın akıllı canlılar yarattı.

Sitelerde Paylaş

haksız olduğumu ispat etmeni bekliyorum senden.......bu kertilen kelenin erkeğine NE OLMUŞ OLABİLİR ACEP ?????

Ben onu marka olarak ele alırım model olarak değil. Senin söylediklerinin bir anlamı yok. Sonuçta kertenkelenin erkeğide dişiside var. Bana yeterli. Sana yetersiz geliyorsa yapabileceğim bir şey yok.

Erkeği olmadığı içinmi doğurabiliyor. Tesadüf mü? Erkeği yok diye kendi kendine döllenemeseydi. Sonuçta kertekele dişi ve erkektir.

Sitelerde Paylaş

Çok akıllı "Allah"ı çok daha akıllı "Mullah" yarattı o zaman. Öyle ya, bu kadar akıllı bir allah zart diye kendiliğinden oluşmadı ya?

Ne alaka. Bir başlangıç varsa bizim için, başlatan var. Bizim için o başlangıç. Kahinatı düzenleyip, bizleri yaratması için O' nu başkasının mı yaratması gerekir?. Ne gerek var?

tarihinde SanTa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben onu marka olarak ele alırım model olarak değil. Senin söylediklerinin bir anlamı yok. Sonuçta kertenkelenin erkeğide dişiside var. Bana yeterli. Sana yetersiz geliyorsa yapabileceğim bir şey yok.

Erkeği olmadığı içinmi doğurabiliyor. Tesadüf mü? Erkeği yok diye kendi kendine döllenemeseydi. Sonuçta kertekele dişi ve erkektir.

evrim yok diyorsunuz...yoksa eğer - o zaman her kertenkele türünü allah ayrı ayrı ÇİFT olarak yaratmış olmalıdır.....

bu durumda dediğimiz kertenkele türü de ÇİFT olmak zorundadır....

ama değil ? çift değil işte .....ERKEĞİ olmadan DİŞİ yumurtluyor ve ürüyorlar....

erkeksiz ÇOĞALIYORLAR - çünkü ERKEKLERİ YOKKKKKKKKKKKKKK

.sizlerin dediğiniz- kuranın dediği - allahın dediği her şeye meydan okuyor bu kertenkelecik türü ?

bi mantıklı açıklaman yok mu bu hususda ???

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaş benim bu müslümanlarla tartışırken anlamadığım şey şu ;

Evrin yanlıştır yok öyle bişey diyorlar.Tamam diyelim ki yok.Diyosun ki peki yok anladık.Peki ne war ? Yani alternatif teorin nedir ?Bilimsel bir teori sun yani.

Yook... Evrime karşı koyabildikleri argüman yaratılış...Yaratılış bilimsel bir teori mi ? hangi ülke yaratılışı bilimsel olarak görüyor ?

Bide yaratılışın da ayrıntısı yok.Nasıl oldu diyosun,allah ol dedi oldu...Nasıl oldu her canlı aynen bu şekilde mi oldu.Ewet her canlı ya allah ol dedi aynen bu şekliyle oldu.Ama genetik kodları çok benziyor..Olsun allah ol dedi böyle oldu...Ne bilimsellik var ne bir ayrıntı var ne mantık var hiç bişe yok.

Şimdi bir çocuk olsa,ıssız bir adada büyüse,hiçbir inanca maruz kalmamış olsa,ve biz desekki bak bu 2 alternatif var sana hangisi mantıklı geliyor ?

Sizce aklına hangisi yatardı ?

Sitelerde Paylaş

evrim yok diyorsunuz...yoksa eğer - o zaman her kertenkele türünü allah ayrı ayrı ÇİFT olarak yaratmış olmalıdır.....

bu durumda dediğimiz kertenkele türü de ÇİFT olmak zorundadır....

ama değil ? çift değil işte .....ERKEĞİ olmadan DİŞİ yumurtluyor ve ürüyorlar....

erkeksiz ÇOĞALIYORLAR - çünkü ERKEKLERİ YOKKKKKKKKKKKKKK

.sizlerin dediğiniz- kuranın dediği - allahın dediği her şeye meydan okuyor bu kertenkelecik türü ?

bi mantıklı açıklaman yok mu bu hususda ???

Neden sadece bu kertenkele cik türü meydan okuyor?

Tabiat bunu bilinçli mi yaptı?

Sitelerde Paylaş

allah bunu bilerek mi KURANA ve sölediklerine TERS olarak yarattı sadece DİŞİ olarak ?

ben bunu sana karşı DELİL olarak gösterebileyim diye mi böle yapmış allah acaba ? hem de kendi sölediği ile çelişmeyi dahi göze alarak - yalancı allah durumuna düşmeyi bile göze alarak ??

ne iş ?

Sitelerde Paylaş

Arkadaş benim bu müslümanlarla tartışırken anlamadığım şey şu ;

Evrin yanlıştır yok öyle bişey diyorlar.Tamam diyelim ki yok.Diyosun ki peki yok anladık.Peki ne war ? Yani alternatif teorin nedir ?Bilimsel bir teori sun yani.

Yook... Evrime karşı koyabildikleri argüman yaratılış...Yaratılış bilimsel bir teori mi ? hangi ülke yaratılışı bilimsel olarak görüyor ?

Bide yaratılışın da ayrıntısı yok.Nasıl oldu diyosun,allah ol dedi oldu...Nasıl oldu her canlı aynen bu şekilde mi oldu.Ewet her canlı ya allah ol dedi aynen bu şekliyle oldu.Ama genetik kodları çok benziyor..Olsun allah ol dedi böyle oldu...Ne bilimsellik var ne bir ayrıntı var ne mantık var hiç bişe yok.

Şimdi bir çocuk olsa,ıssız bir adada büyüse,hiçbir inanca maruz kalmamış olsa,ve biz desekki bak bu 2 alternatif var sana hangisi mantıklı geliyor ?

Sizce aklına hangisi yatardı ?

Bilim nedir?

Allah' ın herşeyi yarattığını bilimsel olarak kanıtlansa ve bilim nasıl yaratmış olacağını çözmeye çalışsa yine bilim olmaz mı?

Evrimin bilimsel bir teori olarak geçmesi ayrı, her bilim adamının evrimi kabul etmesi ayrı. Sen kabul edenlerinkine bilim, etmeyenlerine değil diyorsan.

Ben kabul etmeyen bilim adamlarının bilimine inanıyorum. Senin ki kabul edince daha zeki oluyordur.

Bunlarla ancak keninizi ve kendiniz gibi olanları kandırıp, inandırabilirsiniz.

tarihinde SanTa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Allah tuzak kurmuş size kafirler. Sizi ezelde cehenneme atmayı takdir etmiş. Cehennemi cinlerle ve insanlarla doldurmaya karar vermiş ya! Onca zebani boşa mı maaş alacak, sigortaları, sosyal hakları?

Dur bi kertenkele yaratiim, bunu gören ateler beni inkar etsin, ben de ebelerine kayak yaptırayım demiş. Çünkü tuzak kuranların en hayırlısı ya bu allah, ondan...

Sitelerde Paylaş

Allah tuzak kurmuş size kafirler. Sizi ezelde cehenneme atmayı takdir etmiş. Cehennemi cinlerle ve insanlarla doldurmaya karar vermiş ya! Onca zebani boşa mı maaş alacak, sigortaları, sosyal hakları?

Dur bi kertenkele yaratiim, bunu gören ateler beni inkar etsin, ben de ebelerine kayak yaptırayım demiş. Çünkü tuzak kuranların en hayırlısı ya bu allah, ondan...

ben de mal mal o tuzağa düştüm işte ....ama allah kurmuş tuzağı -- görmem -farketmem mümkün değil ki ? öle tuzak kurar zaten allah :D

eh napalım...bi kertilenkele uğruna cehenneme cumburlop :D

Sitelerde Paylaş

allah bunu bilerek mi KURANA ve sölediklerine TERS olarak yarattı sadece DİŞİ olarak ?

ben bunu sana karşı DELİL olarak gösterebileyim diye mi böle yapmış allah acaba ? hem de kendi sölediği ile çelişmeyi dahi göze alarak - yalancı allah durumuna düşmeyi bile göze alarak ??

ne iş ?

Sen hala türden bahsederek konuşuyorsun. Allah bu tür hariç dese senin inancında ne değişecekti?

Bu arada her canlıdan da çiftler yarattık demez. Her şeyden der.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım neden bir bilinç olması gerektiğine takılıp kalıyorsunuz ?

unutmamanız gerekn tek şey hayatta kalma çabasıdır.Bak böyle dedin aklıma ne geldi :)

Şimdi dünya güneş etrafında dönüyor değil mi? niye dönüyor ? Şuanki bilimle açıklanmış birşey.Yerçekimi etkisiyle güneşin yörüngesinden çıkamıyor.

Sen diyorsun ki,dünyanın bir bilinci olması gerekir,güneşin orda olduğunu dünya nerden bilecekte etrafında dönecek ? Senin dediğin bunun gibi bişey...

Yani bilince takılma,herşey hayatta kalma çabasından başka bişey değil.İstersen canlılık kavramınıda biraz açayım.

Canlılık dediğin şey ,biliyorsunki herşeyin kaynağı enerjidir.Enerjide evrende yayılmaya meyillidir.Canlılık kavramı enerjini koruma çabasından başka bişey değil...

İstiyorsan daha ayrıntılı da yazarım.Kısa geçiyorum.

Sitelerde Paylaş

Bilim nedir?

Allah' ın herşeyi yarattığını bilimsel olarak kanıtlansa ve bilim nasıl yaratmış olacağını çözmeye çalışsa yine bilim olmaz mı?

Evrimin bilimsel bir teori olarak geçmesi ayrı, her bilim adamının evrimi kabul etmesi ayrı. Sen kabul edenlerinkine bilim, etmeyenlerine değil diyorsan.

Ben kabul etmeyen bilim adamlarının bilimine inanıyorum. Senin ki kabul edince daha zeki oluyordur.

Bunlarla ancak keninizi ve kendiniz gibi olanları kandırıp, inandırabilirsiniz.

kertilenkeleyi YOK HÜKMÜNDE kabul ediosun yani ? görmezden geliyorsun ? öle mi ? :D

e ama var ....yaşıyor :D kanlı canlı dolanıyor....

üstelik sadece dişilerden oluşuyor olmasına RAĞMEN .....yumurtlayup duruyor ve o yumurtalardan BABASIZ yavru kertilecek keleler çıkıyor ? :D :D

Sitelerde Paylaş

Sen hala türden bahsederek konuşuyorsun. Allah bu tür hariç dese senin inancında ne değişecekti?

Bu arada her canlıdan da çiftler yarattık demez. Her şeyden der.

ne derse desin....farketmiyor....kertenkele ÇİFT değil kardeşim alala :D

.

bak bu KERTENKELENİN erkeğini yaratmayı UNUTMUŞ ALLAH.....sadece DİŞİLERDEN oluşan bir KERTENKELE TÜRÜ BUNLAR...

.

Cnemidophorus isimli kertenkelerde erkek yoktur ve bunlar lezbiyen bir aşkın ürünü olan canlılardır. Rock lizzards kertenkelesi de benzer şekilde lezbiyenlikten başka bir cinsiyetin olmadığı türdür. Dişi kertenkeleler pseude seks yapma suretiyle birbirlerine sürtünürler ve erkeği imite ederler. Sonucunda herhangi bir döl alışverişi olmadan dişilerde yumurta oluşumu meydana gelir.

http://www.mucizeyal...taki-ciftler/#5

.

lezbiyen KERTENKELELER ALLAHINIZA KARŞI GELİYORLAR hem de APAÇIK SAPIKLIK İÇİNDELER ?????

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yani tek bu neden le inkar ediyorsun? Ya bu yazılanları gördükçe ateizmin nedenli saçma olduğunu daha iyi anlıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...