Jump to content

ANNELER GÜNÜNDE, TÜM ANNE ve ADAYLARININ ve KADINLARIN, Anneler Gününü Kutlayalım...

Recommended Posts

Bizleri 9 Ay karninda tasiyan,kuruyan bakan büyüten,hastaligimizda bas ucumuzdan ayrilmayan.

Bizlere sevgiyi,görgüyü,yanlisi dogruyu ögreten,Yüce kisliklere,Annelerimize ve Anne olacak Genckiz adaylarimizin,Anneler Gününü Kutlar daha nice böyle güzel ve anlamli Günler dilerim.

Saygilar.

Dimension

tarihinde Andromeda tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

tüm annelerin anneler günü kutlu olsun

benim namaz kılmak kuran okumak oroc tutmak yemek yapmakla hayatını gecirmiş olan

cilekeş anne minde anneler günü kutlu olsun kutlu olsun.

anemin bana sinirlendigi zaman azabın şedit yerin cehenemin narı kayyar kuyusunnun da dibi

demesini cok seviyorum

yerimiz hazır kayyar kuyusu mahhelesinin sakinlerindenim :lol::lol:

Sitelerde Paylaş

Bütün annelerin bu özel gününü kutlarim.

Oguz un dedigi bir söz geldi aklima. Bir kadinin dogru yolu bulup aydin olmasi, 30 tane erkegin aydinlanmasindan daha iyidir. Cünkü kadin, cocuk dogurmakla kalmayip, cocuguda yetistirecek. Cocuk egitiminde annenin rolü, babaninkiyle kiyaslanamaz bile.

Sitelerde Paylaş
Bütün annelerin bu özel gününü kutlarim.

Oguz un dedigi bir söz geldi aklima. Bir kadinin dogru yolu bulup aydin olmasi, 30 tane erkegin aydinlanmasindan daha iyidir. Cünkü kadin, cocuk dogurmakla kalmayip, cocuguda yetistirecek. Cocuk egitiminde annenin rolü, babaninkiyle kiyaslanamaz bile.

şimdi birileri gelir,aslında tüm annelerin ateist olması lazım,ateist anneler çocuklarına daha iyi bakar vs diye zırlar. :lol:

size göre aydınlık yol ateizm ya o bakımdan :lol:

Sitelerde Paylaş

Tüm annelerin ve içinde anne sevgisi taşıyan ve zorunlu olarak evladından ayrılan annelerin...

bu gününü kutlarım, bir evladın da boşluğu doldurulamaz, bir annenin de boşluğu doldurulamaz...

Evladını veya annesini kaybedenlerin de güçlü olmalarını ve hayata sımsıkı sarılmalarını diliyorum...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...