Jump to content

Din diye kafa kesmiş...

Recommended Posts

10294310_814943678534575_7760097258003194913_n.jpg

"Lazkiye'ye bağlı Kesap'ta katliam yapan, Ermenileri sürgün eden, ibadethaneleri yağmalayan, Alevi kadın ve çocukları ise 'ganimet' olarak birlikte götüren El Nusracıların götürdüğü bir bebek, namluların altındaki bu bebek için sayfalarına 'Düşman soyundan Alevi' diye yazmışlar, işte Tayyip Erdoğan'ın, Hakan Fidan'ın TIR dolusu silah verdiği teröristlerin son 'esiri': Namlular altında bir bebe.. Cihatçı yamyamlar sürüsü, Suriye halkı ve ordusu hepinizi temizleyecek!"

Sitelerde Paylaş

"Lazkiye'ye bağlı Kesap'ta katliam yapan, Ermenileri sürgün eden, ibadethaneleri yağmalayan, Alevi kadın ve çocukları ise 'ganimet' olarak birlikte götüren El Nusracıların götürdüğü bir bebek, namluların altındaki bu bebek için sayfalarına 'Düşman soyundan Alevi' diye yazmışlar, işte Tayyip Erdoğan'ın, Hakan Fidan'ın TIR dolusu silah verdiği teröristlerin son 'esiri': Namlular altında bir bebe.. Cihatçı yamyamlar sürüsü, Suriye halkı ve ordusu hepinizi temizleyecek!"

??? şimdi bu BEBEK (çocuk demişsin ama...bu daha BEBEK) ESİR mi ???

öldürücekler mi ? yahut öldürdüler mi ???

şimdi bu din adına savaşıyoruz diyenler İNSAN sınıfına mı giriyorlar ???

ben yolda giderken karıncaya basmamaya gayret ediyorum yahu......bunlar İNSAN ise ben insan olmayı REDDEDİYoRUM........

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin çıkardığı savaşları eleştirenler görsüler bu görüntüleri. Hiçbir ateist savaşı bu kadar kanlı ve vahşi değildir.

Senin sorunun, sezarın hakkını sezara verememen ve kendi.... İslam adına yapılan yanlışlarla örtmen.

Sitelerde Paylaş

Senin sorunun, sezarın hakkını sezara verememen ve kendi .... İslam adına yapılan yanlışlarla örtmen.

İslam adına yapılan yanlış diye bir şey yok. İslam denilen şey budur zaten. Hep böyleydi. Şimdi de böyle. Hep böyle de kalacaktır. Sizin bu ikiyüzlü konuşmalarınız, konuyu başka taraflara çekme çabalarınız...milet artık yemiyor bunu. Yemiyor.

Sitelerde Paylaş

can-yucel-kufur-etme-diyorlar.jpg

Sitelerde Paylaş

Islam adına neden binlerce yanlışlar sürekli yapılıyor ?

Çünkü bu din bir uydurma. Doğru meselelerde yanlış yapıldığını hiç gördün mü?

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu çocuğun başına namlu doğrultupta, hadi bir hatıra fotografı çektirelim dememişlerdir herhalde. Böyle manzaraları gördükçe içim yanıyor. Dindarların birçoğuda görmüştür bunu. Ama beyninde tartıp, ölçüp, biçip hemen bir kefeye oturtmuşlardır. En azından çocuğun ölse bile cennete gideceğinidüşünmüşler, içlerini soğutmuşlardır.

Evet, din en güzel iç soğutma aracıdır.

Ama azcık zekası olan bir dindar şunu düşünmüştür: "Bu çocuğu bu hale getiren, başına namlu dayattıran dinin ta kendisi"

Sitelerde Paylaş

Ama azcık zekası olan bir dindar şunu düşünmüştür: "Bu çocuğu bu hale getiren, başına namlu dayattıran dinin ta kendisi"

Vijdanı olan bu dinden çıkar !

Bir belgesel filmde görmüştüm, canlı çekilmişti. Sudanda bir hoca, 5 , 6 yaşlarında çocuklara zorla kuran öğretiyordu. Çocuklardan bir tanesi fırlayıp kaçtı, oyun oynamak için. Hoca o çocuğu yakaladı ve nasıl dövüyor, nasıl elindeki sopayı defalarca bütün gücünla çocuğa vuruyor anlatamam size. Bu olay benim dinden çıkmaya sebep oldu. Ben böyle dinin dedim............ve dinden çıktım.

Sitelerde Paylaş

İslam adına yapılan yanlış diye bir şey yok. İslam denilen şey budur zaten. Hep böyleydi. Şimdi de böyle. Hep böyle de kalacaktır. Sizin bu ikiyüzlü konuşmalarınız, konuyu başka taraflara çekme çabalarınız...milet artık yemiyor bunu. Yemiyor.

Hadi lan oradan. Siz iki yüzlü atesitler burada ahkam kesersiniz, ESAD'a alkış tutarsınız. Özellikle en yavşaklarınız, komunist olanlarınız.

Sitelerde Paylaş

Sen bu forumdaki en şerefsiz kişisin.

Şekildeki silahları doğrultanlar Esadın düşmanlarıdır. Bunu gören aramızdaki dinciler (sizler) hala dönüp Esada şöyle böyle diyorlarsa, zaten şerefsizin en önde gidenleri olmuş olurlar. Siz Esad'a kendi halkını koruma hakkını bile hor görüyorsunuz.

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...