Jump to content

Evrimsel çıkmaz

Recommended Posts

Yaşını duyan kulaklarına inanamıyor

Hindistan'da yalnız yaşayan bir adamın yaşını duyanlar kulaklarına inanamıyor.

Hindistan'ın Varanasi kentinde yaşayan Mahashta Murasi tam 179 yaşında. Üstelik yaşını kanıtlayacak her türlü belgeye de sahip.

6 Haziran 1835 doğumlu Hintli 1957'ye kadar ayakkabıcılık yapmış. 122 yaşında emekli olmuş. Murasi "Galiba Azrail beni unuttu. O kadar uzun yaşadım ki torunumun torununun ölümünü gördüm. 150 yaşını geçen kimse yok. Sanırım ben ölümsüzüm" diyor.

Sağlık sorunlarıyla ilgili geçmişte bir kaydı bulunmayan Murasi'nin son doktoru 1971'de vefat etmiş. Hintli adam insanlık tarihinin en yaşlı kişisi olarak Guienness Rekorlar Kitabı\'na girdi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 950
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

http://evrimagaci.org/

sen önce burayı bi oku incele de.....sona yaz ne yazacaksan.

Bu siteyi okuduğum zamanlarda sen halen teisttin belki de..

Yahu bana bunlarla gelme. Sen öğren çünkü senin ihtiyacın var ve çok olacak. Evrim zerre kadar umurumda değil, masallar bile ondan eğlenceli. Öğren ve öğret forumdaki herkese.

Sitelerde Paylaş

Bu siteyi okuduğum zamanlarda sen halen teisttin belki de..

Yahu bana bunlarla gelme. Sen öğren çünkü senin ihtiyacın var ve çok olacak. Evrim zerre kadar umurumda değil, masallar bile ondan eğlenceli. Öğren ve öğret forumdaki herkese.

dünyanın 6 günde yaratılıp tanrının 7. gün dinlenmesi eğlenceli değil mi?

Sitelerde Paylaş

Tevrat için geçerli bir durum bu. Bizi bağlamaz.

Evrimci masallar çok eğlenceli. Mağara kısımları ayrı bir eğlence..

asıl olayı anlamdın galiba. zaten Allah da, Eski Ahit'e cevap yazıyor.

"Dünyayı altı günde yarattı, fakat ona bir yogunluk dokunmadı."

iki türlü de komik ve gerçek dışı.

tarihinde suert tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

asıl olayı anlamdın galiba. zaten Allah da, Eski Ahit'e cevap yazıyor.

"Dünyayı altı günde yarattı, fakat ona bir yogunluk dokunmadı."

iki türlü de komik ve gerçek dışı.

Hayır. Onların tahrif edilmiş dinine benzemesin diye özellikle indirilmiş ayetler. Onlar dinlerini dünya menfaatine sattılar. Ama biz insanlaştırılmış bir tanrı inancını yıkan İslam'a inanıyoruz ve sadece Allah'a tapıyoruz.

Sitelerde Paylaş

Sen öyle anlamak istiyorsun. Diyorum ki sende algı bozukluğu var, sütünü iç uyu.

kuranda yazan o sözler YALAN mı yani ? yahut biz kuran değil de masal kitabı mı okuyoruz ?

kuranda 6 günde yarattık - 7. günde de dinlenmedik yazıyor açıkça işte daha ne desin ? :)

Sitelerde Paylaş

Hayır. Onların tahrif edilmiş dinine benzemesin diye özellikle indirilmiş ayetler. Onlar dinlerini dünya menfaatine sattılar. Ama biz insanlaştırılmış bir tanrı inancını yıkan İslam'a inanıyoruz ve sadece Allah'a tapıyoruz.

neresini anlamadın ki?

Allah, Tevrat'a cevap yazıyor. "Dünya'yı altı günde yarattık ve bize yorgunluk dokunmadı."

6 günde yarattık ve yorulmadık, diyor. Tevrat'a cevap yazıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...