Jump to content

ALLAH ERKEK Mİ?

Recommended Posts

"Die Natur hat keinen höfliber." = "Tabiatin sevgilisi olmaz."

Türkcede esyalara erkek veya kadin türü verilmediginden buna sasman anlasilabilinir. Arapçada da bir esyaya ya erkek ya disi türü dilbilgisel olarak zorunlu sadece.

allah EŞYAMIDIR ????

Sitelerde Paylaş
  • İleti 108
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

"Die Natur hat keinen höfliber." = "Tabiatin sevgilisi olmaz."

Türkcede esyalara erkek veya kadin türü verilmediginden buna sasman anlasilabilinir. Arapçada da bir esyaya ya erkek ya disi türü dilbilgisel olarak zorunlu sadece.

Sayın Levia,

sadece merak ettim. Sizce almancada hangisi doğru ?

"Tabiatin sevgilisi olmaz." = "Die Natur hat keinen Liebhaber." (erkek sevgili)

"Tabiatin sevgilisi olmaz." = "Die Natur hat keine Liebhaberin." (dişi sevgili)

Sitelerde Paylaş

Lan bu allah Arapçayı doğru dürüst indirememiş ki, Kuranı nerden doğru dürüst indirsin? İnsan, pardon allah bir düşünür. "Lan ben bu dilde ilerde bir kitap indirecem. Şu dili doğru düzgün indireyim de, Kuranı indirdiğimde bir sıkıntı çıkmasın!" İnndir nokta com'a verse onlar daha doğru düzgün indirirlerdi be!

Bunu bile düşünemeyen allah... Yav insan, pardon, yine pardon, allah danışmanlarına bari bir sorar! Ama tabii İblis'i kov, melekleri susta durdurt, Adem uyduruğuna zorla secde ettir, danışman mı kalır akıllı?

Senaryo işe yaramadıktan sonra efektler harika olsa film bir halta yaramıyor işte! Bu islamın senaryosu bozuk... Akıllı birileri yazmamış bunu...

Kepazeliğe bak, her nesneye ya erkek, ya dişi demek zorundasın! Ne bu? Kuranın dili... Hay dilini eşek arısı soksun e mi...

Haaa, Suriye haydutları kadınların sandalyeye oturmalarını yasaklamıştı bu yüzden, belirtmeden geçilmez! :D Nedeni, Arapçada sandalyenin erkek bir nesne olması! Yav fıkra bu müslüler yahu! Mısır yobazları dersen kadınların muz almasını yasaklamışlardı! Nedeni aynı! :lol:

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kadınlar dondurmada yiyemez zaten tr deki bi yobaza göre... adı neydi unuttum adamın ama...demişti biri öle bişi.....

"ne o öle sokakta dondurma yiyiyorlar YALAYA YALAYA ??? inek gibi ??? "" :D :D

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 5 years later...

Allah erkektir, aksini söyleyen kafirdir. Zaten Yahwe de erkektir : Bir erkek başka bir erkekle cinsel ilişki kurarsa, ikisi de iğrençlik etmiş olur der kendileri Levililer 20/13'te. kadınlara ise sadece hayvanlarla seksi yasaklamıştır, ben de bir erkek olarak kadın-kadın ilişkisine iğrenç bir şey demezdim açıkçası.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...