Jump to content

Ali'mi cehenneme gidecek,yoksa Aişe'mi?

Recommended Posts

Ali, IFK vakasından sonra Ayşe'nin Deveci Safvan ile zina yaptığı iddiasıyla Ayşe'nin recm edilmesini istedi. Fakat Muhammed en sevdiği karısı Ayşe'ye kıyamadığından onu kurtaran Ayetler indirip affetti. Ama Ayşe hayatı boyunca Ali'ye nefret duyarak yaşadı. Cemel vakası denilen meşhur Ali-Ayşe savaşının kökeni de aslında bu IFK vakasıdır. Ali yenilen tarafta olan Ayşe'yi savaş sonunda affetse de, Ayşe'nin Ali'ye olan kini bitmedi. Nihayet Ali sabah namazında sırtından bıçaklanarak öldürüldü. Bunda Ayşe'nin parmağı da olduğu söylenir durur...

İşin aslı bu şahıslar (Ali ve Ayşe) için hüküm taa Muhammed yaşarken verilmiştir. Her ikisine de ateş değmeyecektir. Direk cennetliktirler. İşte Hadis (hemi de ulvi olanından);

"Beni gören veya beni göreni gören bir müslümana ateş değmeyecektir." (Tirmizi, Menakıb, 57, hadis no: 3858)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 300
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Allahın intikamından kurtaramaz

İşte sizin dininizden bu yüzden hoşlanmıyoruz ve bu dininiz bizden fersah fersah uzak olsun istiyoruz. Çünkü siz korku temelli bir faşist baskı kurmaya çalışıyorsunuz. İşiniz gücünüz insanları korkutmaya çalışmak. Bir çok hassas duygusal insanda fobi oluşturuyorsunuz. Doğal, herkesin başına gelebilecek ve gelen kötü olayları uydurduğunuz putunuzun yaptığını öne sürerek faşist baskı kurmaya çabalıyorsunuz. Sizin korkuya dayalı ilkel dininizi istemiyoruz. Ne Kuranınızı, ne allahınızı, ne peygamberinizi sevmiyoruz. Kısaca uydurmalarınızı sevmiyoruz. Uyduruyor ve çirkin şeyler uyduruyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

İşte sizin dininizden bu yüzden hoşlanmıyoruz ve bu dininiz bizden fersah fersah uzak olsun istiyoruz. Çünkü siz korku temelli bir faşist baskı kurmaya çalışıyorsunuz. İşiniz gücünüz insanları korkutmaya çalışmak. Bir çok hassas duygusal insanda fobi oluşturuyorsunuz. Doğal, herkesin başına gelebilecek ve gelen kötü olayları uydurduğunuz putunuzun yaptığını öne sürerek faşist baskı kurmaya çabalıyorsunuz. Sizin korkuya dayalı ilkel dininizi istemiyoruz. Ne Kuranınızı, ne allahınızı, ne peygamberinizi sevmiyoruz. Kısaca uydurmalarınızı sevmiyoruz. Uyduruyor ve çirkin şeyler uyduruyorsunuz.

democrossian ben size dünyanın gerçeklerinden söz ediyorum zaten farkındaysan benim size Allah vardır diye bir iddiam yok ben sadece mantık yürütüyorum ve özellikle kuranı kerimdeki vahşet ile ilgili ayetleri öne sürerek Allahı red edenlere karşı diyorum ki dünyanında kurandaki vahşetlerden bir farkı yok yani kurandaki cehennem anlatımlarıyla ve vahşet dediğiniz anlatımlarla dünyadaki uygulamalarda birbirine aynen uymakta ve benzerlik göstermekte ve bu sadece islam adına olmuyor ateistlerde yapıyor devrimcilerde faşist teröristlerde bireysel katiller ve psikopatlarda dünyanın vazgeçilmez kanunu vahşettir katliamlardır ve dökülen kanlardır ve şayet bu dünya bir güç tarafından yaratılmışsa o zaman bu gücün çok acımasız olduğu bir gerçektir ve bu karakterde bir yaratıcı sadece tek tanrılı dinlerin olduğu kutsal kitaplarda bahsedilir.

yani dünyada yaşanılanlarla tek tanrılı dinlerin anlattığı Allah arasında birebir örtüşen bir benzerlik var yani bir ressamın karakterini çizdiği resimden nasıl anlayabilirsen dünyaya resim olarak bakarsak ve sanatçısı vardır dersek o zaman yaratıcınında karakterini az çok tahmin edebiliriz.

ama tekrar ediyorum size baskı yaparak zorla Allah var demek benim açımdan size yaptığım bir zulüm olur ama aslında sizin bana Allah yok demenizde bana yapmış olduğunuz bir zulüm olur ben sadece fikir yürütelim tartışalım diyorum ben size Allahın varlığını gösteremem sizde yokluğunu sadece analiz yaparak yorumlar yaparız bende o yorumu yapıyorum.

tarihinde gariban_derviş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

derviş, numara çekiyorsun. samimi değilsin ve manevra yapıyorsun. Pekala da allah kahhardır, intikam alır dedin. Doğa böyle diye manevra yapma. Doğa böyle diyorsan da doğayı allahın böyle yarattığını iddia ettiğin çok açık. Bizi allahınla korkutmaya çalışma. Allahından korkmuyoruz tamam mı. Uyduruk putlardan korkmak insana yakışmaz.

Sitelerde Paylaş

derviş, numara çekiyorsun. samimi değilsin ve manevra yapıyorsun. Pekala da allah kahhardır, intikam alır dedin. Doğa böyle diye manevra yapma. Doğa böyle diyorsan da doğayı allahın böyle yarattığını iddia ettiğin çok açık. Bizi allahınla korkutmaya çalışma. Allahından korkmuyoruz tamam mı. Uyduruk putlardan korkmak insana yakışmaz.

peki şöyle söylesek o zaman görünmeyen ancak gerçekliği ispatlanmış bir bilim var hiptonizma ki bu reddedilemez dişçiler dahi artık telkin yoluyla hipnotize ederek acısız diş çekiyor veya kanal tedavisi yapıyor.Hatta hayvanları dahi hipnotize ederek çok saldırgan bir aslanı kedi gibi uysal yapabiliyorsun.

o zaman aynı yolla çok güçlü olan bir insan Allah demiyorum bile hipnotize ederek bir insanı etki altına alıp bir başka insanı öldürtebilirmi yada güçlü bir hipnotizma yapma yeteneği olan bir insan bir insanı hipnotize ederek kendisini görmemesi gerektiğini telkin edebilirmi?

bu sorunun cevabı evet olması muhtemeldir ki zaten bunları yapan insanlar var peki beyninin daha fazlasını kullanma yeteneğine haiz olan bir insan geniş toplumlar üzerinde bu şekilde etki oluşturablirmi?

mesela 1 kişiyi değilde 10 bin kişiyi bir anda hipnotize ederek onlara bir yere saldırı yaptırtabilirmi?

peki Allah varsa acaba hipnozie yoluyla bizim diğer alemleri görmemizi engelliyor olabilirmi?

ölüm aslında hipnozdan çıkmamız olabilirmi?

ayetler var insanların gözlerinde perde olduğuna dair veya kalplerinin mühürlendiğine dair?

o zaman herşey doğadansa doğa neden hipnotizma gibi birşey oluşmasını sağladı doğada hiç bir işe yaramayan hipnotizme neden var kimin işine yarayan bir bilim ki?

yoksa bir güç kendi kullanması için bu hipnotizmayı yaratmış olablirmi?

yani neden devamlı kendi gördüklerimiz üzerinden yorum yapıyoruz neden göremediklerimizi konuşmuyoruz peki neden insanoğlunun tamamı beyninin sadece %10 luk kısmını kullanabiliyor ya hiçmi şans veya hata beyninin tamamını kullanabilen bir insan dünyaya gelmemiş?

peki beyninin tamamını kullanma yeteneği olan bir insan dünyaya gelmiş olsa idi acaba bunun sonucu ne olurdu?

Sitelerde Paylaş

yaw bi saçmalamasanız artık ? hipnoz yoluyla kanal tedavisi mi yapıolar ?

oha oha---YUHH.....kanal tedavisi nasıldır nedir bilirmisiniz be CAHİLLER ?? köklerdeki sinirleri koparıp alıyorlar...o siniri koparmayı bi kenara bırak - pamuk lifi ile bile sıkıosa bi yuşturmadan dokun o sinir uçlarına..

seni 2 metre havaya fırlatsın da gör ....

o sinirlere ulaşırken dişin köküne kadar oyulmasını ve bu sırada duyulacak olan ACIYI es geçtim...direkt kökdeki sinire geldik...

gidin başka yerlerde SAÇMALAYIN yaw.

Sitelerde Paylaş

yaw bi saçmalamasanız artık ? hipnoz yoluyla kanal tedavisi mi yapıolar ?

oha oha---YUHH.....kanal tedavisi nasıldır nedir bilirmisiniz be CAHİLLER ?? köklerdeki sinirleri koparıp alıyorlar...o siniri koparmayı bi kenara bırak - pamuk lifi ile bile sıkıosa bi yuşturmadan dokun o sinir uçlarına..

seni 2 metre havaya fırlatsın da gör ....

o sinirlere ulaşırken dişin köküne kadar oyulmasını ve bu sırada duyulacak olan ACIYI es geçtim...direkt kökdeki sinire geldik...

gidin başka yerlerde SAÇMALAYIN yaw.

zavallı sana bunu ispatlarsam Allahın varlığınıda kabul edermisin? :)

Sitelerde Paylaş

zavallı sana bunu ispatlarsam Allahın varlığınıda kabul edermisin? :)

hipnozla allah ne alaka ? ayrıca hipnozla uyuşturmadan kanal tedavisi mümkün değildir....

hipnozla ancak korkuyu yok edersin...ama ille de uyuşturman gerekir.

hipnoz aslında bi çeşit TELKİN yöntemidir...öle acı duymaz - hissetmez vs. onlar palavradır.....

Sitelerde Paylaş

Ekin çemberlerini meydana getiren de Tanrı mı?

Kutsal kitaplarını anlamadığımız için ekinleri biçip şekil vererek mi bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor ve biz anlamıyoruz?

peki şöyle söylesek o zaman görünmeyen ancak gerçekliği ispatlanmış bir bilim var hiptonizma ki bu reddedilemez dişçiler dahi artık telkin yoluyla hipnotize ederek acısız diş çekiyor veya kanal tedavisi yapıyor.Hatta hayvanları dahi hipnotize ederek çok saldırgan bir aslanı kedi gibi uysal yapabiliyorsun.

o zaman aynı yolla çok güçlü olan bir insan Allah demiyorum bile hipnotize ederek bir insanı etki altına alıp bir başka insanı öldürtebilirmi yada güçlü bir hipnotizma yapma yeteneği olan bir insan bir insanı hipnotize ederek kendisini görmemesi gerektiğini telkin edebilirmi?

bu sorunun cevabı evet olması muhtemeldir ki zaten bunları yapan insanlar var peki beyninin daha fazlasını kullanma yeteneğine haiz olan bir insan geniş toplumlar üzerinde bu şekilde etki oluşturablirmi?

mesela 1 kişiyi değilde 10 bin kişiyi bir anda hipnotize ederek onlara bir yere saldırı yaptırtabilirmi?

peki Allah varsa acaba hipnozie yoluyla bizim diğer alemleri görmemizi engelliyor olabilirmi?

ölüm aslında hipnozdan çıkmamız olabilirmi?

ayetler var insanların gözlerinde perde olduğuna dair veya kalplerinin mühürlendiğine dair?

o zaman herşey doğadansa doğa neden hipnotizma gibi birşey oluşmasını sağladı doğada hiç bir işe yaramayan hipnotizme neden var kimin işine yarayan bir bilim ki?

yoksa bir güç kendi kullanması için bu hipnotizmayı yaratmış olablirmi?

yani neden devamlı kendi gördüklerimiz üzerinden yorum yapıyoruz neden göremediklerimizi konuşmuyoruz peki neden insanoğlunun tamamı beyninin sadece %10 luk kısmını kullanabiliyor ya hiçmi şans veya hata beyninin tamamını kullanabilen bir insan dünyaya gelmemiş?

peki beyninin tamamını kullanma yeteneği olan bir insan dünyaya gelmiş olsa idi acaba bunun sonucu ne olurdu?

:) Hiç güleceğim yoktu.

Zaten görmediklerimiz için savaşıyoruz, görmediklerimiz için ölüyoruz, görmediklerimiz için tartışıyoruz, görmediklerimiz için kazanıyor ya da kaybediyoruz. (Tanrı, peygamberler, cennet, cehennem, melekler vs... hepsi de var ya da vardı kabul ediliyor)

Henüz insanlık gördüklerini anlatma, tartışma, yorumlama aşamasına gelemedi ki?

Neden acaba?

Görmediğimiz şeylerle beynimizi meşgul eden dinler ve din bezirganları olabilir mi?

Acaba efendilerin tv, bilgisayar vb. teknolojik araçlarla yaptıkları bir nev'i hipnoz olabilir mi?

Peki aklı olan insan bu tuzaklara neden düşüyor acaba? Üstelik gördüğü , dokunduğu, rahatlıkla fark edebileceği tuzaklar.

Acaba işine mi geliyor bazı insanların "görmedikleri" şeylere tutunmak ve ölene kadar "aylaklık" ile vakit öldürmek, düşünmeden-sorgulamadan?

tarihinde estrelland tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hipnozla allah ne alaka ? ayrıca hipnozla uyuşturmadan kanal tedavisi mümkün değildir....

hipnozla ancak korkuyu yok edersin...ama ille de uyuşturman gerekir.

hipnoz aslında bi çeşit TELKİN yöntemidir...öle acı duymaz - hissetmez vs. onlar palavradır.....

googledan hemen araştırmışsın güzel ama bir makale var onuda okumanı tavsiye ederim kurallara bakmadım link yollamak yasakmıdır ondan link atmıyorum ancak o makaleden kısa bir bölüm ekliyorum konuya.

Yapılan

araştırmalara

göre

yaklaşık %5’lik grup hipnozu hafif olarak yaşar.-

yaklaşık %60’lık büyük bir grup orta seviyede yaşar.

%20’lik bir grup hipnozu derin birşekilde yaşar.

Geri kalan %15’lik bir grup çok derin transa girer (9). Bu grupta narkoz ve anestezi yerine hipnoz uygulanabilir.

şimdi söylemek istediğim şu bak hipnoz tedavisi dediğimde hemen olmaz öyle şey dedin daha sonra googledan baktın ve bu sefer sadece korkuları yok etmeye yönelik telkinler yapılır dedin ama şimdi sana Ege Üniversitesinden bir öğretim üyesinin tezinden alıntı sundum ve şimdi diyeceksin ki olabilir.

işte bak yaptığın hataları görebiliyormusun?

bir doğruya 3 hatada ulaşabildin demekki yanılma payın çok büyük o kadar hızlı hareket ettin ki ispatlı bilimsel bir gerçeği dahi inkar ettin ve bunu bana muhalefet edebilmek için yaptın.

aslında bunuda sana yaptıran sen değilsin senin gerçekleri görmeni istemeyen bir güç seni devamlı doğrulardan uzak tutmaya çalışıyor sen farkında değilsin ama derinden bir güç sana Allaha inandıktan sonra vazgeçeceğin bazı zevklerin ve yapmak zorunda olacağın bazı görevlerin ağırlığından uzak tutmaya çalışıyor.

bende sana diyorum ki derinlere in dünyayı sıradan ve basit insanların göremediği yerden görmeye çalış.birşeyi kesin reddetme tarafsız kıyaslama yap medeniyetleri büyü ilmine vakıf büyük bilim adamlarının hayatlarını araştır bilim dediğimiz şeyin ana yapısını kökenlerini bir araştır inan bana çok zevkli bir dünyaya gireceksin ve karşına enteresan şeyler çıkacak :)

tarihinde gariban_derviş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ekin çemberlerini meydana getiren de Tanrı mı?

Kutsal kitaplarını anlamadığımız için ekinleri biçip şekil vererek mi bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor ve biz anlamıyoruz?

:) Hiç güleceğim yoktu.

Zaten görmediklerimiz için savaşıyoruz, görmediklerimiz için ölüyoruz, görmediklerimiz için tartışıyoruz, görmediklerimiz için kazanıyor ya da kaybediyoruz. (Tanrı, peygamberler, cennet, cehennem, melekler vs... hepsi de var ya da vardı kabul ediliyor)

Henüz insanlık gördüklerini anlatma, tartışma, yorumlama aşamasına gelemedi ki?

Neden acaba?

Görmediğimiz şeylerle beynimizi meşgul eden dinler ve din bezirganları olabilir mi?

Acaba efendilerin tv, bilgisayar vb. teknolojik araçlarla yaptıkları bir nev'i hipnoz olabilir mi?

Peki aklı olan insan bu tuzaklara neden düşüyor acaba? Üstelik gördüğü , dokunduğu, rahatlıkla fark edebileceği tuzaklar.

Acaba işine mi geliyor bazı insanların "görmedikleri" şeylere tutunmak ve ölene kadar "aylaklık" ile vakit öldürmek, düşünmeden-sorgulamadan?

şimdi senin benim göremediğimi gören insanlar var ve bu insanların asıl işine gelen senin benim bunları göremiyor olmamız istemiyorlarda bizlerin bunları görmesini bizi sığ bir suda birbirimizi boğmaya çalışırken oyalamak ve bunu yaparkende aradan dünyayı yönetmek gibi idealleri var ve malesef bundada başarılı olmak üzereler.

tv ve bilgisayar gibi araçları kullanarak beyinlerimize etki ettikleri doğrudur ancak benim tahminim odur ki bunun çok daha ötesi var bu insanların ilimi ne noktadadır tahmin etmek imkansız.yalnız bu ilimlerin bir dayanağı var ayrıca mısır medeniyetine kadar uzanmaktadır.hatta dahada eski atlantis uygarlıklarından bahsedilir çok ileri teknolojisi olan medeniyetler.

benim demek istediğim şu hikayeleriniz ve iddalarınız dünya gerçekleri ile kesinlikle uyuşmuyor yani tek düze bakıp dünyayı sadece gördüklerinizden sanıyorsunuz ve sizin görmediğini bilmediğiniz herşeyi red ediyorsunuz.

arkadaşın az önce hipnoz yoluyla tedaviyi red ettiği gibi hiç aksamadan ilk mesajda red etti ikincisinde yarım kabul etti son örneğimden sonra muhtemelen tamamını kabul edecektir.

ya sorum gayet basit vede bilimsel ilahi bir soruda değil diyorum ki acaba dünyada beyninin tamamını kulanan bir insan varmıdır ve varsa bu insan şimdi napıyordur yani olaya Allah var yok şeklinde bakmadan sadece beyin fırtınası yapalım dünyada bugüne kadar belki 100 milyar insan yaşamıştır acaba hiç beyninin tamamını kullanabilen olmamışmıdır?

ve şayet yoksa o zaman bir eksiklik yokmu çünki beyninin tamamını kullanabilen bir insan aslında dünyanında tamamını yönetebilen bir güce sahip olması demektir.ha kuranı kerimde zülkarneyn peygamberden bahsedilir dünya emrine verilmiştir ki ben onun beyninin tamamını kullanabilen bir insan olduğuna inanırım ancak kurana inanmayan kabul etmez bişeyde demem ama neden dünyada 100 milyar insandan bir tane bile beyninin tamamını kullanan bir insan olmamıştır acaba bir güçmü müsade etmemiştir?

Sitelerde Paylaş

ne googlesi kardeşim ? hipnoz denen zamazing bu gün mü çıkmışta biz bilmiyormuşuz - ilk kez duymuş gibi googleye bakacaz ? bakmadık googleye mogleye....bildiğimiz bişey hipnoz konusu...

ayrıca o hipnozla uyutulup da uyuşturmadan bile kanal tedavisi yapılır lafı tam bir SAÇMALIKDIR......

kime yapmışlar bu güne kadar ? varmı bir örneği vs ? YOK....

her zaman heryerde sölenir durur benzer şeyler....efenim uyutmadan - uyuşturmadan ameliyat yapmışlarmış da - yok sadece eli ile ameliyat yapıomuş adam da...cart da curt da....nerde ? hani ?

millet ne bokuma TIP konusuna okadar para harcıyor madem öle ? neden anestezi uzmanlığı diye bir şey var ? öğretsinler hipnozu herkese....bir de geliştirsinler hipnoz olayını.....herkese uygulasınlar madem öle...

bırakın artık şu saçmalıkları yaw.

bir tane örnek ver göster...hipnozla kanal tedavisi olan ?

Sitelerde Paylaş

ne googlesi kardeşim ? hipnoz denen zamazing bu gün mü çıkmışta biz bilmiyormuşuz - ilk kez duymuş gibi googleye bakacaz ? bakmadık googleye mogleye....bildiğimiz bişey hipnoz konusu...

ayrıca o hipnozla uyutulup da uyuşturmadan bile kanal tedavisi yapılır lafı tam bir SAÇMALIKDIR......

kime yapmışlar bu güne kadar ? varmı bir örneği vs ? YOK....

her zaman heryerde sölenir durur benzer şeyler....efenim uyutmadan - uyuşturmadan ameliyat yapmışlarmış da - yok sadece eli ile ameliyat yapıomuş adam da...cart da curt da....nerde ? hani ?

millet ne bokuma TIP konusuna okadar para harcıyor madem öle ? neden anestezi uzmanlığı diye bir şey var ? öğretsinler hipnozu herkese....bir de geliştirsinler hipnoz olayını.....herkese uygulasınlar madem öle...

bırakın artık şu saçmalıkları yaw.

bir tane örnek ver göster...hipnozla kanal tedavisi olan ?

zavallı kardeşim bak içindeki o karanlık seni hala zorluyor sana bilimsel ispatları açıkladıkça ona rağmen inkar etmeni zorluyor bi kırsan şu zincirini özgürleşeceksin ama kıramıyorsun zorla kendini sana aynı tezden açık ispatlı devam edleim o zaman :)

Ege Diş Hekimliği Fakültesinde Prof. Dr.Turan Cengiz, doktora

tezini "Hipnodonti" adı altında vermiştir.

Atatürk Üniversitesi'nde görev almış Prof. Dr.Hayati Çelebi'nin de bu konuda çalışmaları vardır. "Bilinçli Hipnoz" tekniğinin

kurucusu Opr.Dr. Hüsnü İsmet Öztürk 26 yılını "Bilinçli Hipnoz" dediği kendi metodunu kurmuş ve uygulamıştır.

2000'den fazla hastayı kendi yöntemiyle tedavi etmiş, 250'ye yakın hastanın da hipnoanestezisini kendi yapıp ameliyatlarını da

gerçekleştirmiştir.

bu tezde bahsedilir şimdi bu teknik gittikçe yaygınlaşmaktadır ve sen isimleriyle ispatlı tezde geçen bir ilimi red ediyorsun ve bende diyorum ki bunu sen red etmiyorsun bunu kabul edersen ardından kabul edeceğin diğer şeyleride kabul etmeye başlayacağını bilen içindeki karanlık güç hemen harekete geçti ve seni etki alanında tutmak için anında vesveseye başladı dikkat et seni saçmalamaya başlattı ve ispatlı bilimsel tezi red etmene zorluyor.

ama ben böyle olacağını biliyordum amacım zaten tartışma kazanmak değil şuan beynine girdim ve tabiri caizse biz programlamacılar trick deriz ufak takıntı beynine o kurdu bıraktım bugün red edeceksin ama elbet zamanı geldiğinde o kurt seni kemirecektir bu hemen olacak bir süreç değil tartışma hemen kazanılmaz en güçlü tarıtşmanın kabul edilmesi için bile en az 2-3 yıl geçmesi gerekir ki senin için belki biraz daha uzun olabilir 5 hatta 10 yıl ama o kurt artık hep beyninde olacak :)

Sitelerde Paylaş

zavallı kardeşim bak içindeki o karanlık seni hala zorluyor sana bilimsel ispatları açıkladıkça ona rağmen inkar etmeni zorluyor bi kırsan şu zincirini özgürleşeceksin ama kıramıyorsun zorla kendini sana aynı tezden açık ispatlı devam edleim o zaman :)

Ege Diş Hekimliği Fakültesinde Prof. Dr.Turan Cengiz, doktora

tezini "Hipnodonti" adı altında vermiştir.

Atatürk Üniversitesi'nde görev almış Prof. Dr.Hayati Çelebi'nin de bu konuda çalışmaları vardır. "Bilinçli Hipnoz" tekniğinin

kurucusu Opr.Dr. Hüsnü İsmet Öztürk 26 yılını "Bilinçli Hipnoz" dediği kendi metodunu kurmuş ve uygulamıştır.

2000'den fazla hastayı kendi yöntemiyle tedavi etmiş, 250'ye yakın hastanın da hipnoanestezisini kendi yapıp ameliyatlarını da

gerçekleştirmiştir.

bu tezde bahsedilir şimdi bu teknik gittikçe yaygınlaşmaktadır ve sen isimleriyle ispatlı tezde geçen bir ilimi red ediyorsun ve bende diyorum ki bunu sen red etmiyorsun bunu kabul edersen ardından kabul edeceğin diğer şeyleride kabul etmeye başlayacağını bilen içindeki karanlık güç hemen harekete geçti ve seni etki alanında tutmak için anında vesveseye başladı dikkat et seni saçmalamaya başlattı ve ispatlı bilimsel tezi red etmene zorluyor.

ama ben böyle olacağını biliyordum amacım zaten tartışma kazanmak değil şuan beynine girdim ve tabiri caizse biz programlamacılar trick deriz ufak takıntı beynine o kurdu bıraktım bugün red edeceksin ama elbet zamanı geldiğinde o kurt seni kemirecektir bu hemen olacak bir süreç değil tartışma hemen kazanılmaz en güçlü tarıtşmanın kabul edilmesi için bile en az 2-3 yıl geçmesi gerekir ki senin için belki biraz daha uzun olabilir 5 hatta 10 yıl ama o kurt artık hep beyninde olacak :)

arkadaşım ...delimisin - divanemisin ? adamlar hipnozla korkuları yenmesini sağlıyorlar hastaların....

aslında ortada HİPNOZ falan da YOK....sadece TELKİN VAR:....korkuyu yenme VAR.....,,,sonrasında ameliyatları gene ANESTEZİ ile yapıyorlar - kanal tedavisini de aynen UYUŞTURARAK yapıolar...

sana ÖRNEK ver bi dene hipnoz kullanılmış sadece - uyuşturulmamış hastaya kanal tedavisi yapılmış bir örnek dedim....

yok ? nerde hani ? adamın tezi varmış da bilmem ne....iyi de nerde tezi ? okuyamıyoruz ? ne yapmış göremiyoruz ? kanal tedavisi ve başka ameliyatları uyuşturmadan - anestezi kullanmadan sadece HİPNOZLA mı yapmış ?

Sitelerde Paylaş

arkadaşım ...delimisin - divanemisin ? adamlar hipnozla korkuları yenmesini sağlıyorlar hastaların....

aslında ortada HİPNOZ falan da YOK....sadece TELKİN VAR:....korkuyu yenme VAR.....,,,sonrasında ameliyatları gene ANESTEZİ ile yapıyorlar - kanal tedavisini de aynen UYUŞTURARAK yapıolar...

sana ÖRNEK ver bi dene hipnoz kullanılmış sadece - uyuşturulmamış hastaya kanal tedavisi yapılmış bir örnek dedim....

yok ? nerde hani ? adamın tezi varmış da bilmem ne....iyi de nerde tezi ? okuyamıyoruz ? ne yapmış göremiyoruz ? kanal tedavisi ve başka ameliyatları uyuşturmadan - anestezi kullanmadan sadece HİPNOZLA mı yapmış ?

bak okumuyorsun ki oraya yazmış adam aneztezi değil hipnotize yoluyla yapılan anesteziye hipnoanestezi deniyor.

Opr.Dr. Hüsnü İsmet Öztürk 250 kişiyi hipnoz yoluyla aneztezi yaparak ameliyat etmiş.

hahaha bak sana ne buldum adam hipnoz ederek koskoca ameliyat yapıyo narkozsuz :) al izle

http://dailymotion.c...ameliyat-s_tech

Sitelerde Paylaş

bak okumuyorsun ki oraya yazmış adam aneztezi değil hipnotize yoluyla yapılan anesteziye hipnoanestezi deniyor.

Opr.Dr. Hüsnü İsmet Öztürk 250 kişiyi hipnoz yoluyla aneztezi yaparak ameliyat etmiş.

hahaha bak sana ne buldum adam hipnoz ederek koskoca ameliyat yapıyo narkozsuz :) al izle

http://dailymotion.c...ameliyat-s_tech

evet filmi izledim. ilginç bir şeydi....kesin doğruluğunu bilemem...ama doktorun anlattıklarına bakılırsa tamamen beyinle alakalı bir olay ve beynin acı algılamasını bloke etmesi ile alakalı bir durum olduğunu söylüyor....yani beyin istemezse acıyı duymayabiliyor....

bu biraz da yavaş yavaş haşlanan kurbağa olayına benziyor...bilirsin o olayıda muhtemelen...

bu argumanların allahın varlığını ispatla uzaktan yakından bir alakası yoktur. ....varmıdır ???

burdan yola çıkarak ALLAH var mı demeliyiz ? bağlantıyı hala kuramadım ? hipnoz - allah ???

Sitelerde Paylaş

evet filmi izledim. ilginç bir şeydi....kesin doğruluğunu bilemem...ama doktorun anlattıklarına bakılırsa tamamen beyinle alakalı bir olay ve beynin acı algılamasını bloke etmesi ile alakalı bir durum olduğunu söylüyor....yani beyin istemezse acıyı duymayabiliyor....

bu biraz da yavaş yavaş haşlanan kurbağa olayına benziyor...bilirsin o olayıda muhtemelen...

bu argumanların allahın varlığını ispatla uzaktan yakından bir alakası yoktur. ....varmıdır ???

burdan yola çıkarak ALLAH var mı demeliyiz ? bağlantıyı hala kuramadım ? hipnoz - allah ???

birincisi görülmeyen bir ilimin varlığından bahsediyoruz.burda yürütmemiz gereken mantık şu Allah de doğa de farketmez ancak şunu hiçkimse red edemez gezegende varolan birşey mutlaka ama mutlaka gerektiği için varolmuştur bu her bilim adamının kabullendiği bir görüştür.her varlığın bir sebebi vardır ve doğada üstlendiği bir rol.

o zaman hipnotizenin doğaya hiç bir katkısı yok ve hiçbir katkısı olmamasına rağmen neden var?

islamda şeytanın vesvese verdiğinden kuranı kerimde Allahın kullarını istediği gibi yönlendirebilme gücünden bahseder.acaba hipnotize ve türevleri ki bilmediğimiz çok daha derinliği olan bir konudur hipnotizma Yaratcısının bizzat kulları için kullanmış olduğu bir ilim olabilirmi?

kaza ve kaderin Allahtan geldiğine inanırız biz müslümanlar ki bu imanın şartıdır o zaman bir insanın kaza yapması Allahın elindeyse bu demektir ki Yaradatıcı kulun kaza yapması için onu bir şekilde etkiliyor eğer öyleyse bu iş içinde hipnotizmayı kullanıyor olabilirmi?

beyninin %10 unu kullanabilen bir insan koskoca bir basketbol sahasında toplanmış binlerce kalabalığı hipnotize edebiliyorken beyninin tamamını kullanabilen bir insan acaba tüm dünyayı hipnotize edebilirmi?

bir insan dahi bu şekilde dünyayı etkileme gücüne sahipse o zaman insanı yaratan varsa hipnotize ve türevlerini kullanarak ne tür şeyler yapablir.

kalbi mühürlemek gözlerine perde çekmek aslında hipnotize edilmemizdenmi bahsediyor veya çok daha derin ilimlerden.

bilmiyorum sorular arttırılarak sorulabilir ancak şundan eminim ki bir güç kasıtlı olarak beynimizin sadece %10 unu kullanmamızı ister gibi ötesine sanki geçmemizi istememiş %1 fazla beynini kullanan biri süper zeka sayılıyorken birde tamamını kullanan neler yapabilir.

ama şundan kesin eminim hipnotizma dünyanın materyaline uymayan bir ilim tamamen manevi bir ilim hatta dünya dışı bir ilim bile diyebiliriz şunu demek istiyorum birşeyler sizlerin anlatımında eksik görmediğimiz ancak ortada olan çok fazla manevi argüman var.

ateistler bilime devamlı atıf yaparken devamlı bilimsellikten örnek verirken ilah olarak gördükleri ünlü bilim adamlarının el altından kabala büyüsüyle uğraşmaları eski medeniyetlerin çok ilginç bilimsel uygulamaları bilmiyorum ama çok fazla eksikleriniz var ve görmek istemediğiniz onları es geçtiğiniz ama kanıtlı ispatlı dünya materyali dışında yapılan başka ilimlerde var sadece bakmasını bilmeli :)

Sitelerde Paylaş

bilinmeyen - görülmeyen mi ? beyin - nöronlar - sinirler - sinir iletim demetleri vs.vs. GÖRÜLMÜYOR mu sanıyorsun sen ? wah wah wah :(

bırak o saydıklarımızı - BEYİN aktiviteleri dahil GÖRÜLÜYOR----

bırak beyin aktivitelerini - RÜYA gören adamın RÜYASINı bile izliyorlar yaw....sen 7. yy da mı takılıp kaldın ?....

bu dediklerinin hiçbirisinin ALLAH ile uzaktan yakından alakası YOKTUR.....

görünmeyen diyip ispatlayacaksan - CİNLER - MELEKLER - ŞEYTAN - TERSAYAKLAR - vs.vs.vs var...buyur onlardan bahset ?

var olan evrende GÖRÜNMEYEN diye bişey YOKTUR...... sen gözünle göremeyebilirsin belki....ama BİLİM bu görünmez diye adlandırabileceğin herşeyi GÖRÜNÜR yapar..sen merak etme. :)

TABİ VAR oldukları SÜRECE......ama sizler mesela ---CİNLERİ VAR diyorsanız....bilimi yahut başka bişeyi kullanarak gösterin - görünür yapın da görelim ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...