Jump to content

Berkin Elvan İsmini Park'dan Sildiler...

Recommended Posts

bir çok kuruluştan TC yazısı kazınırken - silinirken de böyle haberleri takip etmişmiydin acaba merak ettim ?

Merak ettiysen araştır, her tarafa abuk subuk resimler yapıştıracağını insanlar ne yazmış, fikirleri nedir diye araştır, gör:)

TC kaldılırken şunu yazdım: "TC'nin kaldırılması yanlış... illaki tc kaldırılacaksa yerine TÜRKİYE CUMHURİYETİ diye yazılmalıdır, abuk subuk işlerle uğraşmasın devlet", nasıl iyi yazmış mıyım?

Hadi şimdi konuya yaz, tabi yüreğin yetiyorsa bay zavallı!

Sitelerde Paylaş

Merak ettiysen araştır, her tarafa abuk subuk resimler yapıştıracağını insanlar ne yazmış, fikirleri nedir diye araştır, gör:)

TC kaldılırken şunu yazdım: "TC'nin kaldırılması yanlış... illaki tc kaldırılacaksa yerine TÜRKİYE CUMHURİYETİ diye yazılmalıdır, abuk subuk işlerle uğraşmasın devlet", nasıl iyi yazmış mıyım?

Hadi şimdi konuya yaz, tabi yüreğin yetiyorsa bay zavallı!

abuk sabuk resimler dediğin konuyla alakalı resimlerdir bay avanak...

hangi resimler konu dışı - abuk subukmuş ? göstersene bakalım bi ?

islamın gerçekleri resmedilince ABUK SUBUK mu oluyor ? he ama doğru ya...sizin dinde RESİM de haramdı demi ? tüm güzel sanatlar gibi ...??

TC yi kaldıranlar da senin kafadan ve senin DESTEKLEDİĞİN dinciler evladım....madem eleştiricen otur DİNCİLERİ eleştir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...