Jump to content

''Ya varsa'' ifadesinin saçmalığı

Recommended Posts

çok saçmaladın......

ateıst zaten ınanmıyorum her turlu gunahıda ıslerım dıyor.....

en azından musluman pısman olup cogu kısı oyle veya boyle allahtan af dılıyor tovbe edıyor ozur dılıyor....

Ha şunu mu diyorsun; her türlü pisliği yapmış müslüman, varsa, af dileyecek, cezasını çektikten sonra cumburlop cennette, ama o pisliklerin yanından geçmemiş ateist sırf ateist olduğu için yallah cehenneme..Yahu en azından ateistin pişman olacak bir şeyi yok..Şöyle de diyebilir hem, ben senin varlığına inansaydım, şu sana inanıyorum diyen kulunun işleyip af dilediği hiç bir şeyi yapmazdım..Daha delikanlı gibi sanki..Ne dersin ? :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 179
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

muhamedi tanısalar zaten müslüman olurlar be adam...ne saçmalıosun sen ?

buyuk bolumu tanıyo ama buna ragmen dınlerını degıstırmıyolar aynı bızım gıbı bende ısanın musanın peygamberlıgıne ınanıyom ama gıdıpte hrıstıyan olmuyom mesela anladınmı canikom :lol:

Sitelerde Paylaş

allah her velı kuluyla sohbet eder kalp gozu acık olanlar ıcın kafırler ıcın ıse kaynar su zakkum ve pıslık vardır sadece...

Hee hee ..Ben veli değilim ama benle sohbet ediyor arasıra(rüyamda)..Ne olacak şimdi? Benim rüyamı benden daha mı iyi bileceksin? Aceba benimle konuşan iblis mi? Ya seninle konuşan iblisse? :)

Sitelerde Paylaş

Ha şunu mu diyorsun; her türlü pisliği yapmış müslüman, varsa, af dileyecek, cezasını çektikten sonra cumburlop cennette, ama o pisliklerin yanından geçmemiş ateist sırf ateist olduğu için yallah cehenneme..Yahu en azından ateistin pişman olacak bir şeyi yok..Şöyle de diyebilir hem, ben senin varlığına inansaydım, şu sana inanıyorum diyen kulunun işleyip af dilediği hiç bir şeyi yapmazdım..Daha delikanlı gibi sanki..Ne dersin ? :)

yıne sacmaladın

bır sınıf dusun öğretmen sınıfa gıdıyo ve sozlu yapıyo bırısı ogretmen sınıfta yokmu gıbı davranıyo ogretmenı takmıyo obur cocuk ogretmenın oldugunu bılıyo ama yaramazlık yapıyo sene sonunda hangısının sozlu notuna 100 verırdın ögretmenı yok sayan onu takmayan bırınımı varlıgından haberdar olupta ara sıra yaramazlık yapan bırınımı????

Sitelerde Paylaş

yıne sacmaladın

bır sınıf dusun öğretmen sınıfa gıdıyo ve sozlu yapıyo bırısı ogretmen sınıfta yokmu gıbı davranıyo ogretmenı takmıyo obur cocuk ogretmenın oldugunu bılıyo ama yaramazlık yapıyo sene sonunda hangısının sozlu notuna 100 verırdın ögretmenı yok sayan onu takmayan bırınımı varlıgından haberdar olupta ara sıra yaramazlık yapan bırınımı????

10177326_686144258112295_6828960823826632223_n.jpg
Sitelerde Paylaş

zavallık hakkaden saftırıksın o surede sereflı bır elcının sozudur dıye gecıyo ayet ve orda bahsedılen sereflı elcı cebraıldır muhammed degıl :D

cahıllık bole bısey :lol:

hmm desene kuranı yazan CEBARİL o zaman ?

allahın haberi var mı acaba ? :D

Sitelerde Paylaş

yıne sacmaladın

Ya sınıfta öğretmen yoksa? Sınıfta öğretmen olduğu halde takmayan ama yaramazlık yapmayan biri daha erdemli bence..100 puanı hakkeden o :)

Sitelerde Paylaş

pahıs ne oldu cevap veremedın ogretmen ornegıne :lol:

ara sıra yaramazlık yapan ogrencıyı mı affedersın yoksa sınıfta ofretmen yokmus gıbı davranan hocayı umursamayanımı?

umuramayan ama yaramazlık yapmayanın SUÇU ne ? neyini affedecez ? uslu uslu oturmuş PROBLEM çıkarmamış ?

Sitelerde Paylaş

yıne zırvalıyosun yasın 20yı gecmıyodur buyuk ıhtımalle

Yahu sen neden cevap vermek yerine aşağılama yapıyorsun ki? Ne yani iblis Allah ın yerine geçemez mi kankdırmak için? Yaz google a Garanik olayı, Salma Rüştü falan, bak bakalım şeytan Muhammedin diline bile atmış..Senin rüyana mı giremeyecek :)

Sitelerde Paylaş

Ya sınıfta öğretmen yoksa? Sınıfta öğretmen olduğu halde takmayan ama yaramazlık yapmayan biri daha erdemli bence..100 puanı hakkeden o :)

işte sorunda burda ogretmen yoksa 2 sınınde kaybedecı bısey yok.... bırı yaramazlık yapsın oburu vurdumduymaz tavırlar sergılsın ama ogretmen varsa ıste sorun burda.......

hayla allahı ınkar etmeye devam mı edeceksın???

Sitelerde Paylaş

pahıs ne oldu cevap veremedın ogretmen ornegıne :lol:

ara sıra yaramazlık yapan ogrencıyı mı affedersın yoksa sınıfta ofretmen yokmus gıbı davranan hocayı umursamayanımı?

Okuman yazman yokmu be cocuk? Ben Tanrı olsam beni bilipte yaramazlık yapanı sınıftan atardım.. mealinde bir şeyler yazdım..Kapiş?

Sitelerde Paylaş

umuramayan ama yaramazlık yapmayanın SUÇU ne ? neyini affedecez ? uslu uslu oturmuş PROBLEM çıkarmamış ?

oglum okumadınmı bırı dıyorkı sınıfta hocanın varlıgını kabul etmıyorum ben kımseyı takmam dıyor hocayı yok sayyıyor adam yerıne koymuyor ama uslu duruyor....

diğeri hocanın varlıgından haberdar ama ara sıra yaramazlık yapıyor sonrada af dılıyor hocasından ozur dılıyor hala kafan basmadımı?

Sitelerde Paylaş

Okuman yazman yokmu be cocuk? Ben Tanrı olsam beni bilipte yaramazlık yapanı sınıftan atardım.. mealinde bir şeyler yazdım..Kapiş?

o senın gurursuzlugunsa ben ne yapayım demekkı sende haysıyet gıbı kavramlar yok....

neysekı sereflı gururlu yuce bır rabbımız var.. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...