Jump to content

Recommended Posts

Forum yöneticilerine bildirmek isterim ki, gerçekten musluman diye saldirilara maruz kalmaktan ciddi sekilde rahatsiz oluyorum. Ve hiç bir sekilde moderasyon yapilmiyor. Bu nedenle, artik diger forumcularin kisisel yaklasimimdan rahatsiz olmasi nedeniyle, bundan igreniyor olmama ragmen, musluman kimligiyle paylasimda bulunmakta çare arayisinda oldugunu bildirmek isterim. Bu trol olarak degerlendirmeyecekse, yusek anlayisinizdan, ve ateizmin gerektirdigi derin hosgöru ve fikir hurriyet ve serbestiyetine dayanarak, anlayis istirham edip bu konuda bir izin veya bir öneri umuyorum. Sevgi ve saygimla.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

"ve ateizmin gerektirdigi derin hosgöru ve fikir hurriyet ve serbestiyetine dayanarak"

Ateizmin herhangi bir kanunu yoktur kisi bu konuda da diğer her konuda olduğu gibi özgürdür, bir ateist kendine karsı hosgörüsüz alaycı ve baskıcı davranan birisine çok rahat aynı şekilde davranabilir.

Sitelerde Paylaş

Forum yöneticilerine bildirmek isterim ki, gerçekten musluman diye saldirilara maruz kalmaktan ciddi sekilde rahatsiz oluyorum. Ve hiç bir sekilde moderasyon yapilmiyor. Bu nedenle, artik diger forumcularin kisisel yaklasimimdan rahatsiz olmasi nedeniyle, bundan igreniyor olmama ragmen, musluman kimligiyle paylasimda bulunmakta çare arayisinda oldugunu bildirmek isterim. Bu trol olarak degerlendirmeyecekse, yusek anlayisinizdan, ve ateizmin gerektirdigi derin hosgöru ve fikir hurriyet ve serbestiyetine dayanarak, anlayis istirham edip bu konuda bir izin veya bir öneri umuyorum. Sevgi ve saygimla.

Şikayetlerinize en fazla birkaç saat içerisinde mutlaka bir yönetici bakıyor ve değerlendiriyor..

Sizin de şikayetlerinize bizzat baktım ve değerlendirdim..Bilginiz olsun..

Bazı üyelerden şikayetçisiniz galiba..Bazı üyelerde sizden şikayetçi..Size tavsiyem hoşunuza gitmeyen mesajları cevaplamayın..Kurallara aykırı bir durum varsa da,bize bildirin..Biz gereken ne ise yaparız..

İyi forumlar..

Sitelerde Paylaş

ateizmin gerektirdigi derin hosgöru ve fikir hurriyet ve serbestiyetine dayanarak, anlayis istirham edip bu konuda bir izin veya bir öneri umuyorum.

Böyle bir sey yok Levia baci...Actigin bu baslikta bile sinsi sinsi misyonerlik yapabilmenin önünü acmaya calismaktasin.Sen zaten müslümansin ve buradaki ateistlerin akillari ile oyun oynayamadin olay bundan ibaret. Böyle bir aciklamayi yapacagini bile daha önce yazmistim.

Kendi adima yazayim... Degerli olan insanlar, canlilar ve dogadir..Dolayisi ile insanlara, dogaya ve diger canlilara yasami zehir eden sacmaliklara hos görüm yoktur.

Müslüman bir sitede Ateistforuma yazdigim düsüncelerin aynilarini yazacagim ve durmadan "ben müslümanim" diyecegim öyle mi?

Müslüman bir üye olarak aramiza hos geldin Levia baci artik rahat rahat kendini kasmadan islamin sapkinliklarini, masal figürlerini savunabilirsin.

Sitelerde Paylaş

Şikayetlerinize en fazla birkaç saat içerisinde mutlaka bir yönetici bakıyor ve değerlendiriyor..

Sizin de şikayetlerinize bizzat baktım ve değerlendirdim..Bilginiz olsun..

Bazı üyelerden şikayetçisiniz galiba..Bazı üyelerde sizden şikayetçi..Size tavsiyem hoşunuza gitmeyen mesajları cevaplamayın..Kurallara aykırı bir durum varsa da,bize bildirin..Biz gereken ne ise yaparız..

İyi forumlar..

Evet, şikayet edince iletiler siliniyor ve bunun için teşekür ederim. Ancak, sürekli saldırılar şikayet etmek veya bunları görmemezlikten gelmek olmuyor. Sayın Nolan, benim şikayetim hakaret ve iftiralara. Pek iyi, şimdi burada soruyorum, benim konumdaki şikayetler de seviyesizlik veya saldırgan olmamdan kaynaklanıyorsa özür dilerim, ancak benim neyi savunup neyi savunmayacağım konusunda başkalarının beni kumanda etmesini kabul etmememden rahatsızlarsa sizce ne yapmam lazım ? Düşündüğümün aksini mi söylemem gerekiyor ? Bu durumda neden tartışılsın ? Ne yapmam lazım insan muamelesi görmem için ?
Sitelerde Paylaş

Evet, şikayet edince iletiler siliniyor ve bunun için teşekür ederim. Ancak, sürekli saldırılar şikayet etmek veya bunları görmemezlikten gelmek olmuyor. Sayın Nolan, benim şikayetim hakaret ve iftiralara. Pek iyi, şimdi burada soruyorum, benim konumdaki şikayetler de seviyesizlik veya saldırgan olmamdan kaynaklanıyorsa özür dilerim, ancak benim neyi savunup neyi savunmayacağım konusunda başkalarının beni kumanda etmesini kabul etmememden rahatsızlarsa sizce ne yapmam lazım ? Düşündüğümün aksini mi söylemem gerekiyor ? Bu durumda neden tartışılsın ? Ne yapmam lazım insan muamelesi görmem için ?

Bir müddet ateistim diyorsunuz,sonra müslüman olduğunuzu söylüyorsunuz..Üyelerde buna tepki gösteriyorlar..

Net bir duruşunuz olduktan sonra kimse size tepki vermez..

Sitelerde Paylaş

Levia'nın müslüman olması insanları neden bu kadar çok ilgilendiriyor merak ediyorum.

Söylediklerinin çoğunu kaynak vererek ve destekleyerek söylüyor. Söyleyenin dini değişince gerçekler değişiyor mu?

Onun müslüman olması değil, bir müslüman bir ateist olması ilgilendiriyor. Belge kanıtta verse artık ona kimse inanmıyor. Kaale almıyor. İşin açığı bu.

Sitelerde Paylaş

Bir insanın kimliği yazılanlara destek vererek mi ortaya çıkar !

Fotoğraf paylaştım kaç kişi beğenecek acaba!

Aaa ali,veli fotomu beğenmedi neden acaba yoksa beni sevmiyimi.

Aynı yazıları okuyoruz farklı yorumluyor. Bu yüzden yorumu değil,yaşadığı kişiliği ortaya çıkarır.

Bakıyorsun etrafına,kitaplara,şarkılara bambaşka ,yaşananlar bir başka!

Sitelerde Paylaş

Bir müddet ateistim diyorsunuz,sonra müslüman olduğunuzu söylüyorsunuz..Üyelerde buna tepki gösteriyorlar..

Net bir duruşunuz olduktan sonra kimse size tepki vermez..

Bu saldirilar neredeyse kayit oldugumdan beri yapiliyor. Ben, durup dururken muslumanim demedim : tam da bu iftira ve hakaretlerden sikintidan çatlayacak hale tirmanisa tepkiyle, ve sistematik saldirilara tepki olarak belki nefes birakirlar diye, ironi ile yazdim. Ne yapayim, Allah'a kufur mu ediyim inilmak için ? Bu zihniyet ne ? Bu tutum, degisik dusunmemden baska hiç bir gerekçeye dayanmiyor, sadece benim katilimlarimin yontulmasini veya forumdan atilmami amaçliyorlar. Ben kurallara ve alka uygun paylasimlar yapiyorum, ve çogundan daha saygili davraniyorum. Bana yapilan hakaretler, forumda baska kime yapilsa çildirirdi galiba. Benim de duzenim bozuldu.
Sitelerde Paylaş

Aranızdan bir kişi de olsa hak olanı konuşuyor, tebrik edeceğinize set çekiyorsunuz. Bu meziyettir, sizlerde olmaması sizin kusurunuz, bundan dolayı böyle insanların düşüncelerinde art niyet aramayın, gidip aynaya bakın.

+1
Sitelerde Paylaş

Bu saldirilar neredeyse kayit oldugumdan beri yapiliyor. Ben, durup dururken muslumanim demedim : tam da bu iftira ve hakaretlerden sikintidan çatlayacak hale tirmanisa tepkiyle, ve sistematik saldirilara tepki olarak belki nefes birakirlar diye, ironi ile yazdim. Ne yapayim, Allah'a kufur mu ediyim inilmak için ? Bu zihniyet ne ? Bu tutum, degisik dusunmemden baska hiç bir gerekçeye dayanmiyor, sadece benim katilimlarimin yontulmasini veya forumdan atilmami amaçliyorlar. Ben kurallara ve alka uygun paylasimlar yapiyorum, ve çogundan daha saygili davraniyorum. Bana yapilan hakaretler, forumda baska kime yapilsa çildirirdi galiba. Benim de duzenim bozuldu.

Düzeniniz bozulacak kadar,kendinizi kaptırmanıza gerek yok..Burası sonuçta bir forum,sanal bir ortam..Öyle canınızı sıkmaya değecek bir durum yok ortada..Sadece sizin cinsiyetinize,inancınıza veya inançsızlığınıza yönelik sözler ediliyor..Beni ölümle bile tehdit eden oldu..Ana avrat küfreden de oldu..Daha dün,kişiliksiz/karaktersiz olduğumu söyledi bir üye..Hiç umursamam böyle şeyleri,üzülmem de..Siz de öyle yapın..

Ben gerçekten sizin teist mi,yoksa nonteist mi olduğunuzu bilmiyorum.. :)

Kafanız karışık olabilir bu konularda ama çelişkili sözler ederseniz,mutlaka tepki almanız doğaldır..Eğer gerçekten ortada kaldınız ise,o zaman ''kafam karışık,hâlâ bir taraf seçemedim'' gibi şeyler yazmalısınız..

Sitelerde Paylaş

Kafam gayet berrak, galiba baskalarina göre insan tartmak olagan bir durum. Belki terbiye ile ilgili bir çakisma var ? Önerileriniz için tesekurler. Baska öneriler verilmeyecekse, basligi kapatabilirsiniz. Iyi gunler.

Sitelerde Paylaş

Kafam gayet berrak, galiba baskalarina göre insan tartmak olagan bir durum. Belki terbiye ile ilgili bir çakisma var ? Önerileriniz için tesekurler. Baska öneriler verilmeyecekse, basligi kapatabilirsiniz. Iyi gunler.

Benim ateist olduğumu,yazdığım mesajları okuyanlar iyi bilir..Bir kişi bile benim ateistliğime söz söylemiş değildir..

Size tepki geliyor ama..Bunu düşünmeniz lazım..

Sizi de tartmıyoruz burada..Terbiye ile ilgili söylediğiniz cümleyi de anlamadım..Bakın böyle havada asılı cümle kurarsanız,tepki alırsınız işte..

Konu yeni olduğu için kapatmaya da gerek yok..Tabi son karar sizindir..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...