Jump to content

iletiler neden siliniyor?

Recommended Posts

ateistforumda artık turan dursun foruma döndü. Modaratörler keyfi konu siliyor. Eskiden ateist forumda küfür etmediğin sürece her konu tartışılırdı.

turan dursun forumun halini görüyor hiç üye kalmadı. İnsanların hangi konuları tartışılacağına karışılmamalı. İnsanlar her türlü soru sormalı. Kurallar çok katı uygulanırsa forumda kimse kalmaz.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ateistforumda artık turan dursun foruma döndü. Modaratörler keyfi konu siliyor. Eskiden ateist forumda küfür etmediğin sürece her konu tartışılırdı.

turan dursun forumun halini görüyor hiç üye kalmadı. İnsanların hangi konuları tartışılacağına karışılmamalı. İnsanlar her türlü soru sormalı. Kurallar çok katı uygulanırsa forumda kimse kalmaz.

kesinlikle katılmıyorum.burası dingonun yeri değil. Eleştirinin de kuralları var. Nolan çok büyük bir eksikliği dolduruyor, kendisine thanks so much.
Sitelerde Paylaş

Link vermene gerek yok.Kurallari biliyorum.Kurallari bildiğim icin mesajlarin silinme gerekcelerini yazmak zorundasiniz. moderatorlerin kafasina gore mesajlari silip silmedigini nereden bilelim.

Gerekçeyi kime yazacağız?

Her sildiğimiz mesaj için isterseniz email atalım,olur mu?!

Ben bu konudaki (siz şikayet edinceye kadar) mesajları sildiğimi hatırlamıyorum..Başka bir yönetici de silmiş olabilir..

Yazdığınız mesajı buraya bir daha yazın ve size o konu altında yazdığınız mesajın silinip/silinemeyeceğini izah ediyim..

Hiç kimse keyfi mesaj silmez,konu kapatmaz,üye banlamaz..Biz burada maaşla filan çalışmıyoruz,egomuzu da tatmin etmiyoruz..Beni bilen bilir,sizde beni takip ederseniz öğrenirsiniz..Ben ateist-teist anlamam,herkes haddini bilecek,edebini takınacak..

Ayrıca TuranDursun sitesindeki yöneticileri de ben çok iyi biliyorum.. :)

Sitelerde Paylaş

Hiç kimse keyfi mesaj silmez,konu kapatmaz,üye banlamaz..Biz burada maaşla filan çalışmıyoruz,egomuzu da tatmin etmiyoruz..Beni bilen bilir,sizde beni takip ederseniz öğrenirsiniz..Ben ateist-teist anlamam,herkes haddini bilecek,edebini takınacak..

Ayrıca TuranDursun sitesindeki yöneticileri de ben çok iyi biliyorum.. :)

Sayın Nolan ben sizin kötü biri olduğunuzu düşünmüyorum Agnostik.net ve turan dursun forumdan yazılarınızı okumuşluğum var. Bende çok forum gezdim.

Benden dost tavsiyesi kuralları çok sıkı uygularsanız insanlar sıkılır ve öfkelenir. Gerek yok bu kadar kuralcı olmaya. Bırakalım insanlar her türlü konuyu tartışsın en saçma konuyu bile tartışsınlar. Küfür etmediği sürece herşeyi tartışsınlar.

Sitelerde Paylaş

Sayın Nolan ben sizin kötü biri olduğunuzu düşünmüyorum Agnostik.net ve turan dursun forumdan yazılarınızı okumuşluğum var. Bende çok forum gezdim.

Benden dost tavsiyesi kuralları çok sıkı uygularsanız insanlar sıkılır ve öfkelenir. Gerek yok bu kadar kuralcı olmaya. Bırakalım insanlar her türlü konuyu tartışsın en saçma konuyu bile tartışsınlar. Küfür etmediği sürece herşeyi tartışsınlar.

Tabiki öyle..O ayarı yakalamak lazım..

Ben öyle her mesajı filan silmiyorum..Zaten her mesajı nasıl okuyayım?!

Örnek veriyorum size..Bir üye Akp'yi öpüp başınıza koyun demiş..Bunun adı trollük..Bu üyeye bu forumda bunu yapamazsın/yazamazsın dedim,dinlemedi,bir gün banladım..Bu mesajı yazdığı konuda 3-4 kişi bu üyeye çok sert tepki verdi ve o mesajlarıda sildim..

Başka bir örnek;

Ben uzun uğraşlar sonucu bir konu açmışım ve konu içinde üyeler tartışıyorlar..Bir üye gelmiş konuya kaynak nolanın götü yazmış..Mesajı sildim ve bir gün banladım bu üyeyi..

Yani sizlere burada yaptığımız işlemleri tek tek anlatamayız..Çok ağır şeyler yazılıyor ve asla keyfi işlem yapmıyoruz..

Niye yapalım bir kere?!

Sırf keyfim yerine gelsin diye niye mesaj siliyim?!

Sitelerde Paylaş

Bu forumda, konuları sabote etmek amacıyla kayıt yaptımış trollar var.

Bazıları, Alevî ve Yahudî düşnmalığı ile, sürekli rahatsız ediyor.

Diğerleri de AKePe yalakalığı yapıyor!

İyi ki, ben, yönetici kadrosunda değilim! Kafamın bozuk olduğu anlarda bir-çok kişiye kapıyı gösterebilirdim!

Sitelerde Paylaş

Bu forumda, konuları sabote etmek amacıyla kayıt yaptımış trollar var.

Bazıları, Alevî ve Yahudî düşnmalığı ile, sürekli rahatsız ediyor.

Diğerleri de AKePe yalakalığı yapıyor!

İyi ki, ben, yönetici kadrosunda değilim! Kafamın bozuk olduğu anlarda bir-çok kişiye kapıyı gösterebilirdim!

Tamamen katılıyorum. Bu trollere katlanmak hoşgörü filan da değil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...