Jump to content

Evrimsel çıkmaz

Recommended Posts

Bilim nedir?

Allah' ın herşeyi yarattığını bilimsel olarak kanıtlansa ve bilim nasıl yaratmış olacağını çözmeye çalışsa yine bilim olmaz mı?

Evrimin bilimsel bir teori olarak geçmesi ayrı, her bilim adamının evrimi kabul etmesi ayrı. Sen kabul edenlerinkine bilim, etmeyenlerine değil diyorsan.

Ben kabul etmeyen bilim adamlarının bilimine inanıyorum. Senin ki kabul edince daha zeki oluyordur.

Bunlarla ancak keninizi ve kendiniz gibi olanları kandırıp, inandırabilirsiniz.

Sen kabul etmeyen bilim adamı diyorsun ya,zaten kabul etmeyen bilim insanı olamaz :) Düşünsene bir bilim adamı çıkmış konferans veriyor ,bulduğu verileri açıklıyor kendi branşında,sonra diyorki ben buraya kadar buldum,burdan sonrası allahın işi ben karışamam.Adama gülerler bee :)

O adama bilim adamı mı denir ??

Sitelerde Paylaş
  • İleti 950
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen kabul etmeyen bilim adamı diyorsun ya,zaten kabul etmeyen bilim insanı olamaz :) Düşünsene bir bilim adamı çıkmış konferans veriyor ,bulduğu verileri açıklıyor kendi branşında,sonra diyorki ben buraya kadar buldum,burdan sonrası allahın işi ben karışamam.Adama gülerler bee :)

tersleriyle ossura ossura gülerler hemde.....

Sitelerde Paylaş

ne derse desin....farketmiyor....kertenkele ÇİFT değil kardeşim alala :D

.

bak bu KERTENKELENİN erkeğini yaratmayı UNUTMUŞ ALLAH.....sadece DİŞİLERDEN oluşan bir KERTENKELE TÜRÜ BUNLAR...

.

Cnemidophorus isimli kertenkelerde erkek yoktur ve bunlar lezbiyen bir aşkın ürünü olan canlılardır. Rock lizzards kertenkelesi de benzer şekilde lezbiyenlikten başka bir cinsiyetin olmadığı türdür. Dişi kertenkeleler pseude seks yapma suretiyle birbirlerine sürtünürler ve erkeği imite ederler. Sonucunda herhangi bir döl alışverişi olmadan dişilerde yumurta oluşumu meydana gelir.

http://www.mucizeyal...taki-ciftler/#5

.

lezbiyen KERTENKELELER ALLAHINIZA KARŞI GELİYORLAR hem de APAÇIK SAPIKLIK İÇİNDELER ?????

Kendi kendine döllenen kertenkele türü varsa neden lezbiyen olsun.

Bu arada sen eş cinselliği savunup benimsiyorsunki, Allah'ın bunu yasaklaması senin zoruna gitmiş.

Buna nasıl bir cevap verelim de seni mutlu edelim.

Haklısın diyorum Anlatmak zorundaydı %99.99 hepiniz çiftsiniz demesi lazımdı.

tarihinde SanTa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kendi kendine döllenen kertenkele türü varsa neden lezbiyen olsun.

Bu arada sen eş cinselliği savunup benimsiyorsunki, Allah'ın bunu yasaklaması senin zoruna gitmiş.

lezbiyenler - çünkü kendi kendini dölleyebilmesi için dişi kertenkelenin ERKEK gibi davranıp kertenkeleye sürtünmesi ve yumurta yapımını tetiklemesi gerekiyor...

sonuçta LEZBİYEN ilişki sonucunda yumurta oluşuyor ve diğer dişi kertenkele yumurtluyor.....ama bu arada yumurtası aslında kendisini KLONU oluyor....1 e 1 kopyasını yumurtluyor yani kendisinin....

anlaman zor elbet...ama durum bu arkadaşım....ALLAHIN işi falan da değil üstelik....doğanın işi işte.

eşcinselliği benimsediğimi KERTENKELEDEN çıkarman ise ayrı bir takdir edilecek durum.....tebrik ederim.

Sitelerde Paylaş

Sende şöyle düşün bu Kahinat kendi kendine oldu. Bu millet salak mı da daha bunu açıklamaya çalışıyor.

Biri yapmış ki bilimde merak ediyor " NASIL?"

Bilimin güvenirliği Edison-Tesla dan bellidir. Böyle bilime kim güvenmez.

Sitelerde Paylaş

lezbiyenler - çünkü kendi kendini dölleyebilmesi için dişi kertenkelenin ERKEK gibi davranıp kertenkeleye sürtünmesi ve yumurta yapımını tetiklemesi gerekiyor...

sonuçta LEZBİYEN ilişki sonucunda yumurta oluşuyor ve diğer dişi kertenkele yumurtluyor.....ama bu arada yumurtası aslında kendisini KLONU oluyor....1 e 1 kopyasını yumurtluyor yani kendisinin....

anlaman zor elbet...ama durum bu arkadaşım....ALLAHIN işi falan da değil üstelik....doğanın işi işte.

eşcinselliği benimsediğimi KERTENKELEDEN çıkarman ise ayrı bir takdir edilecek durum.....tebrik ederim.

Siz şakamısınız? Lezbiyen olayını sen açıyorsun saçma saçma konuşup. Hayvanı lezbiyen ilişkiye koyan sen değilmiydin.

Sen git kendi beynini yıkamaya ve avunmaya devam et. Senin evrimin bizden biraz geri kalmış. Tabiat ın da sana garazi heralde.

tarihinde SanTa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Siz şakamısınız? Lezbiyen olayını sen açıyorsun saçma saçma konuşup. Hayvanı lezbiyen ilişkiye koyan sen değilmiydin.

Sen git kendi beynini yıkamaya ve avunmaya devam et. Senin evrimin bizden biraz geri kalmış. Tabiat ın da sana garazi heralde.

kertenkeleyi en başından tekrar mı anlatayım ? yoksa mahsus yapıp da sabrımı mı sınıyorsun ????

Sitelerde Paylaş

Sende şöyle düşün bu Kahinat kendi kendine oldu. Bu millet salak mı da daha bunu açıklamaya çalışıyor.

Biri yapmış ki bilimde merak ediyor " NASIL?"

Bilimin güvenirliği Edison-Tesla dan bellidir. Böyle bilime kim güvenmez.

Biri yapmış diye merak etmiyor bilim...Bilim açıklanmayanı,bilinmeyeni açıklamaya çalışıyor.Yoksa biri yaptı die diil :)

Neyse ben laf anlatmaktan yoruldum.Kendinizi böyle huzurlu hissediyorsanız buna inanın.İyi geceler... :)

Sitelerde Paylaş

kertenkeleyi en başından tekrar mı anlatayım ? yoksa mahsus yapıp da sabrımı mı sınıyorsun ????

Allah' ın anlattığı hiç birşeyde noksanlık yoktur.

Kertenkele türünün kendi kendine doğurganlığıda çift olayını gerçek dışı kılmaz. Şuan görünen görünmeyen herşey çift. Çünkü Allah TEK.

Belgeseli var mı bu türün. Varsa yollarmısın. Bu kadar konuştuk izleyelim.

Yollarsan yarın izlerim inş. Şuan çok uykum geldi iyi geceler.

Sitelerde Paylaş

Biri yapmış diye merak etmiyor bilim...Bilim açıklanmayanı,bilinmeyeni açıklamaya çalışıyor.Yoksa biri yaptı die diil :)

Neyse ben laf anlatmaktan yoruldum.Kendinizi böyle huzurlu hissediyorsanız buna inanın.İyi geceler... :)

Siz oluşumu, başlangıcı biliyorsunuz. Daha neyi açıklayacak. Canlılar evrim, Kahinat kendi kendine. Ortak nokta TESADÜF. Gerisi teferruat.

Sitelerde Paylaş

Allah' ın anlattığı hiç birşeyde noksanlık yoktur.

Kertenkele türünün kendi kendine doğurganlığıda çift olayını gerçek dışı kılmaz. Şuan görünen görünmeyen herşey çift. Çünkü Allah TEK.

Belgeseli var mı bu türün. Varsa yollarmısın. Bu kadar konuştuk izleyelim.

Yollarsan yarın izlerim inş. Şuan çok uykum geldi iyi geceler.

nasıl çift olayını gerçek dışı yapmaz?? bal gibi de yapar....dediğim kertenkele türü sadece DİŞİLERDEN oluşmaktadır ve ERKEKLERİ yoktur.......bu da herşeyin ÇİFT yaratıldığı iddiasını KÖKÜNDEN silip atmaktadır.....ALLAH yanılmıştır - yahut YALAN sölemiştir....

Sitelerde Paylaş

Siz oluşumu, başlangıcı biliyorsunuz. Daha neyi açıklayacak. Canlılar evrim, Kahinat kendi kendine. Ortak nokta TESADÜF. Gerisi teferruat.

Burada hiç kimse tesadüf demiyor. Tesadüf, sizin kendi kafanızda kurduğunuz, bizim savunmadığımız bir görüş. Fakat siz ısrarla, sanki biz tesadüften söz ediyormuşuz gibi, tesadüfü reddederek kendinizi haklı göstermeye çalışıyorsunuz. Tesadüfü iddia eden yok, ancak siz olmayan iddiayı reddediyorsunuz. İlginç.

"Bu moleküller nereden biliyor nasıl birleşeceğini ? Tesadüfen mi birleşiyorlar ?" gibi bir soru sizin cahilliğinizi gösterir. Tesadüfen değil, elektromanyetik kuvvet sebebiyle.

Sitelerde Paylaş

Şimdi de yeni adet çıkardılar tesadüfü iddia eden yokmuş. İnsanoğlunun elinde örnekleri olmasına rağmen hala cansız maddelerden tek hücreli bir canlıyı oluşturabilmenin yanından bile geçemezken siz kalkıpta tesadüf yok derseniz gülünç durum düşersiniz

tarihinde ecel_63 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Canlıların genetik şifrelerinde düzenli bir biçimde tamamen doğal olarak ve nedensel olarak değişiklikler oluyor. Yani mutasyonlar. Bu değişikliklerin büyük çoğunluğu canlıya bir yarar sağlamıyor veya zararlı oluyor. Bir kısmı ise canlıya yararlı oluyor. Yaraı olmayan mutasyonlar etkisiz, zararlı mutasyonlar canlıyı hayatta tutmadığı için eleniyor. Yararlı mutasyonlar ise canlının hayatta kalmasına, dolayısıyla üremesine katkı yaptığı için ileriki nesillere aktarılıyor.

Böylece canlılar değişiyor, türlere ayrılıyor. Bugünkü canlı çeşitliliği yaklaşık dört milyar yılda bu şekilde oluştu. Dallanma böyledir. Başta iki dala ayrılır, sonra dört, sonra sekiz, 16, 32, 64, 128 derken bir süre sonra oluşan dal sayısı inanılmaz artar. Satranç tahtasının ilk karesine bir buğday tanesi koyup padişahtan her kareye ikiye katlayarak buğday koymasını isteyen adam gibi... Son kareye konacak buğday için dünya buğday rekoltesi yetmiyordu.

Bunun tesadüf neresinde? Nedensel, bilimsel, akılcı, rakamsal, mantıksal, tesadüfle mesadüfle ilgisi olmayan bir durum. Bu müslümler işi iyi bulmuş! Allahını kendin uydur, kendin tap, temsili kara taşı gümüşün içine koy, öpecez diye aptallar gibi birbirini ez. Mermer dik, şeytan diye, taşlayacağız diye kendinden geç, izdihamdan öl.

Ateistler tesadüfe inanıyorlar diye kendin uydur, kendin karşı çık. Uydurukçulukta sınır yok. Bir de müşrikler kendi yapar kendi tapardı diye iddia et. Bir iddianız haklı doğru olsun da dişimi kırayım be! Yalan yere şahitlikle çıktığınız bu karanlık yolda her şeyiniz yalan. Allahınız, kitabınız, peygamberiniz, hepsi sadece ve sadece yalandan ibaret...

Sitelerde Paylaş

Canlılar yaşar ve ölürler. Hepsi bu kadar mı yani? Ne yaşamayı ne de ölmeyi biz seçmedik. Diyorum ki tamam haklısın, madem evrildik bu kadar tiyatroya ne gerek vardı?

Doğar doğmaz ölen, birkaç ay yaşayan, hastalıktan kıvranarak ölen bebeklerin tiyatrodaki rolü neydi peki ?

Sitelerde Paylaş

Şimdi de yeni adet çıkardılar tesadüfü iddia eden yokmuş. İnsanoğlunun elinde örnekleri olmasına rağmen hala cansız maddelerden tek hücreli bir canlıyı oluşturabilmenin yanından bile geçemezken siz kalkıpta tesadüf yok derseniz gülünç durum düşersiniz

Tesadüfler var ancak bu sizin anladığınız türden bir tesadüf değil. Tıpkı ''Evrim Teorisini'' ifadesinin teori kısmının kendi teori dediğiniz tahminlerinizle karıştırdığınız gibi bunu da karıştırıyorsunuz.

Başta da belirttiğim gibi yeni doğan canlının ne tür bir mutasyon geçireceği tamamen tesadüf. Ama bunun tesadüf olmayan kısmı yararlı mutasyonun genlerini aktarabilme şansının yüksek zararlı mutasyonun az olması. Yani Kedilerin Efendisinin talebelerinin iddia ettiği gibi random değişiklikler olmuyor.

Sitelerde Paylaş

Tesadüfler var ancak bu sizin anladığınız türden bir tesadüf değil. Tıpkı ''Evrim Teorisini'' ifadesinin teori kısmının kendi teori dediğiniz tahminlerinizle karıştırdığınız gibi bunu da karıştırıyorsunuz.

Başta da belirttiğim gibi yeni doğan canlının ne tür bir mutasyon geçireceği tamamen tesadüf. Ama bunun tesadüf olmayan kısmı yararlı mutasyonun genlerini aktarabilme şansının yüksek zararlı mutasyonun az olması. Yani Kedilerin Efendisinin talebelerinin iddia ettiği gibi random değişiklikler olmuyor.

tesadüfü nasılda allı pullu kelimelerle süslemeye çalışıyor:):) yok randommuş yok mutasyonmuş,, tesadüf tesadüftür.. mevzu açılmışken sorayım, hz ademden şimdiye kadar gelen bütün insanlar uzuv olarak benzerken, sima olarak ayrıdır yani kulak, burun, göz gibi uzuvlarda aynıyken hiçbirinin siması aynı değildir, geçmiş milyarlarca insanın siması bir değil ve şimdiki milyarlarca insanın siması bir değil, yani sanatkarın malzemesi bir ama portresi, resmi farlı,, sen bunu tesadüfle nasıl açıklayacaksın? tesadüfün gözleri, aklı, seçme yeteneğimi varki bunların hepsini bir biriinden ayrı tutuyor? ben diyorumki yüce ilim sahibi Allah uzuvları bir tutarak sanatkarın bir olduğunu, simaları ayrı tutarak sanatkarın, tercih sahibi olduğunu gösteriyor.. sen ne diyorsun?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...