Jump to content

Hüseyin Çelik BDP'lilere Aptal Dedi !

Recommended Posts

LP48BG.jpg

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, AK Parti için dillendirilen 'eşbaşkanlık' iddiası için "Bundan daha saçma ve aptalca bir şey duymadım. İsteyen yapabilir ama bizim böyle bir durumumuz yok" dedi

http://siyaset.milli...640/default.htm

Bilindiği üzere Türkiye'deki siyasi partilerden sadece BDP eşbaşkanlık sistemini uyguluyor.

tarihinde b213hs5fn2skx-m3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

BDP'lilere aptal dememiş. Onların eşbaşkanlık düzenine aptalca bir düzen demiş. Arada fark var. Gayri hukuki, gayri mantıki bir durum yok ortada.

Ben zaten Hüseyin Çelik'in ağzından aptalca dışında bir konuşma duymayı beklemediğim için konuşmalarını sonuna kadar okuma gereğini bile duymadım.

Sitelerde Paylaş

BDP'lilere aptal dememiş. Onların eşbaşkanlık düzenine aptalca bir düzen demiş. Arada fark var. Gayri hukuki, gayri mantıki bir durum yok ortada.

Ben zaten Hüseyin Çelik'in ağzından aptalca dışında bir konuşma duymayı beklemediğim için konuşmalarını sonuna kadar okuma gereğini bile duymadım.

Hüsetin Çelik'i sıkıştırıp şu sözlerini bir düzelt deseler ancak bu kadar kıvırabilirdi ! Ne demek BDP'lilere aptal dememiş. Bal gibi demiş işte o kürtler eşbaşkanlık denen aptalca sistemi kullanabilecek kadar gerizekalılardır. Biz bu salaklığı asala yapmayız demiş. Bundan başka bir anlamı var mı konuşmanın. Şöyle bir durum olabilir mi ? Namaz kılmak aptalcadır ama müslümanlara aptal demiyorum. Oruç tutmak öküzlüktür ama müslümanlara öküz demiyorum.

Neyse konuyu akp-bdp atışması için açmadım. Dikkat çekmek istediğim nokta bu akp nin kıyısından köşesinden nemalanan herkes Örümcek kafalı gerici ve barbar liderleri Erdoğan'ı öyle bir taklit etmeye başladılar ki. İşlerine gelmeyen herşeye ve herkese aptallar cahiller gerizekalılar hainler kafirler şeytanlar haşhaşiler sapıklar vs. vs demeye başladılar. Türk milleti de öyle bir millet oldu ki Her höt zöt diyene al g.. . Neyse ağam paşam padişahım demeye başladı.

Suç akpli şerefsizlerde mi.. Yoksa onların bu kadar pervasızca konuşmasına izin veren halk tabakasında mı bilemedim...

Sitelerde Paylaş

Hüsetin Çelik'i sıkıştırıp şu sözlerini bir düzelt deseler ancak bu kadar kıvırabilirdi ! Ne demek BDP'lilere aptal dememiş. Bal gibi demiş işte o kürtler eşbaşkanlık denen aptalca sistemi kullanabilecek kadar gerizekalılardır. Biz bu salaklığı asala yapmayız demiş. Bundan başka bir anlamı var mı konuşmanın. Şöyle bir durum olabilir mi ? Namaz kılmak aptalcadır ama müslümanlara aptal demiyorum. Oruç tutmak öküzlüktür ama müslümanlara öküz demiyorum.

Neyse konuyu akp-bdp atışması için açmadım. Dikkat çekmek istediğim nokta bu akp nin kıyısından köşesinden nemalanan herkes Örümcek kafalı gerici ve barbar liderleri Erdoğan'ı öyle bir taklit etmeye başladılar ki. İşlerine gelmeyen herşeye ve herkese aptallar cahiller gerizekalılar hainler kafirler şeytanlar haşhaşiler sapıklar vs. vs demeye başladılar. Türk milleti de öyle bir millet oldu ki Her höt zöt diyene al g.. . Neyse ağam paşam padişahım demeye başladı.

Suç akpli şerefsizlerde mi.. Yoksa onların bu kadar pervasızca konuşmasına izin veren halk tabakasında mı bilemedim...

Sizi anlıyorum. AKP genelinde bir çeşit terbiyesizlik var olduğu konusunda size hak veriyorum. Özellikle Adana valisinin millete gavat demesi hiç kabul edilebilir değildir. Orası direkt hakarettir.

Ben burada bir ayırım yapmak istiyorum. Hüseyin Özçeliğin şahsiyetini bilmiyorum. Bilmek niyetinde de değilim. Zaten AKP'li olduğu için iyi bir insan olmadığı kanaatindeyim. Sözleri söyleyen ile söylenen söz arasında bir ayırım yapmak istiyorum. Her kim bu sözleri Hüseyin Çelik yerine söylemiş olsaydı, hakaret olarak algılamazdım. Açıklaması da şöyle.

İnsanlar mükemmel varlıklar değiller. Herşeyi bilmezler. Bildikleri ve bilmedikleri şeyler vardır. Bilmedikleri şeyler konusunda aptalca davranmış olabilirler. Ama bu demek değil ki onlar düzgün davranma kapasitesine sahip değiller. Aptal kelimesi hiçbirşey bilmeyen adama denir. BDP'liler eşbaşkanlık konusunda belki yanlış yapmış olabilirler. Düzeltilemez demek değildir. Aslında Hüseyin Çelik onlara aptal diyorsa, ben bunu yaptıkları eşbaşkanlık konusundaki aptallık şeklinde algılıyorum. Genelleme yapılmış bir durum değildir o kişiler için. Şunu demek gibidir "sizler eşbaşkanlık konusunda aptalsınız." Ben bunu kabul edilebilir sayarım. Ama "sizler aptalsınız, eşbakanlık konusunda da asla düzgün bir yere varamazsınız, çünkü kapasiteniz yok" denilse, o zaman bunu hakaret olarak kabul ederim. Şu anda Hüseyin Çeliğin bu sözü eleştiri kapsamında sayılıyor. Ama tabi Hüseyin Çeliğin bu sözünü diğer söylenen sözlerle aynı kategoriye koymuyorum. Diğer söylenen sözlerde, tıpkı sizin de belirttiğiniz gibi, hakaret payı bulunmaktadır. Adana valisinin yaptığı direkt hakarettir. Birisine gavat demek, direkt şahsı hedef almaktadır. Şahsı küçümsemektir. Yalış bir harekettir. Adana valisinin söylediği ile, Hüseyin Çeliğin bu topic'te söylediği aynı kategoride değildir.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım çok uzatarak konuyu dağıtıyorsun. Lütfen şu soruya cebvap verirmisin ?

b213hs5fn2skx-m3 , namaz kılmak için dillendirilen 'sağlığa faydalıdır' iddiası için "Bundan daha saçma ve aptalca bir şey duymadım. İsteyen kılabilir ama ben kılmam.

Şimdi ben müslümanlara aptal dedim mi demedim mi ?

tarihinde b213hs5fn2skx-m3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım çok uzatarak konuyu dağıtıyorsun. Lütfen şu soruya cebvap verirmisin ?

b213hs5fn2skx-m3 , namaz kılmak için dillendirilen 'sağlığa faydalıdır' iddiası için "Bundan daha saçma ve aptalca bir şey duymadım. İsteyen kılabilir ama ben kılmam.

Şimdi ben müslümanlara aptal dedim mi demedim mi ?

Demedin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...