Jump to content

Din diye kafa kesmiş...

Recommended Posts

10294310_814943678534575_7760097258003194913_n.jpg

"Lazkiye'ye bağlı Kesap'ta katliam yapan, Ermenileri sürgün eden, ibadethaneleri yağmalayan, Alevi kadın ve çocukları ise 'ganimet' olarak birlikte götüren El Nusracıların götürdüğü bir bebek, namluların altındaki bu bebek için sayfalarına 'Düşman soyundan Alevi' diye yazmışlar, işte Tayyip Erdoğan'ın, Hakan Fidan'ın TIR dolusu silah verdiği teröristlerin son 'esiri': Namlular altında bir bebe.. Cihatçı yamyamlar sürüsü, Suriye halkı ve ordusu hepinizi temizleyecek!"

Bari elin gâvurunun yaptığı silâhları kullanmasalardı!

Kendileri üretsinler de, biz de onlara yiğit diyelim!

Sitelerde Paylaş

Şekildeki silahları doğrultanlar Esadın düşmanlarıdır. Bunu gören aramızdaki dinciler (sizler) hala dönüp Esada şöyle böyle diyorlarsa, zaten şerefsizin en önde gidenleri olmuş olurlar. Siz Esad'a kendi halkını koruma hakkını bile hor görüyorsunuz.

ben bunlara çiçek böcek mi dedim? Bu da ..., ESAD da. Esad dediğin adam da bebek katili, kadın katili biri. Hatta daha kötüdür ÖSO'dan. Ama sen ... oldugundan, hala ESAD'ı kendini savunuyor sanıyorsun

Sitelerde Paylaş

ben bunlara çiçek böcek mi dedim? Bu da...., ESAD da. Esad dediğin adam da bebek katili, kadın katili biri. Hatta daha kötüdür ÖSO'dan. Ama sen ...oldugundan, hala ESAD'ı kendini savunuyor sanıyorsun

O sizin ÖSÖ denilen terör grubunun kendi ağzından çıktığı bilgiler birbirini tutmuyor. Daha önce Esad 150 bin sivili öldürdü dediler. Sonra da bir rakam yayınladılar. Bu rakamlarda bugüne kadar olan insan kayıplarıyla ilgili rakamlardı. Bugüne kadar olan toplam insan kaybı 150 bin dir. Bu sayının içinde sivil de var, Esad askeri de var, muhalif asker de var, el kaideciler de var...hepsi var. Ve toplam 150 bin çıkıyor. Eee? Hani sadece sivil ölüm oranı 150 bin idi? Ne oldu şimdi? ÖSÖ'cüler kendi verdikleri rakamlar arasında tutarsızlık var iken sizin gibi ... eline geçirdikleri her fırsatı Esad'a mal ediyorlar. Sizler ... değilsiniz de nesiniz? Kimyasal salrıdıların da Esad tarafından yapılmadığı ıspat edildi. Siz hala vıdı vıdı yapıyorsunuz. Ortaya atılan iddialara bakıyorsunuz, kanıtlara değil. Sizi nasıl ki Tayyip kolayca kandırıp diziyorsa, ÖSÖ'cüler de sizi kolaycak kandırıp saflarına çekiyor. Zaten ÖSÖ'cüler ile Tayyip aynı şey.

Sitelerde Paylaş

O sizin ÖSÖ denilen terör grubunun kendi ağzından çıktığı bilgiler birbirini tutmuyor. Daha önce Esad 150 bin sivili öldürdü dediler. Sonra da bir rakam yayınladılar. Bu rakamlarda bugüne kadar olan insan kayıplarıyla ilgili rakamlardı. Bugüne kadar olan toplam insan kaybı 150 bin dir. Bu sayının içinde sivil de var, Esad askeri de var, muhalif asker de var, el kaideciler de var...hepsi var. Ve toplam 150 bin çıkıyor. Eee? Hani sadece sivil ölüm oranı 150 bin idi? Ne oldu şimdi? ÖSÖ'cüler kendi verdikleri rakamlar arasında tutarsızlık var iken sizin gibi ... eline geçirdikleri her fırsatı Esad'a mal ediyorlar. Sizler ... değilsiniz de nesiniz? Kimyasal salrıdıların da Esad tarafından yapılmadığı ıspat edildi. Siz hala vıdı vıdı yapıyorsunuz. Ortaya atılan iddialara bakıyorsunuz, kanıtlara değil. Sizi nasıl ki Tayyip kolayca kandırıp diziyorsa, ÖSÖ'cüler de sizi kolaycak kandırıp saflarına çekiyor. Zaten ÖSÖ'cüler ile Tayyip aynı şey.

ÖSO yalan söylüyor olabilir, ama bir sürü görüntü falan acayip çok şey var birini çürütsen diğeri duruyor... Esedin bebek katili oldugu kesindir. 150 bini bırak, 20 tane sivili bile bilerek öldürdüys katildir

Sitelerde Paylaş

ÖSO yalan söylüyor olabilir, ama bir sürü görüntü falan acayip çok şey var birini çürütsen diğeri duruyor... Esedin bebek katili oldugu kesindir. 150 bini bırak, 20 tane sivili bile bilerek öldürdüys katildir

Siz ne kadar ahmak bir adam olduğunuzun farkında bile değilsiniz. Hisleriniz ve heyecanınız mantığınızın üstesinden gelmiş. Yahu madem ÖSÖ yalancıysa, siz niçin hala onların söylediklerine kulak asıyorsunuz? Yalancının yalanı ortaya çıkınca onun sözüne bir daha inanılır mı? Siz komşunuza bile bu toleransı sağlamazken, ÖSÖcülere niçin sağlıyorsunuz? ÖSÖcülerin ne özelliği var? Sırf müslüman oldukları için mi? Sırf Esad laik olduğu için mi? Düşsün başınıza koca bir taş. Siz sırf nasıl ki Tayyibin hırsızlık kasetleri ortaya çıkarken hala AKP'ye oy verip ortada cırt pırt yaparsaız müslüman olduğu için, aynı şekilde ÖSÖcülerin tarafını da tutarsınız sırf "müslüman" oldukları için. İşte bu yüzden bu konunun başındaki resimdek çocuk sizi tiksindirmiyor. Çünkü o çocuğun başındakiler "müslüman". Müslüman olunca herşey mubah oluyor sizin gözünüzde.

Şimdi anladınız mı şerefsizin en önde gideni kim?

Sitelerde Paylaş

??? şimdi bu BEBEK (çocuk demişsin ama...bu daha BEBEK) ESİR mi ???

öldürücekler mi ? yahut öldürdüler mi ???

şimdi bu din adına savaşıyoruz diyenler İNSAN sınıfına mı giriyorlar ???

ben yolda giderken karıncaya basmamaya gayret ediyorum yahu......bunlar İNSAN ise ben insan olmayı REDDEDİYoRUM........

Kuran diyor ki o kafirler hayvan gibidir , geçen gün yine bir konu açıldı hayvansı tarafımızdan bahsettik , Ki ben zaten hayvan olduğumuzu biliyorum :D Dedim ki yüzmek bir hayvan gibi bir balık gibi hayvansı tarafımızı neden küçümsüyoruz tabiatla iç içe olmak kadar güzel bir şey yok .Ama senin dediğin açıdan bakarsak bunlar insanlıktan çıkmış hayvanlar.Bunlar nasıl hayvan oğlu hayvanlar ? Bunlar islamın gereğini yapan hayvan lar biz Tabiatla iç içe geçmiş samimi hayvanlarız bunlar Ne biliyim Genetiği değiştirilmiş Tarım ürünü gibiler artık bozulmuşlar bi kere hangi psikolog bunları normale döndürsün , Bunlar diyorum ya geneiği değiştirilmiş tarım ürünü gibiler ne yapsan bunlar için çok geç biran evvel birbirlerine de düşerler de dünyada temizlik olur.. Evet tanrı varsa ve bunların tarafındaysas .İnanç onları kurtaracaksa ve ben cehenneme gideceksem , evet Tanrı Bir Gün Bedenimi Ele Geçirebilir Ama Ruhumu Asla...

??? şimdi bu BEBEK (çocuk demişsin ama...bu daha BEBEK) ESİR mi ???

öldürücekler mi ? yahut öldürdüler mi ???

şimdi bu din adına savaşıyoruz diyenler İNSAN sınıfına mı giriyorlar ???

ben yolda giderken karıncaya basmamaya gayret ediyorum yahu......bunlar İNSAN ise ben insan olmayı REDDEDİYoRUM........

Sitelerde Paylaş

Siz ne kadar ahmak bir adam olduğunuzun farkında bile değilsiniz. Hisleriniz ve heyecanınız mantığınızın üstesinden gelmiş. Yahu madem ÖSÖ yalancıysa, siz niçin hala onların söylediklerine kulak asıyorsunuz? Yalancının yalanı ortaya çıkınca onun sözüne bir daha inanılır mı? Siz komşunuza bile bu toleransı sağlamazken, ÖSÖcülere niçin sağlıyorsunuz? ÖSÖcülerin ne özelliği var? Sırf müslüman oldukları için mi? Sırf Esad laik olduğu için mi? Düşsün başınıza koca bir taş. Siz sırf nasıl ki Tayyibin hırsızlık kasetleri ortaya çıkarken hala AKP'ye oy verip ortada cırt pırt yaparsaız müslüman olduğu için, aynı şekilde ÖSÖcülerin tarafını da tutarsınız sırf "müslüman" oldukları için. İşte bu yüzden bu konunun başındaki resimdek çocuk sizi tiksindirmiyor. Çünkü o çocuğun başındakiler "müslüman". Müslüman olunca herşey mubah oluyor sizin gözünüzde.

Şimdi anladınız mı şerefsizin en önde gideni kim?

Ben twitter da ,katil esedin öldürdüğü bebekleri görüp oh iyi olmuş diyen köpek laikleri gördükten sonra daha ne edeyim?

Sen şimdi ESAD sadece ÖSO'ya karşı savaşıyor ve masum insanları öldürmüyor mu diyorsun? YA Esadın resmine secde etmeler? Esad dan başka ilah yoktur demeyen cocugu tartaklamalar? ESAD için bebek öldürmekler? Bunlar olmadı mı?

Sitelerde Paylaş

Vijdanı olan bu dinden çıkar !

Bir belgesel filmde görmüştüm, canlı çekilmişti. Sudanda bir hoca, 5 , 6 yaşlarında çocuklara zorla kuran öğretiyordu. Çocuklardan bir tanesi fırlayıp kaçtı, oyun oynamak için. Hoca o çocuğu yakaladı ve nasıl dövüyor, nasıl elindeki sopayı defalarca bütün gücünla çocuğa vuruyor anlatamam size. Bu olay benim dinden çıkmaya sebep oldu. Ben böyle dinin dedim............ve dinden çıktım.

hahaha guzel bir dinden cikis sekli :D

Sitelerde Paylaş

Ben twitter da ,katil esedin öldürdüğü bebekleri görüp oh iyi olmuş diyen köpek laikleri gördükten sonra daha ne edeyim?

Sen şimdi ESAD sadece ÖSO'ya karşı savaşıyor ve masum insanları öldürmüyor mu diyorsun? YA Esadın resmine secde etmeler? Esad dan başka ilah yoktur demeyen cocugu tartaklamalar? ESAD için bebek öldürmekler? Bunlar olmadı mı?

Geçmişte buna benzer iddialar ortaya atıldı. Hatta adamın biri Esad'ın muhabiriyim diye görüntüler götürüp dünyaya yaydı...güya Esad yapmış diye..Sonradan da onların hepsi muhalifler tarafından Esad askerlerine yapılan zulümler olduğu ortaya çıktı. Esad basit halka yapıyormuş diye lanse edildi.

Böyle yalancı bir ÖSÖ var iken, kendi numaraları birbiriyle tutmaz iken, normal bir insan bu tür iddialara artık kulak asmaz. Ispat arar. Sizler ıspat olmadan sadece iddiaları dinleyip sonra da "ahanda Esad yaptı, Esad askeri yaptı" diye atlarsanız...bu iş olmaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...