Jump to content

ALLAH ERKEK Mİ?

Recommended Posts

Neden anlasamiyoruz anlamis degilim.

Astigin resimdeki vucuda erismek icin kullanilan ilaclari tozları bilimum katkilarin ne olduğunu biliyomusun?

biliyorum...ve ilerde acısını çekerler...tabi kullanıyorlarsa...kullanmayanları da çok ama...herkes kullanmıyor dostum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 108
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

onu bulmamı istiyor...bilimle - çalışarak

bi de kendine yapılmasını istemediğin hiç bişeyi başkasına yapma diyor...bu kadar....sonuçta bu dediğini yaparsam zaten iyi bir insan olurum...hoş iyi insan olmam için tanrıya da ihtiyacım yok..çünkü zaten vicdanım var.

Anladigim kadariyla senin inancinda varolan herseyin bi amaci olmasi lazim dunyayi evreni felani filan tamam anladık. Senin amacin sadece o tanrini bulmakmi

Sitelerde Paylaş

biliyorum...ve ilerde acısını çekerler...tabi kullanıyorlarsa...kullanmayanları da çok ama...herkes kullanmıyor dostum.

Kardeş bak bu konuda sıkıntım yok hiç . biliyorum bunun ne olduğunu. Ben diyorumki bu astigin resimdekiler benim dediklerimi kesinlikle kullanmış aksi ispatlanamaz ve bu resimdekiler doguramaz. Kullanmayanlarin bu denli bi vucuda erismesi bir Asır sürer

Sitelerde Paylaş

Anladigim kadariyla senin inancinda varolan herseyin bi amaci olmasi lazim dunyayi evreni felani filan tamam anladık. Senin amacin sadece o tanrini bulmakmi

bilimi izleyip bulabilirsek buluruz...bulamazsak da canımız saolsun....birileri ileride bulur belki...

Sitelerde Paylaş

Kardeş bak bu konuda sıkıntım yok hiç . biliyorum bunun ne olduğunu. Ben diyorumki bu astigin resimdekiler benim dediklerimi kesinlikle kullanmış aksi ispatlanamaz ve bu resimdekiler doguramaz. Kullanmayanlarin bu denli bi vucuda erismesi bir Asır sürer

sen kullandıklarını ispatla ? o resimdekilerin?

Sitelerde Paylaş

sen kullandıklarını ispatla ? o resimdekilerin?

Başımla beraber güzel kardeşim. .

Bak şimdi bu resimdeki abla-abi olan karisik seylerin vücut yag oranı % 4 ü geçmez araştırabilirsin.normal Insanın gunluk almasi gereken protein yag ve karbonhidrat miktari var . Bu sporla bu denli ugrasanlarin ise bu rakam 4 katina kadar çıkıyor. Gunde 7 öğün karbonhidrat-protein agirlikli beslenmeleri gerekir. BU kadar yiceksin kilo almicaksin ve vucudun bu sekilde olacak. Aklin basiyomu senin

Sitelerde Paylaş

Allah uzun ömürler versin insallah sende görürsün Türkiye de rasidi hilafet devletini

o rüya ile yok olup gideceğiz cemil cümlemiz...yaşarsan sen de görürsün...

islam diye diye---şeriat diye diye ne bilimle uraştı bu millet...ne de uraşmak isteyenlere izin verdi...ürettiğimiz hiç bir şey yok....her bokta dışa bağımlıyız....

Sitelerde Paylaş

o rüya ile yok olup gideceğiz cemil cümlemiz...yaşarsan sen de görürsün...

islam diye diye---şeriat diye diye ne bilimle uraştı bu millet...ne de uraşmak isteyenlere izin verdi...ürettiğimiz hiç bir şey yok....her bokta dışa bağımlıyız....

:) Zavallı kardeş su an seni yöneten devlet cokmu bi ugras içinde. Kicikirik bi araba yapmaktan acizler. Fazla fazla doğalgaz alip santralde elektriğe ceviriyolar. Batidaki ogrencilere tablet dagitan devlet dogudaki ogrencilerin ayagina ayakkabi almaktan aciz Bumu ilerleme

Sitelerde Paylaş

:) Zavallı kardeş su an seni yöneten devlet cokmu bi ugras içinde. Kicikirik bi araba yapmaktan acizler. Fazla fazla doğalgaz alip santralde elektriğe ceviriyolar. Batidaki ogrencilere tablet dagitan devlet dogudaki ogrencilerin ayagina ayakkabi almaktan aciz Bumu ilerleme

devlet laik olabilir...ama içindekiler % 99 müslüman bilader....namazdan niyazdan vakit bulamıolar ki bilime yönelmeyi ?

Sitelerde Paylaş

bu erkekde de olur ; :) kadın adet görür...erkek de azar durur :) azdığı dönemlerde erkek de sağlıklı düşünemez....düzenli sex bu yüzden önemlidir. :)

sen 2-80 lik adam da olsan seni katlayacak kadın var merak etme :)

vucutcu-kadinlar_105599_m.jpg

vucutcu-kadinlar_105591_m.jpg

Bu ne yahu. Hiç böyle kadın görmemiştim.Vayyy

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...