Jump to content

AİŞE

Recommended Posts

Sayın zavallı, beni yanlış anladınız.

Bu çıkarım bana ve size değil, sayın Levia´ya aittir. :)

he anlamıştım bi bit yeniği olduğunu ama...tam kavrayamamıştım neyse...

evet ATAYIZ levia böle görüo olayı (ATEİSTİM dedi ya...ondan öle yazdım....o ATEİST değil...olsa olsa ATAYIZ olabilir) ....önce 9 yaş normal dedi...baktı pmuyor yemiyor millet....tuttu ayşeyi 14 - 16 yaptı....baktı onu da yemedi millet....

şimdide sıcakları diline doladı...neymiş ? 9 yaşındaki kız sıcaklarda 14 - 16 oluomuş...??? YUHHHHHH .ohaaaaa

atılır sallanır da....bukadar mı atılır be ? el insaf yahu.........farkeder farketmeye de taş çatlasın 6 ay farkeder.....o da kutuplar ile - ekvator arasında farkeder.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 106
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Buradan bir yas çikarilamaz. Ama "kadin" denecek yasda oldugu anlasilmakta. Nitekim hadisin basinda "genç bir kadindim" diyor kendisi.

tarihinde Levia tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Buradan bir yas çikarilamaz. Ama "kadin" denecek yasda oldugu anlasilmakta. Nitekim hadisin basinda "genç bir kadindim" diyor kendisi.

sen hem savunmuyorum diyorsun---

hem de günlerdir durumu kurtarmak için gerini YIRTIYORSUN......sonrada "ben ateistim" diyorsun......şimdi gene kurtarma girişimlerindesin...

ne yapmaya çalışıyorsun ? hamurun üstünde uyuyan kızın yaşı nasıl anlaşılmaz ? de hele ?? anası hamurdan koca döşek yapmış da 20 lik kız o döşekde mi uyuyor sence ?

Sitelerde Paylaş

Her çağın bir Hürrem'i var, anladığımız...

-Küçük yaşta istemedikleri hayatın oyuncusu oluyorlar

-Rekabet yoğun ortamda var olma savaşımı veriyorlar

-Bunun için her yol mübah (inanmayıp inanıyormuş gibi yapmak başta olmak üzere)

-Yüreklerinin kötülüğünü gören ve bugünün deyimiyle kendilerinden negatif elektrik alan iyilerle savaşmak, plan, hile yapmak yaşam gayeleri

-Kendilerince yaşıyorlar ama sadece yaşıyorlar

-Hırsları başkalarını yok etme yönünde ivme kazanıyor

-İntikam ateşleri asla sönmüyor

Ayşe de bunlardan biri....

Doğurmamış bir kadına ana denmemeli ya diyorlar işte...

Doğurmamış kadın peygamber eşi ise saygı duyulup ana yerine konulur; ancak herhangi bir kadın ise doğurmadığı gerekçesi ile üzerine kuma getirilir, boşanılır, kapıya konur...

İslam pek düşünür kadınları hem nasıl!

Sitelerde Paylaş

Levia tabi ateist canım! İnkar etmedik hadis koymadı! Yetmedi, ayetleri de inkar etti. Kuranda adet görmemiş kazdınları boşamaktan bahsettiğini gösterdik, evlenme yaşı olmadığını, bebek kızla bile evlenmeye engel olmadığını gösterdik, hepsini inkar etti. Daha nasıl ateist olunur? İnkar üstüne inkar! :lol:

Yalnız komik olan, tüm bu inkarları islamı savunmak için yapıyor olması!

Bana da müslüler Kuranı okursan dinden çıkarsın, tefsir oku demişlerdi. Kepazeliğe bakar mısınız, kutsal kitabı okununca çıkılan din!!! Bana söyledikleri tek doğru söz buydu. Gerçekten okudum ve hemen bu ilkel yağmacı dininden çıktım. İyi ki okumuşum. Okumasam hâla müslüman kalmam riski vardı!

Sitelerde Paylaş

Pek iyi, hiç adet görmeyen kadinlar o zaman hangi uçtalar örnegin 23 yasinda ? Bir kiza ne zaman KADIN denir ? Adet görmek zorunlu olsa, yetiskin olup henuz adet görmeyen genç KADINLAR evlenmeyeceklerdi ?

Bu gün birisi evlenmek ten bahsetdi meğer niyeti o işlermiş tuhaf Mühendis Bey Durup bir düşündü Sen mi kadınsın evet ama .. Durdu resmiyet dahilinde elini sıkıp tokalaşan ve tanıştığına memnun olduğunu söyleyen bir bayanın Kadın olması zoruna gitdi heral de ... Tuhaf gericilerin beyinlerini çözmek zor açıkçası ....İnsan olmak Sağlıklı cinsellik diyince bir tuhaf oluyor lar , da çocuk evlilikleri yapan bir lideri kabul ediyorlar... Cehalet karanlık , Kahrolsun geri kalmışlık. 23 yaşındayım dimdik ayaktayım ... Size eyvallah demeden uzun ve sağlıklı mutlu bir ömür diliyorumTanrı bir gün bedenimi ele geçirebilir ama ruhumu asla...

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee, Hacı bir yerde ıslam düşmanı olurkan diğer yerde ıslama sırt verir gibisin.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.NOLAN ne güzel taşları gediğine oturturkan sen yok böyle bir şey bunların hepsi hikeye deyince pek çoğu bunu şöyle anlayacaktır.Bu kişiler varda bunlar hakkında anlatılanlar gerçek değil.Yahu Hacı,bu çöl çakalları,bukadar HİKEYELERİ uyduracak kafaya sahapmı dersiniz?Herşeye rağman Nolan, bu böceklerin yaptıklarını buraya aktardığın için sana çok teşekkürler.Bu anlattıklarının bir kısmından benimde habarım yoktu.Eline saolık Nolan.tolon

Sitelerde Paylaş

Buraya gelen herkes itina ile ateist yapılır! :lol: Hadis inkar ettirmek zaten gündelik rutin ateistleştirme işlemlerimiz arasında yer alıyor. Bu standart paket. Bir müslüm hadis inkar ettiğinde heyecanlanmıyoruz bile! İyice rutine bindi.

Ayetleri dersen onu da peynir ekmek gibi inkar ettiriyoruz. Bu biraz zor oluyor, direnmeye, eğip bükmeye çalışıyorlar. Başaramayınca haydiii, ayetler de gidiyor güme... Apaçık yazan ayet öyle demiyor diye inkar ediyorlar.

Bazısı hızını alamıyor, işte böyle hadise ayete küfür de ediyor! :lol: Lan Nolan kafasından yazsa neyse, İslam tarihinde ne yazıyorsa alıyor, elçiye zeval olmaz. Elçiye zeval eden, elçinin getirdiği sözün sahibine zeval eder. Yaaa... İş böyle vahim müslüler!

Allah varsa bize teşekkür etmeli. Cehennemi dolduracağına ant içmiş ya, o bakımdan. Sözünü tutmasına yardım ediyoruz. Cehenneme habire inkarcı gönderiyoruz.

La korkmayın la korkmayın müslümcükler, hemen titremeyin, şaka şaka! Ne allah var, ne cehennem... Uydurma bunlar, korkmayın.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,müslülerin en akıllılarından olduğu söylenilen ılahıyatcı pıroflardan normal bir çoban çoğu zaman daha usluca laf eder.Ilahıyatcı pırof demiştiki gölcük depremi gölcükde deniz subaylarının birbirinin karılarıyla dans etmeleri yüzünden olmuştur.Bukadar APTALCA laf edebilen bir ılahıyatcı pırof olursa artık gerisini HAMSİ PALUĞİ gibi bile görmek çok biledir.Bunlar USU kullanarak konuşmazlar.Zatan kellelerinde USDA yoktur.Arabın KASETİ vardır.Ne sorarsan sor ,hanki müslümene SUAL edersen et alacağın yanıt aynıdır.Aynan bozuk pılak örneği.DİN AKIL İŞİ DEGİL , NAKIL İŞİDİR. Zavallı, bunlarla aslında tartışılmazda.Bunlara sen ne sorarsan sor onlar ODUNUMDAN başka bir şey bilmezler :D Bilselerdi bir baltaya sap olurlardı.Bunların en ahıllıları BOP başkan yardımcısı.İki hafta önce Libyaya bomba atanın anlını karışlarım dedi.İki hafta sonra Libyayı işgel edenBOMBARDUMAN edenGADDAFİYİ PARAMPARÇA edenlere birdenizaltı gemisini beşdenededeniz üstü.Buların sözlerinin binde dokuzyüz doksan dokuz onda dokuzu gerçek dışıdır.Müslümen ülkelerin sözüm ona en gelişmişi Türkiyedir,yeddi min yıllıh geçmişi vardır.Emmeeeee elli yıllıh tarıhı olan Isreile tanklarını modernize ettirir ve batılılarda artık çocuk oyuncağı olan ınsansız uçahlar İsreilden alınır. EGER , BİNBEŞYÜZ YIL ÖNCE TÜM DÜNYE ZORLA MÜSLÜMEN YAPILSAYDI bugün hala ışığımız MUM , GAZLAMBASI ,nakıl araçlarımızda DEVE,KATIR, AT ve EŞŞEK olacaktı bu muazzamlar muazzamı ıslam ve müslümenler sayasında.Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Geçenlerde bir konuyu araştırırken yine karşıma Ayşe'nin gerdanlığı çıktı. Ben sadece ifk olayında kaybolduğunu sanıyordum. Hac muhabbetinde de aynı senaryo. Yine gerdanlık kayboluyor, sonra su olmayan yerde konaklamak zorunda kalıyorlar Muhammed ile, sonra teyemmüm icad oluyor malum su yok.

Uğruna kaç ayet indi bu kaybolup bulunan sonra tekrar kaybolan gerdanlığın?

İslamın gerdanlıkla imtihanı!

tarihinde estrelland tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sadece yüzüklerin efendisi mi olacak, bu da gerdanlıkların efendisi! Görünmez yapmasa bile ayet indirebiliyor!

Bazen düşününce hani şu ayetlerde geçen "onların gözüne perde inmiştir" ifadesi var ya; Ayşe'nin Muhammed'in gözüne indirdiği perdelerin yanında hiç! Kadınım lakin onun aklına gelen şeyler ömrü hayatımda aklıma gelmedi! Eğer müslüman kadınlar onu gerçekten örnek alıyorlarsa, emin olun ki erkeklerinden çektiklerini lime lime çıkartıyorlardır. En azından tahminen hepsinin kocalarından gizli bir banka hesabı ya da kasası ve sayısız gerdanlıkları vardır! Üstelik altın! Yasak edilenin yasak olmadığını artık biliyoruz toplumumuzda!

Sitelerde Paylaş

emin olun ki erkeklerinden çektiklerini lime lime çıkartıyorlardır.

Doğru söylüyorsunuz. Bunu yapabilen kadınlar var. Ama azlar. Dogmaya esir olmak zekayı iğdiş eder. Dogmatikten zeka beklemek tekeden süt beklemeye benzer. Ama bazı kadınlar bunu çok güzel başarmışlar.

Bir Hürrem adı verilip saraya sokulan cariye kızın koskoca Osmanlı imparatorluğunu çatır çatır yıkıp devirmesi gibi. Aslında Muhteşem Süleyman değil, Muhteşem Hürrem, yani aslında Aleksandra denmeli. Kadın muhteşem! Osmanlının canına okumuş! :D Bu kanlı sömürge imparatorluğunu yerle bir ettiği için kadın dünyanın en büyük kadınlarından biridir. Ellerin dert görmesin Aleksandra! Anın önünde saygıyla eğiliyorum büyük kadın...

Sitelerde Paylaş

Doğru söylüyorsunuz. Bunu yapabilen kadınlar var. Ama azlar. Dogmaya esir olmak zekayı iğdiş eder. Dogmatikten zeka beklemek tekeden süt beklemeye benzer. Ama bazı kadınlar bunu çok güzel başarmışlar.

Bir Hürrem adı verilip saraya sokulan cariye kızın koskoca Osmanlı imparatorluğunu çatır çatır yıkıp devirmesi gibi. Aslında Muhteşem Süleyman değil, Muhteşem Hürrem, yani aslında Aleksandra denmeli. Kadın muhteşem! Osmanlının canına okumuş! :D Bu kanlı sömürge imparatorluğunu yerle bir ettiği için kadın dünyanın en büyük kadınlarından biridir. Ellerin dert görmesin Aleksandra! Anın önünde saygıyla eğiliyorum büyük kadın...

Herkes malum zatın ülkeyi yönettiğini sanıyor ama her ortamda solunda ya da sağında duran, gayet medeni genç bir kız iken zat ile evlenmek zorunda kalmış, kapanmış, kaynana ve dört çocuk ile fakirlik ve gariplik içinde geçen hayatın acısını, adını tam koyamadığım ama daha çok katolik hıristiyanlığa yakın gördüğüm -kapanma şekli dolayısıyla- kendine islam-hıristiyanlık karışımı yeni bir din uydurmuş, bunu da toplum geneline yaymış -örnek olarak-, Hürrem'in ruhsal olarak günümüze yansıyan sureti diyebileceğim kadın şahıs yönetmekte ülkeyi. Ve maalesef öyle usta ki! Tıpkı Hürrem gibi, bu defa cumhuriyeti yedi ve bitirdi. Ve biz evet evet bir gün inanıyorum ki uyanacağız, bir de gününü tahmin etsem ne iyi olacaktı :(

tarihinde estrelland tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 7 months later...

"Biz aşkı Eros'tan değil, Mekkeli bir yetimden öğrendik." Necip Fazıl

Müslümanlara göre tüm zamanların en güzel aşk hikâyesi.

1G4ewLB.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...