Jump to content

ÖLÜNCE AHİRETİN olduğunu nerden biliyosunuz?

Recommended Posts

• İleti 161
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İspatlarım tabıkı bundan daha kolay ne var.

Demek bütün herşeyi sen yarattın.O halde sen erişilemez ve çok güçlü bir varlık olmalısın doğrumu ?

Öncelikle cehaletini şey pardon cesaretinden ötürü seni kutluyorum.

Demek benim tanrı olmadığımı ispatlayacaksın.

Biliyormusun sen benim yanıma geldiğinde en iyi işkence sanatlarımı uygulayacağım.

Çok güçlü olduğum doğru istersem erişilir istersem erişilmez olurum istersem seni şimdi bir eşeğe taşa toprağa ağaca çevirebilirim ama çevirmiyorum. Çünki sana belli bir süre verdim nasıl olsa dönüşün bana olacak.

Sitelerde Paylaş
Sen şu an kendı mantığına göre konuşuyorsun ıslamın mantığına göre ınsanlar yaratılmışlardır.

Ben tanrı veya allah olduğumu iddia ediyorum dilediğim gibi konuşurum sen olamdığımı ispatla çok fana kıvırtacağım seni asıl büyük işkence öldüğünde olacak.

Sitelerde Paylaş

Biliyormusun sen benim yanıma geldiğinde en iyi işkence sanatlarımı uygulayacağım.

Çok güçlü olduğum doğru istersem erişilir istersem erişilmez olurum istersem seni şimdi bir eşeğe taşa toprağa ağaca çevirebilirim ama çevirmiyorum. Çünki sana belli bir süre verdim nasıl olsa dönüşün bana olacak.

Noldu geyiğe sardınız birden mevzuyu.

Ateıstten süt tozu bile olmaz bırakın tanrı olmayı. :lol:

Sitelerde Paylaş
Noldu geyiğe sardınız birden mevzuyu.

Ateıstten süt tozu bile olmaz bırakın tanrı olmayı. :lol:

Noldu hala bir ispat getiremedin kıvırıyorsun.

Bak ne diyorum ben allahım.

Başına gelecekleri anladın galiba o yüzden seni cehaletinden ötürü tebrik etmiştim.

Evet ben tanrıyım ve tüm bunları ben yarattım.

Benim tanrı olmadığımı ve tüm bunları yaratmadığımı ispatlamanı istiyorum.

Ama sen bu kadar basit birşeyi bile ispatlayamıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Başına gelecekleri anladın galiba o yüzden seni cehaletinden ötürü tebrik etmiştim.

Sen nasıl bir tanrısın böyle benıde cehaletıne alet ettin.Seni ciddiye neden alayım göster bana kendını de sana ınanayım :lol: Taktığın o gözlüklerı alsam senden geri alabılırmısın benden. :lol:

Sitelerde Paylaş
Ben ise seni inkar edıyorum tanrıysan gel ben ölmeden ver cezamı. :lol:

Senin inandığın arap putunu dünyanın 4 te 3 ü inkar ediyor hatta onu aşalayanlar küçük düşürenler bile var, onların hangisine ölmeden ceza veriyor? Böyle bir şeyiisteyecek kadar dininden habersizsin seni yarattığım güne lanet olsun.

Tabiyki senin cezanı en iyi şekilde vereceğim ama bu senin istediğin zamanda değil benim istediğim zamanda olacak.

Sitelerde Paylaş
Sen nasıl bir tanrısın böyle benıde cehaletıne alet ettin.Seni ciddiye neden alayım göster bana kendını de sana ınanayım :lol: Taktığın o gözlüklerı alsam senden geri alabılırmısın benden. :lol:

Neden bana inanmak için görmeyi isiyorsun sen inandığın allahı gördünmü ki ona inanıyorsun?

Sana uygulayacağım işkence tekniklerinin dozajı artıyor.

Hem neden inanmıyorsun bana ne kaybedersinki şu 60 yıllık hayat uğruna sonsuz işkenceyi tercih ediyorsun baya aklın kıt.

Bir arap çıkıyor ben allahın elçisiyim diyor ona 1400 yıl sonra inanıyor ama şu anda allah ile konuşuyor ona inanmıyor şu müslümanların gözleri vardır görmezler kulakları vardır işitmezler bunlar çok garip kişiler.

Sitelerde Paylaş
Senin inandığın arap putunu dünyanın 4 te 3 ü inkar ediyor hatta onu aşalayanlar küçük düşürenler bile var, onların hangisine ölmeden ceza veriyor? Böyle bir şeyiisteyecek kadar dininden habersizsin seni yarattığım güne lanet olsun.

Tabiyki senin cezanı en iyi şekilde vereceğim ama bu senin istediğin zamanda değil benim istediğim zamanda olacak.

Dünyanın 4/3 ü allahı ınkar mı edıyor ? İşte buna gülünür sen şimdiden ateıst bır dunya hayalıyle pempe gözluklerı takmışsın bıle.

Ya senın tanrılığına ne demeli bu forumda okuyanlardan başka kım duydu bugüne kadar tanrılığını.Dünyanın kaçta kaçı ınanmış oluyor sana :lol:

Tanrıya bakın hele forumdan ırtıbat kuruyor murıtlerıyle :lol:

Sitelerde Paylaş
Neden bana inanmak için görmeyi isiyorsun sen inandığın allahı gördünmü ki ona inanıyorsun?

Hem neden inanmıyorsun bana ne kaybedersinki şu 60 yıllık hayat uğruna sonsuz işkenceyi tercih ediyorsun baya aklın kıt.

Bir arap çıkıyor ben allahın elçisiyim diyor ona 1400 yıl sonra inanıyor ama şu anda allah ile konuşuyor ona inanmıyor şu müslümanların gözleri vardır görmezler kulakları vardır işitmezler bunlar çok garip kişiler.

Sen ne mukemmel bir tanrısın böyle benımle yazışıyorsun :lol:

Yiyosa aynı anda 6.000.000.000 kişiyle yazışta görelım nasıl tandır pardon tanrı olduğunu :lol:

Sitelerde Paylaş
Dünyanın 4/3 ü allahı ınkar mı edıyor ? İşte buna gülünür sen şimdiden ateıst bır dunya hayalıyle pempe gözluklerı takmışsın bıle.

Ya senın tanrılığına ne demeli bu forumda okuyanlardan başka kım duydu bugüne kadar tanrılığını.Dünyanın kaçta kaçı ınanmış oluyor sana :lol:

Tanrıya bakın hele forumdan ırtıbat kuruyor murıtlerıyle :lol:

Kıvırma ve konu değiştirme taktiklerni bırak.

Ne dedin sen: Ben ise seni inkar edıyorum tanrıysan gel ben ölmeden ver cezamı

Bende sana inandığın allahı ben ve dünyanın 4 te 3 ü inkar ediyor o onlara ceza veriyormu?

Sen ateist dünyanın hayallerinden bahs ediyorsun.

Evet benden bunu isteyebilmen için senin inandığın allahın onu inkar edenlere ölmeden önce ceza veren bir allah olması gerekiyor.

Şimdi ben senin inandığın allaha hadi seni inkar ediyorum gel benim sıkıyorsa, yiyorsa, cesaretin varsa, ceza mı ver diyorum, ama veremiyor. Bu durumda sen nasıl benden bunu istersin bak yine inandığın dine körü körüne inandığını ispatladın.

Ben seni kendime inandırırım istersem ama o zaman sınavın manası kalmaz.

Sitelerde Paylaş
Sen ne mukemmel bir tanrısın böyle benımle yazışıyorsun :lol:

Yiyosa aynı anda 6.000.000.000 kişiyle yazışta görelım nasıl tandır pardon tanrı olduğunu :lol:

Bak ne demişsin: göster bana kendını de sana ınanayım

Ben ne demişim: sen allahı gördündemi inanıyorsun?

Sonrada yukarıdaki kıvırmaları yazmışsın.

Bir tanrıya inanmak için onu görmek gerektiğini hemde bir müslümanın söylemesi dininden ne kadar habersiz körü körüne inandığınında tartışılmaz delilidir.

Şimdi bir tanrıya inanmak için onu görmek kıstasını koyuyor ama bir Ateist tanrıyı görmek istese her taraf onun gellileri ile doludur da diyebiliyor hiç utanmadan.

Benden istediğin şeye bak 6.000.000.000 kişi ile yazışta görelim. (istesem tabiyki yazışırım)

Senin inandığın allah bırak 6.000.000.000 kişiyi bir kişi ile yazışsında görelim.

Sitelerde Paylaş

Bende sana inandığın allahı ben ve dünyanın 4 te 3 ü inkar ediyor o onlara ceza veriyormu?

Evet benden bunu isteyebilmen için senin inandığın allahın onu inkar edenlere ölmeden önce ceza veren bir allah olması gerekiyor.

Şimdi ben senin inandığın allaha hadi seni inkar ediyorum gel benim sıkıyorsa, yiyorsa, cesaretin varsa, ceza mı ver diyorum, ama veremiyor. Bu durumda sen nasıl benden bunu istersin bak yine inandığın dine körü körüne inandığını ispatladın.

Sen ıslamın mantığını bana ızah edemedın ama ben sana ateıstın mantığını çok güzel ızah ettim kanısındayım.Nasıl da zoruna gıttı değil mi yazdıklarım bak ıkı dakka tanrı rolü bıle yapamadın.Sana yazdıklarım sizin bakış açınızı gösterıyor.İşte bu yüzden söyledıklerınız ve yazdıklarınız birer boş laf ve tiyatrodan öteye geçemez.Sizlerın allahı algılaması beklenemez de zaten.Çünkü mantığınız manevıyata ters düşüyor.Kendını tanrı yerıne koyabılecek bir ınsanın kalkıpta yüce yaratıcıyı anlaması ımkansız.Çünkü siz her şeyi kendı istediğiniz şekılde benımsıyor ve yorumluyorsunuz.Bizim ise sizden farkımız allahı bidirdiği şekılde yorumluyoruz.Onu bir şekle şemale sokmadığımız gibi ona şirkte koşmuyoruz.Yazdıklarınız ve vediğiniz cevaplar ciddi değil çünkü mevzuya bakış açınız son derece alaylı ve kınayelı.Ehhh benım de verdiğim cevabım sızın mantığınıza uygun olan tarzda olur.

Sitelerde Paylaş

Sen ıslamın mantığını bana ızah edemedın ama ben sana ateıstın mantığını çok güzel ızah ettim kanısındayım.

Sen bu yazılarda neler oldu farkında değilsin.

Ama okuyanlar anlayacaktır.

Nasıl da zoruna gıttı değil mi yazdıklarım bak ıkı dakka tanrı rolü bıle yapamadın.

Ben hala tanrı rölü yapıyorum ama sen hala benim yaptığım bu tanrı rölünü çürütemedin, çürütemeyeceksin.

Sana yazdıklarım sizin bakış açınızı gösterıyor.İşte bu yüzden söyledıklerınız ve yazdıklarınız birer boş laf ve tiyatrodan öteye geçemez.
Bu yazılanlar islamın mantığı yanında mantık abidesi olur.

Sizlerın allahı algılaması beklenemez de zaten.

Sen zaten allah denen bu arap putunu algılasan burada düştüğün durumu kavrar şimdi benim sana güldüğüm gibi kendine gülersin.

Çünkü mantığınız manevıyata ters düşüyor.Kendını tanrı yerıne koyabılecek bir ınsanın kalkıpta yüce yaratıcıyı anlaması ımkansız.

Evet hala ben bir tanrıyım ve tenrı olamadığımın ispatını istiyorum, hadi bekliyorum.

Hala bekliyorum bana inanman için şu anda ceza vermemi istemişsin.

Bende senin inandığın allaha aynen senin gibi diyorumki eğer sıkıyorsa, gücün varsa, cesaretin varsa, gururun onurun varsa yiyorsa, bana şimdi ceza ver. Ama bir şey vermiyor hatta benim yaptığım gibi cevap bile veremiyor çünki o yok ben varım........................

Sitelerde Paylaş

Görüldüğü gibi hiç birisine açıklayıcı bir cevap yok yani ben hala bir tanrıyım.

Ben tanrı veya allah olduğumu iddia ediyorum dilediğim gibi konuşurum sen olamdığımı ispatla çok fana kıvırtacağım seni asıl büyük işkence öldüğünde olacak.

Bak ne demişsin: göster bana kendını de sana ınanayım

Ben ne demişim: sen allahı gördündemi inanıyorsun?

Sonrada yukarıdaki kıvırmaları yazmışsın.

Bir tanrıya inanmak için onu görmek gerektiğini hemde bir müslümanın söylemesi dininden ne kadar habersiz körü körüne inandığınında tartışılmaz delilidir.

Şimdi bir tanrıya inanmak için onu görmek kıstasını koyuyor ama bir Ateist tanrıyı görmek istese her taraf onun gellileri ile doludur da diyebiliyor hiç utanmadan.

Benden istediğin şeye bak 6.000.000.000 kişi ile yazışta görelim. (istesem tabiyki yazışırım)

Senin inandığın allah bırak 6.000.000.000 kişiyi bir kişi ile yazışsında görelim.

Sitelerde Paylaş

İbretlikler:

Dediki: Ben ise seni inkar edıyorum tanrıysan gel ben ölmeden ver cezamı.

Senin inandığın allah inkar edenlre ceza veriyormu? cevap, hayır.

Dediki: göster bana kendını de sana ınanayım

İnandığı allah kendisini gösteriyormu? cevap, hayır.

Dediki: Yiyosa aynı anda 6.000.000.000 kişiyle yazışta görelım nasıl tandır pardon tanrı olduğunu

Senin inandığın allah 6.000.000.000 boş ver bir tek kişi ile bile yazışabiliyormu? cevap, hayır.

Bu arkadaş bir tanrıya inanıyor ama aslında bir tanrıya inanmak için söyledikleri kendi kıstaslarına uymuyor.

Bir tanrıya inanmak için onu görmek gerek diyor ama kendisi inandığı tanrıyı görmüyor.

Bir tanrıya inanmak için onun hemen ceza vermesini istiyor ama kendi inandığı tanrı bunu yapmıyor.

Bir tanrıya inanmak için aynı anda 6.000.000.000 kişi ile yazışılmasını istiyor ama inandığı tanrı bir kişi ile bile yazışamıyor.

Şimdi soruyorum bu arkadaşın bu yazılarından çıkan sonuç nedir?

Benim kişisel görüşüm bu arkadaşın kendi tanrıya inanma kıstaslarına göre aslında kendisininde bir tanrıya inanmaması gerekiyor.

Peki bu istediklerinin hiç birisini yapamayan bir tanrıya bu arkadaş neden inanıyor?

Bu konu islamın cehaletin dini olduğuna kesin bir kanıt oluyor.

Bundan 1400 sene evvel muhammed ben elçiyim dediğinde o zamanki ona inanmayan insanlarda haklı olarak senin şimdi söylediklerini söylediler. Sen şu anda o kızdığın insanların durumundasın. Bunu onları anlaman için söylüyorum.

Sitelerde Paylaş

nasıl bu kadar inananı var söylermisin madem tek tanrılı dinler olarak soruyorum. İşte bu asrın mühim bir hastalığı "aklı gözüne inmişler"

6 milyar insanı yaratan allah kendinden herkese vermiş ama farketmeyenlerede "ne kadar az düşünüyorsunuz" diyor. yaratmış olan konuşamazmı.

senin cezanı vermiş zaten de sen farkında değilsin ama gerçek ceza için şimdilik ölene kadar zamanın var.

sana kendini gösterse ,görmeden inananlara haksızlık olmayacakmı.

beyin = düşünce = insan

beyin = göz = hayvan

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...