Jump to content

Siyonist İsrailden Gazzeye Hava Saldırısı

Recommended Posts

Saldırdıkları Müslümanlar en az kendileri kadar iki yüzlüdür. Yesinler birbirilerini.

İsrailliler bizim gibi işi alttan almıyorlar. Müslümanları akıllandırmak için zahmet etmiyorlar. Ne uğraşacağım diyorlar. Onları akıllandırmak benim işim değil, onların kendi işleri. Dedemin onlara borcu mu var ki birde onları eğitmekle uğraşacağım. Madem tutumları buysa, bizde onlara anladıklar dilden cevap vereceğiz. Bu dünyadan göndereceğiz onları. Kimin haklı kimin haksız olduğuna tanrı karar versin.

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsrail şeker hastalığını bitirmek üzere. Amerika'ya kalsa, ondan daha fazla para getirecek bir hastalığın doğmasını, müslümanlara kalsa, Allah'ı bekleyecektik. İsrail güzel memlekettir, bilimde ileri memlekettir. Anca kötü tarafını göstermeye çalışanlar pısırıktır.

Sitelerde Paylaş

Pazartesi gunu, siyonist olmayan Gazze'den Israel'in guney bölgelerine 7 tane roket atilmisti. Israil roketlerin atildigi Hamas egitme noktalarina cevaben saldirdi. Ben de Israil'in filistililerle birlikte baris içinde yasamalarini arzu ediyorum, ama kimse hiç kusura bakmasin, her iki tarafda da basiçil niyetin n'si yok.

Surekli Israil'i seytanlastiranlar neden Suriyede sadece bir kaç ay içinde Israil'deki, kurulusundan bu yana, çatismalarda ölen kimselerin bilançosunu kat kat asmasina ragmen bu kadar çirkince onlari da kinamiyorlar ? Önce kendi aralarinda insanca yasamasini ögrensinler, sonra Israil'in savunma tarzini tartissinlar. Hala Fatah ile Hamas birbirlerini yemektelerken, basit bir saldiriya noktasal cevabi "siyonizm" diye kinamak sadece tarafgillik. Saygilar.

tarihinde Levia tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsrail uşakları nasıl da kendilerini belli ediyorlar, İNSAN ÖLDÜRÜLÜYOR ama bazı utanmazlar bu ölümü onaylıyor, hatta kına yakıyor.

Yazıklar olsun sizin insanlığınıza!

yahudi hristiyan budist öldüğünde oh şinanay şinanay

müslüman ölünce vah vah yazık ?? öle mi ? hay senin insanlığına yazıklar olsun asıl.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

müslüman ölünce vah vah yazık ?? öle mi ? hay senin insanlığına yazıklar olsun asıl.

müslümanlardan hitleri övenini çok gördüm,suçsuz günahsız çocuklar bile öldürülebilir,yeter ki Yahudi olsun
Sitelerde Paylaş

Saldırdıkları Müslümanlar en az kendileri kadar iki yüzlüdür. Yesinler birbirilerini.

İsrailliler bizim gibi işi alttan almıyorlar. Müslümanları akıllandırmak için zahmet etmiyorlar. Ne uğraşacağım diyorlar. Onları akıllandırmak benim işim değil, onların kendi işleri. Dedemin onlara borcu mu var ki birde onları eğitmekle uğraşacağım. Madem tutumları buysa, bizde onlara anladıklar dilden cevap vereceğiz. Bu dünyadan göndereceğiz onları. Kimin haklı kimin haksız olduğuna tanrı karar versin.

Müslümanlarin ölmesi beni rahatsiz etmiyor sikinti yok yani.

Hiçbir insanın öldürülmesine bu kadar sevinmemelisiniz.

Seviniyorsanız onlardan farkınız kalmaz.

İsrail sorunlarını silah kullanmadan çözmeye çalışmalı.

Sitelerde Paylaş

Hiçbir insanın öldürülmesine bu kadar sevinmemelisiniz.

Seviniyorsanız onlardan farkınız kalmaz.

İsrail sorunlarını silah kullanmadan çözmeye çalışmalı.

Onlardan farkımızın kalmasını istemiyoruz.. Onlar İslam adına milleti keserken hiç üzülmüyorlar. O yüzden onların anladıkları dilden aldıkları cevap görünce,hak ettiklerini düşünüyorum. Hoşgörüsüze hoşgörülü olmak ahmaklıktır.

tarihinde MaskedVigilante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsrail uşakları nasıl da kendilerini belli ediyorlar, İNSAN ÖLDÜRÜLÜYOR ama bazı utanmazlar bu ölümü onaylıyor, hatta kına yakıyor.

Yazıklar olsun sizin insanlığınıza!

İslam adına insanlar öldürülürken hiç üzüldüğünüzü görmedik. Şİmdi niye üzülmemizi bekliyorsunuz? Hak ediyorsunuz işte...

Sitelerde Paylaş

Elbet ki ölen Müslümanlar da insan. Onların karşımızda öldüğünü görsek, bombalar etkisiyle parçalandıklarını görsek, elbet ki duyarsız kalamayız. Bu mümkün değildir. Uzaktan konuşmak kolay bir iştir. Ama orada olan olayların etrafımızda, komşumuzda döndüğünü görsek, elbet ki bu bizi derinden etkileyecek.

Ama ben aynı zamanda şunu da anlıyorum. Bu Müslümanlar başlarına gelen bu işi kendileri başlattılar. Öncelikle ahlaksız bir din'in peşinden giderek, etraftaki insanlara eziyyet ederek başlarına gelen bu işi hak ettiler. Aslına hak etmediler, ama adil olan budur. Ettin buldun dünyasıdır. Eğer başkalarına eziyyet etmekten kendini alıkoyamıyorsan, o zaman tehlikeli birisisin. Başkaları sana katlanmak zorunda mı? Sana tahammül etmek zorunda mı? Ben İsrail'in yaptıklarının bu Müslüman güruha verilen en etkili cevap olduğuna inanıyorum. Düştükleri bu ahlaksız yoldan dönlemeri için başka bir yol gözükmüyor. Ya onlar gidecek, yada biz. Bu durumda bu iş nefsi müdafayaa girer. Çünkü geçmişte onlara güç verdiğinizde neler neler yaptıklarını hepimiz biliyoruz. Buna tekrar müsade edemeyiz. Günümüzde de böyle hareketlerin devam etmesine müsade edemeyiz. Bunları yola getirmenin bugün için daha iyi yolu yoktur. O yüzden elimizdeki tek çaremizi kullanıyoruz. Vahşete karşı vahşet. Etkili bir yöntemdir. Ama pis bir yöndemdir. Başka bir çaresi yoktur bugün.

Sitelerde Paylaş

Bu başlıkta kalbinde iman olmayan, müslüman düşmanlarının niyetleri ve emelleri net olarak görülüyor. Bunu söylerken inkar ederek konuları değiştirmeye ve bazıları da anlamamak için özel çaba harcamaya meyil ediyorlardı. İşte herşey açık ve net dünyada müslüman olan ve olmayanlar vardır. Bir müslüman kim olursa olsun zulme alkış tutamaz, zalimi savunamaz ama hak yoldan çıkıp, bataklığı mesken edinenler, her türlü ahlaksız tanımlamalar ile saflarını belli ederler.

Bu arada şunu çok iyi bilin. Savunduklarınız, benimsedikleriniz vs onların yaptıkları herşeyden sizlerde mahşer günü sorgulanacak aynı şekilde vebal altında olacak ve inanmasanız bile o zalimlerle birlikte haşr olacaksınız. Herkes taraftarı olduklarının ardından yürüyecektir. Katili destekleyen de Hak katında katille beraber aynı mekanı paylaşacaktır. Şimdilik yaşayın hayatınızı...

tarihinde Xerşan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Asıl senin insanlığına yazıklar olsun, benim nerde hristiyan vs. öldüğünde şinanay dediğim gördün müfteri!

müslümanlardan hitleri övenini çok gördüm,suçsuz günahsız çocuklar bile öldürülebilir,yeter ki Yahudi olsun

Hİtleri övenlerin SUÇSUZ GÜNAHSIZ ÇOCUKLAR ÖLDÜRÜLEBİLİRLER dediklerini nerde gördünüz, madem çok gördüm diyorsunuz lütfen buyrun bana bir kaç tane kaynak gösterin ki SUÇSUZ GÜNAHSIZ ÇOCUKLAR ÖLDÜRÜLEBİLİR denilsin!

O kadar açık yalan söylüyorsunuz ki eminim ki kendiniz bile bu yalanlarınıza inanmıyorsunuz!

İslam adına insanlar öldürülürken hiç üzüldüğünüzü görmedik. Şİmdi niye üzülmemizi bekliyorsunuz? Hak ediyorsunuz işte...

Masked:

Ben Redyellowum... beni benim yazılarım bağlar.

İSLAM ADINA insanların öldürüldüğüne dair konu açarsın, bana bilgi verirsin konuyu açtığına dair ben de görüşümü yazarım, peşin hükümle karar verme.

Onlari insan olarak görmüyorum. Yoksa sen bunlarin insna oldugunu mu saniyorsun ?

Islamic-Terrorists-Fanatics.jpg

Müslümanlara dil uzatanlar bu yandaşları açıkca bunları insan olarak görmüyorum diyor ama bu yandaşlarına tek kelime etmiyorlar!

Halbuki tek bir kare eklemiş, belki filistinde israil zulmüne isyan eden, ÜLKELERİNİ KORUYAN İNSANLAR BUNLAR ama yeşil bayrak var, alınlarında arapça yazılar var ya bazı kişiler için bunlar İNSAN BİLE DEĞİLLER!

Vah ki vah!

tarihinde redyellow tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

müslümanlar haricinde ölenleri dile getirmemen en büyük kanıttır öldüklerine sevinmen için RED....başka bişeye gerek yoktur...

sizler için varsa yoksa müslümanların ölmesidir.....müslümana üzülürsünüz sadece.....gerisi zaten sizden değildir....ölmesi ancak dünyanın pisliklerden temizlenmesi anlamını taşır sizler için.

sizler iki yüzlüsünüz....insanlık dersiniz ama insanlık sizin için sadece müslümanlardan ibarettir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...