Jump to content

ALLAH'I GORMEK ISTEYEN ARKADASLAR BUNU ISTEME SEBEBINIZ NEDIR

Recommended Posts

ben ınandım cunku benım gorduklerım allahın varlıgını ıspat edıyo bana

ınanmayan sensın ve yaratıcının varlıgını reddeden ve nerde o zamn dıyen ateıstler varsa neden gormuyoruz dıyen atestler

dolayısıyla buna cevap vernesı gereken onalr.

onları ınanmamaya ıten seyı yanı yaratıcının neden gorunmedıgını merak etme medenlrını ben bılecek degılım.

hos bunu kendılerı de bılıyosalar tabı

Sitelerde Paylaş
  • İleti 56
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bu forumda kürt türk komunizm milliyetçilik gibi konular açılınca bizim çağdaş<bilim adamı> ateistler başlıyorlar birbirlerine küfürler yağdırmaya.o diyo sen faşistsin o diyo sen pkk sın o diyo bilmem ne.anlicağınız bu kadar çağdaşlık zararlı şey :lol::lol:

Ateistlerin politik konularda zit görüsleri olmasi, allaha delilmi oluyor yoksa? :lol:

Sitelerde Paylaş
allah varsa neden gormuyoruz ıspat edın nerde dıyen arkadaslara soruyorum.

bu gorme ıstegınızın sebeebı nedır.

ınanamak ıcın gormenın sart oldunu dusunmelerı mı yoksa farkl ı bısey mı

YOK ÖYLE BİŞEY.

Görme isteği değil bu. Açıkca kanıtlanması isteği.Haklı olarak...

asıl sen neden asla varlığı kanıtlanamayacak.İddardan ve inançtan öteye gitmeyecek şeye inandığını kendin kendine sormalısın.

Sitelerde Paylaş

ınanmayan sensın ve yaratıcının varlıgını reddeden ve nerde o zamn dıyen ateıstler varsa neden gormuyoruz dıyen atestler

onları ınanmamaya ıten seyı yanı yaratıcının neden gorunmedıgını merak etme medenlrını ben bılecek degılım.

Kİmse hiç bir soruya inanmak zorunda değildir.Çakma ateist diye birşey yoktur.

''Yaratıcının varlığını reddetmek'' diye bişey de yok.Çünki ''yaratıcının varlığı'' yok ''yaratıcının varlığı iddası'' var.Ve inananları.

Sitelerde Paylaş

Otta bokta allahi bulmak, müslümana yakisir. Gördüklerin allaha delil oluyorsa, sen bu yolda devam et. Ama bana islami kendi öz fikirlerin ve cikarsamalarinla bulup müslüman oldugunu söyleme, carpilirsin!

Cahil dedelerin ne getirdilerse, onlari devam ettirme cabasinda olan, kendi kisiligi oturmamis, kendine ait en ufak bir sorgulamasi olmamis birisin. Kuran denen ilkel kitap, senin dünyada gördüklerinle örtüsemez ama sen onlarin örtüsmesi icin yirtiniyorsun. Basina gelen olaylardan etkilenip "demekki allah ve kader var" deyip, iman tazeliyorsun. Oysa senin allah dedigin sey, sexten ve anlamadigi evren hakkinda uydurdugu seylerden baska bir sey bilmiyor.

Küfür desen onda

Yemin desen onda

Köleligi mesrulastirip, köleleri düzmeyi serbest birakmak onda

Kadini yarim saymak onda

Günes ve yildizlar hakkinda bir mok bilmeden sallamak onda

Ganimetleri paylasmak onda

Akraba düzmeye zemin hazirlamak onda

Hurma agaci onda

Deve onda

Sen hala´bunlara inaniyorsan ya kurani anlamaya calismiyorsun yada korkudan "allah bilir" modunda yusf yusf sesler cikartiyorsun.

Sitelerde Paylaş
Secme kelimesindeki anlami iyi düsünürsen, kendininde niye müslüman oldugunu irdelersen, olayi kapmaya baslarsin. Bak sana kurandan yorumlarla birlikte cevap vermisim. Sen kalkmis, cevap vermedigimi iddia ediyorsun. Senin yasin kadar namaz kilmisimdir büyük bir ihtimalle. Ben ateizmi sectim ama sen müslümanligi secmedin. Dogrumu degilmi? Düsünerek müslüman olmadigina göre, söylediklerinin anlami yok.

yuru be kım tutar senı.yasım akdar namaz kılmıs sın ama bosa gıtmız hocam.ne kadar dusunerek bı secım yaptıgın anlasılıyo zaten yıllarca var oldugunu dusunup ıbadet ettıgın bı varlıgın yok oldugunu dusunuyosun....

sen bırak benım secımı nasıl musluman oldugumu

yasımı vb.sen dert etme bunları.ama emın ol.

snın gıbı yıllarca namaz kılıp jeton parasutle ınmıs mısalı bı anda aa tanrı yok demeyecek kadar ıyı dusunup alahın varlıgını kabul ettım

laf kalabalıgını da.sureklı cıgnedıgız su TANRI NERDE VARSA GOSTERIN SOZLERINIZE CEVABEN YAZILMIS BU KONU hakkınd a bı fıkrın varsa yaz yoksa daha ne.anlagelıp burda stres mı atıyon bana satasıp):):))

Sitelerde Paylaş

Allahin gösterilmesini isteyen kim diye sordum, cevap vermedin. Kendi kendine calip oynama. Düsünüp ve arastirip müslüman oldugunu söyleyen senin gibileri, allah kucagina oturtacak. Dogdugunda kulagina okunan ezanla baslayan ve sirf müslümanlik ritüelleriyle yetisen insanlarsiniz ve düsünüp, arastirip müslüman oldum demeye, yalan söylemeye utanmiyorsunuz. Hadi düsündügünüze inanirimda, arastirdiginza inanmamizi bekleyemezsiniz.

Akli basinda, ortalama bir zekaya sahip, ahlakli olan hic kimse, islam dinini secmez. KUrandaki ahlaksizliklari görmek istemiyor yada kabulleniyorsaniz, buda sizin ahlak seviyenizi gösterir.

Sitelerde Paylaş

Otta bokta allahi bulmak, müslümana yakisir. Gördüklerin allaha delil oluyorsa, sen bu yolda devam et. Ama bana islami kendi öz fikirlerin ve cikarsamalarinla bulup müslüman oldugunu söyleme, carpilirsin!

Cahil dedelerin ne getirdilerse, onlari devam ettirme cabasinda olan, kendi kisiligi oturmamis, kendine ait en ufak bir sorgulamasi olmamis birisin. Kuran denen ilkel kitap, senin dünyada gördüklerinle örtüsemez ama sen onlarin örtüsmesi icin yirtiniyorsun. Basina gelen olaylardan etkilenip "demekki allah ve kader var" deyip, iman tazeliyorsun. Oysa senin allah dedigin sey, sexten ve anlamadigi evren hakkinda uydurdugu seylerden baska bir sey bilmiyor.

Küfür desen onda

Yemin desen onda

Köleligi mesrulastirip, köleleri düzmeyi serbest birakmak onda

Kadini yarim saymak onda

Günes ve yildizlar hakkinda bir mok bilmeden sallamak onda

Ganimetleri paylasmak onda

Akraba düzmeye zemin hazirlamak onda

Hurma agaci onda

Deve onda

Sen hala´bunlara inaniyorsan ya kurani anlamaya calismiyorsun yada korkudan "allah bilir" modunda yusf yusf sesler cikartiyorsun.

[/quote

bı ınsanın hem sazan hem cakma ateıst hem bılmeden konusan bırı olması ne kadar komık bısey

HEMSERIM NERDEN TANISIYOZ SENLE.MASALLAH KENDI CIMBIZLAMA AYETLERINLE KENDININ DAHA ONCEDEN NASIL BIR MUSLUMAN OLDUGUNU GOSTERDIN BIZE..

HARBI BENIM YASIM KAADAR NAMAZ KILMISIIN EBLKI DE TAMDA VAY O NAMAZ KILANLARIN HALINE AYETINDEKI MUSLUMANLAR GIB KILDIGIN GAYET NORMAL...

SENI SIMDI KAALE ALIP BEN SINLARI OKUDUM DICEGIMI MI SANIYOSUN.

BU YETLER SIZE TERS O YUZDEN BI INSAN YA BUNLARI BILMEDIGINDEN IMANSIZ OLUR YADA BILIYODUR DUSUNMEDGIN DEN OYLE MI

SEN BUNLARI HEP BILIP HEMDE KABULENEN VE NE ANLATILMAK ISTENDIGINI SIZE DEFAŞARCA ANLATMIS OLAN INSANLARIN NEDEN INADIGINI ANLAMAZSIN.

ANLAYAMAZSIN CUNKU ONU ANLAYABILSEN ZATEN BU AYETLERDEKI GERCEK MANAYI ALMIS OLURSUN KI BUDA ZATEN MUSLUMAN OMAN ANLAMINA GELIR.

SN BU AYETLERE KENDI SAPKIN GOZUNLE BAKIYOSUN

ISLAMA BOK AYMAK ISTEYEN GORMEK ISTEDIGIN KUFRUNU DESTEKLEYECEK

INANANLARA SALDIRIKEN ELINE MALZEME OLACAK GOZLE BAKIYOSUN AHANDA BU YAZDIKLARINI GORURSUN.

SONRADA PISKIN PISKINALLAH ADILSE BIZIM KALBIMIZ NEDEN MUHURLU DERSIN.

AT GOZLUKLERINI CIKARMADIGIN SURECE NEDENKALBIM MUHURLU DIYE SORMA.

Sitelerde Paylaş
hopalessness'

Sapkin senin anadir lan it.

Memeli ayetleri, nisa suresindeki kadini yarim sayan, elinin altindaki kölelerle idare et diye benmiyim. Geri zekali

Sana göre memeler tomurcuklaninca, aslinda allah ciceklerden bahsetmistir degilmi?

4 kadina bakamazsan, elinin altindaki cariye(köle kadin) lerle idare et demekte, kölelere haklarini ver demektir aslinda degilmi?

Bunlari dogru anlamayan bizler sapkin, sizler dogru yoldasiniz demekki! Vay anasini sayin seyirciler.

Sitelerde Paylaş
Allahin gösterilmesini isteyen kim diye sordum, cevap vermedin. Kendi kendine calip oynama. Düsünüp ve arastirip müslüman oldugunu söyleyen senin gibileri, allah kucagina oturtacak. Dogdugunda kulagina okunan ezanla baslayan ve sirf müslümanlik ritüelleriyle yetisen insanlarsiniz ve düsünüp, arastirip müslüman oldum demeye, yalan söylemeye utanmiyorsunuz. Hadi düsündügünüze inanirimda, arastirdiginza inanmamizi bekleyemezsiniz.

Akli basinda, ortalama bir zekaya sahip, ahlakli olan hic kimse, islam dinini secmez. KUrandaki ahlaksizliklari görmek istemiyor yada kabulleniyorsaniz, buda sizin ahlak seviyenizi gösterir.

YA BAS GIT KARDESIM.BENCE SEN NEDEN INANMADIGI DAHA ONCE ALLAH VARSA ISAPT EDIP SIMDI NEDEN GORMEK ISTIYOSUN DENILDIGINDE BOYLE SACMALAYACAK KADAR ORTALAMANIN DA ALTINDA ZEKAYA SAHIPSIN.

KURAN SENIN ANLAYABILECIN BI KITAP DEGIL.

ONCE BIRAK SEN ISLAMA ISLAM AHLAKINA BOK ATMAYI.

KENDI NEFSIN NEFSINE ZOR GELENLER DAHA KOLAY GELDIGINDEN ATEIZMI SECTIM DEMIYO DA.KURAN AHLAKIYMIS

SEN KIM KURANIN AHLAKINI ANLAMAK KIM

SENIN O KADAR YILDAN SONRA DONMEN KULAGINA EZAN OKUTULUP 40 GUN 40 SUYULA YUKANIP HRISTIYANLIKTAN KGELME BIDATLERLE BESLENEN BI ISLAMI BENIMSEYIP KABUL ETMEN ZATEN KURAN AHLAKINI ANLAMAMANIN EN BUYUK GOSTERGESI

KORKMA BEN SENIN OLDUGUN GIBI MUSLUMAN OLMADIM İNŞALLAH .TARIKATATINDDR VARDIR SENIN ONCEDEN:)):)::):):

YA KARDES HAKKAT UZATMA YA BASKALARINA YAZDIKLARIMA BILE CEVAPSAZANLANIYON.

GIT ISINE .MADE MUSLUMANLAR AHLAKSIZ BAS GIT ISINE IYI AHLAKINI MUHAFAZA ET):):))):):)::9:.)

Sitelerde Paylaş
Sapkin senin anadir lan it.

Memeli ayetleri, nisa suresindeki kadini yarim sayan, elinin altindaki kölelerle idare et diye benmiyim. Geri zekali

Sana göre memeler tomurcuklaninca, aslinda allah ciceklerden bahsetmistir degilmi?

4 kadina bakamazsan, elinin altindaki cariye(köle kadin) lerle idare et demekte, kölelere haklarini ver demektir aslinda degilmi?

Bunlari dogru anlamayan bizler sapkin, sizler dogru yoldasiniz demekki! Vay anasini sayin seyirciler.

IATE KURAN AHLAKINI BEGENMEYIP AHLAK ZABITASI OLAN REZILIN HALI.O KADAR AHLAKLISIN VE SENIN AHLAKIN ISLAM AHLKINDAN O KADAR USUTUN KI SAPKINLIGIN YUZUNE VURULDUGUNDA KARSINDDAKI INSAN YERINE ANNESINI MUHATAP ALABILIYOSUN....

YURU BEEEEEEEEE AHLAKA BAK.

YURU BAS GIT SU LAFINDAN SONRA BANA AHLAK DEME.

SENIN ABIDE I AHLAKIN KENDINI BELLI ETTI

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar ahlaksiz demedim, saptirma. Kurani bilipte inananlar icin ya ahlaksiz yada geri zekalidir diyebilirim ama müslümanlar ahlaksizdir diyemem. Cünkü müslüman dedigin insanlarin cogu, kuran denen ilkel kitabi bilmiyorlar.Zaten kurani ögrense bu millet, senin gibi inananlardan geriye fala bir sey kalmaz.

Sitelerde Paylaş

HEMSERIM NERDEN TANISIYOZ SENLE.MASALLAH KENDI CIMBIZLAMA AYETLERINLE KENDININ DAHA ONCEDEN NASIL BIR MUSLUMAN OLDUGUNU GOSTERDIN BIZE..

HARBI BENIM YASIM KAADAR NAMAZ KILMISIIN EBLKI DE TAMDA VAY O NAMAZ KILANLARIN HALINE AYETINDEKI MUSLUMANLAR GIB KILDIGIN GAYET NORMAL...

BU YETLER SIZE TERS O YUZDEN BI INSAN YA BUNLARI BILMEDIGINDEN IMANSIZ OLUR YADA BILIYODUR DUSUNMEDGIN DEN OYLE MI

SEN BUNLARI HEP BILIP HEMDE KABULENEN VE NE ANLATILMAK ISTENDIGINI SIZE DEFAŞARCA ANLATMIS OLAN INSANLARIN NEDEN INADIGINI ANLAMAZSIN.

ANLAYAMAZSIN CUNKU ONU ANLAYABILSEN ZATEN BU AYETLERDEKI GERCEK MANAYI ALMIS OLURSUN KI BUDA ZATEN MUSLUMAN OMAN ANLAMINA GELIR.

INANANLARA SALDIRIKEN ELINE MALZEME OLACAK GOZLE BAKIYOSUN AHANDA BU YAZDIKLARINI GORURSUN.

Kalp Mühürlenmez.Akil Mühürlenir.Eskiden 1400 yil önce Hz:Muhamed ve Insanlar Kalpleriyle düsündüklerine inaniyorlardi.

Kafamizin icinde olan Begin ise,sadece,görmemize,kokualmamiza,duymamiza yariyor saniyorlardi.Imani insan Akliyla bulur,Kalbi veyahuta baska organiyla degil.

Sadece bu celiskiden dolayi,arastirip,Dinleri sorgulayin ve düsünün.Bizim eskiden Kurani okuyupta Tövbe Tövbe yanlis cevirme olmustur,böyle bir sey Allahin sözü degildir,paygamber bu kadar hata yapmis olamaz demeyin.

Kuranda ne yaziyor:Allah tarafindan korunmus."E" ona göre okuyun,berki size Allah bir mesaj vermek istiyor,okuyun gercekleri görün Insan oglu nelere kadir diye.

Kalp ile Düsünmeyi birakin gibilerinden.

Saygilar.

Dimension.

tarihinde Dimension tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Müslümanlar ahlaksiz demedim, saptirma. Kurani bilipte inananlar icin ya ahlaksiz yada geri zekalidir diyebilirim ama müslümanlar ahlaksizdir diyemem. Cünkü müslüman dedigin insanlarin cogu, kuran denen ilkel kitabi bilmiyorlar.Zaten kurani ögrense bu millet, senin gibi inananlardan geriye fala bir sey kalmaz.

YNE CELISTIN KENDINLE.DEMIN KURANI BILSEN ARASTIRSAN INANMAZDIN DIYODUN.SIMDI INSANLAR GERCEK KURANI BILSES.SENIN GIBI KIMSSE KALMAZ OLDU.

ALISKANLIK OLMUS SIZDE CIMBIZLAMA USULU AYET ALARAK ISLAMA BOK ATMAKTAN.

KARDES TMM UZATMA SEN ANLAYAMADIGIN KURAN AHLAKINDAN USTUN GORDUGUN AHLAK ANLAYISINI KENDIN YAZDIGINLA ISPAT TTIN ZATEN.

TANIMADIGI INSANA KIZIP ANNESINE LAF ATIP KURANDAKI AHLAK ANLAYISINI ELSTIREN HERHANGI BISEYSIN...HERHANGI SEY

AHLAK NUTUGU CEKIP YERIN DIBINE SOKTUN KENDINI DAHA UZATMA

Sitelerde Paylaş

Kalp Mühürlenmez.Akil Mühürlenir.Eskiden 1400 yil önce Hz:Muhamed ve Insanlar Kalpleriyle düsündüklerine inaniyorlardi.

Kafamizin icinde olan Begin ise,sadece,görmemize,kokualmamiza,duymamiza yariyor saniyorlardi.Imani insan Akliyla bulur,Kalbi veyahuta baska organiyla degil.

Sadece bu celiskiden dolayi,arastirip,Dinleri sorgulayin ve düsünün.Bizim eskiden Kurani okuyupta Tövbe Tövbe yanlis cevirme olmustur,böyle bir sey Allahin sözü degildir,paygamber bu kadar hata yapmis olamaz demeyin.

Kuranda ne yaziyor:Allah tarafindan korunmus."E" ona göre okuyun,berki size Allah bir mesaj vermek istiyor,okuyun gercekleri görün Insan oglu nelere kadir diye.

Kalp ile Düsünmeyi birakin gibilerinden.

Saygilar.

Dimension.

AKLIYLA BULUR.KENDINI ALLAHA YAKLASTIRACAK SEYLERIN VARLIGINI TABI KI AKILLA BULUR.

EGER KI KISININ INANMA SEBEBI CEHENNEM KORKUSU DEGILSE KI BU OLMALIDIR NEDEN INANACAK?SEVDIGI ICIN YARATANINI SEVECEK KI ONA KULLUK ETSIN.

SEVMEK ICIN ALLAH INANCINI KALBINE YERLESTIRMEK ICIN KALBININ MUHURLENMEESI GEREK.

YANI INANCSIZLIKLARINI HAKLI CAKARMAK ADIN A NE INANCA NEDE INANANA TAHAMMULU OLMAYANSUREKLI BAHANE ARAYAN ARK VARYA BURDA SENIN ICIN DEGIL KARDESIM

ONALR GIBI MESELA TANRIYI KABUL ETMEZLER AMA KENDILERI GIBI OLMAYAN HICBISEYI KABUL ETMEZLER ASLINDA.ZAMAN ZAMN AZ ONCE OLDUGU GIBI AHLAKLARI DA KISILIKLERI DE HORTLAR ONALR ISTEMEDEN

Sitelerde Paylaş

Sen geri zekalimisin yoksa salak numarasimi yapiyorsun? Bu millet kurani ögrense, cogu inanmaz, bilerek inananlarinda ya zekasinda yada ahlakinda problem var, demenin neresinde celiski var? Hastamisin, cinsmisin, siparismisin? Bu milletin büyük cogunlugunun kurani bilmedigi bir gercek degilmi? Bizim gibi ögrenenlerde, bu dinden cikmiyormu? Bizim ne oldugumuzu zannediyorsun sen? Biz marstanmi geldik? Senin arap bedevisi hiyar, kendine inanmayana sapik dedi diye, sende bana ayni sözü söyleyebileceginimi zannettin?

Sitelerde Paylaş

ateist

Tüm yahudileri boş zamanlarında kitaplarını okur...Araştırır...

Dinlerine sıkı sıkıya bağlıdırlar...

Yani anlayacağın millet olarak dinlerini bilirler....

Kurana ilkel dediğine göre Tevrat Kurandan da ilkel.

Yahudiler gerizekalı mı??? Ahlaksız mı??? Hangisi?

Bir de şöyle düşün

İlkel dediğin Kurandan daha ilkel olan tevrata inanan yahudier dünyaya hükmetmekte...

Pekii bu olay niye birgün tersine dönüp de tevrattan daha modern olan Kurana inananların eline geçmesin?

(farkındaım son paragrafımın konuyla hiçbir ilgisi yok ama bir de o yönde düşünmeni yeğlerim)

Sitelerde Paylaş
Sen geri zekalimisin yoksa salak numarasimi yapiyorsun? Bu millet kurani ögrense, cogu inanmaz, bilerek inananlarinda ya zekasinda yada ahlakinda problem var, demenin neresinde celiski var? Hastamisin, cinsmisin, siparismisin? Bu milletin büyük cogunlugunun kurani bilmedigi bir gercek degilmi? Bizim gibi ögrenenlerde, bu dinden cikmiyormu? Bizim ne oldugumuzu zannediyorsun sen? Biz marstanmi geldik? Senin arap bedevisi hiyar, kendine inanmayana sapik dedi diye, sende bana ayni sözü söyleyebileceginimi zannettin?

BU MILLETIN KURANI BILMEDIGI DE SENIN GIBILERINDE BILDIGINI SANDIGI DA DOGRU.BILSELER ATEIST OLURLARMIS.50 KERE MEVDUDI OKU 100 KERE SEYYID KUTUP HADISLERI FIKIH KITAPLARI NI ALI SERIATILERI MUSTFA ISLAM OLULARI OKU DIYANTIN ARSIVELRINI KAZIT KAFANA ISTERSEN BU MANTIKLA OKUMAK KURANI BILMEK DEGILDIR. BUNUN APACIK DELILI SENSIN BIZZAT.

BENIM COMK SUKUR ZEKA ORANIMLA ILGILI BI TEREDDUTUM YOK EGER KI SENIN VARSA BU SENIN.BENIM ZEKA KAPASITMI ALGILAYAMAMMAN DAN KAYNAKLANIR.

BIZ DEME.BENIM MUHATIB SEN VE SENIN GIBI DUSUNENLER ATEISTLER DEGIL.BIZ DEYIP GENELLEME YAPMA

COK SUKUR SIZ BU GENELLEME YAPMA MUSLUMANLARIN HEPSINI AYNI GOREME BEECERISINI KIMSYE KAPTIRMAZSINIZ.

SANA GORE SOYLEYEN ARAP BEDEVISI BANA GORE ALLAH IN KITABI.EGER KI ONUN KITABINDA ADIN SAPKIN OLARAK GECIYOSA NEDEN DERT EDIYOSUN.MADEM ALLAH SOZU DEGIL ADAMIN BIRI UYDURMUS

GERCEKLIKLE ALAKASI YOK

BIRAK ISTERSE KUFRETSIN SANANE ZATEN ALLAHIN SOZU DEGIL O KITAP SIZE GORE.

O ZAMN ALMAYIN CIDDIYE

AYRICA DA ZANNETMEKLE KALMADIM DEDIM BILE...

FAZLA UZATMA O COK YUCE AHLAKI DEGERLERINI GORDUKTEN SONRA SENINLE MUHATAP OLMAK ZAMAN KAYBI.

Sitelerde Paylaş

Bu dünyadaki yahudilerin sayisi kac kardesim?

Kuran ve tevrat arasinda kiyaslama yapmaya kalkarsan, ilkellikte yaris ederler ve hangisinin gececegi belli olmaz.

Ayrica muhammed, tevrattan duydugu hikayeleride, kafasina göre degistirerek kurana adapte etmistir.

Mesela cumartesi yasagi vardir, bu tevrat ve kurandada gecer.

Bu allah dediginiz zavalli cocuk, cumartesileri calismayi ve avlanmayi yasaklasdigi yahudilerin sahillerini cumartesi günleri balik doldurur ama diger günler kol saati gönderir. Tabi yahudilerdende bu yasaga uymayanlar coktur ve cumartesileri balik tutarlar. Sizin allahta bu ise cok kizar ve yahudileri lanetler. Ama allahin laneti galiba biraz fazla yayilmis ve senin gibilerin zekalarinda bayagi bir tahrifat yapmis.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...